چرا پسرها از ازدواج فراری اند؟

levrone

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دمت گرم اصن حال کردم...
دختر فقط دخترای خارجی...
حالا بگو ببینم چطوره اوضاتون؟؟؟باهم خوبین؟؟
منم میخوام دختر خارجی بگیرم!البته آمریکایی!!!قراره باباش برام توی یکی از پالایشگاههای تگزاس کار پیدا کنه!!!
شاید دختره ر. بشناسی!!!قراره برم تیلور سویفت رو بگیرم!!!صحبتای مقدماتیشم کردیم!!!جوابشون نه نیست!

سيستمشون عاليه آلمانيا حرف ندارن
اينا خودشون شركت دارن قلدرن عجيب پدرش (يورگن ) رو اسمشو تو هر جايي كه به پتروشيمي يا پالايشگاه مربوطه مياري همه ميگرخن
خوبه اگر بتوني البته اگر تمايل به ازدواج داري

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
توی باشگاه هر کی یه تعریف از خطا داره .اما گفته من تنها جهت این بد که بدونین دختراهم از نا امنی های عاطفی نگرانن و بد بودن ادم ها بستگی به جنسیتشون نداره بلکه به روحشون داره.وگرنه قصد مطهر ساختن خودمو نداشتم.

میدونم من شمارو خیلی وقته میشناسم!
این حرفمو چند روزی هست توی چنتا تاپیک گفتم!شما نبودین!!بیشتر هدفم طنز هست...منظوری نداشتم.
میدونم چی میگین حقم دارین!!!این روزا پسرایی پیدا میشه که تا تقی به توقی میخوره میگن ما این دختر رو نمیخوایم و میرن سراغ یکی دیگه!!!نامردن!!!حق دارین شما هم!!!حرفتون منطقیه منم آدم منطقی هستم!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سيستمشون عاليه آلمانيا حرف ندارن
اينا خودشون شركت دارن قلدرن عجيب پدرش (يورگن ) رو اسمشو تو هر جايي كه به پتروشيمي يا پالايشگاه مربوطه مياري همه ميگرخن
خوبه اگر بتوني البته اگر تمايل به ازدواج داري

واااااااااااای من عاشق این یورگن شدم...یورگن کلیزمن رو هم خیلی دوس داشتم!!
داداش تو میتونی منو ببری اونطرف!!!
من قصد مهاجزت دارم...دیگه حوصله ی توی ایران موندن رو ندارم!
اگه منو ببری اونطرف منم میتونم به عشقم تیلور برسم!!

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
بابا دیگه صحبت نسازی و این حرفا که میشه همه میدونن دخترا مقصرن بحثی ندارم با شما خانم مهندس!

من که هرچی میگم شما حرف خودت رو میزنی..
همیشه یه طرفه به قاضی نرید اگر خطایی هم باشه از دو طرفه..

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
گفتم كه همكارمه . پارسال يك غلطي كردم اومدم اينجا چند نفرم با خودم آوردم بريم تو يك مجتمع . تو اين يك سال نسخمو پيچيدن . آلمانيه
ولي به قول خودت اجبار خانواده پدر آدمو در مياره

داداش بردی...منم دنبال زن خارجی هستم........مزایاش 1-دعوای مادر شوهر عروس اصلا نداریی2-سطح توقعاتشون معمولا کمتره3-انتظارات بیجا ندارن مثلا چرا اینهمه پول داشتی به داداش بیکارم ندادی بعدم دعواتون بشه....4-معمولا دخترهای خارجی مثل دخترهای ایرانی از فقر حرکتی و ورزشی رنج نمیبرن و باعث میشه تن سالمتری نسبت به هموطنانمون دارن برای بچه دار شدن هم مناسبه
5-معمولا مثل دخترهای هموطن پاساز ومراکز خرید را با پول شما اباد نمیکنند

6-ادم میتونه با این شخصیت ها رو راست تر باشه. فرض کن یه ادم با زندگی شرقی و احساسی و یکی کمی ماشینیتر و کمتر احساسی به کدوم میتونی راحتتر یه خبر بد را بدی؟ مسلمل دومی........
7-نیاز نداری ناراحت حرکت های چشم ابرو و نامحسوس فامبل باشی تا بعدا ایشون بگه مثلا خواهرت خودشو گرفته بود...جون اصلا این موجودات در مخیلشون نمیگنجه ما ایرانی ها با لحن کلام هم با هم دشمن میشیم...یا به یه چشم و ابرو...معمولا متوجه قضیه نمیشه..
و............
معایب
1- غذا پختنشون معمولا انتطارات مارو براورده نمیکنه...
2-شاید از نظر هم کلامی به زبان فارسی به مشکل بربخورید

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با نظرت موافقم بی اعتمادی پسرا خیلی زیاد شده.بس که با چشمای خودمون دیدیم اگه بگن این فرشتست باید کفشامونو بزنیم زیر بغلمون پا به فرار:biggrin:

ایولا داری تو داداش...
ببهترین کار همون فرااااااااااااااره....

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من که هرچی میگم شما حرف خودت رو میزنی..
همیشه یه طرفه به قاضی نرید اگر خطایی هم باشه از دو طرفه..

ببین مهندس مردا داغونن و همه ی چیزا تقصیر مرداست ولی سر این قضیه همه حتی خودتونم میدونین که زنها باهم نمیسازن و زندگیهارو از هم میپاشونن!!!
واقعا سر این قضیه دیدم که میگم!!!عروسا رو اگه آدم دستشو بکنه تو عسل بکنه تو دهنش بازم گاز میگیره!!!فقط خدا میشناستون !!بخدا خوب نیست ایطور!!!یکم دنیا دیده و بلند نظر باشین!!!تا جلو دماغتونو نبینین!

levrone

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
واااااااااااای من عاشق این یورگن شدم...یورگن کلیزمن رو هم خیلی دوس داشتم!!
داداش تو میتونی منو ببری اونطرف!!!
من قصد مهاجزت دارم...دیگه حوصله ی توی ایران موندن رو ندارم!
اگه منو ببری اونطرف منم میتونم به عشقم تیلور برسم!!
اسم كوچيك باباش يورگنه اسم شركت رو الان اينجا بگم 20 تا كارت زرد ميگيرم ميگن تبليغ شد .
ولي مثلا لايسنس متانول زاگرس مال ايناس . شيراز زاگرس و خارك تو ايران
آره داداش نوكرتم هستم . مگه چه مشكلي پيدا كردي كه تا به حال نرفتي؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
داداش بردی...منم دنبال زن خارجی هستم........مزایاش 1-دعوای مادر شوهر عروس اصلا نداریی2-سطح توقعاتشون معمولا کمتره3-انتظارات بیجا ندارن مثلا چرا اینهمه پول داشتی به داداش بیکارم ندادی بعدم دعواتون بشه....4-معمولا دخترهای خارجی مثل دخترهای ایرانی از فقر حرکتی و ورزشی رنج نمیبرن و باعث میشه تن سالمتری نسبت به هموطنانمون دارن برای بچه دار شدن هم مناسبه

6-ادم میتونه با این شخصیت ها رو راست تر باشه. فرض کن یه ادم با زندگی شرقی و احساسی و یکی کمی ماشینیتر و کمتر احساسی به کدوم میتونی راحتتر یه خبر بد را بدی؟ مسلمل دومی........
7-نیاز نداری ناراحت حرکت های چشم ابرو و نامحسوس فامبل باشی تا بعدا ایشون بگه مثلا خواهرت خودشو گرفته بود...جون اصلا این موجودات در مخیلشون نمیگنجه ما ایرانی ها با لحن کلام هم با هم دشمن میشیم...یا به یه چشم و ابرو...معمولا متوجه قضیه نمیشه..
و............
معایب

ایول پس تو هم دختر خارجی میخوای!!؟؟؟
دمت همتون گرم منم خارجی میخوام...
اگه تیلور شد که هیچ اگه نشد میرم سراغ اون بازیگره که توی فیلم بتمن 2012 بازی میکرد و دزدی میکرد!!!عجب استایلی داشت خداییش...من که با یه نگاه پسندیدمش!!ولی چه میشه کرد اسم گذاشتیم روی تیلور باید تیلور رو بگیرم!

sana.68

عضو جدید
میدونم من شمارو خیلی وقته میشناسم!
این حرفمو چند روزی هست توی چنتا تاپیک گفتم!شما نبودین!!بیشتر هدفم طنز هست...منظوری نداشتم.
میدونم چی میگین حقم دارین!!!این روزا پسرایی پیدا میشه که تا تقی به توقی میخوره میگن ما این دختر رو نمیخوایم و میرن سراغ یکی دیگه!!!نامردن!!!حق دارین شما هم!!!حرفتون منطقیه منم آدم منطقی هستم!!
میدونم منطوری ندارین.اما صادقانه بگم خیلی وقتا دوست داشتم یه خرده دیدتون و نسبت به دخترا .ازدواج تغییر بدم تا دید مثبتی داشته باشین اما هرگز نتونستم;)

levrone

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

و............
معایب

دمت گرم يعني تركيدم از خنده ها:biggrin:
انشا الله بتوني به خواستت برسي . دمت گرم باهات حال كردم ;)

ivana

عضو جدید
اگه تیلور شد که هیچ اگه نشد میرم سراغ اون بازیگره که توی فیلم بتمن 2012 بازی میکرد و دزدی میکرد!!!عجب استایلی داشت خداییش...من که با یه نگاه پسندیدمش!!ولی چه میشه کرد اسم گذاشتیم روی تیلور باید تیلور رو بگیرم!
وای وای امان از دسته شما پسرا چیه این حرفا دختر خارجی جیه کوتاه بیا عمو دخترای خودمون ار همه بهترن

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اسم كوچيك باباش يورگنه اسم شركت رو الان اينجا بگم 20 تا كارت زرد ميگيرم ميگن تبليغ شد .
ولي مثلا لايسنس متانول زاگرس مال ايناس . شيراز زاگرس و خارك تو ايران
آره داداش نوكرتم هستم . مگه چه مشكلي پيدا كردي كه تا به حال نرفتي؟

مشکل اقتصادی و ....
برای اینکه بتونم برم خارج و توی یه شرکت پالایشگاهی و پتروشیمی کار پیدا کنم باید از کجا شروع کنم!!؟؟؟میتونی مرحله به مرحله برام توضیح بدی!؟؟؟خودمو 10تا از دوستام قصد داریم بریم خارج کار کنیم!!ولی نمیدونیم از کجا باید شروع کنیم و چیکار کنیم!؟

levrone

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

وحيد جان همه خارجي ميخوان
ولي خداييش ارتباط برقرار كردن با اونا خيلي راحت تره

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میدونم منطوری ندارین.اما صادقانه بگم خیلی وقتا دوست داشتم یه خرده دیدتون و نسبت به دخترا .ازدواج تغییر بدم تا دید مثبتی داشته باشین اما هرگز نتونستم;)

من هیچ تأثیر پذیری از هیشکی ندارم!!!شاید حرفای شما اشتباه باشه!!چطور میخواین به بقیه دیدتون رو القا کنین!!؟؟؟

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وای وای امان از دسته شما پسرا چیه این حرفا دختر خارجی جیه کوتاه بیا عمو دخترای خودمون ار همه بهترن

نه عامو دخترای خودمون کجاشون خوبن!!!
دخترای خارجی کمتر آرایش میکنن و استایلشونم خوشگلتره!!!
از همه نظر بهترن و توقعاتشونم کمتره...
تازه دعواهای بعد از ازدواجم پیش نمیاد!!!

levrone

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مشکل اقتصادی و ....
برای اینکه بتونم برم خارج و توی یه شرکت پالایشگاهی و پتروشیمی کار پیدا کنم باید از کجا شروع کنم!!؟؟؟میتونی مرحله به مرحله برام توضیح بدی!؟؟؟خودمو 10تا از دوستام قصد داریم بریم خارج کار کنیم!!ولی نمیدونیم از کجا باید شروع کنیم و چیکار کنیم!؟

لايسنسورا راحت افرادي مثل شما رو جذب ميكنند . يك فوتو فن هايي داره كه اينجا جاش نيست كامل تايپ ميكنم برات ارسال ميكنم . زياد هم سخت نيست حتي ميتوني شهروند هم بشي . برخلاف ايران مهندساي شيمي طالب زياد دارن اونر

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 5سال میگم دختر خارجی میخوام همه میخندن(تو خونه)..حتی قبل ازین که ایندوستمون دختر کلینزمنو بگیره:biggrin: اسنادش موجوده ...من بعد اولین شکست عشقیم تو 23 سالگی رفتم تو کار ورژن خارجی اول مثل همه عاشق ذدختر ژاپنیا بودم بعدا نظرم عوض شد اهل هر جایی باشه فقط ادم باشه من بدبختیام زیاده به خدا طاقت ندارم بدبختیای یکی دیگه رو کولم بزارم....یکی باشه بدبختیهامو نو با هم تقسیم کنیم تا ازبعضی از لحظات زندگی کمی لذت ببریم...من دنبال اینگزینه هستم....اگه یک سیاهپوست مطلقه پیدا کنم احساس کنم همین جور ادمیه تو درخواست ازدواج شک نمیکنم........
ببین چقدر وضع خراببببببه

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه عامو دخترای خودمون کجاشون خوبن!!!
دخترای خارجی کمتر آرایش میکنن و استایلشونم خوشگلتره!!!
از همه نظر بهترن و توقعاتشونم کمتره...
تازه دعواهای بعد از ازدواجم پیش نمیاد!!!

