تاپيك مرجع و آموزش نرم افزار PowerMILL

arjmand200

عضو جدید
سلام دوستان من 1 هفته بود از powermil 2010 استفاده میکردم الان ارور میده و اجرا نمیشه دوستان میدونن اشکال کار کجاس ؟؟

پیوست ها

• forum.jpg
    forum.jpg
    24.9 کیلوبایت · بازدیدها: 1

jjjjavidi

عضو جدید
نرم افزار پاور میل

نرم افزار پاور میل

سلام
من به تازگی در این سایت عضو شدم و نیاز شدید به جزوه آموزشی پاور میل دارم لطفا اگه کسی میتونه کمکم کنه.

amoh67

عضو جدید
سلام ممنون
در مورد ماشینکاری با محور 4 و آموزش ductpost اطلاعاتی کاربردی دارین؟

amoh67

عضو جدید
سلام دوستان من 1 هفته بود از powermil 2010 استفاده میکردم الان ارور میده و اجرا نمیشه دوستان میدونن اشکال کار کجاس ؟؟

من احتمال می دم از کرک نرم افزارت باشه ممکنه آنتی ویروست این مشکل را ایجاد کرده باشه. یه دفعه دیگه کرکش کن!

S-H-R-M

عضو جدید
سلام
کسی در مورد کرک powermill2011اطلاعاتی داره؟
یه نسخش گیرم اومده ولی کرکش کاملا چینیه:(

S-H-R-M

عضو جدید
سلام
ممنون از تمام دوستانی که هم فکری می کنند
یعنی دارن فکر می کنند:heart:

mchnc_6588

عضو جدید
برادر من فایلی نزاشتی که این همه منتم می ذاری، اگه فایل بود چقد می خواستی .... استخفرالله

S-H-R-M

عضو جدید
دوستان بنده هنوز نتونستم کرک پاور2011 رو گیر بیارم ممنون میشم از همکاریتون

mech63ir

عضو جدید
سلام میشه آموزش کرک رو برام میل کنین؟ ممنون میشم. من مشکل PAF دارم. تا نرم افزار میخواد بالا بیاد این error رو میده. جریان چیه ؟
mohammadteimoori@gmail.com

mech63ir

عضو جدید
سلام شما تونستید مشکل PAF رو حل کنید؟ اگه یاد گرفتی میشه بمنم بگی ؟ error میده همون اول که نرم افزار میخواد بالا بیاد مرسی.

mech63ir

عضو جدید
;)سلام دوستان.
نحوه كرك كردن رو من در تاپيك بصورت PDF قرار دارم. كاملا تست شده و 100 درصد جواب ميده. فايلهاي مورد نياز رو براتون ايميل ميكنم.فقط لطفا ايميلتون رو در اين پست بذاريد.

خیلی ممنون میشم میا کنین برای من هم.

amircatia

عضو جدید
خروجی

خروجی

سلام من با پاورمیل2008کار میکنم برای خروجی گرفتن هیچ کنترلی وجود نداره حتی جایی که برنامه رو نصب کردم فایلهای بافرمتopt رو searchکردم ولی هیچ فایلی رو پیدا نکرد لطفا یکی از دوستان با معرفت پوشه ductpost که کنترلرها داخل اونه در سایت آپلود کنه.:D

cyrus2600

عضو جدید
متاسفانه delcam.exe را کاسپر به عنوان ویروس میشناسه و پاک میکنه

MASOUD & HONEY

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من از پاور میل استفاده می کنم که امروز یه موردی پیش اومد که از دوستان میخوام راهننمایم کنن.
فرض کنید یه استوانه داریم که قطر پایین از قطر بالاش بیشتر ، میخواستم بدونم چطور میشه در پاور میل برنامه گرفت.
من خودم با استراژی کنستانت زد با تیکنس منفی (با چند بار تیکنس منفی دادن) با فرز چتری ،برنامه گرفتم میخواستم بدون راه دیگه ای داره؟
ممنون

mirhoseinhoseine

عضو جدید
سوال در مورد پاور میل پنج محوره

سوال در مورد پاور میل پنج محوره

با سلام خدمت کلیه پاورمیل کاران محترم سوالی که من در مورد پاور میل دارم در رابطه با دست یا فتن به فایل پست پروسیزور پنج محور برای گرفتن جی کد های پنج محوره هستش مسیر ابزار پنج محوره برا حتی طراحی میشه ولی تبدیل کردن این مسیر ابزار به جی کد کار سختیه چون واقعیت این است که پاور میلهای قفل شکسته در دست ما فقط مسیر ابزارهای تا سه محور را پشتیبانی میکنند از کجا میشه فایلهای پست پروسیزور سه محور به بالا رو گیر آورد ویا فایل پست پرسیزور تولید کرد لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه. باتشکر

amin_tabkhpaz2

عضو جدید
گرفتن G-code محور چهارم

گرفتن G-code محور چهارم

سلام
میخواستم بدونم چهجوری توی پاورمیل میشه G-code محور چهارم رو گرفت
با تشکر

amircatia

عضو جدید
خروجی در پاورمیل 6.0.08

خروجی در پاورمیل 6.0.08

سلام دوستان به نظرتون مشکل از کجاست؟
2012-01-20 11-16-31 ق.jpg

ahmad233

عضو جدید
به من بنده خدا هم کمک کنید تا پاور میل کار کنم.
من پاور میل 9 دارم ولی بعد از نصب برنامه ارور paf میده.
کلافه شدم دیگه.کمک سریع لطفا:redface:

powermill

عضو جدید
به من بنده خدا هم کمک کنید تا پاور میل کار کنم.من پاور میل 9 دارم ولی بعد از نصب برنامه ارور paf میده.کلافه شدم دیگه.کمک سریع لطفا:redface:
سلام برادر این ارور مربوط به کرک نشدن نرم افزار میباشد.دوستان قبلا زحمت توضیح نحوه کرک کردن رو در پستهای قبلی کشیدن در ضمن من نصب ورژن 10 رو به شما توصیه میکنم.

powermill

عضو جدید
سلام برای گرفتن خروجی چهار یا پنج محور شما نیاز به داشتن پست پروسسور مربوط به مشخصات دستگاه CNC و سیستم کنترل دارید که میتوانید با داشتن اطلاعات لازم با استفاده از نرم افزار PM-POST پست مورد نیاز خود رو استخراج کنید. همچنین در نظر داشته باشید که نرم افزار پاورمیل در کتابخانه پست پروسسور خود فقط خروجی ماشینهای 3 محور را پشتیبانی میکند و ربطی به شکستن قفل نرم افزار ندارد. بغیر از افرادی که از از طرف شرکت delcam ساپورت میشوند کسانی که در کشور و یا خارج کشور خروجی Multiaxis از پاورمیل میگیرند پست پروسسور را شخصا تهیه مینمایند اگر سوالی داشتید در خدمتم در پناه حق باشید

powermill

عضو جدید
سلام دوستان
هر کتاب یا نرم افزار و فیلم آموزشی رو که نیاز دارید بگید من با لینک مستقیم بذارم تو وبلاگم.
چندتا فیلم آموزشی گذاشتم تو وبلاگ با لینک مستقیم برید ببینید
آدرس وبلاگ رو این زیر نوشتم...

powermill

عضو جدید
سلام
به دنبال کرک powermill2011و mastercamx6 هستم ممنون میشم از کمک و راهنماییتون
h_manafi@hotmail.com

سلام به دوست عزیزم آقای منافی
دنبال کرک 2011 نرو برادر من چون بی فایدست
من پاورمیل 2012 رو گیر آوردم خودم کرکش کردم البته با استفاده از دانگل (درایو مجازی یا به اصطلاح U Disk

48055

عضو جدید
دوستان من می خوام اختلاف قطعه ی اصلی که به پاورمیل Import می کنم و قطعه ای که بعد از ماشینکاری دارم را بدست بیارم تا اختلاف های اونا رو آنالیز کنم آیا قسمتی تو پاورمیل هست برای این موضوع ؟
من غیر از برنامه viewmill که انیمیشن اون رو نشون می ده رو میگم .
با تشکر