علت چشم چرانی بعضی از آقایون

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من اکثر مردای چشم چرون که دیدم بالای ۵۰ سال بودن... وای خیلی چندشه...

قلب یخی

عضو جدید
خوبه که درک میکنی:|
بله دیگه خوب مام یه کورسویی از چشمه ی غیرت مزمزه کریم

فارسی را پاس بدارید
به جای واژه ی قرائت از معدل فارسی آن یعنی بخوانید استفاده کنید.
اول توضیح بدیدمنظور از معدل دقیقا چیه تا به پاسداری هم برسیم

قلب یخی

عضو جدید
خوبه که درک میکنی:|

فارسی را پاس بدارید
به جای واژه ی قرائت از معدل فارسی آن یعنی بخوانید استفاده کنید.

چه بهش برخورد:cool:

برنخورد فقط تو این ور ماجرا رو رو کردی منم اون ورشو رو کردم

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه دیگه
باز هم اشتباه کردید.زن ها که ذاتشون خود نمایی هست.نمیشه کاریش کرد.
کار اصلی ازدواج هست.
نه اصلا ذات اصلی زنان این نیست خودمون خواهرومادر داریم ...ازدواج که خیلی کارسازه اما شرایط میخواد برا الان باید چه کارکرد

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
چرا تو میگی ذاتیه درصورتی که همه زنها اینطوری نیستن؟ذاتی یعنی همه در گیر آن هستند و قابل انفکاک نیست وهیچ راه حلی برای انفکاک نیست خوب آیا این گونه است راه حل نیست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
این گونه هست راه حل هم هست
ذات انسان ها اینه که قدرت طلب و پول دوست هستند ولی خیلی ها قدرت طلب و پول دوست نیستند:)
راه حل زیاد هست.یکیش همین اسلام خودمونه.اگه بر اساس اسلام عمل میشد چی میشد.الله اکبر

sana.68

عضو جدید
ترک چشم چرونی وقتی واسه اقایون سخت میشه و یا نمیتونن نگاهشونو پاک نگه دارن میگن تو ذاتمون در حالی که خیلی مردها هستن که نگاهشونو پاک نگه داشتن .واقایونی که میگن تو ذاتمونه واسه اینه که عذاب وجدان نگیرن.

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
ترک چشم چرونی وقتی واسه اقایون سخت میشه و یا نمیتونن نگاهشونو پاک نگه دارن میگن تو ذاتمون در حالی که خیلی مردها هستن که نگاهشونو پاک نگه داشتن .واقایونی که میگن تو ذاتمونه واسه اینه که عذاب وجدان نگیرن.
یکی دو عامل نیست آخه.چندین و چند عامل دست به دست هم دادن و این مسئله رو بوجود آوردن

E ntezar

عضو جدید
کاربر ممتاز
این گونه هست راه حل هم هست
ذات انسان ها اینه که قدرت طلب و پول دوست هستند ولی خیلی ها قدرت طلب و پول دوست نیستند:)
راه حل زیاد هست.یکیش همین اسلام خودمونه.اگه بر اساس اسلام عمل میشد چی میشد.الله اکبر
به نظر من شما درتعریف ذات دوچار اشتباهید ذات انسان پول دوس نیست درسته انسانها همه شاید دنبال پول باشن اما اینطوری نیست که اگه پول نباشد نمیتوتن حتی زندگی کنن خیلیا هستن از نظر مالی فقیرند اما آن چنان دنبال پول نیستن

عشق کامپیوتر

اخراجی موقت
به نظر من شما درتعریف ذات دوچار اشتباهید ذات انسان پول دوس نیست درسته انسانها همه شاید دنبال پول باشن اما اینطوری نیست که اگه پول نباشد نمیتوتن حتی زندگی کنن خیلیا هستن از نظر مالی فقیرند اما آن چنان دنبال پول نیستن
شما هم سه چار اشتباهید:)ذات انسان دنبال آرامش آسایش زیبایی قدرت جاودانگی هست و یکی از مظاهر و پیش نیاز همه ی اینها پول هست پس انسان دنبال پول هست.حتی اون فقیر هم دنبال پول هست.

sana.68

عضو جدید
یکی دو عامل نیست آخه.چندین و چند عامل دست به دست هم دادن و این مسئله رو بوجود آوردن

وقتی خانوما این چیزارو در مورد اقایون میشنون باور کنین هرگز نمیتونن از ته دل مردا رو دوست داشته باشن واونا رو یه سری خیانت کار میبینن.

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نميدونم همه جا اينجوريه يا نه...اما من به محيطه اطرافم كه فك ميكنم ميبينم مردانه متاهل بيشتر از پسرانه مجرد تو اينكار تبحر دارن..

این یکی رو من زیاد دیدم..برای همین ازافراد مسن خیلی می ترسم:cry: