بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

tanha60

عضو جدید
اینجانب برای اینکه دیگه از دست من عصبانی نباشید حاضرم جزوات ریاضی 1و2 و معادلات و ریاضی مهندسی پارسه مربوط به کلاس های دکتر معتقدی رو که دستنویس و بسیار خوانا و مرتب هست، و فکر کنم مال سال 82 یا 83 باشه، فقط با هزینه کپی و پست به کسی بدم که حاضر باشه ظرف مدت 1 هفته پس از دریافت جزوات اونها رو اسکن کرده و بصورت PDF آپلود نموده و لینکش رو در اختیار همه قرار دهد.:):D:cool::gol: مسلما برای ضمانت اجرایی باید مبلغی رو به عنوان ودیعه نزد یک شخص معتبر مثل جناب آقای آریایی یا مدیر تالار یا یک شخص معتمد دیگر قرار دهد تا در صورت عدم عمل به این شرط این ودیعه به حساب اینجانب واریز شود.:w08: می تواند هر کس اسکن یکی از جزوات رو تقبل کنه. امیدوارم بابت این شرطم دیگه فحش و بد و بیراه بهم ندید.:eek:

قصد جسارت نداشتم.من پارسال فقط جزوه از پارسه گرفتم و 30 هزار دادم.ولی امسال اگه کسی فقط جزوه بخواد کمتر از 50000 نیست.دوستان من جزوه های پارسال وامسال پارسه رو با هم مقایسه کردم.هیچ تفاوتی نداره وقیمتش هم مناسبه(البته برای اصل کتابها);)

mahdi_aryayi

عضو جدید
با سلام مجدد خدمت دوستان کنکوری
بالاخره فرصتی دست داد که بعد از مدتی خدمت برسم... اما مثل اینکه مورد مهمی نمونده که نیاز به دخالت من باشه و ظاهرا سوالاتی رو هم که مطرح شده دوستان دیگه پاسخ دادند ... پس حرفی نمی مونه جز آرزوی موفقیت
.
.

پ.ن 2 : من اگه می دونستم جزوات پارسه رو میشه اینقدر خوب آب کرد، صلواتی نمی دادمشون :(

dictatore_bozorg

عضو جدید
سلام به همه بچه هاي گل اين تاپيك
راستش من چندتا سوال دارم؟
اول اينكه من آزمون پارسه ثبت نام كردم اما نميدونم اينكه ميگن مثلا آزمون اول قرار 25% اول مباحث درسي امتحان گرفته بشه تا كجاي هر كتاب ميشه؟
اگه كسي ميدونه از كجا بايد اين سر فصل ها رو در بيارم ممنون ميشم بگه؟
سوال دومم در مورد درس ديناميك هست
اين درس واقعا ناميد كننده هست،البته ديدم كه بعضي از دوستان سفارش كرده بودن سوالاي خود مريام رو حل كنيم اما مي خواستم ببينم كسي منبع مناسب ديگه اي سراغ نداره؟
با آرزوي موفقيت براي تك تك بچه ها

vahidsiasia86

عضو جدید
برای آزمون های پارسه به لینک زیر مراجعه کن و روی گزینه های سمت راست صفحه کلیک کن. حتما جوابت رو می گیری:
http://www.parsehportal.com/Site.aspx?ParTree=14131F1113141314

در مورد دینامیک اگه می خوای خوب دینامیک رو مسلط شی حتما باید مسایل مهم مریام رو حل کنی.چون بعضی سال ها عینا سوال های مریام رو بدون تغییر میدن و گر نه کتاب دینامیک و ارتعاشات پوران پژوهش نوشته دکتر جباری کتاب بدی نیست .

vahidsiasia86

عضو جدید
در ضمن به دوستانی که کتاب های ریاضی پارسه رو می خوان می خواستم بگم کتابفروشی فلاح تو انقلاب ، این کتابا رو میفروشه.

mohammad.iut

عضو جدید
سلام به همه بچه هاي گل اين تاپيك
راستش من چندتا سوال دارم؟
اول اينكه من آزمون پارسه ثبت نام كردم اما نميدونم اينكه ميگن مثلا آزمون اول قرار 25% اول مباحث درسي امتحان گرفته بشه تا كجاي هر كتاب ميشه؟
اگه كسي ميدونه از كجا بايد اين سر فصل ها رو در بيارم ممنون ميشم بگه؟
سوال دومم در مورد درس ديناميك هست
اين درس واقعا ناميد كننده هست،البته ديدم كه بعضي از دوستان سفارش كرده بودن سوالاي خود مريام رو حل كنيم اما مي خواستم ببينم كسي منبع مناسب ديگه اي سراغ نداره؟
با آرزوي موفقيت براي تك تك بچه ها

با سلام،
شما میتونید فهرست مباحث رو از سایت پارسه به نشانی http://www.parsehportal.com دریافت کنید، برای راحتی فایلهای فهرست رشته مکانیک رو ضمیمه کردم.
در مورد دینامیک درس جزوه پارسه بد نیست ولی تست کم داره، برای تستهای بیشتر میتونید از کتاب راهیان استفاده کنید، ولی چیزیکه مهمه اینه که زیاد تو درس معطل نشی و شروع کنی به تست زدن که خیلی مهمتره. در ضمن کتاب دینامیک ارتعاشات پوران پژوهش هم کتاب خوبیه.
با آرزوی موفقیت.

پیوست ها

• Doruse_Omumi.pdf
    61 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Tarahi_Karbordi.pdf
    77.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

dictatore_bozorg

عضو جدید
با تشكر از پاسخي كه به سوال قبليم دادين
من يك مشكل دارم كه نميدونم فقط مشكل من هست يا بقيه هم اينطور مشكلي دارن
من وقتي مبحث رو خوب مي خونم و بعد ميرم سراغ تست زدن اما خيلي از تست ها رو نميتونم بزنم
مخصوصا در درساي جامداتي
مي خواستم ببينم آيا بقيه هم اينطور مشكلي دارن يا نه؟
خيلي ممنونم

tanha60

عضو جدید
با تشكر از پاسخي كه به سوال قبليم دادين
من يك مشكل دارم كه نميدونم فقط مشكل من هست يا بقيه هم اينطور مشكلي دارن
من وقتي مبحث رو خوب مي خونم و بعد ميرم سراغ تست زدن اما خيلي از تست ها رو نميتونم بزنم
مخصوصا در درساي جامداتي
مي خواستم ببينم آيا بقيه هم اينطور مشكلي دارن يا نه؟
خيلي ممنونم

اگه منظورت استاتیکه که سخترین و لاینحل ترین سوالات کنکور از این درس و زبان عمومی میاد.بقیه ی درسارو نمیدونم من که با هاشون مشکلی ندارم.ولی خیلی جالبه درسایی که تو دوره ی کارشناسی ادعا میکردیم که خداشیم موقع تست زدن میفهمیم که هیچی بارمون نیست.بعد میگن کنکور داره میره به سمت مفهومی شدن .

tanha60

عضو جدید
بچه ها یه تجربه ی شخصی دارم که شاید به دردتون بخوره(اونایی که ترم هفتن وکلاس دارن)من این ترم 24 واحد دارم تا فارق التحصیل بشم.همه ی واحدام هم تو دانشکده ی خودمون ارائه شده بود و من هم با پر رویی تمام همه ی واحدارو با مجوز گرفتم وتقریبا همه ی هفت روز هفته رو کلاس دارم.ولی خوشبختانه همه ی کلاسام بعد از ظهره.از هفته ی پیش کلاسام شروع شد و هر چی زور زدم نتونستم درس بخونم.تصمیم گرفتم ساعت خوابمو تغییر بدم و خیلی جواب داد.ساعت 4 صبح بیدار میشم و تا 12 درس میخونم و 1 میرم دانشگاه وتا 5 دانشگاهم بعد میام خونه واز ساعت 7 تا 9 زبان میخونم میخوابم.اینجوری هم به کلاسام میرسم و هم درسمو میخونم وخیلی هم راضیم.چون دیگه درگیر تلوزیون وسریالو ماهواره و دوستان ناباب و.....نمیشم.درضمن با دو تا از استادام صحبت کردم که سر کلاس نرم.ویکشنبه و دوشنبه وقتم کاملا آزاده و مدت زمان درس خوندنم بالا میره.میخواستم واحد کم وردارم ولی یکی از دوستام این کارو کرد ونه تنها کنکور قبول نشد بلکه 6 واحدشم افتاد و9ترمه شد.
امیدوارم به دردتون بخوره.

