بعد از همجنسگرایی نوع جدیدی از ازدواج در آمریكا آغاز شد حتما بخونيد

Matrix سبز

اخراجی موقت
یه حدیث میگه وقتی گناه های جدید بیاد خدا بلاهای جدید رو هم میاره به وجود اومدن آنفولانزا همش زیر سر اینهاست خدا نسلشون رو برداره

نکن رفیق، بیشتر فکر کن
شده پای حرفشون بشینی بگی دلیلتون چی بود!؟
گناه!؟ چه کسی گناه بودنش رو تشخیص داده!؟

چرا فکر میکنیم دیگران هیچی نمیفهمن!؟ شاید همون آدم اگه پاش بیفته اینقدر دلیل داشته باشه که شما رو هم ...
نکن اینکارو/

My Number One

عضو جدید
اوووووووووووووووه چه خوب شد کیمیا جون این تایپیک رو گذاشت فهمیدیم بچه های این جا چه افکاری دارن .
اصلا فکر نمی کردم که این قدر همه طرف دار همجنس بازان و ...... ها باشند به آینده جدید ایران تبریک می گویم .
نه بابا مثل این که همه این کارند و ما خبر نداریم وگرنه این جوری دفاع نمی کردند
ساده لوح ها اونا با این که این کارن فکر پیشرفت کشوورشون هستند اما شما ها چی فقط یاد گرفتین هی از اسلام ایراد بگیرین و پشت پرچم اونا سینه بزنید و گرنه جهان سومی نبودیم
چرا باید یک چیزی زده باشیم یا غرب زده یا عرب زده غربیا که معلوما اگر مسلمونیم پیغمبر گفته من از عربم عرب از من نیست پس ایرانی و مسلمان باشید .

چرا توهین می کنید؟ واقعا که! اصلا من کی از اسلام حرف زدم؟! من چیکار به اسلام دارم؟!!! اولا جهان سومی بودن ایران بخاطر قطع رابطه کردن حکومتمون با تمام کشورهایه جهان و پر کردن مغز ملت از اراجیف و مرگ بر اینو اون گفتنه نه اون چیزی که شما گفتید.
ببخشید من یه سوال واسم پیش اومد، اگه من مسلمون نباشم حق حرف زدن ندارم؟

My Number One

عضو جدید
. شما جرا اينقدر طرفداري از امريكاييا مي كني .

من فقط در جواب دوستون که بی دلیل گفتن متنفرن از آمریکایی ها، توضیحاتی در موردشون دادم، و به موقشم هر کسی که ارزششو داشته باشه باید ازش طرفداری کرد!

دوست من اينجا حرف از اسلام و مسلمان بودن .

یعنی اگه من مسلمون نباشم نباید اینجا حرفی بزنم؟ اگه اینجوریه بگین.:que:

.اكه واقعا ي مسلمون بودي اين حرفا رو نمي زدي
خوب فکر کنید من نیستم الان من میتونم این حرفا رو بزنم؟!:que:

!...

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب, کودتاچیان و اقتدارگران, یه راه جدیدتر برای شکنجه ی جنسی یاد گرفتن....!

تبریک!

salome

عضو جدید
اين كاره بودن يا نبودن هر كس به خودش ربط داره نه به تو ، تو وقتي مياي ميگي هركي ازشون طرفداري ميكنه اون كاره ست يعني به نصف بچه هاي شركت كننده تو اين تاپيك برچسب چسبوندي ، يعني اگه بگن از فردا همه بقال ها رو ميگيرن اعدام ميكنن تو ازشون طرفداري نميكني چون بقال نيستي؟!!!!
هر آدمي حق داره خودش روش زندگيشو انتخاب كنه حالا اونا دوست دارن 4 نفري ازدواج كنن تو دوست داري دو نفري ازدواج كني منم دوست ندارم اصلا" ازدواج كنم!! پس بايد به حق هم ديگه احترام بذاريم

باور كن تو ميميريو معني شو نميفهمي ! :w19:

