تاپيك مرجع و آموزش نرم افزار PowerMILL

powermill

عضو جدید
دانلود جزوه آموزشي نرم‌افزار PowerMILL به زبان فارسي

دانلود جزوه آموزشي نرم‌افزار PowerMILL به زبان فارسي

سلام دوستان.
اينم جزوه آموزشي پاورميل به زبان فارسي.
دانلود كنيد 3 تا صلوات بدين ممنون ميشم.
منتظر پستهاي آموزشي جديد باشيد.:gol:
با تشكر (حيدري)

پیوست ها

• PowerMILL Training (WwW.PowerMill.blogsky.com).rar
    1.7 مگایابت · بازدیدها: 12

48055

عضو جدید
يه كم مي توني درباره ي انتقال فايل g-code از پاور ميل به cnc از طريق PM post بگي ؟ :)

kurush irani

عضو جدید
سلام دوستان عزيز. بنده حيدري هستم، مهندس تكنولوژي ساخت و توليد. تخصص اينجانب در زمينه آموزش نرم‌افزارهاي ماشينكاري بخصوص PowerMILL هستش.
قصد دارم در اين تاپيك منابع آموزشي از جمله كتاب، جزوه و فيلم‌هاي آموزشي رو قرار بدم. متاسفانه كتاب مفيدي به زبان فارسي در بازار موجود نيست و شما تنها مي‌توانيد از منابع انگليسي براي يادگيري اين نرم‌افزار بصورت كامل استفاده كنيد يا اينكه هزينه زيادي رو براي آموزش اين نرم‌افزار در كلاس‌هاي آموزشي پرداخت كنيد. اما اميدوارم با راه اندازي اين تاپيك همه شما دوستان عزيز و خوبم بهره مفيد و كافي رو ببريد.
شما مي‌توانيد در اين تاپيك سوالات و مشكلات خودتون رو در زمينه طراحي استراتژي‌هاي ماشينكاري و گرفتن خروجي مطرح كنيد تا در اسرع وقت جوابگو باشم. خواهشمندم براي اينكه اين تاپيك هميشه بالا بمونه حتما فعاليت مطلوب رو انجام بديد.
بي‌صبرانه منتظر نظرات، انتقادات و پيشنهادات سازنده شما صنعتگران عزيز هستم.
وبلاگ شخصي خودم در زمينه ماشينكاري: WWW.PowerMILL.blogsky.com
مهندس جان دستت درد نکنه ممنون سوالی دارم اونم اینه که چطور میتونم فایل solidworks رو توی محیط powermill باز کنیم با توجه به اینکه solidworksفرمتهای iges-dgk-sat-udafs-ductرو نداره؟ ممنون

powermill

عضو جدید
مهندس جان دستت درد نکنه ممنون سوالی دارم اونم اینه که چطور میتونم فایل solidworks رو توی محیط powermill باز کنیم با توجه به اینکه solidworksفرمتهای iges-dgk-sat-udafs-ductرو نداره؟ ممنون

سلام
شما باید مدل مورد نظر خود را با فرمت DGK وارد نرم افزار پاورمیل کنید. برای تغییر فرمت از نرم افزار Exchange استفاده کنید.
یا اینکه در نرم افزار سالید مدل را با فرمت STL یا SAT ذخیره نموده و سپس وارد پاورمیل کنید.

fahabibi

عضو جدید
حالا چرا مردم سرکار میزارید بجای آموزش تایپ میکردید خرید بهمراه آمزش نصب کرک بهتر نبود
هان بهتر ها

FARHADTASAVVOF

عضو جدید
خیلی عالی بود . اونهایی که به دیگران یاد می دن از یاد گیری دیگران نمی ترسند چون خودشون دریا هستند.

silent-assassin

عضو جدید
سلام دوستان

من الان میخوام PowerMill نصب کنم
تو راهنمای کرک گفته
Create environment variable DELCAM_LICENSE_FILE with value 1700@yourhostname
Replace "yourhostname" with the name of your computer.
من نمیدونم 1700@yourhostname را باید کجا و تو چه فایلی وارد کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان

من الان میخوام PowerMill نصب کنم
تو راهنمای کرک گفته

من نمیدونم 1700@yourhostname را باید کجا و تو چه فایلی وارد کنم

ممنون میشم راهنمایی کنید

با سلام .

ببخشید من تا الان پاورمیل نصب نکردم ولی این پیغام که شما میگین مثل پیغام نصب اباکوس و انسیسه .

بجای کلمه ی yourhostname باید اسم کامپیوترتون رو بزاید .

البته باید قبلش یه سری لایسنس بسازید و ...

گفتم که فکر کنم

silent-assassin

عضو جدید
با سلام .

ببخشید من تا الان پاورمیل نصب نکردم ولی این پیغام که شما میگین مثل پیغام نصب اباکوس و انسیسه .

بجای کلمه ی yourhostname باید اسم کامپیوترتون رو بزاید .

البته باید قبلش یه سری لایسنس بسازید و ...

گفتم که فکر کنم

سلام

درست فکر کردید شما
اون قسمتی هم گفتید بلد بودم منتها نمیدونم این متن را باید کجا و تو چه فایلی و تو چه خطی وارد کنم

قبلا که super form نصب کردم هم به همین سبک کرک شد اما اون گفته بود که فلان فایل را باز کنید و تو خط اول به جای یه متن انتخاب شده ای همین عبارت 1700@computername را وارد کنید
اما تو این مورد نمیدونم کدوم فایل و کجای اون فایل

ممنون میشم راهنمایی کنید

reza_13542003

عضو جدید
با تشكر از تاپيكي كه را انداختيد .
من يه مدتيه كه دارم با اين نرم افزار سرو كله مي زنم . لطفا اگه امكان داره ليست تمام كتابها يي رو كه در مورد آموزش نرم افزار مي شناسيد معرفي كنيد و از نظر شما كدام يكي رو توصيه مي كند. مرسي

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

درست فکر کردید شما
اون قسمتی هم گفتید بلد بودم منتها نمیدونم این متن را باید کجا و تو چه فایلی و تو چه خطی وارد کنم

قبلا که super form نصب کردم هم به همین سبک کرک شد اما اون گفته بود که فلان فایل را باز کنید و تو خط اول به جای یه متن انتخاب شده ای همین عبارت 1700@computername را وارد کنید
اما تو این مورد نمیدونم کدوم فایل و کجای اون فایل

ممنون میشم راهنمایی کنید

توی دی وی دی شما یک فایل کرک هست .
اون رو توی یکی از درایوهایتان ( برای احتیاط درایوی غیر از درایو ویندوز ) کپی کنید .
در این فولدر یه فایل با پسوند dat هست .
اونرو با نوت پد باز کنید و در قسمت هاست نام کامپیوترتان را قرار داده و فایل را ذخیره کنید

silent-assassin

عضو جدید
توی دی وی دی شما یک فایل کرک هست .
اون رو توی یکی از درایوهایتان ( برای احتیاط درایوی غیر از درایو ویندوز ) کپی کنید .
در این فولدر یه فایل با پسوند dat هست .
اونرو با نوت پد باز کنید و در قسمت هاست نام کامپیوترتان را قرار داده و فایل را ذخیره کنید

متاسفانه نیست!
یه فایلی با نام dcam.flx هست که فکر کنم تو اون باید وارد کرد اما نمیدونم کجاش
جلوی کدوم خط

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب اینو دیگه نمیدونم .

میتونم شما رو بطور خصوصی راهنمایی کنم .

mahanta

عضو جدید
سلام
شما باید وارد بخش system properties بشین و گزینه Environment Variables را بزنین در تب باز شده در بخش User Environment تب New رو بزنید.برای Variable Name مقدارDELCAM_LICENSE_FILE و برای Variable Value مقدار 1700@yourhostname را وارد کنید که به جای یور هاست نیم باید نام کامپیوترتان را وارد کنید.

reza_13542003

عضو جدید
من يه مدتيه كه دارم با اين نرم افزار سرو كله مي زنم . لطفا اگه امكان داره ليست تمام كتابها يي رو كه در مورد آموزش نرم افزار مي شناسيد معرفي كنيد و از نظر شما كدام يكي رو توصيه مي كند. مرسي

سلام كسي پيدا نمي شه جواب سوال منو بده . مرسي

yasser_proe

عضو جدید
کاربر ممتاز
Delcam PowerMill 10 SP6 + PowerMill 2010 RC1 + PowerMill 10 SP7 | 417.45 MB

نرم افزاری قدرتمند جهت ماشینکاری

Delcam PowerMILL - package for the preparation of high-control programs for CNC milling machines.This release is a continuation of distribution Delcam PowerMill 1910 SP5 + ext. Software. Features of pills and a full description can be found there.دانلود كامل DOWNLOAD
+
Delcam PostProcessor 2010 SP7 MULTi (x86/x64) | 165 MB

دانلود كامل DOWNLOAD

yasser_proe

عضو جدید
کاربر ممتاز

نرم افزاری قدرتمند جهت ماشینکاری

Delcam PowerMILL - package for the preparation of high-control programs for CNC milling machines.This release is a continuation of distribution Delcam PowerMill 1910 SP5 + ext. Software. Features of pills and a full description can be found there.
+
Delcam PostProcessor 2010 SP7 MULTi (x86/x64) | 165 MB

دانلود كامل DOWNLOAD

M_JABERI

عضو جدید
با سلام.
لطفا در مورد خروجي گرفتن 4&5 محور در پاورميل توضيح بدهيد.
متشكرم

M_JABERI

عضو جدید
سؤال پاورميل

سؤال پاورميل

با سلام.
لطفا در مورد خروجي گرفتن 4&5 محور در پاورميل توضيح بدهيد.
متشكرم

M_JABERI

عضو جدید
با سلام.
لطفا در مورد خروجي گرفتن از پاورميل براي 4&5 محور توضيح بدهيد.
خيلي متشكرم....

Hossein_b5717

عضو جدید
من پارسال یه سی دی آموزشی از یه بنده خدا گرفتم , ازش استفاده کردم برای راه افتادن و انجام یه پروژه معمولی که داشتم
خوب بود
یادم نیست برای کجا بود
ولی اون موقع تو اینترنت سرچ کردم 12000 قیمتش بود

babak176

عضو جدید
دوست عزیز آیا در زمینه ماشینکاری 4 و 5 محور هم کتابی دارید؟