تکمیل ظرفیت بهمن ارشد آزاد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

MHMAX

عضو جدید
من از دانشجوهای تهران مرکز شنیدم تهران جنوب تو دانشگاه آزاد تو معماری از همه قوی تره درسته؟؟
دانشگاه خوبی هست آیا؟؟؟؟

تهران جنوب اولین سالی هست که ارشد معماری گرفته!!! چطور از همه قویتره؟

dokhtar 68

عضو جدید
کسی میدونه؟؟؟؟؟

برای رزو کردن باید همون موقع ثبت نام بریم؟
باید حتما نصف شهریه رو بدیم یا میشه چک داد؟؟

من از دانشجوهای تهران مرکز شنیدم تهران جنوب تو دانشگاه آزاد تو معماری از همه قوی تره درسته؟؟
دانشگاه خوبی هست آیا؟؟؟؟
مهم نیست سال اوله یا دوم یا هرچیزی. مهم اینه که دانشگاه تهران جنوب بعد از علوم تحقیقات و مرکز بالاترین دانشگاه آزاداه. پس وقتی ارشد میگیره این انشگاه که خیلی هم سطح علمی بالایی داره مطمئنا استادهای خوبی خواهد گرفت و ددانشگاه خیلی عالیه. من خودم توی تکمیل ظرفیتم اول علوم تحقیقات و بعد تهران جنوب رو زدم.

malakhak

عضو جدید
بالاخره لیسانس که داشته وقتی لیسانس خوب باشه تو ارشدم میتونه خوب باشه !!

MHMAX

عضو جدید
حرف من اینه:
درباره دانشگاهی که هنوز اولین ترمش هم تو ارشد معماری با پایان نرسیده نمیشه گفت از همه بهتره.;)
هنوز جای کارداره تا دربارش قضاوت کنیم.
موفق باشید

آگرین

عضو جدید
کسانی که در این تکمیل ظرفیت ، یکی از دانشگاه های آزاد تهران رو قبول شدن، لطفا بگن ترازشون چند بوده:gol:
یا اگر اطلاع دارین اخرین تراز قبولی چند بوده؟
ممنون

malakhak

عضو جدید
کسانی که در این تکمیل ظرفیت ، یکی از دانشگاه های آزاد تهران رو قبول شدن، لطفا بگن ترازشون چند بوده:gol:
یا اگر اطلاع دارین اخرین تراز قبولی چند بوده؟
ممنون

تهران شمال 6001
تهران جنوب 5750

تهران غربم میدونم ترازش زیره 5900 بوده! ولی دقیقشو نمیدونم!

secretbird

عضو جدید
سلام ..من می خوام واسه آزاد امسال بخونم میشه درصد ها و رتیه و ترازتو بگی و یکم راهنماییمون کنی تو پست مطالعات گروهس ارشد آزاد 92 ..ممنون میشم راستی مبارک باشه
من تهران شمال قبول شدم برام زده قبولی تهران شمال
نمیدونم ای کاش قزوین زده بودم شاید اون بهتر بود اخه شنیدم اساتیدش خویه....تهران شمال چجوریه اون خویه یا نه....
ولی باز شکر....

secretbird

عضو جدید
سلام دوستم
میشه بیای تو تاپیک مطالعات گروهی آزاد 93 بگی چجوریا خوندی و چی خوندی قبول شد راستی تبریک می گم
سلام دوستان

من تو تکمیل ظرفیت ارشد تهران جنوب ذخیره شدم !
میخواستم ببینم میتونم ثبت نام کنم یا باید صبر کنم؟
مهلت ثبت نام تا کی هست؟
و کسی آدرس تهران جنوب رو میدونه دقیق؟؟
و آخرین سوال من مدرک فارغ التحصیلیمو نگرفتم به خاطر طرح نهاییم میتونم رزو کنم واسه ترم بعد برم؟؟؟؟؟

Rebika

عضو جدید
در مورد رزو کردن کسی اطلاعی نداره چجوری هس؟؟

نیاز به رزو نیس ... هر وقت بخوای می تونی بری واس ثبت نام( دانشگاه آزاده دیگه )... فقط باید نصف اون شهریه ثابت ترم هایی رو که نرفتی پرداخت کنی...

mmmahsa

عضو جدید
سلام بچه های گل دانشجو
یه سوال
من تو دوره لیسانس درس روش تحقیق که 2 واحد اختیاری بوده پاس کردم
الان واسه ارشد دوباره همین درس و دارم
آیا میشه تطبیق داد؟
یا اصلا ربطی نداره
کسی میدونه بگه؟
مرسی

وضعیت
موضوع بسته شده است.