بحث و گفتگو پیرامون آزمونها( کاردانی به کارشناسی- کارشناسی ارشد و دکترا) مكانيك سيالات

am2mk

عضو جدید
برا طراحی اجزا کتاب مدرسان از راهیان خیلی خیلی بهتره;)
مدرسانو نديدم ولي شديدا قبول دارم كه طراحي راهيان خيلي بد توضيح داده نظم ذهني منو به هم ميزنه من از جزوه استادم ميخونم و تست ميزنم از نظر تست كه فرقي با هم ندارن؟؟

am2mk

عضو جدید
بچه ها کسی مثل من ترم هفتمی هست؟درسهای این ترمو چی کار کنیم؟
سلام من هم ترم هفتم و فردا ساعت هفت صبح كللاس دارم
ديگه بايد بسازيم خدا بزرگه اين ترم ميخوام وقتاي خاليمو تو دانشگاه برم كتابخونه درس بخونم :biggrin: نسكافه خوردن با بچه ها ممنوع

tanha60

عضو جدید
مدرسانو نديدم ولي شديدا قبول دارم كه طراحي راهيان خيلي بد توضيح داده نظم ذهني منو به هم ميزنه من از جزوه استادم ميخونم و تست ميزنم از نظر تست كه فرقي با هم ندارن؟؟

تستای هیچکدوم با هم فرق نمیکنه.ولی مزخرف ترین کتابی که تا حالا خوندم کتاب جامدات راهیانه.درس دادنش که افتضاحه.حل تستاشم که آبدوغ خیاریه

crane

عضو جدید
سلام من هم ترم هفتم و فردا ساعت هفت صبح كللاس دارم
ديگه بايد بسازيم خدا بزرگه اين ترم ميخوام وقتاي خاليمو تو دانشگاه برم كتابخونه درس بخونم :biggrin: نسكافه خوردن با بچه ها ممنوع
من 1 ساعت سر این کلاسهای درسمون میشم بعدش احساس میکنم هفت تا کوه کندم ولی خوب گفتین باید بسازیم دیگه.من تا اونجا که بتونم نمیخوام برم سر کلاسها:D...

falahatgar.j

عضو جدید
جلد اول راهیان ترمو خلاصه ای از شاپیرو و سینجله ولی جلد دوم راهیان خلاصه ی سینجل بودالبته من فصل تهویه مطبوع و سیکل گازی خوندم از جلد دوم.

سلام شما می دونید که کتاب شاپیرو ترجمه شده یا نه؟ ممنون

mk_mk550

عضو جدید
کلاس ها و جزوه های گاما که زیر نظر مدرسان شریفه خیلی عالیه:)

mammad.mechanic

عضو جدید
من ترم هفت هستم و ميخوام ارشد شركت كنم چي بايد پر كنم؟ بايد كنكور ارشد بزنم ديگه؟ چون ايشالا تا اون موقع فارغ التحصيل ميشم
هیشالا
اون المپیاد علمی واسه وقتیه که شما نمی تونی به موقع فارغ بشی یا می خوای ارشد به طور جدی ندی............

anoosh1

عضو جدید
سلام
من وقت زیادی واسه درس خوندن ندارم .سر کار می رم تازه هم شروع کردم ، بنظرتون از چه درسایی شروع کنم ،و چه درسایی رو بی خیال شم؟
ممنون می شم کمکم کنید.

nimaminanima

عضو جدید
فروش جزوات قرمز رنگ پارسه

فروش جزوات قرمز رنگ پارسه

اینجانب جزوات قرمز رنگ پارسه سال قبل رو به صورت یکجا برای فروش دارم. هر کدام از دوستان که تمایل دارند این جزوات را خریداری کنند پیغام بدهند.
ریاضی: ریاضی1،ریاضی2،معادلات،ریاضی مهندسی
سیالات: سیالات،ترمو،انتقال
جامدات: استاتیک،مقاومت،طراحی
دینامیک: ارتعاشات،کنترل،دینامیک،دینامیک ماشین
زبان:زبان عمومی،زبان اختصاصی
مجموعا 15 جلد
قیمت: 100000تومان
nimaminanima@yahoo.com

svaezian

عضو جدید
سلام،کتاب مکانیک انتشارات ارکان اصفهان که مجموعه سوالات ارشد 10سال گذشته کنکوره، 2 ساله که چاپش تموم شده و دیگه تجدید چاپ نشده،تو بازارم نمیشه پیداش کرد.کتاب مشابه ای کسی سراغ نداره که هر مجموعه کنکورو بصورت کامل آورده باشه؟
والا پوران پژوهش قراره یه همچنین چیزی با عنوان اطلس جامع مکانیک چاپ کنه .واسه رشته برق و شیمی که چاپ کرده .

pink83

عضو جدید
اره من هم گفتم ولي كسي نظر نداد
تنها چيزي كه من ميدونم اينه كه سيالات فصل كانال باز و توربوماشين مهم نسيتن اينم از رو تعداد تستاش ميگم(راستي چرا تربو ماشين راهيان هيچي تست نداره ؟:biggrin: )
ترمو من از پارسه ميخونم قابله قبوله ولي تستاي ترمو واقعا سنگينه به نظر من البته من فعلا ترمو 1 ميخونم آخراشم)
كتاب سيالات هم راهيان كفايت ميكنه به نظرم من فصل 2 هستم الان ولي چون سريع ميره سر اصل مطلب يه كم حس ميكني كمه آخه تو دانشگاه اينقد كش ميدن كه مثلا مفهومي باشه (ماهيت سيال چيست؟ :biggrin:) اونجوري عادت كرديم.حتي بعضي جاها زيادي ميگه مثلا سيالات غير نيوتني وابسته به زمان ...نيازي نبود البته شايد
ديناميك هم شروع نكردم هنوز:(.

مرسی ......من که رفتم سنجل خریدم دارم از رو اون میخونم با تست نمیشه به مفهومش رسید ...ولی دیگه بیخیال فصل دو سیالات شدم ...نمیخوام گیر بدم .تمومش کردم ...من از کتاب یک جلدیه راهیان میخونم ...فرقی م داره با دو جلدیش مگه ؟؟حتما یه فرقی داره که 2 جلده دیگه !!!!

trinitynim

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید خدمت مهندسان در کف ارشد مانده.
انشائالله که هرکی بیشتر تلاش میکنه موفق تر باشه.
من یک سوالی دارم اگه میشه جواب بدید.
می خواستم روش درس خوندنتون رو بدونم.
مثلا راجع به درس مقاومت مصالح بگید.(از کتاب نایی)
اول همه درسارو (منظورم کل فصلهاست)میخونید بعد میرید سراغ مثالها و تستها یا مثلا همراه با درس مثالها و تستهای هر فصل رو هم حل میکنید. یا مثلا درسهارو خلاصه میکنید
یا هر کار دیگه ای که انجام میدید رو بگید دیگه.
البته اگر این سوال رو اونایی که قبول شدن جواب بدن بهتره.
با تشکر

vahidsiasia86

عضو جدید
مرسی ......من که رفتم سنجل خریدم دارم از رو اون میخونم با تست نمیشه به مفهومش رسید ...ولی دیگه بیخیال فصل دو سیالات شدم ...نمیخوام گیر بدم .تمومش کردم ...من از کتاب یک جلدیه راهیان میخونم ...فرقی م داره با دو جلدیش مگه ؟؟حتما یه فرقی داره که 2 جلده دیگه !!!!
جزوش همونه ، فقط دوجلدیه تست های سیالات رشته های دیگه رو هم داره.

crane

عضو جدید
سلام شما می دونید که کتاب شاپیرو ترجمه شده یا نه؟ ممنون
سلام .
شرمنده نمیدونم.من خودم از این کتاب نمیخونم.من فک کنم همین سینجل برا ترمو کافی باشه.چونکه اگر چه فصلهاش منطبق برجلد اول راهیان نیست ولی پس و پیش مطالبو اورده.

crane

عضو جدید
بچه ها من این فصل اول دینامیک ماشین پورانو یه نگا انداختم, اصلا دلچسب نیست.شما هم مثل من فک میکنید؟فک میکنید اخرش هم همینه که این کتابو بخونیم بریم سر جلسه؟

mm.salemi

عضو جدید
بچه ها من این فصل اول دینامیک ماشین پورانو یه نگا انداختم, اصلا دلچسب نیست.شما هم مثل من فک میکنید؟فک میکنید اخرش هم همینه که این کتابو بخونیم بریم سر جلسه؟

سلام دوست عزیزم. بنده پیشنهاد می کنم که کتاب دینامیک ماشین دکتر شیشه ساز رو بخونی. فوق العاده ست. ایشون استاد دانشگاه چمران هستند و کتاب ایشون منبع بسیار خوبی واسه ارشده. من توصیه می کنم این کتاب رو همه دوستان تهیه کنن و بخونن. اگر کتاب گیرت نیومد با ایمیل بنده مکاتبه کن.

mohammad.iut

عضو جدید
اینجانب جزوات قرمز رنگ پارسه سال قبل رو به صورت یکجا برای فروش دارم. هر کدام از دوستان که تمایل دارند این جزوات را خریداری کنند پیغام بدهند.
مجموعا 15 جلد
nimaminanima@yahoo.com

با سلام،
این جزوات قرمزرنگ شما با کپی هایی که فقط باید پول فتوکپیشو بدی چه فرقی میکنه که 100هزار تومن می ارزه؟
پولی که پارسه از شرکت کننده ها میگیره بیشتر برای آزموناشه نه برای جزوه هاش!

mohammad.iut

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید خدمت مهندسان در کف ارشد مانده.
انشائالله که هرکی بیشتر تلاش میکنه موفق تر باشه.
من یک سوالی دارم اگه میشه جواب بدید.
می خواستم روش درس خوندنتون رو بدونم.
مثلا راجع به درس مقاومت مصالح بگید.(از کتاب نایی)
اول همه درسارو (منظورم کل فصلهاست)میخونید بعد میرید سراغ مثالها و تستها یا مثلا همراه با درس مثالها و تستهای هر فصل رو هم حل میکنید. یا مثلا درسهارو خلاصه میکنید
یا هر کار دیگه ای که انجام میدید رو بگید دیگه.
البته اگر این سوال رو اونایی که قبول شدن جواب بدن بهتره.
با تشکر

علیک سلام دوست عزیزی که در کف ارشد نمانده ای!
اگر به پستهای اوایل این تاپیک نگاهی بندازید ، احتمالا جواب سوالاتونو میگیرین،
موفق باشید.

آخرین ویرایش:

eng.esmail

اخراجی موقت
سلام دوست عزیزم. بنده پیشنهاد می کنم که کتاب دینامیک ماشین دکتر شیشه ساز رو بخونی. فوق العاده ست. ایشون استاد دانشگاه چمران هستند و کتاب ایشون منبع بسیار خوبی واسه ارشده. من توصیه می کنم این کتاب رو همه دوستان تهیه کنن و بخونن. اگر کتاب گیرت نیومد با ایمیل بنده مکاتبه کن.

سلام دوست عزیز
حداقل میگفتی کدوم انتشاراته!!!!

am2mk

عضو جدید
سلام

سلام

سلام جميعا خسته نباشيد
كسي پاسخ نامه كنكور هاي مكانيك 86 و 85 و 84 و ... داره واسه دانلود بزاره ممنون ميشم.

راستي براي درس كنترل اتوماتيك چه كتابي خوبه؟ اونايي كه دارن ميخونن بگن چي ميخونن و آيا راضين از كتاب يا نه؟ ممنون.

موسسه اي كه كتاب هاي دانشگاهي رو با پست ميفرسته (در تهران) كسي سراغ نداره؟

(مقاومت پورانو ميخوام با كنترله ... )

مرسي

am2mk

عضو جدید
سلام
من وقت زیادی واسه درس خوندن ندارم .سر کار می رم تازه هم شروع کردم ، بنظرتون از چه درسایی شروع کنم ،و چه درسایی رو بی خیال شم؟
ممنون می شم کمکم کنید.

سلام

بهترين كار به نظر من اينه كه از همه درسا بخونيد ولي از مهما شروع كنيد
مثلا براي ترمو آنتروپي مهمه
واسه سيالات جريان داخلي و لايه مرزي مهمه
واسه رياضي حد و مشتق و انتگراي
و ....
اگر وقت اضافه داشتيد فصل هاي ديگه هم پوشش بدين
بازم اگه كسي فصل هاي تست خيز از درسا ميدونه بگه
موفق باشين

hasanpogc

عضو جدید
سلام​

بهترين كار به نظر من اينه كه از همه درسا بخونيد ولي از مهما شروع كنيد
مثلا براي ترمو آنتروپي مهمه
واسه سيالات جريان داخلي و لايه مرزي مهمه
واسه رياضي حد و مشتق و انتگراي
و ....
اگر وقت اضافه داشتيد فصل هاي ديگه هم پوشش بدين
بازم اگه كسي فصل هاي تست خيز از درسا ميدونه بگه
موفق باشين​
BE NAZARE MAN KHILI RO RIAZI 1 VAGHT NAZARIN
GHON KHILI AZESH SOAL NEMIAD
BISHTAR RO RIAZI 2 ZOOM KONID

mohammad.iut

عضو جدید
سلام جميعا خسته نباشيد

راستي براي درس كنترل اتوماتيك چه كتابي خوبه؟ اونايي كه دارن ميخونن بگن چي ميخونن و آيا راضين از كتاب يا نه؟ ممنون.

موسسه اي كه كتاب هاي دانشگاهي رو با پست ميفرسته (در تهران) كسي سراغ نداره؟

(مقاومت پورانو ميخوام با كنترله ... )

مرسي

با سلام،
برای درس کنترل جزوه پارسه تا حد زیادی نیازتون رو برطرف میکنه، برای استفاده بیشتر کتاب کنترل آریاز برادرانی رو پیشنهاد میکنم.
برای خرید اینترنتی کتابهای پوران پژوهش میتونید به سایتش به آدرس www.pouran.net مراجعه کنید و در قسمت انتشارات کتاب مورد نظرتون رو خریداری کنید.
موفق باشید.

tanha60

عضو جدید
مجموعا 15 جلد
nimaminanima@yahoo.com

من همه ی کتابای پارسه رو از خود پارسه 30 هزار خریدم.چرا انقدر گرون؟:eek:اگه دوستان برن موسسه پارسه کتابای جدیدو میتونن با قیمت مناسب تری (خیلی خیلی مناسبتر)تهیه کنن.من کپی این جزوه ها رو با کیفیت بالا تو دکه های روزنامه فروشی انقلاب دیدم که خیلی ارزونتر از این صحبتا بود.:surprised:

اصل جزوه ها رو هر کی میخواد پیام شخصی بده.چون امثال از پارسه نگرفتم وفکر کنم اگه برم بگیرم بیشتر از 60 هزار مایش باشه(کتابای جدید)ولی فقط یه نفر.یا اگه ارزونتر مخواید پیام بدید.فقط هزینه ی کپی

آخرین ویرایش:

jamal212

عضو جدید
دوستان سلام.
به نظر شما چقدر برای انتقال باید وقت گذاشت؟
دوم اینکه ترمودینامیک بحث بازگشت پذیری(فصل 10 کتاب ون ویلن)حذفه یا اینکه سئوال کم داره که من پیدا نمی کنم؟

nimaminanima

عضو جدید
فروش جزوات پارسه

فروش جزوات پارسه

دوستان غلط کردم....دوستان بیجا کردم....آی آی نزن....ول کن تو رو به خدا....دستم شکست.....به خدا آدم شدم....بابا این کتابا مال من نبود که. چرا می زنید. :crying: مال یه بنده خدایی بود که می خواست کتابای سال قبلش رو بفروشه.منم بهش گفتم داره گرون می گه اما می خواست بلکه گرون تر بفروشه. خلاصه بعد از شنیدن بد و بیراه های شما قیمتش رو آورد پایین. 500000 تومان.این همون قیمت پارسه است. چون پارسه سال قبل برای کسایی که سال دوم شرکت می کردن و کتاب نمی خواستن از 320000 تومان، 50000 تومان کم کرده و 270000تومان می گرفت که با کم کردن 10 درصد تخفیف نهابتا می شد 240000 تومان. و بعید می دونم کسی حاضر باشه این 15 جلد کتاب پارسه رو که حدود 2000 صفحه است با قیمت پایین تر از 500000 تومان بده. بابا پول کپیش فقط می شه 50000 تومان، اگه هر برگی رو 50 تومان حساب کنیم. دیگه جلد و پانچش بماند.
خلاصه هر کی مشتریه قیمت 500000 تومان است.:d
nimaminanima@yahoo.com

nimaminanima

عضو جدید
کادویی جهت آشتی کنون

کادویی جهت آشتی کنون

اینجانب برای اینکه دیگه از دست من عصبانی نباشید حاضرم جزوات ریاضی 1و2 و معادلات و ریاضی مهندسی پارسه مربوط به کلاس های دکتر معتقدی رو که دستنویس و بسیار خوانا و مرتب هست، و فکر کنم مال سال 82 یا 83 باشه، فقط با هزینه کپی و پست به کسی بدم که حاضر باشه ظرف مدت 1 هفته پس از دریافت جزوات اونها رو اسکن کرده و بصورت PDF آپلود نموده و لینکش رو در اختیار همه قرار دهد.:):D:cool::gol: مسلما برای ضمانت اجرایی باید مبلغی رو به عنوان ودیعه نزد یک شخص معتبر مثل جناب آقای آریایی یا مدیر تالار یا یک شخص معتمد دیگر قرار دهد تا در صورت عدم عمل به این شرط این ودیعه به حساب اینجانب واریز شود.:w08: می تواند هر کس اسکن یکی از جزوات رو تقبل کنه. امیدوارم بابت این شرطم دیگه فحش و بد و بیراه بهم ندید.:eek:

بالا