چرا مردا خيانت ميكنند؟؟؟؟

mehrshad53

اخراجی موقت
ده فرمان نداری مبعوده من........این باز نمیشه
نه خیر....
همان یک فرمان برای پیچیدن کافیست،ده تا به چه کار آیدت ای رسول؟!
و تو ای رسول مردمان را بگو که خیانت کنید که مهرشاد بر هر وفای شما نظاره گر است ....

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه خیر....
همان یک فرمان برای پیچیدن کافیست،ده تا به چه کار آیدت ای رسول؟!
و تو ای رسول مردمان را بگو که خیانت کنید که مهرشاد بر هر وفای شما نظاره گر است ....
ابلاغ کنم ای مای لاو.........خیانت کنید که کلید دره بهشته

memareiram

عضو جدید
اینجا که بحث خصوصیه، ولی من که این چیزا سرم نمیشه، پس حرف خودم رو میزنم.
فکر میکنم مردها به زنها خیانت میکنن چون: زنها توی جامعه ما خیلی کوچیک جلوه میکنن، برای همین مردا به خودشون اجازه میدن هر غلطی که ... نه یعنی میرن چنتا دیگه هم پیدا میکنن تا به جایه یه زن کوچیک یه مجموعه بزرگ از زنها داشته باشن.

simafrj

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر شما چرا مردا خيانت ميكنند؟ آيا كاري رو كه انجام ميدهند به عنوان خيانت مي بينند؟؟ و به نظر شما درصد خيانت كردن تو مردا بيشتر يا خانمها؟؟؟

البته فكر كنم آقايون بيشتر باشه چون كتابش با همين عنوان چاپ شده!:redface:
مرد اگه مرد باشه خیانت نمیکنه
زن هم همینطور

shahryar14

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا که بحث خصوصیه، ولی من که این چیزا سرم نمیشه، پس حرف خودم رو میزنم.
فکر میکنم مردها به زنها خیانت میکنن چون: زنها توی جامعه ما خیلی کوچیک جلوه میکنن، برای همین مردا به خودشون اجازه میدن هر غلطی که ... نه یعنی میرن چنتا دیگه هم پیدا میکنن تا به جایه یه زن کوچیک یه مجموعه بزرگ از زنها داشته باشن.

جالب بود و بیشتر حالت طنز داشت.

نمی دونم شما چجوری به این نتیجه رسیدی که زن های کوچیکن، و یا اینکه چند نفر با شما همفکر و هم عقیده هستن.

فقط منم اینو - البته با حالت طنز و نه جدی - بگم که همین موجودات کوچیک می تونن برای مردها دردسرهای خیلی بزرگی ایجاد کنن و وای به حال روزی که یه (مرد نما) بخواد یه مجموعه بزرگ از همین موجودات کوچیک داشته باشه!!!:surprised:
واااییییییییییی.......... لرز به تنم نشست.
بیچاره بی برو برگرد به خاک سیاه خواهد نشست.:biggrin:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردی که به زنش خیانت کنه مسلما خیانت خواهد دید!شوهره از کجا میدونه زنش جور دیگری بهش خیانت نمیکنه
خدای جای حق نشسته واین دنیا بی حساب و کتاب افریده نشده
ضرب امثل معروفی هست که میگه از هر دستی بدی پس میگیری

mahtab.sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیانت اشکال و تعاریف مختلف و متناقضی دارد . این که شما چه عملی را خیانت محسوب می کنید بستگی به دیدگاه و نگرش شما دارد و شما غالبا قادر نیستید به عنوان یک فرد خارجی در این مورد قضاوت صحیح و مناسبی داشته باشید . شما جای شخصی که معتقد است همسرش به او خیانت می کند نیستید و نمی توانید احساس او را داشته باشید . شاید چیزی که برای شما فاجعه است برای دیگری اهمیتی نداشته باشد و بالعکس .:razz::(

memareiram

عضو جدید
جالب بود و بیشتر حالت طنز داشت.

نمی دونم شما چجوری به این نتیجه رسیدی که زن های کوچیکن، و یا اینکه چند نفر با شما همفکر و هم عقیده هستن.

فقط منم اینو - البته با حالت طنز و نه جدی - بگم که همین موجودات کوچیک می تونن برای مردها دردسرهای خیلی بزرگی ایجاد کنن و وای به حال روزی که یه (مرد نما) بخواد یه مجموعه بزرگ از همین موجودات کوچیک داشته باشه!!!:surprised:
واااییییییییییی.......... لرز به تنم نشست.
بیچاره بی برو برگرد به خاک سیاه خواهد نشست.:biggrin:
نه دوست من من قصد نداشتم خانومهارو کوچیک جلوه بدم، منظورم این بود که گاهی کوچیک بنظر میان که مقصر خودشون هستن.... مثلا بهتر خانومها خیلی جاها بجای گذشت کردن، شمشیر رو از رو ببندن تا امر بر آقایون مشتبه نشه که خانومها در موضع ضعف قرار دارن.

آخرین ویرایش:
بالا