آخرین ویرایش:

tanha60

عضو جدید
با سلام،
شما میتونید فهرست مباحث رو از سایت پارسه به نشانی http://www.parsehportal.com دریافت کنید، برای راحتی فایلهای فهرست رشته مکانیک رو ضمیمه کردم.
در مورد دینامیک درس جزوه پارسه بد نیست ولی تست کم داره، برای تستهای بیشتر میتونید از کتاب راهیان استفاده کنید، ولی چیزیکه مهمه اینه که زیاد تو درس معطل نشی و شروع کنی به تست زدن که خیلی مهمتره. در ضمن کتاب دینامیک ارتعاشات پوران پژوهش هم کتاب خوبیه.
با آرزوی موفقیت.

با اجازه :
کتاب پوران خوبه ولی به شرط اینکه اول کتابای مرجع وبخونی بعد سریع یه فصل که تموم شد بری سراغ کتاب پوران(اابته درمورد دینامیک که پوست منو کند).ولی ارتعاشاتش خیلی قوی تر از دینامیکشه.من که درمورد دینامیک دنبال یه منبع دیگه میگردم.بچه ها اگه تجربه ای دارن بگن ممنون میشم.درضمن تستای دینامیک هم خیلی کمه.چی کار کنیم؟

qaed

عضو جدید
سلام بچه ها
يه سوال،من معادلات رو از روي كتاب ارشد نيكوكار خوندم،حالا كه تقريبا تموم شده با جزوه پارسه مقايسه كردم ديدم خيلي تفاوت داره،حالا به نظرتون به همون كتاب نيكوكار اكتفا كنم؟

tanha60

عضو جدید
سلام بچه ها
يه سوال،من معادلات رو از روي كتاب ارشد نيكوكار خوندم،حالا كه تقريبا تموم شده با جزوه پارسه مقايسه كردم ديدم خيلي تفاوت داره،حالا به نظرتون به همون كتاب نيكوكار اكتفا كنم؟

کتابای معتقدی سوالاش کمه ولی خیلی جون داره.اکه فرصت داری حتما بخونشون .من که اول دو بار کتابای معتقدی رو خوندم بعد رفتم سراغ نیکوکار.والان تقریبا درضمینه ی ریاضی مشکلی ندارم.همش رو هم مدیون کتابای دکتر معتقدیم.

am2mk

عضو جدید
سلام

سلام

بچه ها چند تا سوال
1-كتاب سيالات راهيان خداكرمي اخرش يه سري تست 5 گزينه اي داره كه خوراكه. تست كنكور سالاي قبل هم كه خوبه. ولي اون مجموعه تست كه از رشته هاي ديگه هست بزنيم يا نه؟به درد بخور هست يا نه؟ چون نصفشو خوندم و الان 10 روز دوره و خلاصه نويسي و تست زني شروع شد(البته در برنامه من) تستاي اخر هر فصلم كه بلافاصله بعد درس زدم

2-فصل كانال باز و اناليز ابعادي و توربو ماشين در چه حد گير بدم بهش خيلي تست كم داره همينجوري كه نگاه كردم زدم تستاشو .شما ميخونيد يا نه؟

3-ترمو 1 تموم شد(از پارسه) ولي به نظرم خيلي دشوار تر از سيالاته البته يه سري تست روتين و پر تكرار توش هست كه خب جاي شكر داره ولي در كل سنگين بود . همه همينجورين يا من ضعيفم( تو دانشگاه كه شاخ بوديم برعكس سيالات :biggrin:)

3-استاتيكم فصل تعادل با تستاش از راهيان تموم شد كه اصلا معلوم نبود سوال چيه ؟ چي ميخواد؟ من كيم؟ اينجا كجاست؟:biggrin: اگه تو استاتيك روش خوبي دارين راهنمايي كنيد

4-كسي پاسخنامه كنكوراي سالاي پيش رو نداره؟

6-من اين ترم انتقال و كنترل دارم نميدونم هنوز چه جوريه اگه كسي خونده و تست زده بگه در چه سطحي هستن؟ 1-خيلي خفن(مثل استاتيك) 2-سخت(مثل ترمو) 3-قابل قبول(سيالات) 4-هيچكدام(من آماده هر جوابي رو دارم):biggrin:
جزوه هاي معتقدي هم خوبه تشكر ميكنم از دوستاني كه معرفي كردن اين جزورو .