شما که این قدر طرفدار آزاد اندیشی هستین و خودتونو آدم متمدنی می دونین هنوز بلد نیستین نگین تو بگین شما .
شما به من برچسب متحجر بودن زدین ولی من هیچ چی نگفتم .
من کاری به دین و عقیده و طرز تفکر شما ندارم فقط انتظار نداشتم از یک چنین کار بدی بعضی جوونا دفاع کنن .
آره من حاضرم بمیرم و این جور آزاد اندیشی نداشته باشم
شما تقصیر ندارین کار از جای دیگه ای خرابه وقتی رئیس جمهور مملکت و بعضی از دولتی ها به اسم اسلام هر کاری می خوان می کنن وقتی اسلامو به بازی می گیرن وقتی تمام آرمان های مقدس رو به سخره میگیرن همه بین دو راهی گیر میکنن و اسلام زده میشن و این طور میشه که شما به من به خاطر این که از اون راه ازدواج منزجرم میگین متحجر.
ببین دوست عزیز آقا /خانم محترم من فقط یه چیزی میگم :حرف من اینه چطور اونا به عقیده های ما احترام نمیزارن چطور وقتی یه زن محجبه به خاطر عقیده ای که از نظر شما باید برای همه محترم باشه و اونا یه همچین ادعایی دارن ،به دانشگاهاشون راهش نمی دن .اونا کی عقیده های ما رو محترم شمردن ،که حالا ما این کارو بکنیم ازتون به عنوان یه دوست یا حداقل به عنوان یه هموطن می خوام که درست و اساسی فکر کنین نه از روی احساسات.

Matrix سبز

اخراجی موقت

شما که این قدر طرفدار آزاد اندیشی هستین و خودتونو آدم متمدنی می دونین هنوز بلد نیستین نگین تو بگین شما .
من کاری به دین و عقیده و طرز تفکر شما ندارم فقط انتظار نداشتم از یک چنین کار بدی بعضی جوونا دفاع کنن .
شما تقصیر ندارین کار از جای دیگه ای خرابه وقتی رئیس جمهور مملکت و بعضی از دولتی ها به اسم اسلام هر کاری می خوان می کنن وقتی اسلامو به بازی می گیرن وقتی تمام آرمان های مقدس رو به سخره میگیرن همه بین دو راهی گیر میکنن و اسلام زده میشن و این طور میشه که شما به من به خاطر این که از اون راه ازدواج منزجرم میگین متحجر.
ببین دوست عزیز آقا /خانم محترم من فقط یه چیزی میگم :حرف من اینه چطور اونا به عقیده های ما احترام نمیزارن چطور وقتی یه زن محجبه به خاطر عقیده ای که از نظر شما باید برای همه محترم باشه و اونا یه همچین ادعایی دارن ،به دانشگاهاشون راهش نمی دن .اونا کی عقیده های ما رو محترم شمردن ،که حالا ما این کارو بکنیم ازتون به عنوان یه دوست یا حداقل به عنوان یه هموطن می خوام که درست و اساسی فکر کنین نه از روی احساسات.

آها! خوب از اول بگید. شما دلتون واسه اسلام نسوخته، دارید مقابله به مثل می کنید! اونا و اینا کی هستند!؟ چطوریه که شما تصمیمات دولتی اونا رو به خودشون و مکتبشون نسبت میدی، ولی واسه ایران داری میگی که اسلام اینی نیست که دولتمردا به لجنش کشیدن!؟

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز

تو ، ضمير دوم شخص مفرده ! :biggrin:
اين تعارفاي الكي ربطي به آزاد انديشي نداره ، به تو هم توصيه ميكنم واسه كسي كه ازش خوشت نمياد الكي نوشابه باز نكني! :w16:

ولي اگه اينقدر واست مهمه كه بهت بگن شما باشه از اينجا به بعد سعي ميكنم بهت بگم شما!!!!

متحجر كسيه كه افكارش سخت شده...هر كسي يه نگاه به پستهاي شما بندازه پي به اين ويژگي شما ميبره

اين كار از نظر شما بده و از نظر اونا بد نيست ، اولي ميشه عقيده ي شما دومي ميشه عقيده اونا ... پس اگه درست نگاه كنيد ميبينيد كه شما به عقيده ي اونا كار داريد !!! :w19:

كسي جلو تونو نگرفته ! ;)

اين قسمتو كاملا" باهاتون موافقم :gol:
ولي دليل اينكه بهتون گفتم متحجر رو بالا توضيح دادم.

