علت چشم چرانی بعضی از آقایون

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی بدانید که مردتان نامزد قبلی خود را چطور انتخاب کرده است می تواند شما را با عملکرد او اشنا کند. اگر او را در یک رستوران یا خیابان ملاقات کرده باشد خیلی ساده بیانگر این است که برحسب آنچه او را جذب کند وارد عمل می شود. اما اگر مردی نامزد خود را در محل کار یا بین دوستان ملاقات کرده باشد مطمئناً نشانه خوبی است. چنین فردی برای برقراری ارتباط نیاز به رابطه معنادار دارد به همین دلیل احتمال بسیار کمی وجود دارد که با دیدن یک زن زیبا جذب شود.

:surprised:

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی خانوما این چیزارو در مورد اقایون میشنون باور کنین هرگز نمیتونن از ته دل مردا رو دوست داشته باشن واونا رو یه سری خیانت کار میبینن.

نیست که خانوما همه خانومن!!!واسه همین حق با شماستو شما خوبید :biggrin:

آمار خیانت خانوما کم از خیانت مردا نیست

saeed gas

عضو جدید
آقا من یه مردم و به نظر من مردی که چشم چرون نباشه یه فرشته اس و عده شونم خیلی کمه ولی خدا وکیلی چشم چرونی بخش لاینفک ذات مرده به جووون خودم:biggrin:

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
دنبال چی هستین با طرح این سوال؟ علتش هوس رانی هس دیگه...

میل جنسی مردها با دیدن ارضا میشه و بالطبع بعضی ها اینکار رو برای ارضای میل جنسی انجام میدن...
البته میشه مردهای چشم چرون رو به دو گروه کلی تقسیم کرد که دسته اول کاملا ارادی برای ارضای میل جنسی و دسته دوم به صورت نیمه ارادی اینکار رو انجام میدن... در واقع اسیر این کار میشن.

البته در مورد خانوم ها من فکر میکنم چند مدتی هست که این اتفاق داره میفته و بعضی دخترا هم چشم چرونی میکنن... ولی چون میل جنسی دخترها کمتر از این طریق ارضا میشه، به نظر من بیشتر دلایل دیگه ای میتونه داشته باشه، مثلا پیدا کردن دوست یا به قول معروف نخ دادن، درحالیکه مردها از چشم چرونی لذت میبرند و خب کسانی که بیشتر این کار رو انجام میدن، بیشتر درگیر لذت هستند...

این جملات غیرمنطقی مثل همه ی مردها چشم چرون هستند و همه ی زنها فرشته هستند و اینها رو نگید تو رو خدا... از قشر تحصیل کرده انتظار حرف علمی میره، نه حرف کوچه بازاری...

nazila_sh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دنبال چی هستین با طرح این سوال؟ علتش هوس رانی هس دیگه...

میل جنسی مردها با دیدن ارضا میشه و بالطبع بعضی ها اینکار رو برای ارضای میل جنسی انجام میدن...
البته میشه مردهای چشم چرون رو به دو گروه کلی تقسیم کرد که دسته اول کاملا ارادی برای ارضای میل جنسی و دسته دوم به صورت نیمه ارادی اینکار رو انجام میدن... در واقع اسیر این کار میشن.

البته در مورد خانوم ها من فکر میکنم چند مدتی هست که این اتفاق داره میفته و بعضی دخترا هم چشم چرونی میکنن... ولی چون میل جنسی دخترها کمتر از این طریق ارضا میشه، به نظر من بیشتر دلایل دیگه ای میتونه داشته باشه، مثلا پیدا کردن دوست یا به قول معروف نخ دادن، درحالیکه مردها از چشم چرونی لذت میبرند و خب کسانی که بیشتر این کار رو انجام میدن، بیشتر درگیر لذت هستند...

این جملات غیرمنطقی مثل همه ی مردها چشم چرون هستند و همه ی زنها فرشته هستند و اینها رو نگید تو رو خدا... از قشر تحصیل کرده انتظار حرف علمی میره، نه حرف کوچه بازاری...

به حق چیزای نشنیده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

.MosTaFa.

کارشناس تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز

به حق چیزای نشنیده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

منظورم این نبود که...
منظورم این بود که از این کار لذت میبرن... لذت جنسی...
همون طور که خانومها از راه گوش و شنیدن...

راستی اینجا جوابم رو ندادیدا...
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...چکار-میکنید؟?p=5958735&viewfull=1#post5958735

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
منظورم این نبود که...
منظورم این بود که از این کار لذت میبرن... لذت جنسی...
همون طور که خانومها از راه گوش و شنیدن...

راستی اینجا جوابم رو ندادیدا...
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...چکار-میکنید؟?p=5958735&viewfull=1#post5958735
تاپیک مورد نظر معتبر نیست

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلاممممممممممممممممم
اولا که چشم چرانی زن ومرد نداره
دوم:من وقتی بابرادرم میرم بیرون دخترهارو میبینم که دارن چشم درمیارن(کم مونده شاخ دربیارمممممممممممممممممممممممم)
سوم:البته شاید مردها به خاطر ازادی که دارن مثلا تاچندتازن میتونن بگیرن اونم به خودشون اجازه میدن (البته توی قرآن گفته شده که چنانچه برای هوس رانی ازدواج مجدد بکنن مورد غضب خدتوند قرارمیگیرنن ولی متاسفانههههههههههه کی به این چیزهاگوش میده)4تاعقد ازاینجا تاخداصیغهههههههههههههههه:biggrin:انشالله که ایدزمیگیرننننن جیگرم خنک میشهههههههههههه
چهارم:ازهمه مهم تر اینکه ایناااااااااااا (زن یامرد)ازخداغافل هستن اگه کسی خداوند وناظربراعمالش ببینی خودشو خفه نمیکنه
:gol: