تکمیل ظرفیت بهمن ارشد آزاد 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تبریک به همه دوستان که قبول شدن ....
منم اردستان قبول شدم ولی جلوش نوشته ذخیره

kamyar1

عضو جدید
کسی میدونه پردسی علوم تحقیقات قزوین کجاست؟ تو خود شهره؟

maxer

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان من همین الان زنگ زدم مرکز آزمون .... گفتم چرا زده ذخیره ؟؟؟ گفتن قبولی یکشنبه دوشنبه برو واحد قبولیت ثبت نام کن....
بنابراین به همه تبریک میگم...

dokhtar 68

عضو جدید
تبریک به همگی دوستان که قبول شدن. بالاخره از استرس عذاب آور کنکور راحت شدیم. منم برام ذخیره نوشته بود. تهران جنوب. زنگ زدم و گفتن که قبولی شنبه یکشنبه بیا ثبت نام. تبریک به همه دوستان. همیشه موفق باشین و شاد.

mehras khanum

عضو جدید
تبریک به همگی دوستان که قبول شدن. بالاخره از استرس عذاب آور کنکور راحت شدیم. منم برام ذخیره نوشته بود. تهران جنوب. زنگ زدم و گفتن که قبولی شنبه یکشنبه بیا ثبت نام. تبریک به همه دوستان. همیشه موفق باشین و شاد.
من بران زده ذخیره در انتخاب اول!!!! اگه قبولیم چراننوشتن قبول نوشتن ذخیره؟!!!!! بچه هاواقعاقبولم؟ توروخدا منو ازنگرانی نجات بدین:confused:

dokhtar 68

عضو جدید
من بران زده ذخیره در انتخاب اول!!!! اگه قبولیم چراننوشتن قبول نوشتن ذخیره؟!!!!! بچه هاواقعاقبولم؟ توروخدا منو ازنگرانی نجات بدین:confused:
خودشون گفتن بیاین. دیگه اونشو از خودشون بپرس چرا اخه مینویسین ذخیره . ولی زنگ زدم گفتن نه قبولی برو ثبت نام یکشنبه و دوشنبه.نگران نباش.قبولی عزیزم. من احتمال میدم ممکنه وقتی میریم ثبت نام ممکنه بگن یه سری ترم دیگه بیان. البته فقط احتماله. شایعه نشه ها . من در آوردیه. کسی همچین حرفی نزده. مرکز آزمون گفت خانوم قبولی. برو ثبت نام

MHMAX

عضو جدید
پردیس علوم تحقیقات قزوین کلاساش تو همون دانشگاه آزاد قزوین تشکیل میشه.چون هنوز ساختمونش رو نساختن.خیالت راحت

نخیر. پردیس علوم تحقیقات درواقع دانشگاه کاردانی قزوینه که اسمش هم نواب هست. جو کاردانی داره قابل مقایسه به باراجین نیست.
تکمیل ظرفیت قبل من پردیس قزوین قبول شدم فکر کردم همون دانشگاه آزادقزوینه(باراجین)
رفتم باراجین گفتن باید بری نواب(توشهر) زمین تا آسمون با باراجین فرق داشت. کلاسهاشم تو همون دانشگاه برگزار میشه. من که خیلی خورد تو ذوقم. ثبت نام نکردم.

tehrangharb

عضو جدید
سلام به همه
من هم قبول شدم
علوم تحقیقات تهران:)

تبریککککککککککککککککککک میگم:w23:

دیدید بدشانس نیستید......حالا علوم تحقیقات قبول شدید خوبه یا اون تهران جنوبی که میخواستید......... درسته یه ترم عقب افتادید ولی بنظرم ارزش شو داشت......;)

موفق باشید

nasimesahel

عضو جدید
کسی میدونه واحدهای بین الملل کدومان؟ایت الله املی ننوشته بین الملله ولی تو ویکی پدیا نوشته بین المللیه؟!!

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مهر می تونم برم ثبت نام یا باید حتما بهمن رفت . چون من دارم واسه سراسری می خونم و همچنان دفاع نکردم؟؟!!!

mk4030

عضو جدید
سلام به همه دوستان
به همه کسانی که قبول شدن تبریک میگم امیدوارم موفق باشید
یه پیشنهادی دارم مثل سالهای قبل که بچه ها در مورد ترازشون و قبولیشون اطلاعات کامل رو مینوشتند و ما هم از اون اطلاعات استفاده کردیم بهتره که وقتی مینویسید که من فلان جا قبول شدم یکم به خودتون زحمت بدین بنویسین من اینجا با تراز فلان قبول شدم و تراز آخرین نفر قبول هم این بود!
خود من : بابل قبول شدم با تراز 5600 و نفر آخر هم 5308 بود
موفق باشید

5805

عضو جدید
سلام .من علوم تحقیقات خراسان جنوبی ( شهر خودم بیرجند ) قبول شدم. ترازم 5232 شده و آخرین فرد ترازش 4826. با آرزوی موفقیت برای همه.

MHMAX

عضو جدید
تبریککککککککککککککککککک میگم:w23:

دیدید بدشانس نیستید......حالا علوم تحقیقات قبول شدید خوبه یا اون تهران جنوبی که میخواستید......... درسته یه ترم عقب افتادید ولی بنظرم ارزش شو داشت......;)

موفق باشید
واقعاٌ ممنون
بد شانسی بیشتر از اون جهت بود که تو سراسری لب مرز قبولی بودم

5805

عضو جدید
کسی میدونه هزینه ترم اول با 12 واحد چقد میشه.
راستی میشه سه ترمه تموم کرد.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
حدود 1.600.000 در میاد

سلام ببین منم علوم تحقیقات شدم... راجع به هزینهٔ ثبتنام و مدارک و اینا سوال کردین شما؟چه روزایی کلاس هست؟چند واحد می‌تونیم برداریم؟ استادای علوم تحقیقات کیان ؟ و اطلاعات دیگر من تو سایتش نگاه کردم چیز خاصی‌ نیافتم فقط تصویر جناب آقای دانشجو نظرمو جلب کرد به عنوانه سرپرست

MHMAX

عضو جدید
سلام ببین منم علوم تحقیقات شدم... راجع به هزینهٔ ثبتنام و مدارک و اینا سوال کردین شما؟چه روزایی کلاس هست؟چند واحد می‌تونیم برداریم؟ استادای علوم تحقیقات کیان ؟ و اطلاعات دیگر من تو سایتش نگاه کردم چیز خاصی‌ نیافتم فقط تصویر جناب آقای دانشجو نظرمو جلب کرد به عنوانه سرپرست
سلام
من تو تکمیل قبلی که رفتم قزوین دیدم 1.600 در میاد ولی خوشبختانه ثبتنام نکردم
اطلاعات خاصی ندارم ازش. فقط میدونم بکی از بهترین واحدهای دانشگاه آزاده. استادها هم که همه، همه جا هستن.نگران این موارد نباشید.فقط میمونه روزهای کلاسهاش که خداکنه تو 5شنبه جمعه ببندن. 1شنبه2شنبه مشخص میشه

آرش آزاد

عضو جدید
سلام

بچه ها من تهران جنوب قبول شدم

دوستان از این ترم به بعد آزاد 5شنبه ها کلاس نداره آقای دانشجو این حرکتو زدن!! من دوستم علوم تحقیقات اونجا رو که مطمئنم

کلاسای تهران جنوب کجاس؟ خوبه دیگه؟

دیدم دوتا از بچه ها ذخیره بودن؟ همه 1600 همون 1شنبه باید بدیم؟؟؟

آخرین ویرایش:

MHMAX

عضو جدید
سلام

بچه ها من تهران جنوب قبول شدم

دوستان از این ترم به بعد آزاد 5شنبه ها کلاس نداره آقای دانشجو این حرکتو زدن!! من دوستم علوم تحقیقات اونجا رو که مطمئنم

کلاسای تهران جنوب کجاس؟ خوبه دیگه؟

دیدم دوتا از بچه ها ذخیره بودن؟ همه 1600 همون 1شنبه باید بدیم؟؟؟
تهران جنوب سال اوله که ارشد معماری گرفته. کلاساش هم تو خود دانشکاهش (اتوبان آهنگ) هست.
فکر نکنم همشو باید یه جا داد.

arezooo82

عضو جدید
نخیر. پردیس علوم تحقیقات درواقع دانشگاه کاردانی قزوینه که اسمش هم نواب هست. جو کاردانی داره قابل مقایسه به باراجین نیست.
تکمیل ظرفیت قبل من پردیس قزوین قبول شدم فکر کردم همون دانشگاه آزادقزوینه(باراجین)
رفتم باراجین گفتن باید بری نواب(توشهر) زمین تا آسمون با باراجین فرق داشت. کلاسهاشم تو همون دانشگاه برگزار میشه. من که خیلی خورد تو ذوقم. ثبت نام نکردم.[/QU

دوست عزیز ، من هم کاردانیم رو باراجین قزوین گرفتم هم کارشناسیم رو!! خودم هم اهل قزوین هستم و اطلاعاتم کامله از دانشگامون!! بعضی کلاسا که باراجین جا نباشه تو نواب تشکیل میشه!!!وگرنه بقیه کلاسا تو باراجینه !!

TUliP

عضو جدید
من علوم تحقیقات قزوین قبول شدم...به نظرتون میشه برا ترم دیگه رزروش کنم ؟؟؟

دارم برا سراسری می خونم.

TUliP

عضو جدید
رفتم باراجین گفتن باید بری نواب(توشهر) زمین تا آسمون با باراجین فرق داشت. کلاسهاشم تو همون دانشگاه برگزار میشه. من که خیلی خورد تو ذوقم. ثبت نام نکردم.[/QU

دوست عزیز ، من هم کاردانیم رو باراجین قزوین گرفتم هم کارشناسیم رو!! خودم هم اهل قزوین هستم و اطلاعاتم کامله از دانشگامون!! بعضی کلاسا که باراجین جا نباشه تو نواب تشکیل میشه!!!وگرنه بقیه کلاسا تو باراجینه !!

اینجوری که خیلی خوبه!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.