اولا" كه منظورتونو از اونا مشخص كنيد دقيقا" كيا؟! آيا كسايي كه اين مدلي ازدواج ميكنن به شما و حجابتون بي احترامي كردن؟! :surprised:احتمالا" منظورتون به بعضي ازدولتمرداي غربيه كه حجاب گذاشتنو منع كردن...اين بحثش كاملا" جدا از نحوه ي ازدواج اين افراديه كه شما بهشون گير دادين ، مگه اينا بودن كه به حجاب مسلمونا تعرض كردن؟ نبايد تصميمات بعضي از سياستمدارا رو با اين افراد يكي كنيد، بله منم مثل شما مخالف اين رفتار با مسلمونا هستم همونطور كه تو ايران نبايد حجابو زوري كنن اونجا هم نبايد بي حجابي رو زوري كنن دوما" توي اولين پست اين تاپيك گفته شد كه اين مدل ازدواج توي آمريكا مرسوم شده ، آيا توي آمريكا همچين بي احتراميهايي كه شما نام بردين به مسلمونا شده ؟
تا الان آقاي اوباما همواره طرف روشنفكري و آزادي رو گرفته...و البته اگه روزي بخواد به حقوق مسلمونا تعرض كنه منم مثل شما از اين كارش دفاع نميكنم سوما" احساسي فكر كردن همين كاريه كه شما داريد ميكنيد ، يعني چون يه جايي تو كره ي زمين به حجاب مسلمونا بي احترامي شده ما هم بيايم به عقايد غير مسلمونا بي احترامي كنيم!!

hossein D

عضو جدید

ببخشید شما خانم مرضیه وحید دستجردی نیستید؟!!؟

My Number One

عضو جدید

حرف من اینه چطور اونا به عقیده های ما احترام نمیزارن چطور وقتی یه زن محجبه به خاطر عقیده ای که از نظر شما باید برای همه محترم باشه و اونا یه همچین ادعایی دارن ،به دانشگاهاشون راهش نمی دن .اونا کی عقیده های ما رو محترم شمردن ،که حالا ما این کارو بکنیم

اونا منظورتون کیه؟ آمریکایی ها؟! کی گفته تویه آمریکا زنایه محجبه رو تویه دانشگاه راه نمیدن؟! هرگز تا حالا نشده که قانونی تویه آمریکا بزارن که همچین کسایی نتونن وارد دانشگاه بشن!
شما اگه مراسم تحلیف آقای اوباما و سخنرانیشون تو اون روز رو میدیدین، متوجه میشدید که ایشون به همه دین ها احترام میزارن.
این چیزی که شما میگید تویه این کشور بغل دستمون یعنی ترکیه و یه کشوری مثه فرانسه داره اتفاق میوفته، نه آمریکا.

آخرین ویرایش:

salome

عضو جدید
ببخشید شما خانم مرضیه وحید دستجردی نیستید؟!!؟
من این حرفتونو فقط به حساب شوخی و خنده میزارم نه چیز دیگه اگه قصدتون خندیدنه باشه هههههههههههههههههههههههه :biggrin:
که چی منظورتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

salome

عضو جدید
منظور من از اونا غربی هاست که شامل آمریکایی ها هم میشه ولی شما میدونین چه کسانی پشت سیاست های آمریکا و اروپا هستند بله آقایان و خانم های ....................
اگه کل سیاست های این کشور ها دست خودشون بود وضعیت بهتر بود.

Matrix سبز

اخراجی موقت
منظور من از اونا غربی هاست که شامل آمریکایی ها هم میشه ولی شما میدونین چه کسانی پشت سیاست های آمریکا و اروپا هستند بله آقایان و خانم های ....................

چه جواب دندان شکنی!:eek:

hossein D

عضو جدید
من این حرفتونو فقط به حساب شوخی و خنده میزارم نه چیز دیگه اگه قصدتون خندیدنه باشه هههههههههههههههههههههههه :biggrin:
که چی منظورتون چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه نظراتتون شبیه این خانمه.شما با تعدد زوجات موافقید؟

My Number One

عضو جدید
منظور من از اونا غربی هاست که شامل آمریکایی ها هم میشه

خوب من همین الان گفتم که هرگز در آمریکا همچین قانونی نبوده!!!!!! عجبا!!!!!!!

salome;1088649ولی شما میدونین چه کسانی پشت سیاست های آمریکا و اروپا هستند بله آقایان و خانم های .................... [/quote گفت:
چه کسانی هستند؟ آقایان و خانوم های؟

پس دسته کیه؟اینو توضیح بدین لطفا.

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه حدیث میگه وقتی گناه های جدید بیاد خدا بلاهای جدید رو هم میاره به وجود اومدن آنفولانزا همش زیر سر اینهاست خدا نسلشون رو برداره
چه ربطی به آنفولانزا داره؟
اگر خدا قرار بود نسلشون رو برداره اصلا نمیذاشت چنین نسلی به وجود بیاد
پس...........:cool:

sam-smith

عضو جدید
دوست عزيز همين كه به عقايدشون داري احترام مي زاري .داري غرب گرايي رو رواج مي دي.
اينا نيومدن كه عقايدشون رو بيان كنن اومدن دينشونو تبليغ كنن

یعنی باید بریم امریکا و این ها رو سنگسار کنیم که کسی منحرف نشه؟
به نظر من آدم وقتی می تونه ادعا کنه که گناه نکرده و به اون افتخار کنه، که در معرض فساد باشه و خودش راه سعادت رو انتخاب کنه

شما که دین و ایمونتون براتون مهمه با تبلیغات اینا از راه به در نشید

sam-smith

عضو جدید
من دوست ندارم نظرمو به کسی القا کنم ولی یه سوال ازتون می پرسم و از شما خواهش می کنم به اون جواب بدین ..
بعد از چند سال دیگه اگه یه روزی ازدواج کردین ببینم دوست دارین خانمتون با مرد دیگه ای رابطه داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و شاید قبلا هم از این جور اتفاقات به قول شما جالب زیاد براش افتاده باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

ربطی به این نداره که من دوست دارم یا نه، تقریبا هیچ کدوم ما این قضیه رو تایید نکرده ولی ما می گیم که اگه اون ها با این قضیه مشکلی ندارند ما حق نداریم به اون ها بگیم چیکار کنند

sam-smith

عضو جدید
درسته همجنسگرایی از اعراب شروغ شد ولي اين دليل بر اين نمي شه كه بيان اين كارو كنن اكه اعراب خودشونو تو جاه مي نداختن اينا هم ميومدن همين كارو مي كردن . نمي دونم شما شنيديد يا نه كه جه بلايي به قوم لوط نازل شد .شما ميكين كه همجنسگرایی در ايران زياده به دلايلي كه يكي از كاربران جند صفحه قبل كفته بود . ولي تو دنياي غرب اين استثناها رو نداره . مي تونن با خيالت راحت و ازادانه با جنس مخالفشون صحبت كنن و رابطه برقرار كنن . يس جرا بايد بيان اين كارا رو با هم جنسشون كنن . وقتي ادمي مثل شما بياد اينو تاييد كنه حتما كه اينا خوشحال ميشن واينكارو ادامه ميدين . بعد از ي مدتي ديكه ميان ي قانون جديدي مي زارن كه ازدواج با سك و كربه و حيوانات هم آزاده . بايد ي خورده به خودت بياي .كسي نيومده اين افكارو تو سر ما جا بده .اصلا غيرت انسان نمي تونه اينجور كارا رو تاييد كنه نمي دونم شما جرا اين كاراي كثيفو حرام تاييد مي كنيد

اين نفسي كه ميكي ي نفسي ديكه هم در مقابلش وجود داره كه اكه ي خورده بري به ايات قران درمورد عمل لواط بينديشي اين نفس مخالف بوجود مياد

ما این کار رو تایید نکردیم، فقط گفتیم که نمی تونیم به این دلیل که ما این کار رو دوست نداریم به بقیه هم بگیم که این کار رو انجام ندند. در ضمن فکر می کنی اگه شما بگی این کار اشتباه است اون ها از کارشون بر می گردند و چون می بینن که شما مسلمون هستید، میان مسلمون میشن؟
نه عزیزم کسی که این شجاعت رو داشته برای اولین بار یه کاری رو انجام بده که خلاف هنجار باشه، منتظر این هست که بقیه نقدش کنند ولی این ها براش مهم نیست
البته من هنوز صداقت و جرات این ها رو تحسین می کنم

اون چیزی هم که دوستمون در صفحه های قبل در مورد عوامل هم جنس گرایی گفتند، بعضی از عوامل بودند. به هر حال بعضی از افراد هستند که به جنس مخالف علاقه ای ندارند و به هم جنس خودشون علاقه دارند، به نظر من نباید روی سرشون دیوار خراب کرد، باید اون ها رو توی جمع پذیرفت

sam-smith

عضو جدید
من متوجه نشدم
یعنی بعضی ها این کارو قبول دارند :eek::eek::eek:

ما به خواست اون ها احترام می ذاریم، چه خوشمون بیاد، چه خوشمون نیاد

ما مثل بعضی ها نیستیم که اگه از چیزی خوشمون نیاد، اون رو نابود کنیم و بگیم پس 100% باطله و باید همه ی افرادی که درگیرش شدند رو اعدام کنیم

sam-smith

عضو جدید
اوووووووووووووووه چه خوب شد کیمیا جون این تایپیک رو گذاشت فهمیدیم بچه های این جا چه افکاری دارن .
اصلا فکر نمی کردم که این قدر همه طرف دار همجنس بازان و ...... ها باشند به آینده جدید ایران تبریک می گویم .
نه بابا مثل این که همه این کارند و ما خبر نداریم وگرنه این جوری دفاع نمی کردند
ساده لوح ها اونا با این که این کارن فکر پیشرفت کشوورشون هستند اما شما ها چی فقط یاد گرفتین هی از اسلام ایراد بگیرین و پشت پرچم اونا سینه بزنید و گرنه جهان سومی نبودیم
چرا باید یک چیزی زده باشیم یا غرب زده یا عرب زده غربیا که معلوما اگر مسلمونیم پیغمبر گفته من از عربم عرب از من نیست پس ایرانی و مسلمان باشید .

من هم خیلی خوشحالم که عقاید دیگران رو متوجه شدم، اما ربطی به اینکاره بودن بچه ها نداره.

اگه ما از اسلام ایراد می گیریم شما بیاید و اون ایراد ها رو برطرف کنید تا اعتقاد بچه ها محکم تر بشه

اگه بگید ایراد نگیرید، صورت مساله رو پاک کردید و جوابی ندادید

در ضمن من به ایرانی بودنم خیلی افتخار می کنم

salome

عضو جدید
من هم خیلی خوشحالم که عقاید دیگران رو متوجه شدم، اما ربطی به اینکاره بودن بچه ها نداره.

اگه ما از اسلام ایراد می گیریم شما بیاید و اون ایراد ها رو برطرف کنید تا اعتقاد بچه ها محکم تر بشه

اگه بگید ایراد نگیرید، صورت مساله رو پاک کردید و جوابی ندادید

در ضمن من به ایرانی بودنم خیلی افتخار می کنم
اتفاقا فکر خیییییییلی خوبیه من شدیدا با این موضوع موافقم اگه دوست داشته باشید یک تایپیک جداگانه میزارم تا هر کس هر سوالی در مورد دین اسلام داشته باشه من با کمال میل حاضرم جواب بدم دوستای دیگه هم هستند که کمکم کنن .:gol:

salome

عضو جدید
آخه نظراتتون شبیه این خانمه.شما با تعدد زوجات موافقید؟
وااااااااااااااااااااااااااا:surprised:
اخه چرا حرف توی دهن من میزارید من اصلا از اون گروه متنفرم . و عقایدشونو اصللللللللا قبول ندارم .

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا فکر خیییییییلی خوبیه من شدیدا با این موضوع موافقم اگه دوست داشته باشید یک تایپیک جداگانه میزارم تا هر کس هر سوالی در مورد دین اسلام داشته باشه من با کمال میل حاضرم جواب بدم دوستای دیگه هم هستند که کمکم کنن .:gol:
چند تا تاپیک در مورد امام زمان و ناقص العقل خطاب شدن خانمها در نهج البلاغه و ... وجود داره. فعلا تو اونها شرکت کنید.

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی آمریکایی ها در مورد اوضاع داخلی ایران صحبت میکنن(که خیلی هم خصوصی نیست)بهشون گیر میدین.اون وقت دارین در مورد خصوصی ترین جنبه ی زندگیشون یعنی ازدواجشون اظهار فضل میکنین؟!:razz:

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی آمریکایی ها در مورد اوضاع داخلی ایران صحبت میکنن(که خیلی هم خصوصی نیست)بهشون گیر میدین.اون وقت دارین در مورد خصوصی ترین جنبه ی زندگیشون یعنی ازدواجشون اظهار فضل میکنین؟!:razz:

خب این طبیعیه
این بدی ها هستند
این عجایب هستند که نمیشه در موردشون صحبت نکرد
جالب اینه که خصوصی ترین جنبه زندگیشون 6 یا 8 نفره شده !!!:eek:
کی میتونه به آمریکایی ها ایراد بگیره که چرا به ایران گیر میدید
همه آزادند آزاد :biggrin:

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب این طبیعیه
این بدی ها هستند
این عجایب هستند که نمیشه در موردشون صحبت نکرد
جالب اینه که خصوصی ترین جنبه زندگیشون 6 یا 8 نفره شده !!!:eek:
کی میتونه به آمریکایی ها ایراد بگیره که چرا به ایران گیر میدید
همه آزادند آزاد :biggrin:

کی میتونه به ما ایراد بگیره که واسه یه بار هم شده بینای خودمون و کور مردم باشیم:razz:
در ضمن یک کلاغ چهل کلاغ که میگن همینه ها.اینا 4نفره شدن فعلا:w19: