چرا مردا خيانت ميكنند؟؟؟؟

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول...عین خودمی کار درست;):gol:

شماره خانومت چند بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من باش کار دارم....:mad::mad::mad::mad::mad::mad:

بیا علی آقا.. نمونه مردان خیانت کار در حد واویلاااااااااا........
تو جمع داره می گه چندتا دوست دختر دارم اینم با اینکه زن داره تعید می کنه:mad::mad::mad::mad:

حیف که آبجی سارا نیست بترکونتت:mad:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من خیانت تو ذات مرداست!
علتش هم هوس باز بودن بیش از حد اوناست!
البته در خانوم ها هم خیانت دیده میشه ولی علتش انتقام جویی از رفتا رآقایون هست!!!!!!
درمورد قسمت اول صحبتت اصلا موافق نیستم
وقتی مارک ذاتی به هر چیزی زدی یعنی شخص مقصر نیست و مشکل از کار خداست
خیانت چه در مرد و چه در زن بستگی تام به نوع تربیت شخص و بخصوص نون حلالی یا حرامیه که سر سفره پدرو مادر خورده داره

ICE-B

عضو جدید
وقتی زنی نتونه نیاز های مردشو براورده کنه و زن واسه مردش تکراری بشه از هر لحاظ احساسی یا جنسی این اتفاق میفته و بر عکسشم صادقه

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
می رم داداش مرتضی میارم اون وقت دیگه برجک برات نمی مونه هااااااااااااااااا:mad::mad::mad:
علاقه مندیدت بخوره تو سرت.. خودت می دونی الان وزن پام بااین گچه چقدره.. بزنم ترکیدیااااااا:mad:
چه زود به خودش میگیره.....این ماله دکی جون بود ..............این حاجی مرتضی هم شده دخیل........هرکی کم میاره به اون متوسل میشه................

eshagh_kh

عضو جدید
البته توجه داشته باشین به این کار یک مرد نمیگن خیانت بلکه این عمل عملی است در راستای برداشتن حق مردانه ....
کلا حق همه کاری رو اقایون دارن
البته این نظر من هست و اصلا دلیل نمیشه نظر 100% آقایون باشه شاید برای 99% همینه ولی ...
همین

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته توجه داشته باشین به این کار یک مرد نمیگن خیانت بلکه این عمل عملی است در راستای برداشتن حق مردانه ....
البته این نظر من هست و اصلا دلیل نمیشه نظر 100% آقایون باشه شاید برای 99% همینه ولی ...
همین
احساس میکنم به شوخی گفتید درسته؟

shahryar14

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما جدیشو در نظر بگیرین
در مجموع ماها هر بلایی سرمون میاد یه طرفش خانم ها مقصرن , همیشه و الی الابد ...

شوخی یا جدی مساله اینه که تو هر کاری بنا رو از اول هر طور گذاشتیم همونجوری تا آخر پیش خواهیم رفت.
زندگی مشترک، همونطوری که از اسمشم پیداست بر پایه یه سری مشترکاتی بنا نهاده شده.
من این رو تا حدودی قبول دارم که چنانچه خدای نکرده، خانوم یا آقا مرتکب این عمل بشن، طرف مقابلشون در این قضیه کم بی تقصیر نیست. یعنی اگه ریشه یابی بکنی می بینی که سرچشمه ماجرا یه جورایی همینیه که من عرض کردم.
ولی برای پیشگیری از بروز چنین وضعیتی که تبعات خیلی ناراحت کننده ای هم می تونه به دنبال داشته باشه، یه راه حل وجود داره:
حسن نیت، حسن برخورد و اعتماد داشتن به طرف مقابل.
هیچکس ذاتا بد نیست و در مورد زندگی مشترک هم نباید این اجازه رو با رفتارمون به طرف مقابل بدیم که خدای نکرده اعتمادی که به ما داره در دلش متزلزل بشه که باور کنید ریشه همه بدبختیا و مشکلات زندگی های نو پا از همینجاست.

eshagh_kh

عضو جدید
بچه به این کوچیکی فهمید این خانمهای به این گندگی کی میخوان واقعیت رو قبول کنن خدا میدونه ...
شوخی یا جدی مساله اینه که تو هر کاری بنا رو از اول هر طور گذاشتیم همونجوری تا آخر پیش خواهیم رفت.
زندگی مشترک، همونطوری که از اسمشم پیداست بر پایه یه سری مشترکاتی بنا نهاده شده.
من این رو تا حدودی قبول دارم که چنانچه خدای نکرده، خانوم یا آقا مرتکب این عمل بشن، طرف مقابلشون در این قضیه کم بی تقصیر نیست. یعنی اگه ریشه یابی بکنی می بینی که سرچشمه ماجرا یه جورایی همینیه که من عرض کردم.
ولی برای پیشگیری از بروز چنین وضعیتی که تبعات خیلی ناراحت کننده ای هم می تونه به دنبال داشته باشه، یه راه حل وجود داره:
حسن نیت، حسن برخورد و اعتماد داشتن به طرف مقابل.
هیچکس ذاتا بد نیست و در مورد زندگی مشترک هم نباید این اجازه رو با رفتارمون به طرف مقابل بدیم که خدای نکرده اعتمادی که به ما داره در دلش متزلزل بشه که باور کنید ریشه همه بدبختیا و مشکلات زندگی های نو پا از همینجاست.

shahryar14

عضو جدید
کاربر ممتاز
حسن برخوردی رو هم که عرض کردم، یعنی اینکه هرگز نباید اجازه بدیم که زبون تند و اخلاق بد باعث رنجش و آزرده شدن طرف بشه.
محبت بین دو طرف و رفتار دور از خشونت و کج خلقی و در کل هر نوع ناملایمتی، می تونه یک فضای امن و دوست داشتنی در منزل ایجاد بکنه که هر کدوم از زوجین برای فرار از تنشهای روزانه و کار بیرون با تمام وجود دلشون بخواد که به این مامن پناه ببرند.
اگر بتونیم محیط خونوادگیمون رو به محلی امن برای اهل و عیالمون تبدیل کنیم هرگز با چنین مشکلاتی روبرو نخواهیم شد.

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
...
همین
پس خیلی برای این طرز فکرتون متاسفم
هیچ جای دنیا حتی جوامعی هم که خیلی مرد سالار هستند چنینی طرز فکری ندارن
از نظر شما حتما مرد حق خدایی درجامعه داره که جق هرکاری داره
ممکنه دلیلی برای این جلمه بیارید

eshagh_kh

عضو جدید
دوست عزیزم
1- هنوز جامعه ای مرد سالار به وجود نیومده متاسفانه
2-حق خدایی ندارن ولی متاسفانه تو اجتماع مردها فشاری به مراتب بالاتر از توانشون رو دارن حمل میکنن و متاسفانه زنها اصلا در این مساله اونها رو درک نمیکنن که به سمت مرد سالاری ( احتمالا ) پیش خواهد رفت
ببین خودت در اطرافت چند درصد طن ها شوهذانشون رو کاملا درک میکنند یا حداقل وانمود میکنند که دارن درک میکنند
تمام اینها رو با این مساله که مردها روحیه کاملا سختی دارند ترکیب کن شاید ریاضیت خوب باشه نتیجه اونو خودت به دست بیاری !!!

shahryar14

عضو جدید
کاربر ممتاز

معمولا اقایون در سنین قبل از ازدواج خیلی فکرها تو سرشون هست و خیلی ایده ها و آرمان های شیرین دارند.
البته خانوم ها هم از این قائده مستثنا نیستند.
بابا چیکارمون دارید، بذارید یکم دلمون خوش باشه.
تجربه ثابت کرده بعد از ازدواج شاید چیزی بیش از 80% آقایون توسط خانوم هاشون دچار یک نوع فیتیله پیچ مغزی می شن که اصطلاح ضربه فنی در مقابلش کم میاره.
(حالا این شوخی بود) ولی واقعیت اینه که خیلی ها قبل از ازدواج خیلی حرفا می زنن.
آدم ها این توانایی رو دارند که تو شرایط مختلف تصمیمات معقول و مناسب اتخاذ کنند و خودشون رو با شرایطشون وفق بدند.
پس زیاد نباید حرس و جوش شعارهای شیرین آقایون رو بخورید.
همه چیز به وقتش درست میشه.

آقایون من تسلیمم. (نگید طرف زی ذیه ها) ولی خوب ... . چاره ای نبود.
خیانت بده حتی اگه در حق یه بچه شیرخواره باشه و خدا خیانتکار ها رو دوست نداره.:gol:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیزم
1- هنوز جامعه ای مرد سالار به وجود نیومده متاسفانه
2-حق خدایی ندارن ولی متاسفانه تو اجتماع مردها فشاری به مراتب بالاتر از توانشون رو دارن حمل میکنن و متاسفانه زنها اصلا در این مساله اونها رو درک نمیکنن که به سمت مرد سالاری ( احتمالا ) پیش خواهد رفت
ببین خودت در اطرافت چند درصد طن ها شوهذانشون رو کاملا درک میکنند یا حداقل وانمود میکنند که دارن درک میکنند
تمام اینها رو با این مساله که مردها روحیه کاملا سختی دارند ترکیب کن شاید ریاضیت خوب باشه نتیجه اونو خودت به دست بیاری !!!
اهان ونتیجه ریاضی قضیه این میشه که مردها درهرکاری ازادن حتی خیانت کردن( قضیه شما ازپایه غلطه وبرچه اساسی به این نتیجه رسیدید که اقایون قشارزیادی تحمل می کنند جای سوال داره)
میخواید بدونید کی توجامعه سختی زیادی تحمل میکنه؟فقط یک روزبجای مادرتون ویا اگرهمسردارید بجای همسرتون توخونه کارکنید ،تازه اگرخانم شاغل نباشه (البته این فقط کارجسمیه ولی اگرواقعا زن بودید میفهمیدید چه فشارهای روحی وروانی متحمل میشند)

چه دو دوتاچهارتای منطقی بود

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
معمولا اقایون در سنین قبل از ازدواج خیلی فکرها تو سرشون هست و خیلی ایده ها و آرمان های شیرین دارند.
البته خانوم ها هم از این قائده مستثنا نیستند.
بابا چیکارمون دارید، بذارید یکم دلمون خوش باشه.
تجربه ثابت کرده بعد از ازدواج شاید چیزی بیش از 80% آقایون توسط خانوم هاشون دچار یک نوع فیتیله پیچ مغزی می شن که اصطلاح ضربه فنی در مقابلش کم میاره.
(حالا این شوخی بود) ولی واقعیت اینه که خیلی ها قبل از ازدواج خیلی حرفا می زنن.
آدم ها این توانایی رو دارند که تو شرایط مختلف تصمیمات معقول و مناسب اتخاذ کنند و خودشون رو با شرایطشون وفق بدند.
پس زیاد نباید حرس و جوش شعارهای شیرین آقایون رو بخورید.
همه چیز به وقتش درست میشه.

آقایون من تسلیمم. (نگید طرف زی ذیه ها) ولی خوب ... . چاره ای نبود.
خیانت بده حتی اگه در حق یه بچه شیرخواره باشه و خدا خیانتکار ها رو دوست نداره.:gol:
بعنی اینها طرفداری اززن بود :smile:
اگراینها طرفداریه پس طرفداری چیه:surprised:
برادرمن طرزفکرغلط قبل ازازدواج باید دست بشه مگه قبل ازدواج اقایونی که اهل دوست دخترواین حرفها هستند نمیتونن خیانت کنن
کلا عملی زشت وناپسند وقتی درذهن به عنوان عملی درست جاافتاد
چه چیزی دراینده میتونه سدراه این عمل نفرت انگیز بشه

shahryar14

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعنی اینها طرفداری اززن بود :smile:
اگراینها طرفداریه پس طرفداری چیه:surprised:

بله یجورایی میشه گفت همین بود.:smile:

بابا دعوا نکنید. با همه هستم. حرفاتون رو با آرامش بزنید. حرس و جوش خوردن دردی دوا نمی کنه.
بهتره یکاری بکنید که اینجور تاپیکا گذشته از خصوصیت تفریحیشون یه حالت آموزنده هم داشته باشه.

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله یجورایی میشه گفت همین بود.:smile:

بابا دعوا نکنید. با همه هستم. حرفاتون رو با آرامش بزنید. حرس و جوش خوردن دردی دوا نمی کنه.
بهتره یکاری بکنید که اینجور تاپیکا گذشته از خصوصیت تفریحیشون یه حالت آموزنده هم داشته باشه.
کی دعواکرد:biggrin:
کی حرص وجوش خورد:smile:
فقط نظرات گفته شد ولی باکمی گردوخاک:biggrin:

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن ها براشون نیازه بهشون خیانت بشه و ضربه بخورن.....

همینطوری هیچ خدایی رو بنده نیستند چه برسه وقتی که مردها باهاشون رو راست باشن!!!

sajad_strant

عضو جدید
به نظر من در مردان كمي بيشتر باشد.يارو زن و بچه داره باز هم چشش دنبال زن و دختره مردمه.
البته خيلي عوامل در بروز خيانت در زن و مرد مفيد مي باشد مثلا اگه مرد دور و بر زن هاي ديگه باشه و زنش هم بفهمه اون هم مطمئنا به شوهرش خيانت مي كنه

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز
زن ها براشون نیازه بهشون خیانت بشه و ضربه بخورن.....

همینطوری هیچ خدایی رو بنده نیستند چه برسه وقتی که مردها باهاشون رو راست باشن!!!

.:eek::eek::eek::eek::eek:

پس من دیگه باشما نسبتی ندارم..

شما حاج مرتضی خالی:mad:
جنگ تاروز قیامت
:w06:

بالا