برم بخوابم كه فردا حذف و اضافه بايد كله سحر اونجا باشم مقاومت3 پر نشه . هيدروليكم بحذفيم استاده اومده ميگه دو تا سمينار و پروژه و تحقيقو . شانس خوشكل من اينه كه پايان نامه كاراموزي رو هم به قيد قرعه با ايشون افتادم.:biggrin: تا بعد

آخرین ویرایش:

tanha60

عضو جدید
بچه ها چند تا سوال
1-كتاب سيالات راهيان خداكرمي اخرش يه سري تست 5 گزينه اي داره كه خوراكه. تست كنكور سالاي قبل هم كه خوبه. ولي اون مجموعه تست كه از رشته هاي ديگه هست بزنيم يا نه؟به درد بخور هست يا نه؟ چون نصفشو خوندم و الان 10 روز دوره و خلاصه نويسي و تست زني شروع شد(البته در برنامه من) تستاي اخر هر فصلم كه بلافاصله بعد درس زدم

2-فصل كانال باز و اناليز ابعادي و توربو ماشين در چه حد گير بدم بهش خيلي تست كم داره همينجوري كه نگاه كردم زدم تستاشو .شما ميخونيد يا نه؟

3-ترمو 1 تموم شد(از پارسه) ولي به نظرم خيلي دشوار تر از سيالاته البته يه سري تست روتين و پر تكرار توش هست كه خب جاي شكر داره ولي در كل سنگين بود . همه همينجورين يا من ضعيفم( تو دانشگاه كه شاخ بوديم برعكس سيالات :biggrin:)

3-استاتيكم فصل تعادل با تستاش از راهيان تموم شد كه اصلا معلوم نبود سوال چيه ؟ چي ميخواد؟ من كيم؟ اينجا كجاست؟:biggrin: اگه تو استاتيك روش خوبي دارين راهنمايي كنيد

4-كسي پاسخنامه كنكوراي سالاي پيش رو نداره؟

6-من اين ترم انتقال و كنترل دارم نميدونم هنوز چه جوريه اگه كسي خونده و تست زده بگه در چه سطحي هستن؟ 1-خيلي خفن(مثل استاتيك) 2-سخت(مثل ترمو) 3-قابل قبول(سيالات) 4-هيچكدام(من آماده هر جوابي رو دارم):biggrin:
جزوه هاي معتقدي هم خوبه تشكر ميكنم از دوستاني كه معرفي كردن اين جزورو .

برم بخوابم كه فردا حذف و اضافه بايد كله سحر اونجا باشم مقاومت3 پر نشه . هيدروليكم بحذفيم استاده اومده ميگه دو تا سمينار و پروژه و تحقيقو . شانس خوشكل من اينه كه پايان نامه كاراموزي رو هم به قيد قرعه با ايشون افتادم.:biggrin: تا بعد

تجربه ی شخصی:
سیالاتو بخور.چون به قول خودت قابل قبوله(برای همه همین طوره)پس کم نزار.اگر تستای مکانیک وزده باشی وخوب یاد گرفته باشی تستایه دیکه رو با نگاه کردن میزنی پس زیاد وقتت رو نمیگیره.
من اول ترمو رو از روی پارسه خوندم.به فصل دوم رسیدم گفتم بی خیال ترمو.وتا مدتی بهش فکر نمیکردم تا رفتم انقلاب واتفاقی کتاب ترموی خدا کرمی رو دیدم وقتی یه نگاه کردم سریع خریدمش و از همون لحظه شروع به خوندن کردم.دیگه به نظرم سخت نمیاد ویه جورایی خوراک شده.حالا که به پارسه نگاه میکنم یه چیزایی میفهمم.
اما در مورد استاتیک چون طراحی کاربردی می خوام شرکت کنم نمیشه بی خیالش شم وشروع کردم به خوندن کتابای مرجع وحل تمرینای کتاب تا ببینیم خدا چی میخواد.ولی اوضاعم بهتر شده.شما هم اگه تمرینای کتاب ومثالای حل شده رو حل کن بهت کمک میکنه.شاید اولش فکر کنی هییچ ربطی به هم نداره ولی بعد مفهمی که واقعا جواب میده.
انتقال که آسونه وبحثی در موردش نمی شه کرد.اما کنترل درس خیلی فراریه.من شدم 19.68 ولی پیرم در اومد.اگه نظر منو بخوای قبل از شروع ترم معادلات پارسه بخش لاپلاسو بخون و بخورو بجو وسعی کن حد اقل دو هفته یه بار فرمولای لاپلاسو مرور کنی تا فراموش نکنی.کتاب کنترل آریاز برادرانی از انتشارات آزاده(راهیان ارشد)عالیه.اگه دیدی کنترل داره خستت میکنه حتما بخونش که به زندگی امیدوارت میکنه.
موفق باشید(تایپ این مسایل کل وقتی که میتونستم امروز اینجا بگذرونمو گرفت تا فردا)

آخرین ویرایش:

fardingl

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان.من یک سوال داشتم که جای دیگه مطرح کردم اما فعلا کسی جواب نداده امیدوارم اینجا جوابم رو بگیرم.
من یک کتاب یا منبع میخوام که تمام سوالات کنکور سالهای گذشته رو به طور تفکیکی یا سوالات هر سال مثل همون دفترچه اگه باشه میخوام.اگه بصورت کتاب الکترونیک هست بگید دانلود کنم اگر نیست آیا بیرون کتابی در این زمینه هست؟ممنونم

yousefmath

عضو جدید
با دروود
بنده می خوام در یکی از دنشگاه ه های تهرانی ریاضی ارشد بخونم چکار کنم؟ ریاضی محض

NAV!D

عضو جدید
سلام.
میگم این درسهای مکانیک چقدر شبیه درسهای ما هست.
نکنه مهندسی جوشکاری هم زیر گروه مکانیک هست؟

shahram-mechanic

عضو جدید
سلام

من چند بار این سئوالو میپرسم ولی کسی جواب نداده.خواستم بدونم ضرایب و منابع ارشد مکاترونیک آزاد 89 مثل پارساله یا ممکنه مثل ارشد مکاترونیک سراسری زیر گروه دو رشته برق و مکانیک باشه و ضرایب تعغیر کنه؟
مثلا مکاترونیک امسال آزاد شامل ریاضی-زبان -کنترل-دینامیک ..(انتخاب 3 درس از دروس ....)اینها بوده , آیا ممکنه در مورد آزاد 89 تعغیر کنه یا مثل امساله؟
خواهشا جواب بدین.خواهشا جواب بدین.منو راهنمائی کنید.منتظرم:(:(:(:(:cry::cry:

am2mk

عضو جدید
سلام

سلام

تجربه ی شخصی:
سیالاتو بخور.چون به قول خودت قابل قبوله(برای همه همین طوره)پس کم نزار.اگر تستای مکانیک وزده باشی وخوب یاد گرفته باشی تستایه دیکه رو با نگاه کردن میزنی پس زیاد وقتت رو نمیگیره.
من اول ترمو رو از روی پارسه خوندم.به فصل دوم رسیدم گفتم بی خیال ترمو.وتا مدتی بهش فکر نمیکردم تا رفتم انقلاب واتفاقی کتاب ترموی خدا کرمی رو دیدم وقتی یه نگاه کردم سریع خریدمش و از همون لحظه شروع به خوندن کردم.دیگه به نظرم سخت نمیاد ویه جورایی خوراک شده.حالا که به پارسه نگاه میکنم یه چیزایی میفهمم.
اما در مورد استاتیک چون طراحی کاربردی می خوام شرکت کنم نمیشه بی خیالش شم وشروع کردم به خوندن کتابای مرجع وحل تمرینای کتاب تا ببینیم خدا چی میخواد.ولی اوضاعم بهتر شده.شما هم اگه تمرینای کتاب ومثالای حل شده رو حل کن بهت کمک میکنه.شاید اولش فکر کنی هییچ ربطی به هم نداره ولی بعد مفهمی که واقعا جواب میده.
انتقال که آسونه وبحثی در موردش نمی شه کرد.اما کنترل درس خیلی فراریه.من شدم 19.68 ولی پیرم در اومد.اگه نظر منو بخوای قبل از شروع ترم معادلات پارسه بخش لاپلاسو بخون و بخورو بجو وسعی کن حد اقل دو هفته یه بار فرمولای لاپلاسو مرور کنی تا فراموش نکنی.کتاب کنترل آریاز برادرانی از انتشارات آزاده(راهیان ارشد)عالیه.اگه دیدی کنترل داره خستت میکنه حتما بخونش که به زندگی امیدوارت میکنه.
موفق باشید(تایپ این مسایل کل وقتی که میتونستم امروز اینجا بگذرونمو گرفت تا فردا)
.

ببخشيد كه وقت نت 1 روزتونو گرفتم.
اتفاقا خودمم به اين نتيجه رسيدم كه سيالاتو بخورم ولي فصل كانال بازو ... اگه وقت موند
ترمو هم با اينكه سخته ولي چون علاقه دارم ازش بيزار نميشم و لنگان خرك خويش به ساحل برسانيم.اگه وختي بود و عمري كتابي كه گفتيد هم ميخونم
انتقال حرف شما اميدوارم كرد فكر ميكردم خيلي سخت باشه
اتفاقا كنترل اومد امروز هر چي لاپلاس فرمول لاپلاس بود ريخت رو تخته
ممنون از راهنماييتون.

