20 معادله یه مجهول!

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما که تو صفحه حوادث بدون هیچ مخفی کاری اخبار تجاوزات جنسی رو میبینیم و میخونیم.پس اینم از اون حرفاست .نکنه تو اخبار حوادث هم ازادی بیان نداریم؟؟؟
غرب هم دوستتون مهرشاد گفت که:
راهکار را باید از اونا که فکر میکنیم خیلی از ما فاسدترن یاد بگیریم
که بنده جواب دادم.حالا خوبه خود دوستتون گفته که از ما فاسدتر.ما درباره دزدی نکردن بریم پیش یه دزد ازش راهنمایی بگیریم؟؟؟(این مثاله.اما دوستان الان ربطش خواهند داد به احمدی نژاد احتمالا)

خداییش شما تو صفحه حوادث همه اخبار مربوط به تجاوزات رو می‌بینین، واسه همین میگین غرب گسترده تره ؟
ربطی به آزادی بیان نداره، منافع بعضیا به خطر می‌افته

Slayer

عضو جدید
ما که تو صفحه حوادث بدون هیچ مخفی کاری اخبار تجاوزات جنسی رو میبینیم و میخونیم.پس اینم از اون حرفاست .نکنه تو اخبار حوادث هم ازادی بیان نداریم؟؟؟
غرب هم دوستتون مهرشاد گفت که:
راهکار را باید از اونا که فکر میکنیم خیلی از ما فاسدترن یاد بگیریم
که بنده جواب دادم.حالا خوبه خود دوستتون گفته که از ما فاسدتر.ما درباره دزدی نکردن بریم پیش یه دزد ازش راهنمایی بگیریم؟؟؟(این مثاله.اما دوستان الان ربطش خواهند داد به احمدی نژاد احتمالا)

فاسد تر و کثیف تر از جمهوری اسلامی در هیچ کجای دنیا وجود نداره ...

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه عزیز جون داری میزنی به خاکی ..........شما با حقیقت اسلام مشکل دارید یا با اسلام فعلی؟............منم با اسلام مونتاژ مشکل دارم ولی جوابتو میدم اولا که گفتن هیچ پیوندی در نزد خدا محبوبتر از ازدواج نیست....یا گفتن نصف دین با ازدواج کامل میشه .....یا گفتن یک لقمه همسر بهتر از 70 رکعت در مسجد النبی است .......پس نتیجه میگیریم که خواست اسلام ازدواج زودتره ........حالا این ده سالی که پریده وسط از بی کفایتی خود انسانهاست یا بهتر مسئولین مملکت چی کار کنیم؟.........امام علی فرموده اگر نفستو به کاری مشغول نکنی اون تو رو مشغول میکنه ..........کار جوهر آدمیه ...........وقتی انقدر برا آیندت کار کردی که رسیدن به خونه همانو خوابیدن همان دیگه مشکلی باقی نمیمونه .......مکانیزم بدن به طوریه که انرژی اضافی واسه آدم دردسر سازه .........پس به اندازه بخور .......یا اصلا نخور(روزه هم میتونی بگیری ثواب داره)...........از همه مهمتر .......اگر انسان عزت نفس داشته باشه که بتونه خودشو کنترل کنه دیگه همه چی حله .......این از سست عنصریه که زبون میشیم .........

ای ول
ممنون سهیل جون

ازدواج با کسی که دوستش داری خیلی قشنگه، و یه لذت وصف نشدنی
و کسی که قبل و بعد از ازدواجش، کاری کنه که به این رابطه قشنگ ( ازدواج و دوست داشتن ) لطمه بزنه، گناه بزرگی رو مرتکب شده

:gol:

Slayer

عضو جدید
نه عزیز جون داری میزنی به خاکی ..........شما با حقیقت اسلام مشکل دارید یا با اسلام فعلی؟............منم با اسلام مونتاژ مشکل دارم ولی جوابتو میدم اولا که گفتن هیچ پیوندی در نزد خدا محبوبتر از ازدواج نیست....یا گفتن نصف دین با ازدواج کامل میشه .....یا گفتن یک لقمه همسر بهتر از 70 رکعت در مسجد النبی است .......پس نتیجه میگیریم که خواست اسلام ازدواج زودتره ........حالا این ده سالی که پریده وسط از بی کفایتی خود انسانهاست یا بهتر مسئولین مملکت چی کار کنیم؟.........امام علی فرموده اگر نفستو به کاری مشغول نکنی اون تو رو مشغول میکنه ..........کار جوهر آدمیه ...........وقتی انقدر برا آیندت کار کردی که رسیدن به خونه همانو خوابیدن همان دیگه مشکلی باقی نمیمونه .......مکانیزم بدن به طوریه که انرژی اضافی واسه آدم دردسر سازه .........پس به اندازه بخور .......یا اصلا نخور(روزه هم میتونی بگیری ثواب داره)...........از همه مهمتر .......اگر انسان عزت نفس داشته باشه که بتونه خودشو کنترل کنه دیگه همه چی حله .......این از سست عنصریه که زبون میشیم .........

داش سهیل اومدی چند تا آیه و حدیث آوردی که فرض می گیریم همشون درست باشن با توجه به اینکه تو شرایط فعلی ازدواج شروع بدبختی هاست ولی تو همه جملاتت منظور از ازدواج فکر کنم با یه نفر بوده نه اینکه بیای مثل همونایی که شادمهرباز عزیز گفت چند تا اعتباری هم بگیری بعد بگی دارم سنت پیغمبر رو اجرا می کنم ، هر کدوم از امامای ما ماشالا 30 تا زن داشتن نمیدونم شما اسم اینو چی میذارید ؟ این سست عنصری نیست ؟

Slayer

عضو جدید
ببخشید از این به بعد رفتار جوامع رو با هم اصلا مقایسه نمیکنیم.چون با جامعه شناسی کاملا مغایره!!!معذرت

میدونی چیه ، بد بختیه ایرانی های به ظاهر مسلمون اینه که همه کثافت کاری هاشونو ربط میدن به غرب ، دزدی می کنن میگن از غرب یاد گرفتیم ، تجاوز میکنن میگن از غرب یاد گرفتیم ، مدل مو میذارن میگن از غرب یاد گرفتیم

آخرین ویرایش:

Slayer

عضو جدید
همین جا بگید! اینجا جای بحث هست و من مخالف بحث روی این مسائل نیستم.
عذر خواهی هم کردم. من نظر خودم رو پس گرفتم. من خودم می خوام خیلی جدی این بحث رو دنبال کنیم و به نتیجه برسیم

اگر منبع دقیق تر می خواید، پیشنهاد می کنم با دکتر محسنی از اساتید دانشگاه تهران که استاد درس تنظیم خانواده هست ارتباط برقرار کنید. روی این مسائل کار کردن و صاحب نظر هستن! اگر جمعه ها صبح به پارک لاله مراجعه کنید می تونید پیداشون کنید به همراه خونواده برای ورزش و تفریح اونجا میان.

من از ایشون شنیدم (و دارم نقل قول می کنم) که می گفت:
ما تو جامعه ای زندگی می کنیم که مسائل انسانی فراموش شده و بعضا آدم ها علاقه مندند که در مورد مسائل درجه دو و سه حرف بزنن!
دغدغه اول جوونها شده مسائل جنسی و این جامعه رو به سمت زوال میبره! این بحث ها باید مطرح بشه، باید این دیوار شکسته بشه و اطلاع رسانی کنیم اما بدونید مسائل مهمتری هم هستند که بهشون رسیدگی میشه.

اینم از خودم:
مثلا: ما تو مملکتی زندگی می کنیم که بیشترین آمار مرگ و میر رو در تصادفات در دنیا داره! کشته های جنگ عراق در نوروزی که امریکا حمله شو به این کشور شروع کرد کمتر از کشته های جاده های کشور ما بود! این موضوع که توی کشور ما هیچکس (از مسئولین) برای جان انسان که با ارزش ترین و مهمترین موضوع هست هیچ ارزشی قائل نمیشن. حالا چه انتظاری داری بیان و برای مسائل جنسی و ارضای به موقع و درست حس جوونها و نیاز های روحی و عاطفی شون ارزش قایل بشن؟

دوست خوبم اگه دقت کرده باشید من ساکن تهران نیستم ولی خوب اینجا هم اساتیدی هستند که بخوام بهشون مراجعه کنم.

در مورد حرف اون استاد عزیز باید بگم که کاملا" درست فرمودند ، درسته مسائل جنسی همه چیز نیست و خیلی مسائل دیگه هم وجود داره که باید مورد توجه قرار بگیره ولی متاسفانه تو این کشور این مسئله رو انقدر بزرگ کردن که به یه دغدغه و مشکل بزرگ تبدیل شده !!!

در مورد حرفای خودتونم که باهاتون کاملا" موافقم ;):gol:

كنجكاو

عضو جدید
-------------------------------------------------------------------------------------------------
-------------------------------------------------------------------------------------------------
تابوهای اجتماعی در همه دنیا به اشکال مختلف وجود دارن ولی در جوامع پیشرفته تر این تابوها کمتر و در ضمن منطقی تر هستند.
چیزی که منو به فکر این تاپیک انداخت تاپیک خود ارضایی اثر استاد فرزان بود و عکس العمل دوستان البته!
ببینید انسان قبل از مسائل معنوی نیاز به زنده بودن جسم و روانش داره و بعد میتونه به فکر علم و معنویات باشه.
به قول شاعر: گشنگی نکشیدی که عاشقی یادت بره و تنگت نگرفته که هردوش یادت بره:surprised:
چه قبول کنیم و چه نه،مسائل جنسی یکی از قویترین غرایز بشری و یکی از مهمترین عوامل ناهنجاریهای اجتماعی در جوامع مختلف و به خصوص جوامع بسته تر هست.
به قول اقایون پسر از 15 سالگی و دختر هم از 13 سالگی بالغ میشن و از طرفی واقعا امکان ازدواج تا قبل از 25 سالگی برای پسر نیست و از طرفی اوج این قضیه در همون دهه هست.
خب دختر و پسر هم که حق ندارن با هم باشن(شرعا و قانونا) و مسائلی چون بکارت و این حرف ها هم خیلی مهم هستند ظاهرا و خود ارضایی هم که گناه کبیره است.(البته دروغ هم هست ولی خدا فعلا کاری بهش نداره!)
خب وقتی معادلات را مینویسیم 20 معادله و یه مجهول میشه که خب نتیجش میشه کارهای مخاطره امیز بدون نظارت والدین و جامعه.
نتیجش میشه عقده هایی که در جوانی تخلیه نمیشه و به صورت خیانت و زن دوم و سوم و ضیغه،حتی تا سنین 90 سالگی بروز پیدا میکنه(بابا بزرگ دوست خودم!)
نتیجش میشه نماز جماعت با حوریان برهنه،نتیجش میشه استاد مددی در زنجان!
نتیجش میشه تجاوز به کودک 5 ساله.......
اولا سلام خيلي بحث جالبي است
من نظرم اينه كه درست تو وجود هر موجود زنده اي غريزه است ولي ما بايد خويشتن دار باشيم وگرنه معذرت مي خوام بين يك انسان و يك حيوان فرقي نيست چون حيوان هرجا و در هر زمان يا شرايطي كه باشه غريزه اش را ارضا مي كنه اگر انسان هم قرار باشه چنين كاري را انجام دهد در نتيجه حيواني بيش نيست . اگر به كودك 5 ساله تجاوز ميشه يا تمام چيزهايي را كه شما مثال زديد به خاطر اينه كه ما فراموش كرديم كه انسانيم عقل داريم و اختيار و اين خود ما هستيم كه توي منجلاب فساد افتاديم و پيش مي رويم درست اجتماع هم تاثير دارد اما نه آنقدر كه اختيار را از ما بگيرد اين كارا هم نه به اجتماع و نه به غريزه به هيچ چيز بستگي نداره فقط دليلش اينه كه ما فراموش كرديم انسانيم و دقيقا همان كاري را انجام مي دهيم كه يك حيوان انجام مي دهد.

میجو

عضو جدید
دوست خوبم اگه دقت کرده باشید من ساکن تهران نیستم ولی خوب اینجا هم اساتیدی هستند که بخوام بهشون مراجعه کنم.

در مورد حرف اون استاد عزیز باید بگم که کاملا" درست فرمودند ، درسته مسائل جنسی همه چیز نیست و خیلی مسائل دیگه هم وجود داره که باید مورد توجه قرار بگیره ولی متاسفانه تو این کشور این مسئله رو انقدر بزرگ کردن که به یه دغدغه و مشکل بزرگ تبدیل شده !!!

در مورد حرفای خودتونم که باهاتون کاملا" موافقم ;):gol:

کاملا موافقم، البته تو کشور ما این مسئله ور بزرگ نکردن! مثل خیلی چیزای دیگه سعی کردن خفش کنن! نمی دونستن کشوری که جمعیت جوونی داره از ایده های پیرمردانی با 120 سال سن پیروی نمی کنه و این بحثا یه روزی مطرح میشه و اونموقع زمانیه که فاجعه رخ داده!

اینو یکی از دوستان مطرح کرده بود که من حضور ذهن ندارم اسمشو بیارم و صحبتش خاطرم هست که می گفت:

توی دولت تصمیم گرفتن که یه جامعه آماری ترتیب بدن و ببینن که جوونا چی می خوان و طبق اون برنامه ریزی کنن در عین ناباوری، در نتایج اون تحقیق که مربوط به حدود 10 سال پیش میشه ازدواج اولویت هفتم شده بود و جالب اینکه اولویت اول تفریح بود! تفریح کار تحصیل و ...
این بنده خدا می گفت ما دیدیم نتایج خیلی عجیبه و تحقیق کردیم که چطور این نتایج بدست اومده و در کمال ناباوری دیدیم که در جامعه آماری که مورد مطالعه قرار گرفته بود و قرار بود که جوونای این مملکت باشن بالغ بر 65% افراد متاهل بودن!!!
خب معلومه که برای آدم متاهل ازدواج دیگه اولویت نیست، اون آدم 10 سال پیش به ما گفت که 10 سال دیگه سن ازدواج به بالای 30 خواهد رسید و من به شخصه به صحت حرفش پی بردم.

mehrshad53

اخراجی موقت
اولا سلام خيلي بحث جالبي است
من نظرم اينه كه درست تو وجود هر موجود زنده اي غريزه است ولي ما بايد خويشتن دار باشيم وگرنه معذرت مي خوام بين يك انسان و يك حيوان فرقي نيست چون حيوان هرجا و در هر زمان يا شرايطي كه باشه غريزه اش را ارضا مي كنه اگر انسان هم قرار باشه چنين كاري را انجام دهد در نتيجه حيواني بيش نيست . اگر به كودك 5 ساله تجاوز ميشه يا تمام چيزهايي را كه شما مثال زديد به خاطر اينه كه ما فراموش كرديم كه انسانيم عقل داريم و اختيار و اين خود ما هستيم كه توي منجلاب فساد افتاديم و پيش مي رويم درست اجتماع هم تاثير دارد اما نه آنقدر كه اختيار را از ما بگيرد اين كارا هم نه به اجتماع و نه به غريزه به هيچ چيز بستگي نداره فقط دليلش اينه كه ما فراموش كرديم انسانيم و دقيقا همان كاري را انجام مي دهيم كه يك حيوان انجام مي دهد.

اصلا اینطور نیست که می فرمایید! تحمل و خویشتنداری مال موقعیکه شما از تعادل روانی و جسمی برخوردار باشی.
جنابعالی با چند تن از دوستان تشریف ببرید درون یک جزیره بی آب و علف، بعد از چند روز همدیگه را میل خواهید کرد!!!!!!!!!!!!!!!
عزیز دل من انسان یک حیوان عاقله، که وقتی همه ورودیهای حیوانیش تامین شد،به امور انسانیش میرسه! از طرفی همه مثل جنابعالی خویشتندار نیستند و باید متوسط جامعه را در نظر گرفت.
اگر انسانها اونطور که شما میفرمایید بودن،نه جنگی بود و نه مرزی و نه اختلافی....
ما داریم در مورد واقعیتها حرف میزنیم و نه تخیلات!

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
سه ساعت دیگه میام باهم گفتمان میکنیم ......الان ددارم میرم

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا اینطور نیست که می فرمایید! تحمل و خویشتنداری مال موقعیکه شما از تعادل روانی و جسمی برخوردار باشی.
جنابعالی با چند تن از دوستان تشریف ببرید درون یک جزیره بی آب و علف، بعد از چند روز همدیگه را میل خواهید کرد!!!!!!!!!!!!!!!
عزیز دل من انسان یک حیوان عاقله، که وقتی همه ورودیهای حیوانیش تامین شد،به امور انسانیش میرسه! از طرفی همه مثل جنابعالی خویشتندار نیستند و باید متوسط جامعه را در نظر گرفت.
اگر انسانها اونطور که شما میفرمایید بودن،نه جنگی بود و نه مرزی و نه اختلافی....
ما داریم در مورد واقعیتها حرف میزنیم و نه تخیلات!