:surprised:ایشالله که با همون خارجیه خوشبخت شی ما که بخیل نیستیم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لايسنسورا راحت افرادي مثل شما رو جذب ميكنند . يك فوتو فن هايي داره كه اينجا جاش نيست كامل تايپ ميكنم برات ارسال ميكنم . زياد هم سخت نيست حتي ميتوني شهروند هم بشي . برخلاف ايران مهندساي شيمي طالب زياد دارن اونر

دمت گرم.خیلیا هستیم که توی همین باشگاه مهندسان هم عضویم و دوس داریم بریم خارج واسه کار و زندگی...راستش ایران دیگه جای موندن نیست!!!باید تا جوونیم بکنیم بریم...
خیلی لطف میکنی!راستش مهندسی شیمی خیلی رشته ی سخت و پر کاربردیه ولی توی ایران اصن به جایگاه خودش نرسیده...
شاید بتونی مسیر زندگی من و خیلیا رو عوض کنی داداش...
راستی عکس آواتارتم نشون میده مهندسی شیمی باید خونده باشی درسته؟؟؟؟

levrone

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نمیدونم ولی یه حسی بهم میگه دخترای خارجی بهترن...

حست درست ميگه البته سوء تفاهم نشه . البته همه كشور ها اينجوري نيستن ! مثلا انگليسي ها آدم نيستن چه زن چه مرد ولي امريكايي ها آلماني ها . نروژي ها عالين

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا ایطوری شد چشاتون؟؟؟
من 5سال میگم دختر خارجی میخوام همه میخندن(تو خونه)..حتی قبل ازین که ایندوستمون دختر کلینزمنو بگیره:biggrin: اسنادش موجوده ...من بعد اولین شکست عشقیم تو 23 سالگی رفتم تو کار ورژن خارجی اول مثل همه عاشق ذدختر ژاپنیا بودم بعدا نظرم عوض شد اهل هر جایی باشه فقط ادم باشه من بدبختیام زیاده به خدا طاقت ندارم بدبختیای یکی دیگه رو کولم بزارم....یکی باشه بدبختیهامو نو با هم تقسیم کنیم تا ازبعضی از لحظات زندگی کمی لذت ببریم...من دنبال اینگزینه هستم....اگه یک سیاهپوست مطلقه پیدا کنم احساس کنم همین جور ادمیه تو درخواست ازدواج شک نمیکنم........
ببین چقدر وضع خراببببببه
بابک جوون مجبوریم چه کنیم!!!دخترای کشورمون درکمون نمیکنن باید بریم خارجی بگیریم دیگه!!!افغانی هم باشه مهم نیست!!!ولی من تیلور رو میخوام!
:surprised:ایشالله که با همون خارجیه خوشبخت شی ما که بخیل نیستیم

کسی مگه گفت شما بخیل هستین!!؟؟
یادش بخیر قبلا از یکی از همکلاسیام خوشم میومد شیرازی بود!!!

levrone

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دمت گرم.خیلیا هستیم که توی همین باشگاه مهندسان هم عضویم و دوس داریم بریم خارج واسه کار و زندگی...راستش ایران دیگه جای موندن نیست!!!باید تا جوونیم بکنیم بریم...
خیلی لطف میکنی!راستش مهندسی شیمی خیلی رشته ی سخت و پر کاربردیه ولی توی ایران اصن به جایگاه خودش نرسیده...
شاید بتونی مسیر زندگی من و خیلیا رو عوض کنی داداش...
راستی عکس آواتارتم نشون میده مهندسی شیمی باید خونده باشی درسته؟؟؟؟

من چون خودم با شرايط مثل شما رفتم درك ميكنم چي ميگي .
من براي يك فرايندي كه تونستم تو سن خيلي پايين بدست بيارم رفتم صنايع پتروشيمي
اونجا مسخرم كردن . بهم خنديدن و گفتن كي اين بچه رو راه داده تو! پرتم كردن بيرون
همين يورگن كه حالا طولانيه از چه طريقي وكيلشو فرستاد بردم پيش خودش مترجمو تشكيلاتو .و................. رشدم داد
5 سال تو تيم اجراييش يكي از مسئولا بودم بعد كمكم كرد تا خودم جدا بشم .
تو اين فكرم كه شايد بتونم تو تيم خودم حتي باشيد . حالا توضيح ميدم برات . راستي نامبرتو بذار تو صندوقم

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حست درست ميگه البته سوء تفاهم نشه . البته همه كشور ها اينجوري نيستن ! مثلا انگليسي ها آدم نيستن چه زن چه مرد ولي امريكايي ها آلماني ها . نروژي ها عالين

فرانسه رو نگفتی!!!
بخدا دوس دارم برم فرانسه یه دختر فرانسوی مثه بازیگری هست که توی فیلم
A.Very.Long.Engagement.2004 بازی کرده بگیرم و همون جا یه مزرعه داشته باشم و چوپانی کنم!!!