کاش ادامه دهنده ی راهش من باشم (2)

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگرچه جنگ تمام شده اما هر روز صحنه های جدیدی به وجود میاد که می شه از نسل های پیش الگو گرفت. مثل آتش نشان ها.
چه قدر داشتن یه فزرند اتش نشان ( دختر یا پسر) سخته.

من الان یه دختر جوونم و هنوز ازدواج نکردم تا بخوام پسری داشته باشم اما خیلی وقتا به مادرایی که پسر دارن فکر می کنم و خودم رو جای اونها می ذارم.

خیلی چیزا را پیش خودم تصور می کنم.
.
.
.
خلاصه اینکه کاش ادامه دهنده ی راه این مادر، من باشم:

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
تلگراف مادر برازجانی به پسرش در جبهه:

برازجان ….

به جبهه خرمشهر …. دیپلم وظیفه محمد عوض زاده.
مادر در سنگر خون و شهادت، سال نو و پیروزی اسلام به تو و هم رزمانت تبریک گفته. مادر جان سعی کن امام زمان را ببینی و به کربلا بروی! هنوز برازجان شهید نداده است! مادر از شهادت نترسید افتخار است برای مردان حق پرست. مادرت

fatiostad

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
تلگراف مادر برازجانی به پسرش در جبهه:

برازجان ….

به جبهه خرمشهر …. دیپلم وظیفه محمد عوض زاده.
مادر در سنگر خون و شهادت، سال نو و پیروزی اسلام به تو و هم رزمانت تبریک گفته. مادر جان سعی کن امام زمان را ببینی و به کربلا بروی! هنوز برازجان شهید نداده است! مادر از شهادت نترسید افتخار است برای مردان حق پرست. مادرت
متشکرم...بسیار زیبا بود، یاد یه جمله افتادم...

شیعه دو بال پرواز دارد : یکی امام زمان و فرهنگ انتظار و دیگری فرهنگ شهادت طلبی....
.
.
.
.
(این جمله براتون آشنا نیست؟...)

mohamad javid

عضو جدید
کاربر ممتاز

شیعه دو بال پرواز دارد : یکی امام زمان و فرهنگ انتظار و دیگری فرهنگ شهادت طلبی....
.
.
.
.

نه
اصلاً اينا چه ربطي به حرف ايشون داشت؟

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز

.
.
.
.

آشنا رو که چرا! آشناست!

جمله ای بود کاملا در خور این تاپیک ممنونم.

fatiostad

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نه
اصلاً اينا چه ربطي به حرف ايشون داشت؟

خوب اینکه براتون آشنا نیست در نوع خودش جالبه....
بگذریم، ربطش اینه که این مادر داره با این تلگراف فرهنگ شهادت طلبی رو ترویج میکنه، این مادر نمونه ای از ایک زن شیعه هست....

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب اینکه براتون آشنا نیست در نوع خودش جالبه....
بگذریم، ربطش اینه که این مادر داره با این تلگراف فرهنگ شهادت طلبی رو ترویج میکنه، این مادر نمونه ای از ایک زن شیعه هست....

راستش خودم هم نمی دونم. شیعه باید گفت یا مسلمون. نظر بقیه چیه؟ یعنی سنی ها این جوری نیستن؟
یه سوال واقعی هست. نمی دونم جوابش چیه.
اگر جوابی دارین ، لطفا بدون توهین به کسی جواب بدین. ممنون می شم.

fatiostad

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
راستش خودم هم نمی دونم. شیعه باید گفت یا مسلمون. نظر بقیه چیه؟ یعنی سنی ها این جوری نیستن؟
یه سوال واقعی هست. نمی دونم جوابش چیه.
اگر جوابی دارین ، لطفا بدون توهین به کسی جواب بدین. ممنون می شم.

اون جمله یه ادامه داشت که من ادامه ش رو دقیقا به خاطر ندارم ولی نقل به مضمون ادامه ش این بود که هر کدوم از این دو بال رو از شیعه بگیریم، پایه های شیعه سست شده و جوانان شیعه دیگه از دین و مذهبشون تا پای جان دفاع نخواهند کرد.

امیدوارم جوابتون رو گرفته باشید.

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون جمله یه ادامه داشت که من ادامه ش رو دقیقا به خاطر ندارم ولی نقل به مضمون ادامه ش این بود که هر کدوم از این دو بال رو از شیعه بگیریم، پایه های شیعه سست شده و جوانان شیعه دیگه از دین و مذهبشون تا پای جان دفاع نخواهند کرد.

امیدوارم جوابتون رو گرفته باشید.

اینا رو می دونستم. نوچ! جواب سوال من این نبود.
بی خیال.

این رو بچسب:
کاش ادامه دهنده ی راهش من باشم ...

:D