تکمیل ظرفیت بهمن ارشد آزاد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این سوالمو میشه جواب بدین
مدرک فارغ التحصیلیمو نگرفتم به خاطر طرح نهاییم میتونم رزو کنم واسه ترم بعد برم؟
و اینکه شهریه ثابتش چقدره تهران جنوب؟

ممنون میشم:smile:

اگه طبق روال گذشته باشه شما ترم بعد هم میتونید ثبت نام کنید ... فقط نصف شهریه ثابت رو ازتون میگیرن...
شهریه ثابت یک میلیون و هفتاد هزار تومان هستش...

آخرین ویرایش:

elham m

عضو جدید
من واحد هریس قبول شدم کسی از سطح دانشگاهش خبری داره :que:
در ضمن من معدلم بالای 18 میخوام بدون ازمون ازاد هم شرکت کنم احتمال میدم بتونم قزوین قبول شم چون نفر دوم بودم بین هم ورودیهام از نظر معدل، میگم معدلم هم بالاس شاید قزوین بتونم :question:
ازمون امسال هم هیچ چی نخوندم همینطوری رفتم سر جلسه تو اسکیس خیلی استرس داشتم خراب کردم :cry:
حالا به نظرتون چیکار کنم برم ثبت نام هریس :w19: اخه قزوین حیفه!!! از اون طرف هم یهو در نیومدم بدون ازمون هریس رو هم از دست میدم:(

MHMAX

عضو جدید
هریس کجاست؟؟؟:question:
یا خیلی پرته یا من نا آشنام.
حیف نیست این بنیه تئوری رو تلف کنی ،من فکر میکنم یه ذره تلاش کن و دانشگاههای خوب سراسری قبول شو.
موفق باشی

elham m

عضو جدید
هریس کجاست؟؟؟:question:
یا خیلی پرته یا من نا آشنام.
حیف نیست این بنیه تئوری رو تلف کنی ،من فکر میکنم یه ذره تلاش کن و دانشگاههای خوب سراسری قبول شو.
موفق باشی
هریس برا تبریز. اخه اصلا حس خوندم برا سراسری نیست چون باید خیلی تلاش کنی بدون ازمون هم اواخر دی ثبت نامش شروع میشه قبولی شدی از همون ترم بهمن میری کلاس
حالا موندم چیکار کنم
به نظرتون برم هریس فقط عکس و کپی مدرک بدم و ثبت نام کنم بهشون بگم که اوایل بهمن مدرک و شهریه رو بدم قبول میکنن:que:
تا اون موقع هم جواب بدون ازمون میاد

hani architect

عضو جدید
هریس برا تبریز. اخه اصلا حس خوندم برا سراسری نیست چون باید خیلی تلاش کنی بدون ازمون هم اواخر دی ثبت نامش شروع میشه قبولی شدی از همون ترم بهمن میری کلاس
حالا موندم چیکار کنم
به نظرتون برم هریس فقط عکس و کپی مدرک بدم و ثبت نام کنم بهشون بگم که اوایل بهمن مدرک و شهریه رو بدم قبول میکنن:que:
سلام دوست عزیز
عرض کنم خدمت با سعادتت که هریس با تبریز حدود 100کیلومتر فاصله داره...و از نظر سطح علمی هم جزو واحدای خوب معماری اطراف تبریزه یعنی استاداش بیشتر از تبریز رفتن اونجا مدیر گروه ورییس دانشکده و استاداش از استادای جوان اما تقریبا فعال تبریز هستن...و بچه هاشونم خوبن...اما خب منم تکمیل مهر هریس قبول شدم اما دلم نیومد برم فکر کردم ارزششو نداره..(پشیمونم نیستم این بار جای بهتری قبول شدم)حالا بستگی به خودت داره که اهل کجایی و دلت رضایت میده یا نه و تا چه حد شرایط ریسک کردنو داری ..اما اگه از قزوین مطمینی حیفه برو قزوین معدلتم که خوبه. (این دانشگاه آزادی که من میشناسم تا پول نگیره کاری برات نمیکنه فقط با چند تا عکس)

hani architect

عضو جدید
حالا موندم چیکار کنم
یه چیزی یادم رفت بگم البته موثق نیست فقط شنیدم..که کلاسای هریس شاید تبریز تشکیل بشه...اینم شماره واحد هریس خواستی زنگ بزن بپرس04326124914

آذرهانا

عضو جدید
سلام . بچه ها بدون آزمون چه شكليه؟
من معدلم بالاي 17 ست مي تونم بدون آزمون شركت كنم؟

آذرهانا

عضو جدید
من دانشگاه سراسري درس خوندم - دانشگاه خودمون ارشد معماري نداره - به نظرتون مي تونم دانشگاه آزاد بدون امتحان برم؟

nell

عضو جدید
بچه ها دقیق کسی میدونه شرایط ثبت و نام و مرخصی چطوریه ؟؟؟
اگه بخوایم انصراف بدیم چه شرایطی دارن ؟؟
نظرتون راجع به علوم تحقیقات بوشهر چیه ؟؟

آرش آزاد

عضو جدید
سلام
من تجربه شخصی مو تعریف می کنم
من پارسال تکمیا همدان (علوم تحقیفات) من سرباز بودم دلم نیومد مرخصی بگیرم برم بعد دوسال باز همون آش و همون کاسه تازه معلوم نبود کجا بیفتم
امسالم همدان تکمیل اول دراومدم با اینکه اصلا نخومده بودم و حتی نمی دونستم اسکیس با امتحانه
این دفعه هم خودشون ننوشتن و گفتن برو بهمن بیا
که تکمیل دوم دراومدم تهران جنوب

حرف اصلیم اینکه واسه آزاد خودتونو اینقدر به زحمت نندازین به نظر من هریس ارزش رفتنو نداره اگه رتبه دو هستی و شرایط بدون آزمونو داری با یه پیگری ساده قبولی

در حصوص سهمیه شاگرد اولی سراسری دانشگاه ما نداشت نفر اولمون خودشو انداخت ! دانشگاه اصفهان!! یعنی فقط پیگیری و به روز بودن اطلاعات می تونه کمکتون باشه نه کاسه چع کنم چه کنم

آرش آزاد

عضو جدید
بچه ها دقیق کسی میدونه شرایط ثبت و نام و مرخصی چطوریه ؟؟؟
اگه بخوایم انصراف بدیم چه شرایطی دارن ؟؟
نظرتون راجع به علوم تحقیقات بوشهر چیه ؟؟

شرایط نداره 4500 خرج داره انصراف پس سعی کن مدرک ندی اگر می دی به احتمال 90 درصد بری

لطفا قبل از مطرح کردن سوالاتون صفحات قبلو نگاه کنید ممنون

آذرهانا

عضو جدید
[
حرف اصلیم اینکه واسه آزاد خودتونو اینقدر به زحمت نندازین به نظر من هریس ارزش رفتنو نداره اگه رتبه دو هستی و شرایط بدون آزمونو داری با یه پیگری ساده قبولی

در حصوص سهمیه شاگرد اولی سراسری دانشگاه ما نداشت نفر اولمون خودشو انداخت ! دانشگاه اصفهان!! یعنی فقط پیگیری و به روز بودن اطلاعات می تونه کمکتون باشه نه کاسه چع کنم چه کنم[/QUOTE]
----------------------------------------------------------------------------
من 86 درسم تمام شده- اون موقع نمي تونستي بري يه دانشگاه ديگه- حالا هم براي سراسري نمي تونم برم چون چن سال گذشته - براي آزاد به نظرتون مي تونم بدون امتحان برم؟

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام . بچه ها بدون آزمون چه شكليه؟
من معدلم بالاي 17 ست مي تونم بدون آزمون شركت كنم؟

شرایط بدون آزمون :
1- معدل بالای 17 باشه ...
2- نمره درس زیر 12 نداشته باشی
3- برای پیوسته ها 8 ترم و برای نا پیوسته ها 4 ترمه باید درست رو تموم کنی
4- دروس تطبیقی نداشته باشی
5 درس افتاده نداشته باشی
6 بچه خوبی هم باشی :D

آذرهانا

عضو جدید
اين شرايط رو مي دونم- مي خوام بدونم من كه 86 درسم تمام شده مي تونم شركت كنم يا اينكه بايد فارغ التحصيل پارسال باشم؟

آذرهانا

عضو جدید
واقعاً؟ مطمئني؟ خيلي خيلي برام مهمه؟
معدلم بالای 17 س
2- نمره درس زیر 12 ندارم
3- 8 ترمه تمام كردم
4- دروس تطبیقی نداشته ندارم
5 درس افتاده ندارم
6 بچه خوبی هم فكر كنم باشم :d

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
واقعاً؟ مطمئني؟ خيلي خيلي برام مهمه؟
معدلم بالای 17 س
2- نمره درس زیر 12 ندارم
3- 8 ترمه تمام كردم
4- دروس تطبیقی نداشته ندارم
5 درس افتاده ندارم
6 بچه خوبی هم فكر كنم باشم :d

پس قبولی.... :d .... آره مطمئنم

آرش آزاد

عضو جدید
آذر هانا ببخشید ولی باید بی خیال شی آزاد فقط بچه های خودشو شاگرد اولی برمی داره
اگر 86 فارغ شدی باید همون سال اقدام می کردی واسه سراسری اونم دیگه قبول نمی کنه

من غیرانتفاغی بودم

elham m

عضو جدید
آفرین به این اعتماد به نفس..
نخیر ........... این طوری نیست ..........همون سال اول ..........اونم برای دانشجوهای دانشگاه آزاده نه سراسری.........
جدی !!! اخه من کاردانیو دانشگاه زنجان گرفتم کارشناسی رو از غیر انتفاعی یعنی نمیشه بدون ازمون قبول شم
شما مطمئنی از کسی شنیدید :que:

آخرین ویرایش:

elham m

عضو جدید
سلام دوست عزیز
عرض کنم خدمت با سعادتت که هریس با تبریز حدود 100کیلومتر فاصله داره...و از نظر سطح علمی هم جزو واحدای خوب معماری اطراف تبریزه یعنی استاداش بیشتر از تبریز رفتن اونجا مدیر گروه ورییس دانشکده و استاداش از استادای جوان اما تقریبا فعال تبریز هستن...و بچه هاشونم خوبن...اما خب منم تکمیل مهر هریس قبول شدم اما دلم نیومد برم فکر کردم ارزششو نداره..(پشیمونم نیستم این بار جای بهتری قبول شدم)حالا بستگی به خودت داره که اهل کجایی و دلت رضایت میده یا نه و تا چه حد شرایط ریسک کردنو داری ..اما اگه از قزوین مطمینی حیفه برو قزوین معدلتم که خوبه. (این دانشگاه آزادی که من میشناسم تا پول نگیره کاری برات نمیکنه فقط با چند تا عکس)
رفتم سایسش دیدم مدیر گروهش هم در حال حاضر مدرکش ارشده :eek:حتی دانشجوی دکترا هم نبود:w19: شاخ دراوردم شما از استاداش اطلاعاتی دارید :que:

memar-86

عضو جدید
از دوستان اینجا کسی تهران شمال قبول شد؟؟
پول شهریه رو الان ببریم یا بعدا....؟؟؟
چه مدارکی لازمه....؟؟؟

در ضمن اگر ترم اول رو انتخاب واحد کنیم و کلاس بریم و ترم بعد انصراف بدیم باید شهریه ثابت 4 ترمو بدیم؟؟؟؟

آخرین ویرایش:

Rebika

عضو جدید
شرایط بدون آزمون :
1- معدل بالای 17 باشه ...
2- نمره درس زیر 12 نداشته باشی
3- برای پیوسته ها 8 ترم و برای نا پیوسته ها 4 ترمه باید درست رو تموم کنی
4- دروس تطبیقی نداشته باشی
5 درس افتاده نداشته باشی
6 بچه خوبی هم باشی :D
7- حتما باید فارغ التحصیل از داشگاه آزاد باشی...پارسال که اینطور بود

nell