چرا مردا خيانت ميكنند؟؟؟؟

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
تکبیــــــر

الله اکبر....الله اکبر

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
آبجی نبودی ببینی داداش علیت بهمن چیا گفت:cry::cry:
تازه حاج مرتضی هم تعیید کردن:razz:
چی گفتم ابجیه خواهر؟ اولا اون جمله نقل قولی از ان بود ثانیاهمه ما بهت علاقه مندیم اینکه موضوع حادی نیست .......اگه تو جای سارا یا هستی یا سیندرلا بودی بهم چی میگفتی؟

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
99 درصد پسر هایی که من میشناسم بیش از یک دوست دختر دارند.95 درصد مرد هایی که ازدواج کردن با کسانی دیگر در ارتباط هستند.
وقتی اسم تاپیک را دیدم.میخواستم کسانی که خیانت نمیکنند را در ذهنم مرور کنم.10 دقیقه طول کشید تا یک نفر تو ذهنم امد که به زنش خیانت نمیکنه

saraaa

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی گفتم ابجیه خواهر؟ اولا اون جمله نقل قولی از ان بود ثانیاهمه ما بهت علاقه مندیم اینکه موضوع حادی نیست .......اگه تو جای سارا یا هستی یا سیندرلا بودی بهم چی میگفتی؟
سارا رو خوب اومدی...هستی هم همینطور....سیندرلا؟؟؟

urmiaaa

عضو جدید
چون اصلا چین و چون نداره
همونطور که شماها 10 تا زاپاس واسه خودتون جور میکنید ما هم زاپاس یکی دیگه میشیم

sharlin

عضو جدید
کاربر ممتاز

من خطرناکم حسن..
آأم با دم شیر بازی نمی کنه که:w00:
بدو می خوام برجکتو بترکونم..:w07:

cinderella

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خطرناکم حسن..
آأم با دم شیر بازی نمی کنه که:w00:
بدو می خوام برجکتو بترکونم..:w07:

وووووووووووووای مادر جان چقدر خــــــــــــــوف.....
در اینجاست که شاعر میگه قرار نه فرار باید کـــــــــــــــرد:redface::redface:

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
من كه خودم يه چندتايي دوست دختر دارم. حاضر هم نيستم به هيچكدومشون خيانت كنم.
:surprised::surprised::surprised:
در جواب تاپيك: فقط مردا خيانت نمي كنن ! خانوما هم دست كمي ندارن! ;) اين بر ميگرده به حق نشناسي يا عدم برآورده كردن نياز همديگه ! يا نداشتن شناخت درست! دلايل زياده!

memareiram

عضو جدید
یه نفر که پا برهنه اومد

یه نفر که پا برهنه اومد

خیانت؟؟؟؟؟؟؟؟
من فکر میکنم آدما درقبال تمام اثراتیکه از خودشون بجا میزارن مسؤلن، حالا اون اثر میتونه یه بنای بزرگ باشه یا یه لنگه جوراب بد بو توی اتاقه آبجی بزرگه، در هر صورت آدم نباید از زیر بارش شونه خالی کنه، چون خدانکرده ممکنه آبجیتون مثل آبجی من تکواندو کار باشه...:cry:
به همین نسبت آدم نباید به یه نفر ابراز علاقه کنه بعد بره سراغ یکی دیگه چون جدای از ناراحتی که برای اون به وجود میاره ممکنه که شمارو هم با یه تکواندو کار روبه رو کنه:eek:(به خدا خیلی دردناکه):eek: پس حواستون رو جمع کنید.
و اگر خواستید به کسی خیانت کنید، قبلش با همون لحنی که کلمه دوست دارم رو ادا میکردید اینبار (البته اگه انسانید و اگه جرات دارید و اگه از تکواندو کارا نمیترسید) بگید دوست ندارم بعد برید پی نامردیتون، نه اینکه تمام مدت خیانت کنید و اون به شما وفادار باشه.
(هم آقایون هم خانوما)

بالا