راستي وقت دقيق ثبت نام هنوز معلوم نشده؟ اگه معلوم شد لطفا اينجا اعلام كنيد
ممنون تا بعد

eng.esmail

اخراجی موقت
با سلام
دیگه تقریبا 2 هفته مونده به اولین آزمون پارسه
احتمالا برنامه ریزی دقیق شما هم طبق پارسه ( 2 هفته 2 هفته ) شروع شده!!
من که از فردا 15 مهر برنامه دارم که با پارسه جلو برم
آخه به یه تعادلی رسیدم که خیلی هم راضی کنندست.

رضاا

عضو جدید
با سلام آیا کسی جزوات کنکور کاردانی به کارشناسی رشته مکانیک را دارد? اگر دارد لطفا به ایمیل اینجانب ارسال نماید. با تشکر reza.solgi1359@yahoo.com

M Engineer

عضو جدید
سلام به همه ی خورندگان و جوندگان دروس !!!!!!!!!
دوستان من ترم 7 دانشگاه ازادم و اگه خدا بخاد 9 ترمه تمومه !!!!
اصلا من طی سال تحصیلی دروس رو درست و درمون نخوندم.یعنی اینکه پایم زیرو هستش.
این ترم هم 20 واحد ور داشتم ولی هرجی به اخرای تحصیلم نزدیک میشم علاقم به شرکت تو ازمون ارشد و درس خوندن بیشترمیشه و گستاخیم تا جاییه که میخام تهران در بیام.
خب به نظرتون تو این ترم که 20 واحد دارم چی بخونم؟مثلا انتقال 1 و سیالات 2 و طراحی 1 و ارتغاشات از درسایی بدرد بخوره ایی این ترم گرفتم
بشینم درسای بالا رو بخونم و بتستم یا بشینم ریاضیات یا ترمو یا سیالات 1 بخونم؟
من اهوازم اگه بخام ازمونی شرکت کنم چی بدردم میخوره؟از کی ازمون شرکت کنم بهتره؟
اگه کتاب هم بهم معرفی کنید ممنون میشم.
ببخشید این همه سوال پرسیدم

eng.esmail

اخراجی موقت
سلام به همه ی خورندگان و جوندگان دروس !!!!!!!!!
دوستان من ترم 7 دانشگاه ازادم و اگه خدا بخاد 9 ترمه تمومه !!!!
اصلا من طی سال تحصیلی دروس رو درست و درمون نخوندم.یعنی اینکه پایم زیرو هستش.
این ترم هم 20 واحد ور داشتم ولی هرجی به اخرای تحصیلم نزدیک میشم علاقم به شرکت تو ازمون ارشد و درس خوندن بیشترمیشه و گستاخیم تا جاییه که میخام تهران در بیام.
خب به نظرتون تو این ترم که 20 واحد دارم چی بخونم؟مثلا انتقال 1 و سیالات 2 و طراحی 1 و ارتغاشات از درسایی بدرد بخوره ایی این ترم گرفتم
بشینم درسای بالا رو بخونم و بتستم یا بشینم ریاضیات یا ترمو یا سیالات 1 بخونم؟
من اهوازم اگه بخام ازمونی شرکت کنم چی بدردم میخوره؟از کی ازمون شرکت کنم بهتره؟
اگه کتاب هم بهم معرفی کنید ممنون میشم.
ببخشید این همه سوال پرسیدم
همه جوابات رو میتونی با مطالعه صفحات 1 به بعد بخونی
10 صفحه اول جواب سوالاتت رو داده
موفق باشی

tafro

عضو جدید
ساخت و تولید

ساخت و تولید

سلام.
دوستانی که متقاضی ساخت وتولید هستند. جهاد دانشگاهی امیرکبیر واسه درسای تخصصی ساخت کلاس گذاشته فکر کنم به دردبخور باشه. سوالی در مورد ساخت و تولید باشه درخدمتم:):gol:

مهندس مکانیک

عضو جدید
زبان تخصصی و ریاضیات(معادلات.ریاضی1و2.ریاضی مهندسی)و ترمودینامیک1و2.سیالات1و2.طراحی اجزاواستاتیک
راهیان ارشد
دینامیک.دینامیک ماشین.ارتعاشات.مقاومت مصالح1و2.​
پوران پژوهش
کنترل اتوماتیک
اریاض برادرانی:w45::w36:

بالا