بعد از همجنسگرایی نوع جدیدی از ازدواج در آمریكا آغاز شد

عطر بارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعد از همجنسگرایی نوع جدیدی از ازدواج در آمریكا آغاز شد

بعد از آنكه در غنی ترین ایالت آمریكا یعنی كالیفرنیا همجنسگرایی و ازدواج همجنسگرایان مجاز شناخته شد نوع دیگری از ازدواج نیز برای اولین بار در این ایالت پا به عرصه گذاشت: ازدواج گروهی! ازدواج همجنسگرایان باعث ایجاد مشاغل جدیدی شده است؛ از تولید مبلمان های ویژه زنان همجنسباز و مردان همجنسباز تا ساخت كیكهایی مختص این نوع ازدواجها و ارتباط ها!
اما به گزارش وبلاگ ترجمه اخبار تركیه به نقل از حریت، آخرین نوع ازدواج كه در آمریكا به صورت قانونی ثبت شد بسیار عجیب تر از قانونی شدن ازدواج بین همجنسگرایان است: برای اولین بار در تاریخ دو زن و شوهر با دو زن و شوهر دیگر به صورت قانونی ازدواج كردند!
زوج تونی و كایه با كوین و سندی به صورت قانونی ازدواج كردند.
عشق و ازدواج چهارگانه این دو زن و شوهر همه را متعجب كرده است. تونی، كایه، كوین و سندی كه برگه های امضای چهارگانه را امضا كرده اند به خانه جدیدی نقل مكان كردند.
این چهار نفر در منزل جدید، یك تخت مشترك دارند و به صورت گروهی مسئولیت فرزند تونی و كایه را نیز به عهده گرفته اند.

من که حالم بد شد:hate::w00:

آخرین ویرایش:

z a hra

عضو جدید
اين آمريكاييام چه چيزايي ميسازنااااااااااااااااااااااا
والاااااااااااااااااااااا:question::w20:

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوج انحطاطا و حیوانیت رو میتونید در جامعه متمدن و پیشرفته آمریکا مشاهده کنید!!!!!

خدا خیلی قشنگ گفت: "اولئک کالانعام بل هم اضل اولئک هم الغافلون"

حیوان هم اینجوری خودش رو ارضا نمیکنه که اینها میکنن..

E.lahe

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوج انحطاطا و حیوانیت رو میتونید در جامعه متمدن و پیشرفته آمریکا مشاهده کنید!!!!!

شما چرا پس پیشرفتشون رو با حیوانیتشون قاطی میکنید ؟!!:eek::w06:

mahan 2

عضو جدید
این ازدواج گروهی قبلا هم بودش....
تو ایتالیا...
سیلویو برلوسکونی یکی از نفرات ازدواج گروهی هستش که 10 یا 9 هستن با هم عروسی کردن.

samira_3001

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:

عجیبه ولی جالبیش اینه که ازدواج کردن............

یعنی انقدر همدیگرو دوست داشتن که نخواستن فقط با هم زندگی کنن..........

ولی کماکان عجیبه...........

known

عضو جدید
واقعا خیلی دلم می خواد بدونم تو مغزشون چی میگذره:eek:

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز

همه جای دنیا از این جور انحراف های جنسی وجود داره در کشور اسلامی ما هم همجنس باز و بچه باز و ... کم نیستند.

کافیه یک روز صفحه حوادث روزنامه همشهری رو بخونی تا ببینی در همین کشور خودمون که ادعای تاریخ و فرهنگ و اسلام و ... رو داریم روزانه چند نفر به جرم کودک آزاری و لوات دستگیر میشند، تازه این فقط دستگیر شده هان که درصد کمی از کل بزه کارها هستند.

شما حق نداری یک قوم یا نژاد خاصی رو متهم به انحراف و فساد کنی چون این مسایل در تمام دنیا وجود داره و مطمعنا در کشور های جهان سومی با محدودیت های فراوان بیشتر است.

مهسا 1366

عضو جدید
کاربر ممتاز
همه جای دنیا از این جور انحراف های جنسی وجود داره در کشور اسلامی ما هم همجنس باز و بچه باز و ... کم نیستند.

کافیه یک روز صفحه حوادث روزنامه همشهری رو بخونی تا ببینی در همین کشور خودمون که ادعای تاریخ و فرهنگ و اسلام و ... رو داریم روزانه چند نفر به جرم کودک آزاری و تجاور دستگیر میشند، تازه این فقط دستگیر شده هان که درصد کمی از کل بزه کارها هستند.

شما حق نداری یک قوم یا نژاد خاصی رو متهم به انحراف و فساد کنی چون این مسایل در تمام دنیا وجود داره و مطمعنا در کشور های جهان سومی با محدودیت های فراوان بیشتر است.
شما درست میگی..........!!!
ولی مشکل اینجاست که این قوانین به تصویب میرسههههههه!!!
در صورتی که تو کشور ما یا سایر کشورها اینها ناشی از چیزهایی دیگه است! و یک جرم محسوب میشه!
اینه تفاوت ما با اونها!!!

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما درست میگی..........!!!
ولی مشکل اینجاست که این قوانین به تصویب میرسههههههه!!!
در صورتی که تو کشور ما یا سایر کشورها اینها ناشی از چیزهایی دیگه است! و یک جرم محسوب میشه!
اینه تفاوت ما با اونها!!!
ازدواج گروهی رو من خبر ندارم احتمالا در یکی دو ایالت همچین کاری انجام میشه ... ولی از قانون آزادی همجنس گراها به طور کامل دفاع میکنم .

در تاپیک های زیادی در باره این مساله بحث کردیم .. علم ثابت کرده که گروه هایی که از نظر جنسی به جنس موافق خودشون گرایش دارند از نظر ژنتیکی با بقیه فرق دارند و باید برای اونها هم حق زندگی قایل شد نه اینکه اونها رو بی رحمانه اعدام کرد.

دو جنسه ها و همجنس بازها خودشون نخواستند که اینجوری به دنیا بیان، خدا خواسته پس بنده خدا در په جایگاهیه که اونها رو اعدام و حتی محکوم و خانه نشین بکنه؟

mahan 2

عضو جدید
ازدواج گروهی رو من خبر ندارم احتمالا در یکی دو ایالت همچین کاری انجام میشه ... ولی از قانون آزادی همجنس گراها به طور کامل دفاع میکنم .

در تاپیک های زیادی در باره این مساله بحث کردیم .. علم ثابت کرده که گروه هایی که از نظر جنسی به جنس موافق خودشون گرایش دارند از نظر ژنتیکی با بقیه فرق دارند و باید برای اونها هم حق زندگی قایل شد نه اینکه اونها رو بی رحمانه اعدام کرد.

دو جنسه ها و همجنس بازها خودشون نخواستند که اینجوری به دنیا بیان، خدا خواسته پس بنده خدا در په جایگاهیه که اونها رو اعدام و حتی محکوم و خانه نشین بکنه؟

علم ما هنوز کامل نشده که بشه روش کاملا حررف زد.
ترجیحا حرف اسلام رو قبول میکنم.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

کافیه یک روز صفحه حوادث روزنامه همشهری رو بخونی تا ببینی در همین کشور خودمون که ادعای تاریخ و فرهنگ و اسلام و ... رو داریم روزانه چند نفر به جرم کودک آزاری و لوات دستگیر میشند، تازه این فقط دستگیر شده هان که درصد کمی از کل بزه کارها هستند.

وجود داشتن انحراف به نظر شما با قانونی کردن انحراف تفاوتی نداره؟

طرف اگه قبلاً میترسید این کار رو بکنه چون از واکنش اجتماع و عرف میترسید، الآن با خیال راحت فساد و فحشا رو تحت لوای قانون گسترش میده، اونوقت کسی نمیتونه جلوش رو بگیره...

جالبه قبول کردن حرف اسلام رو عقب موندگی میدونید، اسلام برخلاف تصور شما مترقی ترین و کاملترین دینه که اگر کامل اجرا بشه باعث پیشرفتهای فراوانی میشه.
علم از دنیای اسلام به دنیای غرب رفته...

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

علم مترقی ما که این مسائل مهم رو ثابت کرده، نتونسته این اشکال در بشر رو هنوز اصلاح کنه؟؟؟

شما انسان رو مصلوب در غرایزش فرض میکنید و بعد نتیجه میگیرید که خوب خودش که نخواسته اینجوری باشه، انسان اشرف مخلوقاته که میتونه خودش رو به هر شکلی بخواد در بیاره و اشکالات وجودی خودش رو هرچیز که باشه اصلاح کنه. باید شرایط اصلاح این جور افراد رو فراهم کرد نه کارشون رو رنگ و بوی قانونی داد...

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
وجود داشتن انحراف به نظر شما با قانونی کردن انحراف تفاوتی نداره؟

طرف اگه قبلاً میترسید این کار رو بکنه چون از واکنش اجتماع و عرف میترسید، الآن با خیال راحت فساد و فحشا رو تحت لوای قانون گسترش میده، اونوقت کسی نمیتونه جلوش رو بگیره...

جالبه قبول کردن حرف اسلام رو عقب موندگی میدونید، اسلام برخلاف تصور شما مترقی ترین و کاملترین دینه که اگر کامل اجرا بشه باعث پیشرفتهای فراوانی میشه.
علم از دنیای اسلام به دنیای غرب رفته...
انوقت چطوره که این دین مترقی به کسانی که مادرزاد دارای تمایلات جنسی متفاوت هستند و دوجنسه و هم جنس باز به دنیا اومدند حکم مرگ میده؟!

jovhar

عضو جدید
کاربر ممتاز

دو جنسه با هم جنس باز یه نرمه زیادی فرق می کنه یعنی به این میگن عقب موندگی

همجنس باز جاصل یک تربیت و فرهنگ غلطه و یک آسیب اجتماعی

حتما 20 سال دیگه می خوایم رو این بحث کنیم که این مساله تو غرب حل شده( صورت مساله رو پاک می کنن) باید اینجا هم حل بشه، وای ما از اونا عقبیم

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
علم مترقی ما که این مسائل مهم رو ثابت کرده، نتونسته این اشکال در بشر رو هنوز اصلاح کنه؟؟؟

شما انسان رو مصلوب در غرایزش فرض میکنید و بعد نتیجه میگیرید که خوب خودش که نخواسته اینجوری باشه، انسان اشرف مخلوقاته که میتونه خودش رو به هر شکلی بخواد در بیاره و اشکالات وجودی خودش رو هرچیز که باشه اصلاح کنه. باید شرایط اصلاح این جور افراد رو فراهم کرد نه کارشون رو رنگ و بوی قانونی داد...
وقتی طرف دوجنسه هست ججوری میتونه خودش رو عوض کنه!؟

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو جنسه با هم جنس باز یه نرمه زیادی فرق می کنه یعنی به این میگن عقب موندگی

همجنس باز جاصل یک تربیت و فرهنگ غلطه و یک آسیب اجتماعی

حتما 20 سال دیگه می خوایم رو این بحث کنیم که این مساله تو غرب حل شده( صورت مساله رو پاک می کنن) باید اینجا هم حل بشه، وای ما از اونا عقبیم
اصلا همچین چیزی نیست همجنس گرایی مثل خیلی چیزهای دیگه در ذات آدم ها وچود داره اگه حاصل تربیت غلط بود انتقد در شهر هایی فقیر و شهر هایی که دیگه همه مردم ایران میشناسند ! همجنس گرایی وجود نداشت.
این یک امر ذاتیه من در این مورد مطالعه داشتم و در پست قبلیم هم گفتم که این رو علم ثابت کرده.

ر.میرعماد

عضو جدید
اون وقت اینا با این سطح از فهم وشعور , ادعای آقای جهان رو دارنن و دم از تمدن مزنن. .
دیگه حیوونام اینجوری ازدواج نمی کنن. خاک تو سر اونای که اینارو متمدن می دونن.:mad::mad:

babi charlton

عضو جدید
کاربر ممتاز
به این میگن عقب موندگی.
انیشتین برگشت به دکتر حسابی گفت برا چی اومدی اینجا
دکتر گفت اومدم برای کسب علم
انیشتین گفت بابا مرد حسابی مینشستی همون قرآنتونو میخوندی بیشتر علم کسب میکردی.
یه همچین چیزایی بود.
حالا تو داری میگی عقب موندگی؟!

انوقت چطوره که این دین مترقی به کسانی که مادرزاد دارای تمایلات جنسی متفاوت هستند و دوجنسه و هم جنس باز به دنیا اومدند حکم مرگ میده؟!
دوست عزیز ما میگیم چون اطلاعاتمون ناقصه همینطوری الکی اظهار نظر نکنیم.
شما که اصلا در این مورد چیزی نمیدونی چجوری داری اظهار نظر میکنی خدا میدونه.
کسی حکم مرگ دو جنسه هارو صادر نکرده شما از کجا همچین حرفی میزنی؟
در ضمن همینایی که گفتی درمان داره و تو مملکت هم اجرا میشه.
اتفاقا خیلی هم قانونیه و فکر کنم تا حالا تو ایران بیشتر از بقیه جاها این درمانا صورت گرفته.

بالا