میدونی چیه انگار ما آدما عادت کردیم با وجود داشتن این غریزه باز بخوایم حقایق و پنهون کنیم و خودمون و خوب و تافته جدا بافته نشون بدیم چیزیه که نمیشه پنهون کرد یا باهاش مبارزه کرد هر چیزی باید سیر طبیعیش و پیش بگیره بخصوص در مورد آقایون :cool:

میجو

عضو جدید
میدونی چیه انگار ما آدما عادت کردیم با وجود داشتن این غریزه باز بخوایم حقایق و پنهون کنیم و خودمون و خوب و تافته جدا بافته نشون بدیم چیزیه که نمیشه پنهون کرد یا باهاش مبارزه کرد هر چیزی باید سیر طبیعیش و پیش بگیره بخصوص در مورد آقایون :cool:

کاملا موافقم
دم شما گرم

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کاملا موافقم
دم شما گرم

مرسی ولی اینا کاملا واقعیته شاید زمان پیامبر پسرا بیشتر میتونستن خودشونو کنترل کنن چون تمام زنها روبند داشتن ولی توی این دوره زمونه دخترا لباس چسبون ویقه تا حد ناف باز وشال نما وشلوار هاکلبرفین میپوشن بعد توقع اخوندا اینه پسرا نباید فلان کنن بهمان کنن من کلا با این چرندیات مخالفم

mehrshad53

اخراجی موقت
مرسی ولی اینا کاملا واقعیته شاید زمان پیامبر پسرا بیشتر میتونسستن خودشونو کنترل کنن چون تمام زنها روبند داشتن ولی توی این دوره زمونه دخترا لباس چبون یقه تا حد ناف باز شال نما شلوار هاکلبرفین میپوشن بعد توقع اخوندا اینه پسرا نباید فلان کنن بهمان کنن من کلا با این چرندیات مخالفم

اولا که اونموقع هم کنترلی در کار نبوده دوست من، برای ادم گرسنه ،نون و پنیر از چلوکباب برگ سلطانی برای ادم سیر، خوشمزه تره!
در ضمن این اخوندا که فرمودی،خودشون سردمدار این غریزه هستند !!!!!

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اولا که اونموقع هم کنترلی در کار نبوده دوست من، برای ادم گرسنه ،نون و پنیر از چلوکباب برگ سلطانی برای ادم سیر، خوشمزه تره!
در ضمن این اخوندا که فرمودی،خودشون سردمدار این غریزه هستند !!!!!

منم حرفم همینه میگم آخوندا چرند میگن خیلی عذر میخوام من یه فیلم موبایل دیدم که یه آخوندی با یه پسر بچه بود شما برو تا آخرش ببین چی میگم

میجو

عضو جدید
منم حرفم همینه میگم آخوندا چرند میگن خیلی عذر میخوام من یه فیلم موبایل دیدم که یه آخوندی با یه پسر بچه بود شما برو تا آخرش ببین چی میگم

زدی تو خال! راهنماییت کاملا روشن و واضح بود.
بحث آخوند و غیر آخوند نیست، این حس برای همه آدم هاست.

دوست خوب من! بعضی وقتا پیش میاد که یکی لباس یکی دیگرو می پوشه و کاری میکنه که اونو خراب کنه! اینم در نظر بگیر.

یه جمله ای یکی از دوستای من تو دانشکده میگفت که هر وقت می دیدمش دوست داشتم خفش کنم، می گفت:
"آدم وقتی یک لیوان شیر می خواد نمیره گاو بخره"

mehrshad53

اخراجی موقت

همچنین حاج اقا گلستان نمیدونم چی چی ،رئیس ستاد اقامه نماز تویسرکان، با زن شوهر دار.....
شوهره را فرستاده بوده ماموریت نخود سیاه شناسی!!

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
(توی پرانتز عرض میکنم

این فیلم ها که هست نمیدونم آخونده میرقصه و چی کار میکنه و با دختر و اینا همش ساختگی هست
باور نکنید)

اینو که من دیدم همه چیزش کامل بود بعدشم با دختر نبود:redface:

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پس بفرست....:D

کامل و ناقصشو نمیگم کههههههههه:mad:

میگم خیلی راحت میشه ساخت اینا رو
همش واقعی نیست
خیلیهاشونم تابلو هستند

تمام
نه بابا تابلو نیس یواشکی گرفتن الکی به لت صابون نزن من نمیفرستم تو خماریش بمونی زبونتم کن تو دهنت:biggrin:

شقایق21

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ایییییییییی

بابا مثلا من میرم یه عبا و امامه میپوشم بعد مریم رو میبرم باغ بعد هم به سهیل میگم برو پشت اون درخت وایسا با موبایل فیلم بگیر
یجوری هم بگیر که مثلا ترسیدی و داری یواشکی میگیری
این کار رو برای تخریب آخوند محل هم میخوام بکنم
بعد فیلم رو به بچه محل ها میدم
:mad:
حالا من آخوندم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کوفت:surprised: با اون مثال زدنت مریم دارت میزنه الان صداش میکنم بیاد:biggrin: