چرا پسرها از ازدواج فراری اند؟

محمدم1

عضو جدید
داداش یه چیزی بهت بگم؟؟؟
آدم اگه زن خوب داشته باشه انگار کل دنیا مال خودشه...
برعکسشم هست!!اگه کل دنیارو داشته باشی زن خوب نداشته باشی انگار هیییییییییچ نداری!!!!
مگه گیر میاد؟من که نمیتونم بهشون اعتماد کنم همشون مثل همن

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
خواهرام میگن باید یه دختری بگیری که ایطور باشه و اوطور باشه!!!میگن باید دختری باشه که آداب و معاشرت سرش بشه!احترام خونوادتو نگه داره و ....!!!!خب من واقعا نمیدونم چرا دخترا اینطورن!!!مثلا عروس قبلیمون اصن اخلاقش خوب نبود!!!با داداشم خوبه که زنشه ولی با خونواده ی ما اصن!!!مثلا من روم نمیشه برم خونه ی داداشم!!!خدایی چرا شما دخترا ایطور هستین!!؟؟؟بخدا شیطونه میگه آدم اصن زن نگیره!

خوب زن نگیر جناب..کسی مجبورت نکرده که:cool:

levrone

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این چند روز و بیشتر فکر کن تا این که بخوای خوش بگذرونی. چون کسی که ازدواج میکنه با هزار امید پاشو تو خونه ادم میزاره. مطمعن باش یه روزی به داشتن فردی که دوسش داشته باشی و دوست داشته باشه نیاز پیدا میکنی و هرگز جز همسر این خلا رو واست پر نمیکنه.

بله
ولي اگه ميدونستم داستان چيه اخراجش ميكردم:D

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مگه گیر میاد؟من که نمیتونم بهشون اعتماد کنم همشون مثل همن

نه همشون مثه هم نیستن ولی پیدا کردنش خیلی سخته!!!
من یکی که حوصله ی این خاله زنک بازیا رو ندارم!!!!اصن کی حوصله داره دخترارو بشناسه!!!
به خونوادت بگو برات پیدا کنن.
من بهشون گفتم خودتون بگردین یکی پیدا کنین برامم مهم نیست کی باشه!!!

levrone

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
داداش یه چیزی بهت بگم؟؟؟
آدم اگه زن خوب داشته باشه انگار کل دنیا مال خودشه...
برعکسشم هست!!اگه کل دنیارو داشته باشی زن خوب نداشته باشی انگار هیییییییییچ نداری!!!!

اين بابا خوبه و بزرگترين خوبيش اينه كه زبون مارو درست حسابي متوجه نميشه:D
و خدا رو شكر رسم هاي خركي نداريم
ولي خودش بدبخت نشه خوبه من كه همش بيرونم

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق دارن زندگی بسی سخت شده ولی شرایط ایشالا درست بشه همه جوونا خوشبخت بشن که این تاپیک تغییر نام بده بشه ..:)

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب زن نگیر جناب..کسی مجبورت نکرده که:cool:

آفرین این شد حرف حساب!!!
وقتی شما نمیتونین خودتونو اصلاح کنین ما مجبور میشیم زن نگیریم!!!!خب فشار و اجبار خونواده پشت سرمونه و الا بخدا ازدواج خطرناکترین و بدترین راه ممکنه!!!!
منظورم شخص شما نیست دخترارو میگم!

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
ازدواج ! براي هر كسي خوب نيست
هر آدمي با يك روشي تو زندگيش حال ميكنه
من خودم هميشه حتي تا چند روز پيش ميگفتم
اگر بخوام ازدواج كنم آينده اون طرف رو از بين ميبرم
چون هر كسي با من باشه عذاب روحي ميبينه
حالا آدم هستم يا نه مهم نيست چون ميدونم
چه طور آدمي هستم ازدواج رو اصلا بهش فكرم نميكنم
يكسري افراد هم دوست دارند ازدواج كنند ولي از لحاظ مغزي
هنوز آمادگي ندارند بايد ديد دليل ازدواجه چيه . آخه اين چي داره و چه كاربردي تو زندگي داره همه كليد ميكنند؟
ولي متاسفم كه گاهي خانواده ها اينقدر كليد ميكنند
تا آدم براي اينكه از زير فشار اونا فرار كنه مجبور ميشه قبول كنه
مثل خودم . من متنفرم از ازدواج دليلش هم گفتم اما همچنان
اصرار بر اين بود كه نه اگه لنگه خودت باشه داستان پيدا نميكني:wallbash:.
به قول پرندم حاليشون نيست !
آخرم كار خودشونو كردن . البته اشتباه از من بود كه همكارمو آوردم خونه
تا سه شنبه هنوز مجردم و مجبورم اين چند روز رو حال كنم
كه ديگه بعدا داستان دارم خودم ميدونم:neutral:
كسي راهي براي پيچوندن بلد نيست؟ :w10: اينجا تالار مشاوره است ديگه
روراست بودن پایه هر رابطه وهر رفاقتی هست.به نظرم برووووووووووو جلوووووووووووو نپیچون...اگه خواستی بپیچونیییییییی برو مشاوره ازدواج همچین میگه به درد هم نمیخوری خودتم باور نمیکنیییییییی...از همه ایراد در میارن این مشاورااااااا

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اين بابا خوبه و بزرگترين خوبيش اينه كه زبون مارو درست حسابي متوجه نميشه:D
و خدا رو شكر رسم هاي خركي نداريم
ولي خودش بدبخت نشه خوبه من كه همش بيرونم

نکنه زنت خارجیه؟؟؟؟

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
آفرین این شد حرف حساب!!!
وقتی شما نمیتونین خودتونو اصلاح کنین ما مجبور میشیم زن نگیریم!!!!خب فشار و اجبار خونواده پشت سرمونه و الا بخدا ازدواج خطرناکترین و بدترین راه ممکنه!!!!

مشکل از شماست نه از ما....
کاری که بخواد با زور و اجبار انجام بشه همون بهتر که نشه..

sana.68

عضو جدید
آفرین این شد حرف حساب!!!

گاهی اوقات انقد از خیانت مردها میترسم که واقعا پذیرفتن یه مرد تو زندگیم سخت میشه با اینکه خودم هرگز خطا نرفتم.از اینکه باشه اما دلش نباشه.خیلی ترسناکه.

levrone

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نکنه زنت خارجیه؟؟؟؟

گفتم كه همكارمه . پارسال يك غلطي كردم اومدم اينجا چند نفرم با خودم آوردم بريم تو يك مجتمع . تو اين يك سال نسخمو پيچيدن . آلمانيه
ولي به قول خودت اجبار خانواده پدر آدمو در مياره

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مشکل از شماست نه از ما....
کاری که بخواد با زور و اجبار انجام بشه همون بهتر که نشه..

نه دیگه نشد!!!مشکل از منه یا از دخترا که با هیشکی نمیسازن!!!
والا بخدا پسرا زن میگیرن به تموم خونواده ی دختر احترام میزارن ولی دخترا نه!!!!بحث سر اینه شما شاید درست نخوندین کامنتامو!!!!
بله منم میگم همینو میگم آقا جان ما نخواستیم!!!میگن نمیشه!!!باید بخوای!!!و تازه هیچگونه حمایتی هم نمیکنن!!!

محمدم1

عضو جدید
داداش هر کی نظری داره ولی اینجوری که بخوای بی تفاوت به این مسئله نگاه کنی در آینده ای نه چندان دور با مشکل مواجه میشی

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گاهی اوقات انقد از خیانت مردها میترسم که واقعا پذیرفتن یه مرد تو زندگیم سخت میشه با اینکه خودم هرگز خطا نرفتم.از اینکه باشه اما دلش نباشه.خیلی ترسناکه.

توی باشگاه مهندسان هیشکی خطا نرفته!!!این یه چیز عادیه!!:D

levrone

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
روراست بودن پایه هر رابطه وهر رفاقتی هست.به نظرم برووووووووووو جلوووووووووووو نپیچون...اگه خواستی بپیچونیییییییی برو مشاوره ازدواج همچین میگه به درد هم نمیخوری خودتم باور نمیکنیییییییی...از همه ایراد در میارن این مشاورااااااا

دمت گرم داداش ولي يكبار براي خودم رفتم پيش مشاور برعكس شد نزديك بود من اونو فالو كنم از راه بدرش كنم:D

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گفتم كه همكارمه . پارسال يك غلطي كردم اومدم اينجا چند نفرم با خودم آوردم بريم تو يك مجتمع . تو اين يك سال نسخمو پيچيدن . آلمانيه
ولي به قول خودت اجبار خانواده پدر آدمو در مياره

دمت گرم اصن حال کردم...
دختر فقط دخترای خارجی...
حالا بگو ببینم چطوره اوضاتون؟؟؟باهم خوبین؟؟
منم میخوام دختر خارجی بگیرم!البته آمریکایی!!!قراره باباش برام توی یکی از پالایشگاههای تگزاس کار پیدا کنه!!!
شاید دختره ر. بشناسی!!!قراره برم تیلور سویفت رو بگیرم!!!صحبتای مقدماتیشم کردیم!!!جوابشون نه نیست!

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
نه دیگه نشد!!!مشکل از منه یا از دخترا که با هیشکی نمیسازن!!!
والا بخدا پسرا زن میگیرن به تموم خونواده ی دختر احترام میزارن ولی دخترا نه!!!!بحث سر اینه شما شاید درست نخوندین کامنتامو!!!!
بله منم میگم همینو میگم آقا جان ما نخواستیم!!!میگن نمیشه!!!باید بخوای!!!و تازه هیچگونه حمایتی هم نمیکنن!!!
تا زمانی که خانواده پسرا با دختر خوب باشن و دخالت نکنن دخترا هم در قبالشون مهربونن و احترام میزارن اینو مطمئن باش..
حالا شاید افرادیم باشن ولی کمند...

faraz2000

عضو
کی گفته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟من که از خدامه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!دختر پیدا نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

vahid.gerrard

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا زمانی که خانواده پسرا با دختر خوب باشن و دخالت نکنن دخترا هم در قبالشون مهربونن و احترام میزارن اینو مطمئن باش..
حالا شاید افرادیم باشن ولی کمند...

والا بخدا دخترا با هیشکی نمیسازن!!!لطفا تبلیغات نکنین!!!از فضا که نیومدیم!!!داریم میبینمیتون!!!
تبلیغات ممنوع!!!!

saleh-sinava

عضو جدید
چی ............................ زن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

خدایا توبههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه!!!!!!!!!!!!!!!!!

sana.68

عضو جدید
توی باشگاه مهندسان هیشکی خطا نرفته!!!این یه چیز عادیه!!:D

توی باشگاه هر کی یه تعریف از خطا داره .اما گفته من تنها جهت این بد که بدونین دختراهم از نا امنی های عاطفی نگرانن و بد بودن ادم ها بستگی به جنسیتشون نداره بلکه به روحشون داره.وگرنه قصد مطهر ساختن خودمو نداشتم.

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
والا بخدا دخترا با هیشکی نمیسازن!!!لطفا تبلیغات نکنین!!!از فضا که نیومدیم!!!داریم میبینمیتون!!!
تبلیغات ممنوع!!!!

تبلیغ نیست حقیقته...
اگه دو طرف همدیگرو دوس داشته باشن با هم میسازن..