20 معادله یه مجهول!

mehrshad53

اخراجی موقت
ایییییییییی

بابا مثلا من میرم یه عبا و امامه میپوشم بعد مریم رو میبرم باغ بعد هم به سهیل میگم برو پشت اون درخت وایسا با موبایل فیلم بگیر
یجوری هم بگیر که مثلا ترسیدی و داری یواشکی میگیری
این کار رو برای تخریب آخوند محل هم میخوام بکنم
بعد فیلم رو به بچه محل ها میدم
:mad:
حالا من آخوندم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بابات یا داییت یا عموت یا یه کسیت آخونده تو؟!

mehrshad53

اخراجی موقت
تو فاصله زمانی 30 سال پیش تا 20 سال پیش میشد
بعدش هم این 6 تا پسر داره اونا هم بزرگ شدند رفتند سر کار همه میوردند با هم میخوردند
یه خونه دو خوابه هم داشتند
بچش تو حموم میرفت درس میخوند

بازم بگم؟؟؟؟:mad:

نه بسه....
آخوند الکی بوده پس!!!!!!!!!!!

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو فاصله زمانی 30 سال پیش تا 20 سال پیش میشد
بعدش هم این 6 تا پسر داره اونا هم بزرگ شدند رفتند سر کار همه میوردند با هم میخوردند
یه خونه دو خوابه هم داشتند
بچش تو حموم میرفت درس میخوند

بازم بگم؟؟؟؟:mad:
نه نگو بیچاره ها ................:redface:

mehrshad53

اخراجی موقت

بکن پات زشته:mad:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه عزیز جون داری میزنی به خاکی ..........شما با حقیقت اسلام مشکل دارید یا با اسلام فعلی؟............منم با اسلام مونتاژ مشکل دارم ولی جوابتو میدم اولا که گفتن هیچ پیوندی در نزد خدا محبوبتر از ازدواج نیست....یا گفتن نصف دین با ازدواج کامل میشه .....یا گفتن یک لقمه همسر بهتر از 70 رکعت در مسجد النبی است .......پس نتیجه میگیریم که خواست اسلام ازدواج زودتره ........حالا این ده سالی که پریده وسط از بی کفایتی خود انسانهاست یا بهتر مسئولین مملکت چی کار کنیم؟.........امام علی فرموده اگر نفستو به کاری مشغول نکنی اون تو رو مشغول میکنه ..........کار جوهر آدمیه ...........وقتی انقدر برا آیندت کار کردی که رسیدن به خونه همانو خوابیدن همان دیگه مشکلی باقی نمیمونه .......مکانیزم بدن به طوریه که انرژی اضافی واسه آدم دردسر سازه .........پس به اندازه بخور .......یا اصلا نخور(روزه هم میتونی بگیری ثواب داره)...........از همه مهمتر .......اگر انسان عزت نفس داشته باشه که بتونه خودشو کنترل کنه دیگه همه چی حله .......این از سست عنصریه که زبون میشیم .........

اسلام بايد فكر بي كفايتي انسانهارم ميكرد ! :w19:

اگه قرار باشه 24 ساعته سگ دو بزنيم پس واسه چي داريم زندگي ميكنيم ؟!!!

نميشه كه يه سره كار كني تا مبادا نفست تورو به كاري مشغول كنه ! خر هم اگه همش كار كنه ديسك كمر ميگيره ديگه چه برسه به آدميزاد!!

mehrshad53

اخراجی موقت
داش سهیل اومدی چند تا آیه و حدیث آوردی که فرض می گیریم همشون درست باشن با توجه به اینکه تو شرایط فعلی ازدواج شروع بدبختی هاست ولی تو همه جملاتت منظور از ازدواج فکر کنم با یه نفر بوده نه اینکه بیای مثل همونایی که شادمهرباز عزیز گفت چند تا اعتباری هم بگیری بعد بگی دارم سنت پیغمبر رو اجرا می کنم ، هر کدوم از امامای ما ماشالا 30 تا زن داشتن نمیدونم شما اسم اینو چی میذارید ؟ این سست عنصری نیست ؟

بسیار نکته زیبایی فرمودی..........
:gol:

mehrshad53

اخراجی موقت
سهیل جون اگه اسلام اون موقع را الان بخوان اجرا کنن که بدبختیم!
الان بالاخره فرهنگ ایرانیها در کلی موارد غالب شده.....
بعدشم داداش من،داریم در مورد نوجوون 15-16 ساله حرف میزنیم و نه دکتر حسابی!!
در ضمن به قول دوستمون،خود امامان محترم،10-20-30 تا زن داشتن!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

maryam-d

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعدشم به قول دوستمون،خود امامان محترم،10-20-30 تا زن داشتن!!!!!!!!!!

به اين موضوع هم بايد توجه داشته باشي كه اونا عقيده داشتن بايد مساوات بين همه زنهاشون وجود داشته باشه.البته اين باعث نميشه نظرم نسبت به چندهمسري تغييري كنه.قبلا هم گفتم چند همسري دادن شكل قانوني به خيانته.

mehrshad53

اخراجی موقت
به اين موضوع هم بايد توجه داشته باشي كه اونا عقيده داشتن بايد مساوات بين همه زنهاشون وجود داشته باشه.البته اين باعث نميشه نظرم نسبت به چندهمسري تغييري كنه.قبلا هم گفتم چند همسري دادن شكل قانوني به خيانته.

این چه حرفیه؟ مساوات؟!!!!!!!!!!!! مشکل زنها با این قضیه مساواتشه؟!!!!!!!!!!!
نشنیده گرفتم!

maryam-d

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چه حرفیه؟ مساوات؟!!!!!!!!!!!! مشکل زنها با این قضیه مساواتشه؟!!!!!!!!!!!
نشنیده گرفتم!

اميدوارم تيكه دومه حرفمو خونده باشي اين حرفو از خودم نزدم گفتم امامايي كه ميگي n تا زن داشتن گفتن.
و اما تيكه دوم حرفم كه گفتم باعث نميشه نظرم نسبت به اين موضوع تغيير كنه.................

يه بار ديگه با دقت بخونش.

mehrshad53

اخراجی موقت
اميدوارم تيكه دومه حرفمو خونده باشي اين حرفو از خودم نزدم گفتم امامايي كه ميگي n تا زن داشتن گفتن.
و اما تيكه دوم حرفم كه گفتم باعث نميشه نظرم نسبت به اين موضوع تغيير كنه.................

يه بار ديگه با دقت بخونش.

خونده بودم ولی نادیده گرفتم!!!!!!!!!!

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسلام بايد فكر بي كفايتي انسانهارم ميكرد ! :w19:

اگه قرار باشه 24 ساعته سگ دو بزنيم پس واسه چي داريم زندگي ميكنيم ؟!!!

نميشه كه يه سره كار كني تا مبادا نفست تورو به كاري مشغول كنه ! خر هم اگه همش كار كنه ديسك كمر ميگيره ديگه چه برسه به آدميزاد!!
فک کرده عزیز من گفته بدترین دردها بیسوادیه اگه ادم کتاب بخونه کتابای خوب این مشکلش هم حل میشه ..........اون کاری که میخوای انجام بدی نگهش دار واسه موقعی که یه همسر خوب قسمتت شد .........

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
داش سهیل اومدی چند تا آیه و حدیث آوردی که فرض می گیریم همشون درست باشن با توجه به اینکه تو شرایط فعلی ازدواج شروع بدبختی هاست ولی تو همه جملاتت منظور از ازدواج فکر کنم با یه نفر بوده نه اینکه بیای مثل همونایی که شادمهرباز عزیز گفت چند تا اعتباری هم بگیری بعد بگی دارم سنت پیغمبر رو اجرا می کنم ، هر کدوم از امامای ما ماشالا 30 تا زن داشتن نمیدونم شما اسم اینو چی میذارید ؟ این سست عنصری نیست ؟
عزیز من کلی تایپ کردم ولی نیومد خلاصه شو میگم ..............ببین فرهنگ ها متغیره ........فاکتوری که الان زشته شاید یه زمان دیگه مقدس بوده ......اونزمون همه به این شکل بودن .............چرا شماها فقط به این مشخصه گیر دادین چرا به عقلشون به تعالیمشون زیاد توجه نمیکنیم؟........اونزمون همه شیش هفتا داشتن ........حالا ماسوای مسائل سیاسی اونزمون......

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
سهیل جون اگه اسلام اون موقع را الان بخوان اجرا کنن که بدبختیم!
الان بالاخره فرهنگ ایرانیها در کلی موارد غالب شده.....
بعدشم داداش من،داریم در مورد نوجوون 15-16 ساله حرف میزنیم و نه دکتر حسابی!!
در ضمن به قول دوستمون،خود امامان محترم،10-20-30 تا زن داشتن!!!!!!!!!!
ببین داداش من با کلیت اسلام موافقم بقیه مسائلو سعی میکنم با عقلم فیصله بدم........جامعه باید رفاه داشته باشد که اگر همون جوون 16 ساله خواست بتونه ازدواج کنه

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کاری به اسلام غریزی و چرندیات حیله المتقین .........ندارم ولی تو وجود آدم یه چیزی هست به اسم حیا که خب اگه بریزه دیگه ریخته..........
بچه ها من از این بحثای شما می ترسم ...........می ترسم از نقشه اون نخبه های پشت پرده ای که این بار با موضوع آزادی جنسی جوونای مارو به صلابه بکشن ..........الانش به اسم دین اجباری هست ولی ممکنه بعدش آزادی جنسی بی حد و حصر باشه..............
اما در کل موافقم که شرایط جامعه باید طوری باشه برا هر دسته ای از آدما مکان و جایگاه مناسب همون فرد باشه.......... برا کسی که می خواد از طریق ازدواج و قانون اون رابطه رو تجربه کنه شرایطش فراهم باشه ........برا کسی که دوس داره بدون ازدواج اون رابطه رو تجربه کنه بازم مکان مناسبش باشه.......... برا کسی که می خواد عرق بخوره همین طور.........الی آخر........ ولی خب باید یه شرط وجود داشته باشه و اونم این باشه که هیچ کس فرقه و دسته خودشو علنی تبلیغ نکنه و تو کار دسته دیگر مداخله نکنه.........

اما در کل به نظرم هیچ رابطه ای به اندازه رابطه ای که توش احترام و اعتمادو محبت طرفین بهم دیگه باشه وجود نداره و خب این رابطه معمولا با ازدواج بوجود میادبه شرطی که دو طرف تا قبل از اون تجربه ای نداشته باشن.........
نمی دونم شاید حرفم درست نباشه اما خود من این روش رو پیش گرفتم اگه نیمه گمشده خودمو پیدا کردم که خب..... به مراد دلم رسیدم کل ارثیه های عاطفیم مال اون .......نوش جونش اما اگرم پیداش نکردم بازم برام مشکلی ایجاد نمی کنه .......چون از لحاظ احساسی تو قید و بندش نیستم .......

mehrshad53

اخراجی موقت
من کاری به اسلام غریزی و چرندیات حیله المتقین .........ندارم ولی تو وجود آدم یه چیزی هست به اسم حیا که خب اگه بریزه دیگه ریخته..........
بچه ها من از این بحثای شما می ترسم ...........می ترسم از نقشه اون نخبه های پشت پرده ای که این بار با موضوع آزادی جنسی جوونای مارو به صلابه بکشن ..........الانش به اسم دین اجباری هست ولی ممکنه بعدش آزادی جنسی بی حد و حصر باشه..............
اما در کل موافقم که شرایط جامعه باید طوری باشه برا هر دسته ای از آدما مکان و جایگاه مناسب همون فرد باشه.......... برا کسی که می خواد از طریق ازدواج و قانون اون رابطه رو تجربه کنه شرایطش فراهم باشه ........برا کسی که دوس داره بدون ازدواج اون رابطه رو تجربه کنه بازم مکان مناسبش باشه.......... برا کسی که می خواد عرق بخوره همین طور.........الی آخر........ ولی خب باید یه شرط وجود داشته باشه و اونم این باشه که هیچ کس فرقه و دسته خودشو علنی تبلیغ نکنه و تو کار دسته دیگر مداخله نکنه.........

اما در کل به نظرم هیچ رابطه ای به اندازه رابطه ای که توش احترام و اعتمادو محبت طرفین بهم دیگه باشه وجود نداره و خب این رابطه معمولا با ازدواج بوجود میادبه شرطی که دو طرف تا قبل از اون تجربه ای نداشته باشن.........
نمی دونم شاید حرفم درست نباشه اما خود من این روش رو پیش گرفتم اگه نیمه گمشده خودمو پیدا کردم که خب..... به مراد دلم رسیدم کل ارثیه های عاطفیم مال اون .......نوش جونش اما اگرم پیداش نکردم بازم برام مشکلی ایجاد نمی کنه .......چون از لحاظ احساسی تو قید و بندش نیستم .......

متوسط افراد جامعه اینقدر حالیشون نیست،بحث متوسط جامعه هست...
در ضمن تبلیغی نمیشه،صحبت از نتاقضات و فشار هاییه که منجر به ناهنجاری میشه....
یه نفر شاید اصلا طوری باشه که کسی نیاد زن و یا شوهرش بشه.....

Slayer

عضو جدید
عزیز من کلی تایپ کردم ولی نیومد خلاصه شو میگم ..............ببین فرهنگ ها متغیره ........فاکتوری که الان زشته شاید یه زمان دیگه مقدس بوده ......اونزمون همه به این شکل بودن .............چرا شماها فقط به این مشخصه گیر دادین چرا به عقلشون به تعالیمشون زیاد توجه نمیکنیم؟........اونزمون همه شیش هفتا داشتن ........حالا ماسوای مسائل سیاسی اونزمون......

شما از فاکتوری به نام اسلام حرف زدی که فکر نکنم از زمان عرب های سوسمار خور و وحشی که با دیدن مو تحریک می شدند تا الان تغییر کرده باشه ، درسته تو یه برهه زمانی یه چیز عرف میشه تو جامعه ، مثلا" الان از اون بچه 12 ساله بگیر تا 90 ساله سیگار میکشه قرار نیست من که میدونم سیگار مضر برام اون کار رو انجام بدم ، حالا منی که نه معصومم نه امامزاده ولی از اون امامایی که دم از معصومیت می زنند بعیده که n تا زن بگیرند که چی ، چون اون زمان عرف بوده !!!

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما از فاکتوری به نام اسلام حرف زدی که فکر نکنم از زمان عرب های سوسمار خور و وحشی که با دیدن مو تحریک می شدند تا الان تغییر کرده باشه ، درسته تو یه برهه زمانی یه چیز عرف میشه تو جامعه ، مثلا" الان از اون بچه 12 ساله بگیر تا 90 ساله سیگار میکشه قرار نیست من که میدونم سیگار مضر برام اون کار رو انجام بدم ، حالا منی که نه معصومم نه امامزاده ولی از اون امامایی که دم از معصومیت می زنند بعیده که n تا زن بگیرند که چی ، چون اون زمان عرف بوده !!!
عزیز من داری غیر منطقی حرف میزنی کدام علمی ثابت کرده که داشتن n تا زن واسه آدم مضره پس اونوقت چرا این آخوندا اندازه کلاغ عمر میکنن؟دادن لقب سوسمار خور هم با دید حقارت دور از ادبه چرا که تو هر جامعه ای سلائق متفاوته یکی خوک میخوره یکی خرچنگ یکی مار .........دلیل نمیشه که از همین عربا انسانهایی داریم که از لحاظ درک و فهم خیلی متعالی ترن چرا ما پامونو کردیم تو یه کفش که آی عربا شما ادم نیستید چون کشور ما رو تسخیر کردن؟خب این از بی عرضگی پادشاه ما بوده ......بحثوگسترش ندم داشتن زوجات متعدد از دید من زشت نیست خوب هم نیست ولی سیگار واقعا مضره ........شاید:gol:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز

تکبیر...........آبجی دمت بادهای سرخ خراسان .........ای اندیشمند ای آلبرکامو ای پامادور ..........فقط یکم ثقیل نوشتی مغزم ارور داد 6-7 بار خوندم تا یکم فهمیدم ...........ممنون .....

Slayer

عضو جدید
عزیز من داری غیر منطقی حرف میزنی کدام علمی ثابت کرده که داشتن n تا زن واسه آدم مضره پس اونوقت چرا این آخوندا اندازه کلاغ عمر میکنن؟دادن لقب سوسمار خور هم با دید حقارت دور از ادبه چرا که تو هر جامعه ای سلائق متفاوته یکی خوک میخوره یکی خرچنگ یکی مار .........دلیل نمیشه که از همین عربا انسانهایی داریم که از لحاظ درک و فهم خیلی متعالی ترن چرا ما پامونو کردیم تو یه کفش که آی عربا شما ادم نیستید چون کشور ما رو تسخیر کردن؟خب این از بی عرضگی پادشاه ما بوده ......بحثوگسترش ندم داشتن زوجات متعدد از دید من زشت نیست خوب هم نیست ولی سیگار واقعا مضره ........شاید:gol:

داداش من اون مثال من فقط یه تعریفی از عرف بود و اینکه انسان هر چی که عرف باشه رو نباید انجام بده ، درسته گرفتن n تا زن ضرر نداره ولی به نظر شما وجهه خوبی داره ؟ مگه یک انسان چند بار عاشق میشه ؟!!!!!!!!!!!!!!!! به نظر شما این کار چیزی جز شهوت رانیست ؟ و همه اینها زشت محسوب نمی شه ؟ آیا انجام دادن این کار از امامان معصوم معقوله ؟
داش سهیل فقط کافیه یه خورده تعصبمون رو بذاریم کنار و منطقی تر فکر کنیم .

من نگفتم عرب ها آدم نیستند ، اتفاقا" خیلی هم آدمن که با وجود اسلام اون همه پیشرفت کردن ولی ما انقدر غرق مسائل دینیمون شدیم که هنوز بد بخت و بی فرهنگ باقی موندیم( البته من خودم رو عرض میکنم )

موفق باشی :gol:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش من اون مثال من فقط یه تعریفی از عرف بود و اینکه انسان هر چی که عرف باشه رو نباید انجام بده ، درسته گرفتن n تا زن ضرر نداره ولی به نظر شما وجهه خوبی داره ؟ مگه یک انسان چند بار عاشق میشه ؟!!!!!!!!!!!!!!!! به نظر شما این کار چیزی جز شهوت رانیست ؟ و همه اینها زشت محسوب نمی شه ؟ آیا انجام دادن این کار از امامان معصوم معقوله ؟
داش سهیل فقط کافیه یه خورده تعصبمون رو بذاریم کنار و منطقی تر فکر کنیم .

من نگفتم عرب ها آدم نیستند ، اتفاقا" خیلی هم آدمن که با وجود اسلام اون همه پیشرفت کردن ولی ما انقدر غرق مسائل دینیمون شدیم که هنوز بد بخت و بی فرهنگ باقی موندیم( البته من خودم رو عرض میکنم )

موفق باشی :gol:
مرسی گلم منم گفتم که موافق نیستم ..............نمیگم تعصب ندارم ولی کورم نکرده ......من گفتم که مسائل سیاسی هم توش دخیل بوده...........شهوت رانی مال افراد کله پوکه .........که ائمه اینطوری نیستن میتونی از سخنانشون به این مهم برسی ......فدات بشم :gol:

mehrshad53

اخراجی موقت
مرسی گلم منم گفتم که موافق نیستم ..............نمیگم تعصب ندارم ولی کورم نکرده ......من گفتم که مسائل سیاسی هم توش دخیل بوده...........شهوت رانی مال افراد کله پوکه .........که ائمه اینطوری نیستن میتونی از سخنانشون به این مهم برسی ......فدات بشم :gol:

دو صد گفته چو نیم کردار نیست!!!!!!!!!!!!!!

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو صد گفته چو نیم کردار نیست!!!!!!!!!!!!!!
تو از اساس زدی ریشه رو پس خواهشا بدون هیچ گونه تحقیقی چیزی نگید تو آئنیسم هم گرفتی واسه خدا شاخو شونه میکشی............اگر جوابام قانعتون نکرده میتونید تو پروفایلم از خجالت هم در بیایم ...........این بوس هم واسه دوتا داداش گلم اسلایر و مهرشاد

A.R-KH-A

عضو جدید
کاربر ممتاز
-------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------
تابوهای اجتماعی در همه دنیا به اشکال مختلف وجود دارن ولی در جوامع پیشرفته تر این تابوها کمتر و در ضمن منطقی تر هستند.
چیزی که منو به فکر این تاپیک انداخت تاپیک خود ارضایی اثر استاد فرزان بود و عکس العمل دوستان البته!
ببینید انسان قبل از مسائل معنوی نیاز به زنده بودن جسم و روانش داره و بعد میتونه به فکر علم و معنویات باشه.
به قول شاعر: گشنگی نکشیدی که عاشقی یادت بره و تنگت نگرفته که هردوش یادت بره:surprised:
چه قبول کنیم و چه نه،مسائل جنسی یکی از قویترین غرایز بشری و یکی از مهمترین عوامل ناهنجاریهای اجتماعی در جوامع مختلف و به خصوص جوامع بسته تر هست.
به قول اقایون پسر از 15 سالگی و دختر هم از 13 سالگی بالغ میشن و از طرفی واقعا امکان ازدواج تا قبل از 25 سالگی برای پسر نیست و از طرفی اوج این قضیه در همون دهه هست.
خب دختر و پسر هم که حق ندارن با هم باشن(شرعا و قانونا) و مسائلی چون بکارت و این حرف ها هم خیلی مهم هستند ظاهرا و خود ارضایی هم که گناه کبیره است.(البته دروغ هم هست ولی خدا فعلا کاری بهش نداره!)
خب وقتی معادلات را مینویسیم 20 معادله و یه مجهول میشه که خب نتیجش میشه کارهای مخاطره امیز بدون نظارت والدین و جامعه.
نتیجش میشه عقده هایی که در جوانی تخلیه نمیشه و به صورت خیانت و زن دوم و سوم و ضیغه،حتی تا سنین 90 سالگی بروز پیدا میکنه(بابا بزرگ دوست خودم!)
نتیجش میشه نماز جماعت با حوریان برهنه،نتیجش میشه استاد مددی در زنجان!
نتیجش میشه تجاوز به کودک 5 ساله.......
داش مهرشاد دستت درست!
:gol::gol::gol: