گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

y.92

عضو جدید
سلام
دوستان عیدی من به شما
جزوه 700 صفحه ای سیگنال و سیستم استاد تقدسی رو براتون اپلود کردم
این لینکشه
فقط هر کس این جزوه رو دانلود می منه باید 100 تا صلوات برای من بفرسته 100 تا هم برای استاد تقدسی . این شرطشه .
این جزوه حلاله . نظر استاد تقدسی هم گرفته ام .

برای اطلاع بیشتر از سایر جزوات به این وب مراجعه کنید

دوستان اگر بتونند نظر استاد کهن و دکتر شیرین ابادی و مهندس باغستانی در مورد قرار دان جزوات در نت بگیرند من این جزوات را اپلود می کنم .
جزوات نجزیه و کنترل شیرین ابادی
مغناطیس مهندس باغستانی
مدار و الکترونیک کهن .
اگر تونستید نظر اساتید رو بگیرید به من پیام خصوصی بدید و لینک نظر اساتید رو بفرستید . من سریع اپلود می کنم .

آخرین ویرایش توسط مدیر:

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اگر بتونند نظر استاد کهن و دکتر شیرین ابادی و مهندس باغستانی در مورد قرار دان جزوات در نت بگیرند من این جزوات را اپلود می کنم .
مغناطیس مهندس باغستانی
مدار و الکترونیک کهن .
اگر تونستید نظر اساتید رو بگیرید به من پیام خصوصی بدید و لینک نظر اساتید رو بفرستید . من سریع اپلود می کنم .

یووو جان فک نکنم این اساتید مخالف باشن چو ن بارها گفتن که مشکلی نیست ...شما کار خیرتو انجام بده هرکس دانلود کرد صلواتاشو میفرسته !!!! راستی تخفیف بده واسه صلواتا خداخیرت بده

آخرین ویرایش:

erwin88

عضو جدید
مغناطیس مهندس باغستانی
مدار و الکترونیک کهن .
به واقع كه علما وفقها نشر دانش را از اوجب واجبات دانسته اند بخصوص براي ما كه امكان دسترسي به اين اساتيد عزيز مقدور نيست از نظر اخلاقي وحقوقي هم چون قصد نداريم استفاده اقتصادي كنيم.... اه خسته شدم بذار ديگه
جزوه خواستنمم تمام وسلام

آخرین ویرایش:

y.92

عضو جدید
دوستانی که برای ارشد می خونند به نکات زیر توجه فرمایند .
1- جزوات معمولا برای کسانی مفید خواهد بود که در کلاس خود استاد شرکت کرده باشند .
2- جزوه باید توسط شخصی نوشته شده باشه که از نظر علمی متوسط به بالا باشه . پس هر جزوه مرتب و خوش خط بدرد بخور نیست .
3 - یک نکته هم بگم شما ممکنه با یک جزوه 200 صفحه ای ماشین راحت 70 درصد رو کسب کنید . ولی کتاب ماشین حدود 1000 صفحه هست . زودتر می شه روی جزوه مسلط شد .
4-جزوات باید از نظر سال تدریس مورد توجه قرار گیرند . مطمئنا جزوه بررسی سال 91 بدرد سال 92 نمی خوره .
5- نکته دیگه که توصیه منه برای همه کسانی می خواهند در کلاس یک استاد خاص شرکت کنند این است حتما جزوه سال قبل استاد رو گیر بیارید و ببینید ایا از نظر خودتون اون استاد کیفیت این رو داره شما به کلاسش برید . و شاید نیاز شما با خواندن همان جزوه رفع شد .
موفق باشید
به واقع كه علما وفقها نشر دانش را از اوجب واجبات دانسته اند بخصوص براي ما كه امكان دسترسي به اين اساتيد عزيز مقدور نيست از نظر اخلاقي وحقوقي هم چون قصد نداريم استفاده اقتصادي كنيم.... اه خسته شدم بذار ديگه
یووو جان فک نکنم این اساتید مخالف باشن چو ن بارها گفتن که مشکلی نیست ...شما کار خیرتو انجام بده هرکس دانلود کرد صلواتاشو میفرسته !!!! راستی تخفیف بده واسه صلواتا خداخیرت بده

متاسفانه از نظر وجدان نمی تونم انجام بدم . خودتون یکم سعی و تلاش کنید . نظر اساتید رو جلب کنید .
یک نکته ای هم بگم : زیاد حرص جزوه نزنید . بهترین منبع کتابه .

آخرین ویرایش:

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
به نظر من این اساتید بیش تر معروفیتشون به خاطر فهموندن خوب مطالبشونو نه صرفا جزوه هاشون....
نه این که جزوه هاشون خوب نباشه و .... ولی همه چیز نیست...
.
.
بهترین کار توی هر درسی اینه چند تا کتاب از یه درس داوطلب داشته باشه وبخونه کتابایی که روش های حلش مختلف باشه و حتی ترتیب فصل هاشون و این جور کتابا خیلی دید بهتری میدند...
.
.
بعدشم دوستان خوبم اگه دقت کنید اکثر بچه هایی که این جا هستیم کسانی هستند که خودساخته هستند کسایی که با بد شانسی یا هرچی واقعا دانشگاه خوبی نبودند و استاد خوبی نداشتند....
استاد خوب یه چیز دیگست...و استادای خوب هم کم نیستند

کافیه ادم با یه استاد خوب یه درسی رو پاس کرده باشه و فهمیده باشه دیگه کافیه چند تا کتاب بزاری جلوت و بخونی و متوجه همه چیز شی و ....

هر چی ما میکشیم از نداشتن استاد خوب هستش...
از طرفی این اساتید کنکوری واقعا پوست میکنند ملتو و خودشون هم خوب میدونند توی هر شهری که کلاس میزند و واسه هر درسی میانگین 350 تومن میگیرند فقط تک و توکی دانشجو در میاد که مثلا ترهان قبول میشه و...

که در غیز این صورتش ممکن نیست....مگه کلا تهران چند تا ظرفیت داره .....
.
.
من توی چند تا درس یه سری کتابای خوب پیدا کردم که در کنار هم واقعا مکمل های خوبی هستند و معجزه میکنند...که حتما معرفیشون میکنم....

arshad1367

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- جزوات معمولا برای کسانی مفید خواهد بود که در کلاس خود استاد شرکت کرده باشند .
2- جزوه باید توسط شخصی نوشته شده باشه که از نظر علمی متوسط به بالا باشه . پس هر جزوه مرتب و خوش خط بدرد بخور نیست .
3 - یک نکته هم بگم شما ممکنه با یک جزوه 200 صفحه ای ماشین راحت 70 درصد رو کسب کنید . ولی کتاب ماشین حدود 1000 صفحه هست . زودتر می شه روی جزوه مسلط شد .
4-جزوات باید از نظر سال تدریس مورد توجه قرار گیرند . مطمئنا جزوه بررسی سال 91 بدرد سال 92 نمی خوره .
5- نکته دیگه که توصیه منه برای همه کسانی می خواهند در کلاس یک استاد خاص شرکت کنند این است حتما جزوه سال قبل استاد رو گیر بیارید و ببینید ایا از نظر خودتون اون استاد کیفیت این رو داره شما به کلاسش برید . و شاید نیاز شما با خواندن همان جزوه رفع شد .
موفق باشید

متاسفانه از نظر وجدان نمی تونم انجام بدم . خودتون یکم سعی و تلاش کنید . نظر اساتید رو جلب کنید .
همون بهتر که نذاری والا;) !!!!!

erwin88

عضو جدید
موفق باشید

تا حال حس كردي كسي بخاد پس قفاتو بنوازه برادر قصد جسارت ندارم پس واسه چي مي گي ميذارم اگه وجدان درد مي گيري تو آپشون كن من واست استخاره زدم خوب اومده
يه سوال علماي كنترل يه كتاب جامع به معني واقعي سراغ دارن من مدرسان و راهيان ديدم بعضي جاها انگار يه جزه داشتن با هم نصف كردن هر كي يه نصف رو گفته بعد جزوه يه استاد ديگه رو نگاه كردم كلا انگار علم جديدي رو اختراع كرده و اين دو تا بي خبر بودن

erwin88

عضو جدید
به نظر من این اساتید بیش تر معروفیتشون به خاطر فهموندن خوب مطالبشونو نه صرفا جزوه هاشون....
.
.
بهترین کار توی هر درسی اینه چند تا کتاب از یه درس داوطلب داشته باشه وبخونه کتابایی که روش های حلش مختلف باشه و حتی ترتیب فصل هاشون و این جور کتابا خیلی دید بهتری میدند...
.
.
بعدشم دوستان خوبم اگه دقت کنید اکثر بچه هایی که این جا هستیم کسانی هستند که خودساخته هستند کسایی که با بد شانسی یا هرچی واقعا دانشگاه خوبی نبودند و استاد خوبی نداشتند....

کافیه ادم با یه استاد خوب یه درسی رو پاس کرده باشه و فهمیده باشه دیگه کافیه چند تا کتاب بزاری جلوت و بخونی و متوجه همه چیز شی و ....

از طرفی این اساتید کنکوری واقعا پوست میکنند ملتو و خودشون هم خوب میدونند توی هر شهری که کلاس میزند و واسه هر درسی میانگین 350 تومن میگیرند فقط تک و توکی دانشجو در میاد که مثلا ترهان قبول میشه و...

.
.
من توی چند تا درس یه سری کتابای خوب پیدا کردم که در کنار هم واقعا مکمل های خوبی هستند و معجزه میکنند...که حتما معرفیشون میکنم....
ببين برادر شما راس مي گي ولي حق با منه .گوش كن اخوي من ديدم گاهي وقت ها مطلب از چند كتاب خوندم بلدم اما نمي تونم جمش كنم واسه خودم بعد ديدم يه استادي تو جزوش لپ كلام گفته در ضمن يه جزوه خوب واسه مرور از كتاب راحتره از طرفي شخص خودم دوس دارم با نگرش هاي افراد مختلف به يه بحث واحد آشنا شم

Ti8

عضو جدید
لطفا کسانی که روی تست ها تسلط دارن نظرشون بگن
تستهای طبقه بندی شده هر فصل هر درسی مثلا مدار زرگر از 67 تا 90 به ترتیب سالی که اومدن قرار دارن، حالا کسی که بخاد از هر مبحث 15 تا 20 تست بزنه بهتره به ترتیب از شماره 1 تا 20 حل کنه یا هر چهار تا یکی حل کنه مثلاشماره 1-4-8و...یا اینکه از روی صورت سوال یا حتی شکل انتخاب کنه چون ممکنه چندتا پشت سر هم جالب باشن و برعکس،کدوم روش بهتره؟ اگه شما کلا روش بهتری برای انتخاب تست دارید لطفا راهنمایی کنید( یا اگه اولویت تستهای هر سال هر مبحث درسهایی مثل مدار یا ماشین میدونید بگید که فکر نکنم به این سادگی ها باشه.).ممنون

erwin88

عضو جدید
تستهای طبقه بندی شده هر فصل هر درسی مثلا مدار زرگر از 67 تا 90 به ترتیب سالی که اومدن قرار دارن، حالا کسی که بخاد از هر مبحث 15 تا 20 تست بزنه بهتره به ترتیب از شماره 1 تا 20 حل کنه یا هر چهار تا یکی حل کنه مثلاشماره 1-4-8و...یا اینکه از روی صورت سوال یا حتی شکل انتخاب کنه چون ممکنه چندتا پشت سر هم جالب باشن و برعکس،کدوم روش بهتره؟ اگه شما کلا روش بهتری برای انتخاب تست دارید لطفا راهنمایی کنید( یا اگه اولویت تستهای هر سال هر مبحث درسهایی مثل مدار یا ماشین میدونید بگید که فکر نکنم به این سادگی ها باشه.).ممنون
برادر شما بفرما ماشين از چه منابعي مي خوني

• Like
واکنش ها: Ti8

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام.پیشنهاد بنده این است که هر فصلی را مطالعه کردید،1 یا 2 روز بعد تمامی تستها را از 67 تا 92 بزنید و از 67 شروع کنید.شما به عنوان یک کنکوری تا اوایل تابستان در درسی که مطالعه دارید باید با دیدن سوال بفهمید که در چه سالی آمده است!
از طرف دیگر هیچ تستی را در هیچ درسی سبک و بی ارزش نشمرید

bolka

عضو جدید
برای کلاس کنکور تو درسهای زیر استاد خوب معرفی کنین ممنون میشم
الکترونیک؟
مدار؟
ریاضی مهندسی و معادلات؟
سیگنال؟
سیستم؟

--
برای الکترونیک اسلام پناه رو تعریفشو شنیدم، نظر شما چیه راجعش؟
تو مدار هم زرگرو تعریف کردن و کهن کدوم بهتره؟
ت

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستانی که درصدد یادگیری حرفه ای نرم افزار متلب،زبان C یا نرم افزار PSpice و یا سایر نرم افزار ها هستند حتما به این لینک مراجعه کنند.همچنین برای یادگیری کیفی اکثر دروس لیسانس(بیشتر برای کسانی که کنکور دادند مفید است) تعدادی از دروس با کیفیت بالایی توسط اساتید نامدار تشریح شده اند

Ti8

عضو جدید
سلام.پیشنهاد بنده این است که هر فصلی را مطالعه کردید،1 یا 2 روز بعد تمامی تستها را از 67 تا 92 بزنید و از 67 شروع کنید.شما به عنوان یک کنکوری تا اوایل تابستان در درسی که مطالعه دارید باید با دیدن سوال بفهمید که در چه سالی آمده است!
از طرف دیگر هیچ تستی را در هیچ درسی سبک و بی ارزش نشمرید

ممنون از راهنمایتون ولی روند پیشرفت درس برای من خیلی کندتر از این حرفهاست البته پایم خیلی هم ضعیف نیست ولی حل مساله خیلی زمان گیره و اگه بخام اینطوری که شما میگید کار کنم ممکنه حتی ضریب 4ها هم نرسم ولی اگه بشه مثل کنکور کارشناسی که بعضی موسسات تستهارو اولویت بندی کرده بودن شاید بهتره باشه

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: Ehi

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون از راهنمایتون ولی روند پیشرفت درس برای من خیلی کندتر از این حرفها پیش میره البته پایم خیلی هم ضعیف نیست ولی حل مساله خیلی زمان گیره و اگه بخام اینطوری که شما میگید کار کنم ممکنه حتی ضریب 4ها هم نرسم ولی اگه بشه مثل کنکور کارشناسی که بعضی موسسات تستهارو اولویت بندی کرده بودن شاید بهتره باشه

اگر از همین الان روزی 8 ساعت مطالعه مفید داشته باشید به سادگی میتوانید به هر آنچه میخواهید برسید.یادگیری زمان بر است دوست عزیز.نگران نباشید.بنده هم سال پیش همین موقع ها تقریبا چیزی بلد نبودم

erwin88

عضو جدید
ممنون از راهنمایتون ولی روند پیشرفت درس برای من خیلی کندتر از این حرفها پیش میره البته پایم خیلی هم ضعیف نیست ولی حل مساله خیلی زمان گیره و اگه بخام اینطوری که شما میگید کار کنم ممکنه حتی ضریب 4ها هم نرسم ولی اگه بشه مثل کنکور کارشناسی که بعضی موسسات تستهارو اولویت بندی کرده بودن شاید بهتره باشه
والله برادر من مثلا واسه ١٠ سوال با ماشين حساب ٥ تا يا هر چند كه زمانم اجازه مي ده عدد تصادفي مي گيريم
لكن زياد با اين چيز زياد ذهن خودت رو مشغول نفرما
آخه واقعا مشكل جوانان ما ترتيب حل سوال جوناي ماس حق با آقاehi عزيز بلاخره بايد همشون بزني
والسلام

آخرین ویرایش:

erwin88

عضو جدید
.
.
.
.

.
.
برادرا و خواهرا يه سوال مستتر در اين متن واقعا اين تيرون چند نفر تو رشته برق تقريبا مي گيره كل هم الاجمعين

erwin88

عضو جدید
آقايان برند كنار آقايان برند كنار
برادران عزيز وخواهران مويز خودم
بنده يه مشكلي كه داشتم مبحث مديريت زمان بود و مي دونم شايد خيلي ها هم به چنين عارضه دچارند يه سايت معرفي مي كنم واسه مديريت زمان و از مسائلي كه حتي در غرب وحشي زياد به اون پرداخته مي شه
با ذكر صلوات وارد شويد كه ثوابي هم گير ما بيادhttp://www.studygs.net/persian/index.htm
جداول خوبي داره انشالله مقبول واقع بشه
ثواب يابيمم تمام، والسلام و عليكم و رحمت خدا بر كسي كه با صلواتي ما رو هم مستفيض بفرمايد:cool:

bolka

عضو جدید
الکترونیک؟
مدار؟
ریاضی مهندسی و معادلات؟
سیگنال؟
سیستم؟

--

llvll.asoud

کاربر ممتاز
کسی هستش که بخواد دو نفری درس بخونه با هم بریم جلو؟ من مسعود هستم دانشجوی ترم 7 برق مخابرات دانشگاه ارومیه
اگه کسی شرایط زیرو داره پیغام خصوصی بده ممنون.
1.هدفش بزرگ باشه دانشکاهای تهران
2.ترجیحا اولین بارش باشه کنکور میده
3.گرایش مخابرات بخواد بده ارشد
ممنون:gol::gol:

y.92

عضو جدید
الکترونیک؟
مدار؟
ریاضی مهندسی و معادلات؟
سیگنال؟
سیستم؟

--
من کوچکتر از اینم بخوام راهنمایی کنم .
برای مدار استاد زرگر نسبت به کهن بهتر هستند . دکتر زرگر همون کتابشون رو در کلاس تدریس می کنند و شما می تونید موازی استاد با کتابشون پیش بیاید . و ایشون از سطح پایین تر تدرس میدنند .
سیگنال بهتره عجله نکنید . به احتمال زیاد مهندس مومن زاده برای تابستان تدریس می کنند . استاد تقدسی هم هستند . هر جفتشون عالیه
ریاضی مهندسی هم مومن زاده .

llvll.asoud

کاربر ممتاز
ممنون از راهنمایتون ولی روند پیشرفت درس برای من خیلی کندتر از این حرفهاست البته پایم خیلی هم ضعیف نیست ولی حل مساله خیلی زمان گیره و اگه بخام اینطوری که شما میگید کار کنم ممکنه حتی ضریب 4ها هم نرسم ولی اگه بشه مثل کنکور کارشناسی که بعضی موسسات تستهارو اولویت بندی کرده بودن شاید بهتره باشه

به نظر من بهتره وقتی یه فصل رو میخونی در متن اون فصل تعدادی از سوالای ارشد سالای قبل هستش که توی سوالات آخر فصلم گنجونده شده پس اگه متن کتابو خونده باشی و مثالاشو حل کرده باشی خودبخود تعدادی از سوالای ارشدم حل کردی.به نظرم بهتره یکی دو روز بعدش انتخاب کنی مثلا سوالای مضرب 3 یا 5 یا زوج یا فرداشو حل کنی.بستگی داره به خودت که چقدر بتونی حل کنی.بعد هفته بعد که فصل دیگه ای رو شروع میکنی برمیگردی فصل قبلی این بار مثلا مضارب دیگه ای از سوالاتو حل میکنی که هم جنبه مرور داره همم باعث میشه سوالای باقیمونده رو هم حل کرده باشی

Joe_Bel

کاربر ممتاز
من کوچکتر از اینم بخوام راهنمایی کنم .
برای مدار استاد زرگر نسبت به کهن بهتر هستند . دکتر زرگر همون کتابشون رو در کلاس تدریس می کنند و شما می تونید موازی استاد با کتابشون پیش بیاید . و ایشون از سطح پایین تر تدرس میدنند .
سیگنال بهتره عجله نکنید . به احتمال زیاد مهندس مومن زاده برای تابستان تدریس می کنند . استاد تقدسی هم هستند . هر جفتشون عالیه
ریاضی مهندسی هم مومن زاده .

هر وقت حرف از کلاس سیگنال شده من از دوستام نسب به استادهای دیگه آرمین صائب رو بهتر دونستن شنیدم برعکس کتاباشون!!!!
پیشنهاد من در این مورداینه یه تحقیقی بشه:smile:

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
هر وقت حرف از کلاس سیگنال شده من از دوستام نسب به استادهای دیگه آرمین صائب رو بهتر دونستن شنیدم برعکس کتاباشون!!!!
پیشنهاد من در این مورداینه یه تحقیقی بشه:smile:

من با خود صائب کلاس داشتم.استاد زحمتکشی هست ولی اگر کتاب مهندس مومن زاده رو بخونید خیلی بیشتر و بهتر و سریعتر مطالب رو یاد خواهید گرفت

llvll.asoud

کاربر ممتاز
الکترونیک؟
مدار؟
ریاضی مهندسی و معادلات؟
سیگنال؟
سیستم؟

--
ت

به نظر من خودتون بخونید بیشتر نتیجه میگیرید تا برید کلاس.تنها مزیت کلاس به نظرم اینه که یکم ممکنه توی خوندن اون درس جلو بیفتی و زودتر تموم کنی وگرنه هیچ فرقی بین آموخته های اونیکه کلاس رفته و اونیکه کلاس نرفته وجود نداره.خدارو شکر از الان تا ارشدم کلی وقت هستش به راحتی میشه خوند.اینهمه آدم کلاس نمیره آیا نتیجه نگرفتن؟یا مثلا اوناییکه کلاس رفتن همشون نتیجه گرفتن؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا