بعد از همجنسگرایی نوع جدیدی از ازدواج در آمریكا آغاز شد حتما بخونيد

My Number One

عضو جدید
یه حدیث میگه وقتی گناه های جدید بیاد خدا بلاهای جدید رو هم میاره به وجود اومدن آنفولانزا همش زیر سر اینهاست خدا نسلشون رو برداره

من اگه میدونستم این حدیثا خروار خروار از کجا در میان و کی اینا رو گفته خیلی خوب میشد. نمی خوام به شما دوست عزیز توهین کنم، فقط از این عصبی میشم که میبینم مردم جوری شدن که تا یه چیزی میشه یه حدیث واسش میگن.

عجب!
یعنی تو ایران هم که آنفلانزای خوکی اومده اونها مقصرن!؟
هم جنس گرایی چیز جدیدی نیست.
از زمان حضرت لوت بین قوم لوت وجود داشته....
دقیقا.

عمو شما جدی نگیر.این شادمهر ما شوخه. . .;)

لطفا منبع اون حدیثم ذکر کنید. متشکر. . .

به نظر من هم جنس گرایی یک بحران بشریه،چون اگه همینجوری پیش بره نسل بشر به خطر میُفته!
همجنس گرایانن از نظر من مریض هستن و با ایجاد جلسات روان درمانی و هیپنووتیزم حل شدنیه ولی تو کشور ما به علت برخورد بد باهاشون شناسایه افراد خیلی مشکله.به نظر من ایران از همه جای دنیا خیلی بیشتر همجنس گرا داره و خودمون خبر نداریم.
به چند علت:
1.جدایی دختر و پسر ها از سنین کودکی در مدارس و ادامه آن تا لحظه ازدواج!
این علت باعث کاهش شناخت طرفین از یکدیگر میشه و افراد نسبت به هم جنس خود اطلاعات بیشتری پیدا می کنن تا جنس مخالف و خواه یا ناخواه به همجنس خود علاقه پیدا می کنن.این دلیل از لحاظ علمی هم اثبات شده.
2.مجاز نبودن رابطه (حتی گفتگوی ساده) دخترها و پسرها و برخورد شدید با اینگونه روابط.
متاسفانه در جامعه ما فرهنگ سازی به گونه ای ترتیب داده شده،تا از هرگونه رابطه دوستی دخترها و پسرها جلوگیری به عمل بیاد.
در خانه مادر پدرهای متعصب،در دانشگاه حراست و بسیج دانشجویی،در خیابان و سطح شهر گشت های ارشاد و اورژانس های اجتماعی و بعضا نیروی انتظامی!
متاسفانه اینگونه رفتار ها باعث هرچه منضوی تر شدن جوتنان ما شده و رفته رفته به علت فشارهای اجتماعی و نداشتن آگاهی کافی،به همجنس گرایی روی میارن.نگین غلط می کنن.گوش کنید. . .

3.نداشتن اطلاعات کافی از رابطه زناشویی و همجنسگرایی.
اغلب مشکل های ما از کم یا نا آگاهیه.متاسفانه ما بقدری در تعصب گیر کردیم که حتی اجازه منطقی فکر کردن در این مسایل رد به خودمون نمیدیم.کجای ایران شما کتابی با عنوان رابطه همجنسگرایان پیدا می کنید؟
مشکل ما اینه که بسیاری از همجنسگرا ها نمیدونن همجنسگران،چون اطلاع کافی در این مورد ندارن.
مشکل دیگه اینه که تا می بینیم کسی درباره همجنس گرایی بحث می کنه یا مطلبی می خونه،زود به بغل دستیمون میگیم:اونو ببین،هه هه،همجنسگراستا،خاک تو سرش،خونش حلاله!
این چه برخودیه؟گیرم که طرف همجنس گراست.خوب با این رفتار شما اون دیگه غیرهمجنسگرا شد؟
نه!
فقط دیگه تو ملاء عام ظاهر نمیشه!

من یاد استاد اندشمون که یه آخوند بود اُفتدم،نمی دونم بحث چی شد که رسید به همجنس گرایی!
یهویی دیدم خندش گرفتو گفت:اینجا جای این بحثا نیست.زشته. . .
من خیلی ناراحت شدم.گفتم آقا،پس کجا جای این بحثاس؟
تو مدرسه نمیگن.تو دانشگاهم نباید گفت.پس کجا باید بحث کرد؟
مگه تو قرآن،کتابی مقدس،کلام خدا در این مورد کامل بحث نشده؟
از چی باید خجالت کشید؟از دونستن یا ندونستن!؟!

زیاد نمی خوام بحث کنم.برای اطلاعات بیشتر،تا دلتون بخواد سایت هست.البته اگه
ف یلتر نشدی باشن!
حرف آخر:
کمی تعصب رو کنار بزارین.منطقی فکر کنید. . .
با کتمان حقایق،فقط خودمونو گول میزنیم.آگاه باشید. . .
من کاملا با حرفات موافقم مخصوصا با دلیلات، دقیقا میخواستم همینا رو بگم.

وای خدای من!!!!
حالم از آمرکاییها و این جور آدما (همجنسگراها) بهم میخوره
خدا نسلشونو از رو زمین برداره آمین
عزیز میشه بگی چرا؟!!!!!! یعنی چی حالت از آمریکایی ها به هم می خوره؟!!!!!!!!!! چه دلیلی داری؟!!!!!!! اصلا تا حالا شده که با یه آمریکایی آشنا شی و خصوصیاتشو بشناسی؟!!! مطمئنم که نه، وگرنه هرگز همچین حرفیو نمیزدی، آدم خوب و بد همه جایه جهان هست، اگه بخاط موضوع همجنس باز ها میگی که باید بگم اگه پسر باشی و چشاتو باز کنی میبینی تویه جامعه خودمون پره، فقط این همجنسگرا ها از اونجایی که اعدام میشن جرات نمیکنن رسمی اعلام کنن، به طرز عجیبی تعداد هم جنس گراها در ایران زیاده و چنتا از بهترین دلیلاش هم اونایی هستن که دوست عزیزمون تویه یکی از پستاش گفت. حالا به نظر خودت بهتره که آزاد باشن که بگن چجورینو اوناییشون که میخوان بتونن خودشون با خودشون باشن یا اینکه نتونن اعلام کنن و این منجر بشه به تجاوز به دیگران؟!!!آره تجاوز،تنها دلیل تجاوز به کودکان تو کشورمون همینه که اینا آزاد نیستن و جو کشور تا این حد بستست که چیز دیگه ای دمه دستشون نیست، میدونی تویه کشور خودمون چند نفر از این نوع آدما هست که چون نمیدونن کی مثه خودشونه یعنی نمیتونن بدونن(آخه اعدام میشن) دست به تجاوز میزنن، و همیشه هم قربانیاشون بچه ها در واقع کودکان هستن؟میدونی تاثیری که تجاوز رویه روح و روان یه نفر میزاره به چه اندازه هستش؟ میدونی اثر مخربی که تجاوز رویه یه نفر میزاره حداقل تا چند سال
طول میکشه؟ حد اقل 10 سال!!!!!! یعنی فرد تا 10 سال افسردگی داره!!!!! تازه حداقل!!!! یعنی زندگی اون فرد نابود میشه، زندگی افراد اینقد ارزش نداره که یه نفر بتونه عقیدشو بگه؟حالا چه عقیدش بخاطر یه نوع بیماری باشه یه هر کوفته دیگه! حداقل مردم و حکومت آمریکا اینقدر منطقی فکر میکنن که این جراتو به اینا دادن که نظرشونو بگن، پس از آمریکای ها متنفر نباش از حکومتت متنفر باش که باعث شده تفکر مردم ما به همچین سطحی نزول کنه، حدود 400 سال پیش مردم از سرتاسر اروپا و بقیه نقاط جهان به آمریکا رفتن و با همکای با هم و منطقی فکر کردن با گذشت زمانی کم تونستن مملکتی بسازن که همه حق بیان نظرشونو دارن، که هرانسان عادی میتونه نظرشو در مورد هرکسی از جمله سران سیاسی و حتی رییس جمهور بگه، میتونن هر آهنگی که خواستن بخونن، هر کتابی که می خوان بنویسن، هر دینیو میخوان نقد کنن، هر جوری که دوست دارن لباس بپوشن، هر دینی دوست دارن داشته باشن، میتونن دینشونو عوض کنن بدونه اینکه مرتد به حساب بیان و اعدام بشن، هر کسی با هر دینی یا بدون هیچ دینی میتونه اونجوری که دوست داره زندگی کنه(تا وقتی که به کسی آسیب نرسونه)، یکی میره نایت کلاب، دیسکو، کازینو و اونجوری که دوست داره خوش میگزونه، یکی هم میره کلیسا،مسجد،دیر... و اونجا وقتشو میگزرونه، اونجا بهایی ها رو اعدام نمیکنن اونجا یهودیا رو مسخره نمیکنن، اونجا مردم کشورشون رو منزوی و افسرده نمیکنن، اونجا یه سیاه پوست تا 100 سال پیش جزو پایین ترین افراد جامعه حساب میشد ولی با تلاش بزرگمردانی مثه مارتین لوثر کینگ و فدا کردن جون خودشون الان به جایی رسیدن که رییس جمهورشون میشه یه سیاه پوست(انصافا چند نفر تو ایران وقتی یه سیاه پوست و میبینن یا باهاش ملاقات میکنن مثه افراد عادی باهاش رفتار میکنن؟اکثرا به رویه خودشون نمیارن ولی...اینو میخوام از دخترا و پسرا بپرسم، چنتاتون حاضرین با یه سیاه پوست ازدواج کنین؟مادر اوباما یه سفید پوسته آمریکاییه ولی با یه سیاه پوست ازدواج کرد،نمیخوام بگم ما نژاد پرستیم،میخوام بگم نباید فکر کنیم خودمون در همه جنبه هایه فکری برتریم)، اونا تویه سینماشون محدودیت ندارن نظرشونو میتونن تویه فیلمشون نشون بدن به همین دلیل هم بهترین صنعت سینما رو دارن،اونجا کسی رو سنگسار نمیکنن، اونجا مردم رو سرکوب نمیکنن، اونجا هم وطنایه خودشونو به خاک و خون نمیکشن، اونجا غرور مردمشون رو نمیشکونن،اونجا به مردمشون نمیگن خس و خاشاک،اونجا رییس جمهورشونو مردم انتخاب میکنن،اونجا حقوق بشر،حقوق شهروندی،حقوق سیاسی تعریف شده و بهش احترام گذاشته میشه، اونجا جاییه که خیلی از نابغه هایه جهان به اونجا رفتن و میرن که زندگی کنن آخه میدونن که اونجا میتونن از حداکثر خلاقیت و استعداد و دانششون استفاده کنن نمونه هاشم زیادن مثه آلبرت انشتین یا نیکولا تسلا،اونجا جاییه که رییس جمهورشون میاد تویه تلوزیون ملی و با شهامت به اشتباه خودش اقرار میکنه، اونجا جاییه که حکومتشون دین خودشونو با چیزی قاطی نمیکنه و بزور به بقیه نمی قبولونن، اونجا سرزمین مردمان آزاده.
پس از آمریکا و آمریکایی متنفر نباش، از حکومتت متنفر باش.
کسایی که تونستن مملکتی،چنین پیشرفته و آزاد در چنین تاریخ کوتاهی بسازن باید تحسینشون کرد.
آمریکایی ها تویه تاریخشون سختی هایه زیادی کشیدن تا الان، و انسانهایه بزرگی مثه George Washington, Martin Luther King JR, Patrick Henry, Benjamin Franklin... x داشتن تا الان کشوری آزاد و عاری از دیکتاتور دارن.
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] [/FONT]
به هر حال این قضیه چیز جدیدی نیست و تنها چیز جدیدش اینه که این ها رسمی اش کردند وگرنه غیر رسمیش خیلی وقت است که رواج داره، بازم دم اینا گرم که جرات بیان عقایدشون رو داشتند.

در مورد هم جنس باز ها باید بگم که قدیم جزء بیماری های روانی بوده، اما چند ساله که از لیست بیماری ها برداشته شده و البته مجازات هم جنس گرایی در بعضی از ایالات امریکا هم اعدام به وسیله ی طناب دار بوده

به هر حال این ها هم انسان هستند. درسته، شاید هیچ کدوممون اون ها رو تایید نکنیم ولی باید به عقایدشون احترام بذاریم.

قدیم می گفتند ایدز از هم جنس گراهاست، حالا میگن آنفلانزا از ایناست، بابا بی خیال
;)

اول سعی کنید جای اونها باشید و مثل اونها فکر کنید، بعد شروع کنید هر چی دلتون می خواد بهشون بگید. من این کارو تایید نمی کنم اما رد هم نمیکنم. اونها عقاید خودشون رو دارن. به من و شما هم ارتباطی نداره. اونها و خیلی های دیگه هم ممکنه خیلی از اعمال شما رو مسخره بدونن. مثلا بوسیدن ضریح، روزه گرفتن، حجاب، چندتا چندتا زن گرفتن، صیغه کردن، انتظار برای ظهور و ... .
پس لطفا یکطرفه قضاوت نکنید.
;):gol:

strange

اخراجی موقت
من نمیدونم چرا ما ایرانیا عادت داریم هر چیزی رو که به میلمون نیست رد کنیم.شاید بعضیا دوست دارن ایجوری زندگی کنن.این به شما مربوط نمیشه.مگه گفتن همه باید این کارو کنن؟همین دین اسلامتون چقدر ارزش زن رو میاره پایین؟شما حاضرین شوهرتون 3 تا زن دیگه داشته باشه؟آره؟خیلی موارد دیگه هست که ما بد تریم.این نشونه ی نادانی و یا آخرالزمان نیست که.یکم منطقی باشین

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دوست ندارم نظرمو به کسی القا کنم ولی یه سوال ازتون می پرسم و از شما خواهش می کنم به اون جواب بدین ..
بعد از چند سال دیگه اگه یه روزی ازدواج کردین ببینم دوست دارین خانمتون با مرد دیگه ای رابطه داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و شاید قبلا هم از این جور اتفاقات به قول شما جالب زیاد براش افتاده باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

عزيزم اين بر ميگرده به اعتقاد اون آدم

ببين مثلا" تو ايران هيچكس واسش قابل قبول نيست كه خواهرش با يه مردي رابطه ي جنسي داشته باشه ولي حالا اگه اون مرد شوهر خواهرش باشه چي؟معلومه كه اونوقت ديگه هيچ مشكلي با اين قضيه نداره... چرا؟ چون اعتقادش (كه اسلام باشه) بهش گفته اشكالي نداره خواهرت با يه مردي كه بهش ميگن شوهر رابطه جنسي داشته باشه !
حالا اونجا هم همينطور وقتي طبق اعتقادشون به دو نفر ميگن شوهر به دو نفرم ميگن زن ديگه همچين مشكلاتي پيش نمياد !

اميدوارم جواب سوالتو گرفته باشي ! ;)

My Number One

عضو جدید
دوست عزيز همين كه به عقايدشون داري احترام مي زاري .داري غرب گرايي رو رواج مي دي.
اينا نيومدن كه عقايدشون رو بيان كنن اومدن دينشونو تبليغ كنن
چه ربطی به دین داره دوست عزیز؟!! اولا که ربطی به دینشون نداره، دوما به فرض محال که بخوان به قول شما دینشونو "تبلیغ" کنن، خوب بذار تبلیغ کنن، شما هم تبلیغ کنین، هرکی هرچیو فک می کنه درسته انجام بده.
احترام گذاشتن به عقاید دیگران نمیتونه غرب گرایی باشه، اگه یکی بتونه یه چیز خوب از فرهنگ غرب بگیره چه اشکال داره!
در ضمن من ترجیح میدم غرب زده باشم تا عرب زده.
مگه اسلام نگفته مردا ميتونن دو تا (يا بيشتر) زن داشته باشن؟!!

خب اينجا هم انگار يارو دو تا زن داره فقط زناش ديگه جدا از هم نيستن بلكه با هم كنار اومدن ( و به علاوه يك مرد ديگه! ):w16:

اگه اين به نظرتون كار غير انساني ايه پس چند تا زن داشتن واسه مردا هم بايد غير انساني باشه :w19:
:biggrin:

My Number One

عضو جدید
به نظر شما اين ي امر خوبيه

میدونستم این جوابو میدین،من منظورم این کار نبود، شما گفتین با احترام گذاشتن به عقایدشون دارین غرب گرایی رو ترویج میدین، من در جواب این حرفتون گفتم.
احترام به عقاید دیگرون غرب گرایی نیست.
بازم میگم من ترجیح میدم غرب زده باشم تا عرب زده.

strange

اخراجی موقت
عزیزان من اینقدر تعصبی نباشید.شما دخترا چرا این حقو از خودتون میگیرین؟چرا مردا میتونن 4 تا زن بگیرن اما شما فقط یه شوهر؟شما واقعا راجع به این اعتراضی ندارین؟میدونین قانون مدنی ایران چه حق هایی به مرد میده؟اگه بفهمین سرتون سوت میکشه.اگه دوست داشتین یکم راجع به اینا حرف میزنیم.بالاخره باید از حقوق مردا و خودتون با خبر باشین

hossein D

عضو جدید
عزیزان من اینقدر تعصبی نباشید.شما دخترا چرا این حقو از خودتون میگیرین؟چرا مردا میتونن 4 تا زن بگیرن اما شما فقط یه شوهر؟شما واقعا راجع به این اعتراضی ندارین؟میدونین قانون مدنی ایران چه حق هایی به مرد میده؟اگه بفهمین سرتون سوت میکشه.اگه دوست داشتین یکم راجع به اینا حرف میزنیم.بالاخره باید از حقوق مردا و خودتون با خبر باشین
خوشحالم که اینجا میشه آزادانه بحث کنی.همه با خبر هستن از حقوق زنان ولی آخه چطوری کجا و چگونه اعتراض کنن؟!!

roshanfekrejavan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوشحالم که اینجا میشه آزادانه بحث کنی.همه با خبر هستن از حقوق زنان ولی آخه چطوری کجا و چگونه اعتراض کنن؟!!

اینو موافقم.تازه،حالا وقتی این جنبشو با هزار جور مکافات تشکیل میدن،بهشون تهمت همجنسگرایی میزنن و می کننشون تو هُلُفدونی!(کیهان-86/7/2)
جالبه!نه؟

kemeia

عضو جدید
میدونستم این جوابو میدین،من منظورم این کار نبود، شما گفتین با احترام گذاشتن به عقایدشون دارین غرب گرایی رو ترویج میدین، من در جواب این حرفتون گفتم.
احترام به عقاید دیگرون غرب گرایی نیست.
بازم میگم من ترجیح میدم غرب زده باشم تا عرب زده.

كي بحث عرب زدايي شروع كه تو اينو جواب دادي . يعني شما ايران رو بر غرب ترجيح مي دي يا برعكس .

درسته مرد مي تونه4زنداشته باشه اما وقتي كه حرف مهريه وسط بكشه اون 3تا زنو بيخيالش ميشه . بقيه جوابشو تو اهنك فريناز برو گوش كن .اسم زن

strange

اخراجی موقت
خانومای محترم بذارین یکیشو بگم.

میدونین اگه شما مثلا بعد اینکه ازدواج کردین شوهرتون ببینه که مثلا یه لکه رو پاتونه یا مثلا یه چیزی مثل این شوهرتون میتونه شما رو طلاق بده اگه قبل ازدواج بهش نگفته باشین؟

My Number One

عضو جدید
كي بحث عرب زدايي شروع كه تو اينو جواب دادي . يعني شما ايران رو بر غرب ترجيح مي دي يا برعكس .

دوست عزیز من نگفتم عرب زدایی، گفتم عرب زدگی، من کی گفتم ایران رو به غرب ترجیح میدم؟!!!!!!!!!من ایران،وطنم،خاک اجدادیم رو با تمام وجود دوست دارم، من گفتم غرب زدگی رو به عرب زدگی ترجیح میدم، واسه اینم اینو گفتم که شما گفتین با احترام به عقاید اونا دارین ترویج غرب گرایی میکنین، آخه چرا یه هیولا از غرب می خوان بسازن مردم؟! میدونم به خاطر حرفایی هست که تو کله مردم چپوندن، ولی یعنی حتی بعضی از قسمتهایه فرهنگ کنونیه غرب هم بهتر از فرهنگ این کشورایه عربی دور و ورمون نیست؟ که هنوز مثه همون اجداد سوسمار خورشون هستن؟!!! چرا ما باید عقب موندگی اونا رو راه خودمون قرار بدیم، آخه این سنگسار چیه؟!!!!! این چه قانونیه؟!!!!! خدا خوشش میاد؟!!!!!!!!!!!! چرا آخه باید تا هنوز جرم یکی معلوم نشده فرت اعدام شه؟!!! میدونی تا حالا چند دختر بی گناه اعدم شدن تو همین چند سال اخیر؟!!! که حتی کمپین جهانی واسشون راه انداختن که اعدامشون نکنن و آخر این بنده خدا ها اعدام شدن؟!!!!

salome

عضو جدید
عزيزم اين بر ميگرده به اعتقاد اون آدم

ببين مثلا" تو ايران هيچكس واسش قابل قبول نيست كه خواهرش با يه مردي رابطه ي جنسي داشته باشه ولي حالا اگه اون مرد شوهر خواهرش باشه چي؟معلومه كه اونوقت ديگه هيچ مشكلي با اين قضيه نداره... چرا؟ چون اعتقادش (كه اسلام باشه) بهش گفته اشكالي نداره خواهرت با يه مردي كه بهش ميگن شوهر رابطه جنسي داشته باشه !
حالا اونجا هم همينطور وقتي طبق اعتقادشون به دو نفر ميگن شوهر به دو نفرم ميگن زن ديگه همچين مشكلاتي پيش نمياد !

اميدوارم جواب سوالتو گرفته باشي ! ;)

ببین عزیز جون بهتره اول متن منو و سوالی که ازت پرسیدم خوب بخونی و بدون عجله جواب منو بدی ؟؟؟؟؟
آخه جواب شما هیچ ربطی به سوال من نداشت ؟:biggrin::biggrin:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببین عزیز جون بهتره اول متن منو و سوالی که ازت پرسیدم خوب بخونی و بدون عجله جواب منو بدی ؟؟؟؟؟
آخه جواب شما هیچ ربطی به سوال من نداشت ؟:biggrin::biggrin:
من كه سوالتو فهميدم جوابم دادم اگه تو نفهميدي مشكل توئه !

در صمن سوالت ربطي به موضوع تاپيك نداشت !

kemeia

عضو جدید

دوست عزیز من نگفتم عرب زدایی، گفتم عرب زدگی، من کی گفتم ایران رو به غرب ترجیح میدم؟!!!!!!!!!من ایران،وطنم،خاک اجدادیم رو با تمام وجود دوست دارم، من گفتم غرب زدگی رو به عرب زدگی ترجیح میدم، واسه اینم اینو گفتم که شما گفتین با احترام به عقاید اونا دارین ترویج غرب گرایی میکنین، آخه چرا یه هیولا از غرب می خوان بسازن مردم؟! میدونم به خاطر حرفایی هست که تو کله مردم چپوندن، ولی یعنی حتی بعضی از قسمتهایه فرهنگ کنونیه غرب هم بهتر از فرهنگ این کشورایه عربی دور و ورمون نیست؟ که هنوز مثه همون اجداد سوسمار خورشون هستن؟!!! چرا ما باید عقب موندگی اونا رو راه خودمون قرار بدیم، آخه این سنگسار چیه؟!!!!! این چه قانونیه؟!!!!! خدا خوشش میاد؟!!!!!!!!!!!! چرا آخه باید تا هنوز جرم یکی معلوم نشده فرت اعدام شه؟!!! میدونی تا حالا چند دختر بی گناه اعدم شدن تو همین چند سال اخیر؟!!! که حتی کمپین جهانی واسشون راه انداختن که اعدامشون نکنن و آخر این بنده خدا ها اعدام شدن؟!!!!

اي بابا بازم رفتي دورو بر اين عربا .عزيز من بحث رو به جاده خاكي نكش . اينا همسر خودشونو با كسي ديكه دارن به اشتراك مي ذارن . حالا شما مياي اين عقيده رو تاييد مي كني . وقتي كسي عقيده اي رو تاييد مي كنه حتما خودش هم با اين عقيده با برجاست

roshanfekrejavan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اي بابا بازم رفتي دورو بر اين عربا .عزيز من بحث رو به جاده خاكي نكش . اينا همسر خودشونو با كسي ديكه دارن به اشتراك مي ذارن . حالا شما مياي اين عقيده رو تاييد مي كني . وقتي كسي عقيده اي رو تاييد مي كنه حتما خودش هم با اين عقيده با برجاست
دوست عزیز.شما در گمراهی بسر میبرید.
شما به این سوال من جواب بدین:
آیا شما فکر می کنید ما تو ایران همجنسگرا نداریم؟
مگه ما تو ایران خودمون شاهد اینگونه اشخاص نیستیم؟با کتمان نمیشه حقایقو پنهان کرد.متاسفانه ما عادت کردیم وقتی با چیزی بر می خوریم که با مزاج ما سازگار نیست،از بین بردنشو پیش می گیریم.
همجنسگرایی رو غرب نیاورده.این همجنسگرایی از همین اعراب شروع شده،اسناد تاریخی و مهمتر از اون خود قران ما(قوم لوط) شاهداند. غرب
فقط این مساله رو قانونی کرده.پس مقصر اصلی غرب نیست.گناهکار واقعی نفس انسانه که از هیچ کاری برای اعمال شهوات خود فروگزار نمی کنه. . .

شما هر وقت جواب سوال منو دادید،من هم به سوالی که قراره بپرسید جواب میدم. . .

kemeia

عضو جدید
دوست عزیز.شما در گمراهی بسر میبرید.
شما به این سوال من جواب بدین:
آیا شما فکر می کنید ما تو ایران همجنسگرا نداریم؟
مگه ما تو ایران خودمون شاهد اینگونه اشخاص نیستیم؟با کتمان نمیشه حقایقو پنهان کرد.متاسفانه ما عادت کردیم وقتی با چیزی بر می خوریم که با مزاج ما سازگار نیست،از بین بردنشو پیش می گیریم.
همجنسگرایی رو غرب نیاورده.این همجنسگرایی از همین اعراب شروع شده،اسناد تاریخی و مهمتر از اون خود قران ما(قوم لوط) شاهداند. غرب
فقط این مساله رو قانونی کرده
درسته همجنسگرایی از اعراب شروغ شد ولي اين دليل بر اين نمي شه كه بيان اين كارو كنن اكه اعراب خودشونو تو جاه مي نداختن اينا هم ميومدن همين كارو مي كردن . نمي دونم شما شنيديد يا نه كه جه بلايي به قوم لوط نازل شد .شما ميكين كه همجنسگرایی در ايران زياده به دلايلي كه يكي از كاربران جند صفحه قبل كفته بود . ولي تو دنياي غرب اين استثناها رو نداره . مي تونن با خيالت راحت و ازادانه با جنس مخالفشون صحبت كنن و رابطه برقرار كنن . يس جرا بايد بيان اين كارا رو با هم جنسشون كنن . وقتي ادمي مثل شما بياد اينو تاييد كنه حتما كه اينا خوشحال ميشن واينكارو ادامه ميدين . بعد از ي مدتي ديكه ميان ي قانون جديدي مي زارن كه ازدواج با سك و كربه و حيوانات هم آزاده . بايد ي خورده به خودت بياي .كسي نيومده اين افكارو تو سر ما جا بده .اصلا غيرت انسان نمي تونه اينجور كارا رو تاييد كنه نمي دونم شما جرا اين كاراي كثيفو حرام تاييد مي كنيد

.پس مقصر اصلی غرب نیست.گناهکار واقعی نفس انسانه که از هیچ کاری برای اعمال شهوات خود فروگزار نمی کنه. . .

اين نفسي كه ميكي ي نفسي ديكه هم در مقابلش وجود داره كه اكه ي خورده بري به ايات قران درمورد عمل لواط بينديشي اين نفس مخالف بوجود مياد

My Number One

عضو جدید
Chera Harf mizari tu dahanam?! man key ta'eed kardam?!!!! Dustemun goft bayad be nazarate digaran Ehteram bezarim! shoma dari bahso be jade khaki mikeshi, harfe man in nabud, in sevomin barie ke darin harfamo avaz mikonid tahvile khodam midid:smile:, Ehteram gozashtan be nazarate digaran manie ta'eede uno nemide, bazam ehteram gozashtan be nazarate digaran maniein nemide ke taraf khodesham bar un aghide pa barjast, faghat behesh ehteram mizare, Dar zemn be farz yeki mikhad zanesho ba yeki dige be eshterak bezare, yekiam mige kare kasiefie, khob bashe vali ta vaghti be oon taraf kari nadare bezar karesho bokone.x
bebakhshid Finglish neveshtam, harkari kardam nashod farsi. x

My Number One

عضو جدید
درسته همجنسگرایی از اعراب شروغ شد ولي اين دليل بر اين نمي شه كه بيان اين كارو كنن اكه اعراب خودشونو تو جاه مي نداختن اينا هم ميومدن همين كارو مي كردن . نمي دونم شما شنيديد يا نه كه جه بلايي به قوم لوط نازل شد .شما ميكين كه همجنسگرایی در ايران زياده به دلايلي كه يكي از كاربران جند صفحه قبل كفته بود . ولي تو دنياي غرب اين استثناها رو نداره . مي تونن با خيالت راحت و ازادانه با جنس مخالفشون صحبت كنن و رابطه برقرار كنن . يس جرا بايد بيان اين كارا رو با هم جنسشون كنن . وقتي ادمي مثل شما بياد اينو تاييد كنه حتما كه اينا خوشحال ميشن واينكارو ادامه ميدين . بعد از ي مدتي ديكه ميان ي قانون جديدي مي زارن كه ازدواج با سك و كربه و حيوانات هم آزاده . بايد ي خورده به خودت بياي .كسي نيومده اين افكارو تو سر ما جا بده .اصلا غيرت انسان نمي تونه اينجور كارا رو تاييد كنه نمي دونم شما جرا اين كاراي كثيفو حرام تاييد مي كنيد

Duste aziz shoma chera hamash migi ta'eed?!!! Ehteram na ta'eed!!!!! taze harkasi aghldare, mitune fek kone dar moredesh ke in karo edame bede ya na. vali nbayad hamjensgaraha ro kosh ke!!!! x

salome

عضو جدید
اوووووووووووووووه چه خوب شد کیمیا جون این تایپیک رو گذاشت فهمیدیم بچه های این جا چه افکاری دارن .
اصلا فکر نمی کردم که این قدر همه طرف دار همجنس بازان و ...... ها باشند به آینده جدید ایران تبریک می گویم .
نه بابا مثل این که همه این کارند و ما خبر نداریم وگرنه این جوری دفاع نمی کردند
ساده لوح ها اونا با این که این کارن فکر پیشرفت کشوورشون هستند اما شما ها چی فقط یاد گرفتین هی از اسلام ایراد بگیرین و پشت پرچم اونا سینه بزنید و گرنه جهان سومی نبودیم
چرا باید یک چیزی زده باشیم یا غرب زده یا عرب زده غربیا که معلوما اگر مسلمونیم پیغمبر گفته من از عربم عرب از من نیست پس ایرانی و مسلمان باشید .

kemeia

عضو جدید
Duste aziz shoma chera hamash migi ta'eed?!!! Ehteram na ta'eed!!!!! taze harkasi aghldare, mitune fek kone dar moredesh ke in karo edame bede ya na. vali nbayad hamjensgaraha ro kosh ke!!!! x

Chera Harf mizari tu dahanam?! man key ta'eed kardam?!!!! Dustemun goft bayad be nazarate digaran Ehteram bezarim! shoma dari bahso be jade khaki mikeshi, harfe man in nabud, in sevomin barie ke darin harfamo avaz mikonid tahvile khodam midid:smile:, Ehteram gozashtan be nazarate digaran manie ta'eede uno nemide, bazam ehteram gozashtan be nazarate digaran maniein nemide ke taraf khodesham bar un aghide pa barjast, faghat behesh ehteram mizare, Dar zemn be farz yeki mikhad zanesho ba yeki dige be eshterak bezare, yekiam mige kare kasiefie, khob bashe vali ta vaghti be oon taraf kari nadare bezar karesho bokone.x
bebakhshid Finglish neveshtam, harkari kardam nashod farsi. x

دوست من اينجا حرف از اسلام و مسلمان بودن . شما جرا اينقدر طرفداري از امريكاييا مي كني .اكه واقعا ي مسلمون بودي اين حرفا رو نمي زدي

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
ساده لوح ها اونا با این که این کارن فکر پیشرفت کشوورشون هستند اما شما ها چی فقط یاد گرفتین هی از اسلام ایراد بگیرین و پشت پرچم اونا سینه بزنید و گرنه جهان سومی نبودیم
چرا باید یک چیزی زده باشیم یا غرب زده یا عرب زده غربیا که معلوما اگر مسلمونیم پیغمبر گفته من از عربم عرب از من نیست پس ایرانی و مسلمان باشید .

كشور ما با وجود متحجرهايي مثل شما هميشه جهان سومي باقي ميمونه ! :w16:

بله تا وقتي افرادي امثال شما ، آزاد انديشي و روشن فكري رو اينجوري به تمسخر ميگيرن هيچ اميدي به پيشرفت اين كشور نيست !

بهار _من

عضو جدید
مهم اينكه دست به هر كاري و روشي بزن ارامش صفر حالا چه يه نفري ، چه دونفري ، چه ده نفري
حلقه گمشده شون پيدا نميكنن و اينها هم براشون بهونه است بلكه ارامش داشته باشن كه هميشه هم بدتر از بد ميشه وقتي اصل شرف انسانيت پايمال ميشه و نظريات همه پوچ از اب در مياد توقع ديگه اي نميشه داشت خوش باشن;)

salome

عضو جدید
كشور ما با وجود متحجرهايي مثل شما هميشه جهان سومي باقي ميمونه ! :w16:

بله تا وقتي افرادي امثال شما ، آزاد انديشي و روشن فكري رو اينجوري به تمسخر ميگيرن هيچ اميدي به پيشرفت اين كشور نيست !

نه مثل این که می خوای هر چی من بگم مخالفت کنی اگه این کاره نیستی من که به شما نگفتم چرا بهت برخورد در ضمن نمردیمو معنی آزاد اندیشی هم فهمیدیم

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه مثل این که می خوای هر چی من بگم مخالفت کنی اگه این کاره نیستی من که به شما نگفتم چرا بهت برخورد

اين كاره بودن يا نبودن هر كس به خودش ربط داره نه به تو ، تو وقتي مياي ميگي هركي ازشون طرفداري ميكنه اون كاره ست يعني به نصف بچه هاي شركت كننده تو اين تاپيك برچسب چسبوندي ، يعني اگه بگن از فردا همه بقال ها رو ميگيرن اعدام ميكنن تو ازشون طرفداري نميكني چون بقال نيستي؟!!!!
هر آدمي حق داره خودش روش زندگيشو انتخاب كنه حالا اونا دوست دارن 4 نفري ازدواج كنن تو دوست داري دو نفري ازدواج كني منم دوست ندارم اصلا" ازدواج كنم!! پس بايد به حق هم ديگه احترام بذاريم

در ضمن نمردیمو معنی آزاد اندیشی هم فهمیدیم

باور كن تو ميميريو معني شو نميفهمي ! :w19:

roshanfekrejavan

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلامی دوباره. . .
من اوّلش هیچ علاقه ای برای شرکت تو بحث هایی با این عنوان تو این شرایط جامعه نداشتم،چون می دونستم آخر اینجور بحث ها به کجا کشیده میشه.
اگر شما خواهان طرز تفکر من حول این بحران هستید،می تونید تو این و این پست از عقیده ی من آگاه بشید.
حالا اگر حوصله ی فشار دادن دکمه بر روی این دو لینک رو نداشتید،من یه کوچولو دیدگاهمو
می گم:
من مخالف 100% همجنسگرایی هستم چون معتقدم اگر همجنسگرایی بنا به دلایلی که قبلا ذکر کردم،ادامه پیدا کنه موجب انقراض بشر میشه. . .
من مخالف ازدواج همجنسگرایان هستم.چون به نظرم وجهه قانونی دادن به این بیماریست.من معتقدم همجنسگرایی یک نوع بیماریست و بیشتر بر اثر اختلالات ژنتیکی،مشکلات و ضربات روحی و روانی،شکست در روابط زناشویی،تنهایی و نداشتن اطلاعات کافی از همجنسگرایی و . . .(که تو نوشته های قبلیم کامل توضیح داده شده) و با تدابیر درست همچون اطلاع رسانی،شناسایی افراد،چرخش دیدگاه از مجرم به بیمار و در نهایت ایجاد جلسات درمانی،قابل پیشگیری و درمانه.
متاسفانه امروزه تو کشورمون هنگام مواجهه با بحران ها رهبران ما بجای دیدگاه منطقی،دیدگاه سیاسی رو پیش می گیرن.
درسته،من از سرنوشت قوم لوط با خبرم وباور کنید که بیش از شما از همجنسگرایان با خبرم(چون کسانی رو میشناسم که این بیماریشونو به عنوان راز به من گفتن)ولی الان تو این شرایط کشتن همجنسگرایان چه پیامی برای در بر خواهد داشت؟
در مورد غرب زدگی و حمایت از آمریکا،. . .
دوست عزیز.کمی بدون تعصب به مسایل نگاه کنید.من تا اونجایی که یادمه هی تو گوشمون می خوندن،مرگ بر آمریکا.مرگ بر اسرایل. . .
شده یه بار از خودتون بپرسید چرا مرگ بر فلانی؟
مردم این کشورها چه بدی به من و شما کردن؟
مردم اونا منو شمارو نفرین می کنن؟
عزیز من.گیرم که اینا به ما ظلم کردن.مگه فقط این کشوران که به من و تو زور گفتن؟
دوست عزیز.ما از همون دوران کودکی بازیچه ی سیاست زشت رهبرامون بودیم و هستیم.
کمی روشنتر به اطرافتون نگاه کنید،حقایق بین دروغ ها گم شده اند. . .
:gol:
خوب ببینید.خوب فکر کنید.زیاد سوال بپرسید تا آگاه شوید.