بعد از همجنسگرایی نوع جدیدی از ازدواج در آمریكا آغاز شد حتما بخونيد

kemeia

عضو جدید
بعد از همجنسگرایی نوع جدیدی از ازدواج در آمریكا آغاز شد
بعد از آنكه در غنی ترین ایالت آمریكا یعنی كالیفرنیا همجنسگرایی و ازدواج همجنسگرایان مجاز شناخته شد نوع دیگری از ازدواج نیز برای اولین بار در این ایالت پا به عرصه گذاشت: ازدواج گروهی! ازدواج همجنسگرایان باعث ایجاد مشاغل جدیدی شده است؛ از تولید مبلمان های ویژه زنان همجنسباز و مردان همجنسباز تا ساخت كیكهایی مختص این نوع ازدواجها و ارتباط ها!
اما به گزارش وبلاگ ترجمه اخبار تركیه به نقل از حریت، آخرین نوع ازدواج كه در آمریكا به صورت قانونی ثبت شد بسیار عجیب تر از قانونی شدن ازدواج بین همجنسگرایان است: برای اولین بار در تاریخ دو زن و شوهر با دو زن و شوهر دیگر به صورت قانونی ازدواج كردند!
زوج تونی و كایه با كوین و سندی به صورت قانونی ازدواج كردند.
عشق و ازدواج چهارگانه این دو زن و شوهر همه را متعجب كرده است. تونی، كایه، كوین و سندی كه برگه های امضای چهارگانه را امضا كرده اند به خانه جدیدی نقل مكان كردند.
این چهار نفر در منزل جدید، یك تخت مشترك دارند و به صورت گروهی مسئولیت فرزند تونی و كایه را نیز به عهده گرفته اند.

mar_mar2

عضو جدید
اخبار اینچنینی یه حسه بدی رو در آدم به وجود میاره حس ترس از آینده خیلی روزگار داره سخت میشه انگار 2000 سال پیش زندگی راحت تر بوده تا الان جهالت ادمها روز به روز داره بیش تر میشه خدا خودش کمک کنه.

parham2009

عضو جدید
یعنی خیلی مونده تا اخر الزمان؟این موجود 2 pa اون موقع می خواد چیکار کنه
خدا به ما رحم کنه تا دیگه بیشتر از این هر گناهی برامون عادی نشن.

farnaz*

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه حدیث میگه وقتی گناه های جدید بیاد خدا بلاهای جدید رو هم میاره به وجود اومدن آنفولانزا همش زیر سر اینهاست خدا نسلشون رو برداره
عجب!
یعنی تو ایران هم که آنفلانزای خوکی اومده اونها مقصرن!؟
هم جنس گرایی چیز جدیدی نیست.
از زمان حضرت لوت بین قوم لوت وجود داشته....

Mehran Aalto

عضو جدید
کاربر ممتاز

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
مطمئني واسه امساله ؟!!! :surprised:

من دو سه سال پيش شنيده بودم (البته اون موقع تو اسپانيا بود)

در كل كار جالبيه !! :w16:

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
خدا به خیر بگذرونه...معلوم نیست دیگه چه فکرایی قراره به سرشون بزنه!!!!!!!!!!

R@mtin.eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
این رو هم مد نظر داشته باشین که اونها انسانهای کامل و عادی نیستن که اینجور احساسات رو دارن. این مسایل هم از زمانهای خیلی قدیم بوده و خواهد بود چون متاسفانه انسانها هنوز با مشکلات ژنتیکی به دنیا میان، فقط به خاطر ارتباطات قوی ما از اینجور مسایل در اطرافمون بیشتر خبردار میشیم پس دوستان خورافاتی به خاطر این مسایل منتظر ظهور امام زمان نباشن;)

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی از چهارچوبی که خداوند برای هرمسئله ای تعیین کردی خارج بشی همینطورمیشه دیگه ! روزبروز به گناهان جدیدتری دست خواهی زد

roshanfekrejavan

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا نظرت اینه جالبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟متاسفم فقط همینو میتونم بگم
عمو شما جدی نگیر.این شادمهر ما شوخه. . .;)
یه حدیث میگه وقتی گناه های جدید بیاد خدا بلاهای جدید رو هم میاره به وجود اومدن آنفولانزا همش زیر سر اینهاست خدا نسلشون رو برداره
لطفا منبع اون حدیثم ذکر کنید. متشکر. . .

به نظر من هم جنس گرایی یک بحران بشریه،چون اگه همینجوری پیش بره نسل بشر به خطر میُفته!
همجنس گرایانن از نظر من مریض هستن و با ایجاد جلسات روان درمانی و هیپنووتیزم حل شدنیه ولی تو کشور ما به علت برخورد بد باهاشون شناسایه افراد خیلی مشکله.به نظر من ایران از همه جای دنیا خیلی بیشتر همجنس گرا داره و خودمون خبر نداریم.
به چند علت:
1.جدایی دختر و پسر ها از سنین کودکی در مدارس و ادامه آن تا لحظه ازدواج!
این علت باعث کاهش شناخت طرفین از یکدیگر میشه و افراد نسبت به هم جنس خود اطلاعات بیشتری پیدا می کنن تا جنس مخالف و خواه یا ناخواه به همجنس خود علاقه پیدا می کنن.این دلیل از لحاظ علمی هم اثبات شده.
2.مجاز نبودن رابطه (حتی گفتگوی ساده) دخترها و پسرها و برخورد شدید با اینگونه روابط.
متاسفانه در جامعه ما فرهنگ سازی به گونه ای ترتیب داده شده،تا از هرگونه رابطه دوستی دخترها و پسرها جلوگیری به عمل بیاد.
در خانه مادر پدرهای متعصب،در دانشگاه حراست و بسیج دانشجویی،در خیابان و سطح شهر گشت های ارشاد و اورژانس های اجتماعی و بعضا نیروی انتظامی!
متاسفانه اینگونه رفتار ها باعث هرچه منضوی تر شدن جوتنان ما شده و رفته رفته به علت فشارهای اجتماعی و نداشتن آگاهی کافی،به همجنس گرایی روی میارن.نگین غلط می کنن.گوش کنید. . .

3.نداشتن اطلاعات کافی از رابطه زناشویی و همجنسگرایی.
اغلب مشکل های ما از کم یا نا آگاهیه.متاسفانه ما بقدری در تعصب گیر کردیم که حتی اجازه منطقی فکر کردن در این مسایل رد به خودمون نمیدیم.کجای ایران شما کتابی با عنوان رابطه همجنسگرایان پیدا می کنید؟
مشکل ما اینه که بسیاری از همجنسگرا ها نمیدونن همجنسگران،چون اطلاع کافی در این مورد ندارن.
مشکل دیگه اینه که تا می بینیم کسی درباره همجنس گرایی بحث می کنه یا مطلبی می خونه،زود به بغل دستیمون میگیم:اونو ببین،هه هه،همجنسگراستا،خاک تو سرش،خونش حلاله!
این چه برخودیه؟گیرم که طرف همجنس گراست.خوب با این رفتار شما اون دیگه غیرهمجنسگرا شد؟
نه!
فقط دیگه تو ملاء عام ظاهر نمیشه!

من یاد استاد اندشمون که یه آخوند بود اُفتدم،نمی دونم بحث چی شد که رسید به همجنس گرایی!
یهویی دیدم خندش گرفتو گفت:اینجا جای این بحثا نیست.زشته. . .
من خیلی ناراحت شدم.گفتم آقا،پس کجا جای این بحثاس؟
تو مدرسه نمیگن.تو دانشگاهم نباید گفت.پس کجا باید بحث کرد؟
مگه تو قرآن،کتابی مقدس،کلام خدا در این مورد کامل بحث نشده؟
از چی باید خجالت کشید؟از دونستن یا ندونستن!؟!

زیاد نمی خوام بحث کنم.برای اطلاعات بیشتر،تا دلتون بخواد سایت هست.البته اگه
ف یلتر نشدی باشن!
حرف آخر:
کمی تعصب رو کنار بزارین.منطقی فکر کنید. . .
با کتمان حقایق،فقط خودمونو گول میزنیم.آگاه باشید. . .

**mobarak**

عضو جدید
وای خدای من!!!!
حالم از آمرکاییها و این جور آدما (همجنسگراها) بهم میخوره
خدا نسلشونو از رو زمین برداره آمین

laleh_a

عضو جدید
کاربر ممتاز
عجب!
یعنی تو ایران هم که آنفلانزای خوکی اومده اونها مقصرن!؟
هم جنس گرایی چیز جدیدی نیست.
از زمان حضرت لوت بین قوم لوت وجود داشته....

دوست عزیز کاملا موافقم و احتمالا منظور شما حضرت "لوط" بوده...

sam-smith

عضو جدید
به هر حال این قضیه چیز جدیدی نیست و تنها چیز جدیدش اینه که این ها رسمی اش کردند وگرنه غیر رسمیش خیلی وقت است که رواج داره، بازم دم اینا گرم که جرات بیان عقایدشون رو داشتند.

در مورد هم جنس باز ها باید بگم که قدیم جزء بیماری های روانی بوده، اما چند ساله که از لیست بیماری ها برداشته شده و البته مجازات هم جنس گرایی در بعضی از ایالات امریکا هم اعدام به وسیله ی طناب دار بوده

به هر حال این ها هم انسان هستند. درسته، شاید هیچ کدوممون اون ها رو تایید نکنیم ولی باید به عقایدشون احترام بذاریم.

قدیم می گفتند ایدز از هم جنس گراهاست، حالا میگن آنفلانزا از ایناست، بابا بی خیال

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول سعی کنید جای اونها باشید و مثل اونها فکر کنید، بعد شروع کنید هر چی دلتون می خواد بهشون بگید. من این کارو تایید نمی کنم اما رد هم نمیکنم. اونها عقاید خودشون رو دارن. به من و شما هم ارتباطی نداره. اونها و خیلی های دیگه هم ممکنه خیلی از اعمال شما رو مسخره بدونن. مثلا بوسیدن ضریح، روزه گرفتن، حجاب، چندتا چندتا زن گرفتن، صیغه کردن، انتظار برای ظهور و ... .
پس لطفا یکطرفه قضاوت نکنید.

محمدیان

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا اینجاست که آدمیزاد پیش حیوانات هم خجالت زده می شه!!!:surprised:

آیا این همون بشریه که قرار بود اشرف مخلوقات بشه!
عصر جاهلیت برگشته انگار! :(

kemeia

عضو جدید
به هر حال این قضیه چیز جدیدی نیست و تنها چیز جدیدش اینه که این ها رسمی اش کردند وگرنه غیر رسمیش خیلی وقت است که رواج داره، بازم دم اینا گرم که جرات بیان عقایدشون رو داشتند.

در مورد هم جنس باز ها باید بگم که قدیم جزء بیماری های روانی بوده، اما چند ساله که از لیست بیماری ها برداشته شده و البته مجازات هم جنس گرایی در بعضی از ایالات امریکا هم اعدام به وسیله ی طناب دار بوده

به هر حال این ها هم انسان هستند. درسته، شاید هیچ کدوممون اون ها رو تایید نکنیم ولی باید به عقایدشون احترام بذاریم.

قدیم می گفتند ایدز از هم جنس گراهاست، حالا میگن آنفلانزا از ایناست، بابا بی خیال

دوست عزيز همين كه به عقايدشون داري احترام مي زاري .داري غرب گرايي رو رواج مي دي.
اينا نيومدن كه عقايدشون رو بيان كنن اومدن دينشونو تبليغ كنن

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا نظرت اینه جالبه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟متاسفم فقط همینو میتونم بگم

مگه اسلام نگفته مردا ميتونن دو تا (يا بيشتر) زن داشته باشن؟!!

خب اينجا هم انگار يارو دو تا زن داره فقط زناش ديگه جدا از هم نيستن بلكه با هم كنار اومدن ( و به علاوه يك مرد ديگه! ):w16:

اگه اين به نظرتون كار غير انساني ايه پس چند تا زن داشتن واسه مردا هم بايد غير انساني باشه :w19:

ZafMaR

عضو جدید
دوست من، زندگی اونا ماله خودشونه،
خودشون بهتر از شما میدونن چطوری سپریش کنن،
حتما میدونی هر انسانی ازاده هرطوری میخواد زندگی کنه به شرطی که به زندگی شخص دیگه ای لطمه نزنه،

"دوست عزيز همين كه به عقايدشون داري احترام مي زاري .داري غرب گرايي رو رواج مي دي.
اينا نيومدن كه عقايدشون رو بيان كنن اومدن دينشونو تبليغ كنن "

چه ربطی به دین داشت دوست من ؟ چه ربطی به بیان عقاید داشت ؟
اونا دارن زندگیشون رو میکنن، قول میدم به شما کاری نداشته باشن

"واقعا اینجاست که آدمیزاد پیش حیوانات هم خجالت زده می شه!!!:surprised:

آیا این همون بشریه که قرار بود اشرف مخلوقات بشه!
عصر جاهلیت برگشته انگار! :( "

شما چطوری میتونید انقدر راحت بقیه رو جاهل بدونی ؟
چون عقایدش مثل شما نیست یعنی جاهله ؟

"اول سعی کنید جای اونها باشید و مثل اونها فکر کنید، بعد شروع کنید هر چی دلتون می خواد بهشون بگید. من این کارو تایید نمی کنم اما رد هم نمیکنم. اونها عقاید خودشون رو دارن. به من و شما هم ارتباطی نداره. اونها و خیلی های دیگه هم ممکنه خیلی از اعمال شما رو مسخره بدونن. مثلا بوسیدن ضریح، روزه گرفتن، حجاب، چندتا چندتا زن گرفتن، صیغه کردن، انتظار برای ظهور و ... .
پس لطفا یکطرفه قضاوت نکنید.
"

دمت گرم !

salome

عضو جدید
مگه اسلام نگفته مردا ميتونن دو تا (يا بيشتر) زن داشته باشن؟!!

خب اينجا هم انگار يارو دو تا زن داره فقط زناش ديگه جدا از هم نيستن بلكه با هم كنار اومدن ( و به علاوه يك مرد ديگه! ):w16:

اگه اين به نظرتون كار غير انساني ايه پس چند تا زن داشتن واسه مردا هم بايد غير انساني باشه :w19:
من دوست ندارم نظرمو به کسی القا کنم ولی یه سوال ازتون می پرسم و از شما خواهش می کنم به اون جواب بدین ..
بعد از چند سال دیگه اگه یه روزی ازدواج کردین ببینم دوست دارین خانمتون با مرد دیگه ای رابطه داشته باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و شاید قبلا هم از این جور اتفاقات به قول شما جالب زیاد براش افتاده باشه ؟؟؟؟؟؟؟؟