همایش‌ها، کنگره‌ها و کنفرانس‌های مهندسی شیمی

همایش‌ها، کنگره‌ها و کنفرانس‌های مهندسی شیمی

• مجموع رای دهندگان
    128

john zink

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پنجمین همایش بین المللی مدیران فنی و نگهداری و تعمیرات

پنجمین همایش بین المللی مدیران فنی و نگهداری و تعمیرات

پنجمین همایش بین المللی مدیران فنی و نگهداری و تعمیرات در روز های 10 تا 12 مرداد ماه سال 1388 در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد. در همایش پنجم صاحب نظران و مشاوران مجرب و برجسته ای از کشور های کانادا، استرالیا، انگلستان، هلند و شیلی حضور دارند که این انتخاب با نگاه به نظرسنجی صورت گرفته از مخاطبان همایش چهارم بوده است. همچنین محوریت کارگاه های آموزشی مبحث CMMS، قرارداد های نگهداری و تعمیرات و پیاده سازی تکنیک های موثر نگهداری و تعمیرات خواهد بود و رویکرد همایش ارائه کارگاه های نیم روزه همراه با ارائه تجارب داخلی و بین المللی می باشد.
لازم به ذکر است که قالب همایش به صورت ارائه 20 عنوان کارگاه آموزشی نیم روزه و یک روزه و میزگرد و سخنرانی به منظور انتقال کامل مطالب می باشد.
همچنین با توجه به گنجاندن برنامه های متنوع در این همایش، از تمامی مدیران برنامه ریزی، فنی و مهندسی، نگهداری و تعمیرات، تولید و بر نامه ریزان و بودجه ریزان نگهداری و تعمیرات و نیز تکنسین ها، کارشناسان، مشاوران و علاقه مندان این حوزه دعوت می گردد تا با حضور خود به غنای این همایش بیافزایند.

john zink

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جهت دریافت جدید ترین بروشور پنجمین همایش بین المللی مدیران فنی و نگهداری و تعمیرات، اینجا را کلیک کنید: دریافت بروشور کامل همایش
جهت کسب اطلاع از جزئیات سمینار ویژه مدیران ارشد، به قسمت سمینار ویژه مدیران ارشد مراجعه فرمایید. برای آشنایی بیشتر با اساتید همایش، اینجا را کلیک کنید.
جهت کسب اطلاع از جزئیات کارگا ه های همایش، به قسمت کارگاه ها و سخنرانی های همایش مراجعه فرمایید.
مهلت اول برای ثبت نام در همایش و استفاده از تخفیف ثبت نام، تاریخ پانزدهم خرداد ماه 88میباشد. فرم ثبت نام در همایش
در صورت عضویت در سایت، خدمات ویژه ای از جمله ارسال برخی از اسلاید های آموزشی اساتید همایش در 4 سال گذشته، به شما ارائه خواهد شد. برای دریافت این اسلاید ها، لطفا به بخش عضویت مراجعه فرمایید. ما پذیرای نظرات، انتقادات، پیشنهادات و درخواست های شما برای طراحی دوره های خاص از طریق پست الکترونیک info@ipamc.org هستیم.

به دنبال استقبال چشمگیر از دوره قبلی بن استیونس در مرداد سال گذشته،مجموعه کارگاه های آموزشی بین المللی مدیریت نگهداری و تعمیرات پیشرفته توسط بن استیونس از 27 اردیبهشت تا 1 خرداد ماه 1388 با ارائه گواهینامه معتبر دانشگاه تورنتو کانادا برگزار می گردد. این کارگاه ها پیرامون CMMS، KPI و RCM می باشند و نیز ظرفیت هر کارگاه 35 نفر می باشد. با ما تماس بگیرید:88342900
دانلود بروشور دوره: Brochure

ضمن عرض پوزش بابت انگلیسی بودن صفحات در لینک فارسی سایت، به اطلاع کلیه عزیزان می رساند که تا تاریخ 15 اردیبهشت ماه تعدادی از این صفحات تصحیح خواهدشد.
برای دریافت جدید ترین فرم 3 صفحه ای اطلاعات همایش و فرم ثبت نام در همایش پنجم اینجا را کلیک نمایید.

آخرین مهلت ارسال تجارب صنعتی 1/3/1388 می باشد. جهت دریافت فرم خلاصه تجارب اینجا را کلیک نمایید.

تفاوت هشتاد درصدی سخنرانی ها و کارگاه های همایش پنجم با 4 دوره قبلی:
آقای جیمز کندی،رئیس انجمن نگهداری و تعمیرات استرالیا در همایش امسال حضور می یابند.
دکتر دارکو لویت، مدیر قرارداد های نگهداری و تعمیرات شرکت معظم کوماتسو تجربیات خود را در همایش امسال ارائه خواهند کرد.
گای دالاهای، عضو موسس انجمن نگهداری و تعمیرات هلند، تجربیات خود را در زمینه شاخص های کلیدی عملکرد(KPI) و چگونگی الگوبرداری(Benchmarking) ارائه می کند.
تام لنهان، مولف کتاب معروف Shoutdown Management در همایش پنجم حضور می یابد و تجربیات خود در مدیریت تعمیرات اساسی(Overhaul) را ارائه می کند.
بن استیونس میزگردی در زمینه چالش های پیاده سازی CMMS در ایران ارائه خواهد کرد

برنامه ویژه همایش، سمینار مدیریت نگهداری و تعمیرات برای مدیران ارشد می باشد که در این سمینار در مورد روش های کاهش هزینه های سازمان از طریق مدیریت صحیح نگهداری و تعمیرات بحث و تبادل نظر خواهد شد. در این سمینار تنها مدیران و معاونین ارشد حضور می یابند.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
نخستين همايش بين المللی مبدل های گرمايی در صنايع نفت و انرژی

نخستين همايش بين المللی مبدل های گرمايی در صنايع نفت و انرژی

نخستین همایش بین المللی مبدلهای گرمایی در صنایع نفت و انرژی

هم اندیشان انرژی کیمیا، نشریه تخصصی مبدل گرمایی و تنی چند از صنعتگران

مطرح این صنعت در اواسط شهریور ماه سال هشتاد و هشت در تهران برگزار می­گردد.

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد

سـعید

مدیر بازنشسته
[SIZE=+2]27 تا 29 مرداد سال 1388، زنجان، ايران[/SIZE]

[SIZE=+1]قابل توجه شرکت کنندگان محترمی که هنوز موفق به رزرو هتل جهت اسکان نشده اند:[/SIZE]
باتوجه به هماهنگی انجام شده با هتل های شهر زنجان، از شرکت کنندگان محترم تقاضا می شود در اسرع وقت (قبل از 15 تیر ماه 1388) با هتل ها تماس گرفته و نسبت به رزرو هتل جهت اسکان اقدام نمایند: هتل بزرگ زنجان (چهار ستاره) زنجان، میدان بسیج(ورودی شرقی شهر)، تلفکس: 7288199 0241 تلفن: 7271788 0241 ، 8-7288190 0241 www.zanjangrandhotel.ir, هتل آسیا (سه ستاره) زنجان، دروازه تبریز( ورودی غربی شهر) ، مابین بلوار استقلال و میدان شهدای جهاد، فاکس: 5244327 0241 تلفن: 5241690 0241 ، 5241689 0241 ، 5255644 0241 , هتل سپهر (سه ستاره، دارای سوئیت و بدون کولر زنجان، جاده گاوازنگ (شمال شهر)، بعد از میدان استاندارد، فاکس: 4211727 0241 تلفن: 1-4210360 0241 ، 4211527 0241

[SIZE=+1]تمديد مهلت ارسال هزينه شرکت در کنفرانس و رزرو اسکان[/SIZE]
مهلت واريز هزينه شركت در كنفرانس و رزرو محل اسكان تا روز چهارشنبه(20/3/88) تمديد شده است. لطفا بعد از ورود به سايت (با استفاده از نام كاربري و كلمه عبور خود) در اين زمينه اقدام فرماييد. چنانچه از طريق سايت موفق به ارسال فيش های مربوطه نشديد، لطفاً به آدرس 16orgchem@gmail.com ارسال نماييد.

[SIZE=+1]هزينه شرکت در کنفرانس و رزرو اسکان[/SIZE]
مهلت واريز هزينه شركت در كنفرانس و رزرو محل اسكان تا روز يكشنبه (17/3/88) تمديد شده است. لطفا بعد از ورود به سايت (با استفاده از نام كاربري و كلمه عبور خود) در اين زمينه اقدام فرماييد.

[SIZE=+1]ليست مقالات پذيرفته شده[/SIZE]
براي دانلود ليست مقاله‌های پذيرفته شده بصورت oral و poster و ليست شرکت‌کنندگان بدون مقاله كليك كنيد.

[SIZE=+1]قابل توجه شرکت‌کنندگان محترمی که مقاله‌شان پذيرفته شده است.[/SIZE]
لطفاً آن دسته از شرکت‌کنندگان محترمي که پذيرش مقاله خود‌ را دريافت نموده‌اند، هزينه‌هاي شرکت در کنفرانس و اسکان را به شماره حساب "17732010027575757501" نزد پست بانک، شعبه مرکزي زنجان (کد 1773) بنام کنفرانس شيمي آلي ايران بطور جداگانه واريز نموده و اسکن سياه-سفيد قبض‌هاي‌ واريزي را تا تاريخ 13/3/88 از طريق سايت http://www.16orgchem.com ارسال نمايند. کپي برابر اصل قبض‌هاي واريزي را براي ارائه به ميز پذيرش در محل کنفرانس نزد خود نگه ‌دارند.

[SIZE=+1]حامیان کنفرانس[/SIZE]

اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان زنجان​

[SIZE=+1]درباره زنجان[/SIZE]
شرکت کنندگان محترم کنفرانس می توانند برای کسب اطلاعت کامل در مورد زنجان (مکان های تاریخی، نحوه سفر به زنجان و ...) به سایت سازمان ميراث فرهنگي، گردشگري و صنايع دستي استان زنجان به آدرس زیر مراجعه فرمایند.
http://www.miraszanjan.ir/

[SIZE=+1]ویرایش مقالات[/SIZE]
برای مشاهده راهنمای نحوه ویرایش مقالات اینجا کلیک نمایید.

[SIZE=+1]مقالات تکراری[/SIZE]
محققین گرامی توجه فرمایند که هر شخص یک نام کاربری برای خود ایجاد کرده و از آن طریق اقدام به ارسال مقاله نمایند و از ارسال مقاله با استفاده از نام کاربری دیگران جدا خودداری فرمایند در غیر اینصورت مقاله نفر دوم به صورت اتوماتیک از سیستم حذف خواهد شد.
محققین گرامی توجه فرمایند که از ارسال یک مقاله برای دو نفر به عنوان ارایه دهنده خوداری فرمایند در غیر اینصورت هر دو مقاله حذف خواهد شد.

[SIZE=+1]مهلت ارسال مقاله به پایان رسیده است.[/SIZE]
محققین گرامی تنها می توانند به عنوان شرکت کننده عادی (بدون مقاله) در کنفرانس ثبت نام نمایند.

[SIZE=+1]مهلت ثبت نام و ارسال مقاله تا 27 فروردین ماه تمدید شده است[/SIZE]
ضمنا خاطر نشان می شود که تمام مراحل ثبت نام و ارسال مقاله باید از طریق سایت انجام شود، بنابراین از محققین گرامی خواهش می شود که از ارسال مقاله یا فیش بانکی از طریق ایمیل خودداری فرمایند.

مراحل ثبت نام:

1. رجیستر شدن در سایت و دریافت نام کاربری و کلمه عبور
  2. ورود به سایت با استفاده از کلمه عبور دریافت شده
  3. ثبت نام در کنفرانس از طریق اولین گزینه پنل سمت چپ
  4. ارسال مقاله از طریق دومین گزینه پنل سمت چپ

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
ممنون سعید جان، ولی در کل این جز رشته مهندسی شیمی محسوب نمیشه. بیشتر برای رشته های گرایش آلی شیمی کاربردی و محض یا شیمی کاربردی هستش. دست شما هم درد نکنه.

Excalibur

عضو جدید
بچه ها یه سمینار توی دانشگاه رازی بود در مورد کاربرد هوش مصنوعی در مهندسی شیمی من مجموعه مقالاتش رو لازم دارم...دانشگاه ما اونارو نخریده...اگه کسی نمیتونهه جورش کنه؟

• Like
واکنش ها: BMT

پیرجو

مدیر ارشد
مدیر کل سایت
مدیر ارشد
بچه ها یه سمینار توی دانشگاه رازی بود در مورد کاربرد هوش مصنوعی در مهندسی شیمی من مجموعه مقالاتش رو لازم دارم...دانشگاه ما اونارو نخریده...اگه کسی نمیتونهه جورش کنه؟

همین که چند وقت پیش برگذار شد؟ فکر نکنم هنوز مقالات رو دسته بندی کرده باشن و بفرستن بیرون...

• Like
واکنش ها: BMT

Excalibur

عضو جدید
فک کنم عکسی که گذاشتم گویای همه چیز باشه...
شهریور سال آینده...
دانشگاه سیستان بلوچستان(زاهدان)

اگه به سایت دانشگاه زاهدان مراجعه کنی و در قسمت پژوهش بری یه سری کنفرانس زده یکیش همینه و اطلاعات بیشتری نزده...

شاید بخوام منم یه کاری بکنم تا سال دیگه...:whistle:
امید به خدا...

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
فک کنم عکسی که گذاشتم گویای همه چیز باشه...
شهریور سال آینده...
دانشگاه سیستان بلوچستان(زاهدان)

اگه به سایت دانشگاه زاهدان مراجعه کنی و در قسمت پژوهش بری یه سری کنفرانس زده یکیش همینه و اطلاعات بیشتری نزده...

شاید بخوام منم یه کاری بکنم تا سال دیگه...:whistle:
امید به خدا...

حامد جون مطمئنی عکس گذشتی؟ :surprised:

من عکسی نمیبینم؟ ! ! :w20: :w19:

البته همینقدر که الآن توضیح دادی کافی بود, دستت درد نکنه, ممنون. . . :w27:

انشاالله تو مقاله میدی مام با بر و بچ میایم تشویق. . . :w16: :w33::w32:
(اینا الآن دارن میگن حامد دوستت داریم)

Excalibur

عضو جدید
حامد جون مطمئنی عکس گذشتی؟ :surprised:

من عکسی نمیبینم؟ ! ! :w20: :w19:

البته همینقدر که الآن توضیح دادی کافی بود, دستت درد نکنه, ممنون. . . :w27:

انشاالله تو مقاله میدی مام با بر و بچ میایم تشویق. . . :w16: :w33::w32:
(اینا الآن دارن میگن حامد دوستت داریم)

والا نمیدونم من عکس گذاشتم و خودمم میتونم ببینم...یه نفر سوم پیدا شه مشکل منو افشین رو حل کنه...
در هر صورت اینبار عکس رو ضمیمه میکنم...

پیوست ها

• conf1.jpg
    conf1.jpg
    33.7 کیلوبایت · بازدیدها: 0

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا نمیدونم من عکس گذاشتم و خودمم میتونم ببینم...یه نفر سوم پیدا شه مشکل منو افشین رو حل کنه...
در هر صورت اینبار عکس رو ضمیمه میکنم...

ایول حامد جون,
حالا درست شد. . . :w27:

ولی باور کن تو اون پست قبلیه عکسی نبود یا حداقل من یه مشکلی داشتم که نمیتونستم ببینم! ! :crying2::cry:

shinto

عضو جدید
همین که چند وقت پیش برگذار شد؟ فکر نکنم هنوز مقالات رو دسته بندی کرده باشن و بفرستن بیرون...

من میتونم مقاله ها رو براتون تهیه کنم دارم. یکیشون مال خودم بود.
من دانشگاه رازی هستم. از بچه هایی که مسئول همایش بودن براتون میگیرم

shinto

عضو جدید
تو سایت هست. فکر کنم بتونید دانلود کنید. اگه هم نتونستید براتون دانلود میکنم.

Excalibur

عضو جدید
تو سایت هست. فکر کنم بتونید دانلود کنید. اگه هم نتونستید براتون دانلود میکنم.

راستش من تو سایت نام نویسی کرده بودم اما متاسفانه پسوردم رو فراموش کردم هر چی هم ایمیل زدم واسم پسوردمو نفرستادن
اگر لطف کنین و بذارین رو سایت مقاله ها رو که خیلی عالیه...
من موضوع پروژه ام کاربرد شبکه های عصبی در مهندسی شیمی هستش و چون نتونستم به مجموعه مقالات این کنفرانس دست پیدا کنم خیلی کارم سخت بود اما حالا واسه ویرایش نهایی خیلی خوب میشه اگه از این مجموعه مقالات استفاده کنم...
بازم ممنون ازت

shinto

عضو جدید
راستش من تو سایت نام نویسی کرده بودم اما متاسفانه پسوردم رو فراموش کردم هر چی هم ایمیل زدم واسم پسوردمو نفرستادن
اگر لطف کنین و بذارین رو سایت مقاله ها رو که خیلی عالیه...
من موضوع پروژه ام کاربرد شبکه های عصبی در مهندسی شیمی هستش و چون نتونستم به مجموعه مقالات این کنفرانس دست پیدا کنم خیلی کارم سخت بود اما حالا واسه ویرایش نهایی خیلی خوب میشه اگه از این مجموعه مقالات استفاده کنم...
بازم ممنون ازت
من مقاله ها رو دانلود کردم.
اینم لینک دانلود:
http://rapidshare.com/files/282117254/paper_of_Econfarance_ANN.rar.html

آخرین ویرایش:

Excalibur

عضو جدید
خدا عمرتون بده...ممنون از لطفتون...مقاله خودتون هم تو همین مقالات هست؟

Hamid Reza.M

مدیر بازنشسته
سیزدهمین سمینار شیمی فیزیک ایران - دانشگاه شیراز و دانشگاه صنعتی شیراز

سیزدهمین سمینار شیمی فیزیک ایران - دانشگاه شیراز و دانشگاه صنعتی شیراز

دانشگاه شیراز و دانشگاه صنعتی شیراز ، 23 تا 26 فرودين 1389

ثبت نام از اول مهر تا سی آذر 88

تلفاکس 7261261-0711 شنبه تا چهار شنبه

صبح 12-8 بعداز ظهر 4-2​

Site: http://www.physicalchemistry.ir/fa/default.aspx

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
برگزاری چهاردهمین همایش بین‌المللی انرژی با رویکرد منابع انسانی
چهاردهمین همایش بین‌المللی نفت و گاز 28 دی ماه سال جاری با رویکرد مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت؛ سیاست‌ها و بهترین تجربه‌ها توسط موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی وزارت نفت برگزار می‌شود.
به گزارش دبیرخانه همایش، هدف اصلی از برگزاری این کنفرانس تسهیم و به اشتراک گذاری نتایج و دستاوردهای پژوهشی و معرفی بهترین تجربه ها و شناسایی نقاط ضعف و قوت در حوزه منابع انسانی با رویکرد علمی - کاربردی برای مسئولان، متخصصان و کارشناسان صنعت نفت است که از طریق فراخوان مقاله و نیز دعوت از متخصصان و مدیران درون صنعت نفت و خارج از آن برای ارائه بهترین تجربه‌های خویش در قالب مقاله‌های علمی در سطوح ملی و بین‌المللی برگزار می‌شود.
سیاستگذاری مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت، برنامه ریزی مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت، کارکردهای مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت، محورهای چهاردهمین همایش بین المللی نفت و گاز مؤسسه مطالعات بین المللی انرژی را تشکیل می دهد.
بنابراین گزارش، سیر تحول مدل ها و رویکردهای مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت ایران و جهان، نیازها، کارکردها و فرصت ها ی آینده، آسیب شناسی ارزش ها، اهداف و استرات‍‍ژی ها و تأثیر خصوصی سازی و تفکر بنگاه داری بر منابع انسانی، از جمله موضوع هایی است که در محور سیاستگذاری مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت در این همایش بررسی می شود.
فرآیند توسعه قابلیت های منابع انسانی (رهبری، فرهنگ، ساختار سازمانی و شایستگی ها)، آینده نگری منابع انسانی در صنعت نفت (کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت)، آسیب شناسی نظام جامع منابع انسانی، مدیریت و رهبری، شیوه های پرورش مدیران آینده، تأثیر قوانین دولتی (نظام ها، دستورالعمل ها)، طراحی مدل مطلوب برای مدیریت استعدادها و زنان کارمند و مسائل ویژه آنها نیز در محور برنامه ریزی مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت در چهاردهمین همایش بین المللی نفت و گاز ارزیابی می شود.
همچنین در محور کارکردهای مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت، فرآیند برنامه ریزی، جذب و به سازی منابع انسانی، سیستم ها و روش های نوین در به کارگیری و خروج منابع انسانی و نقش بازنشستگان، ارزیابی عملکرد و مدیریت عملکرد منابع انسانی، روش های طراحی مسیرهای رشد شغلی (کارراهه) توسعه و چرخش شغلی، آسیب شناسی انگیزش و جبران خدمات و اعطای پاداش در صنعت نفت، تناسب میان محیط شغلی و زندگی به ویژه در مناطق عملیاتی، مدیریت دانش و اطلاعات مرتبط با نظام های منابع انسانی، بهره وری و حسابداری منابع انسانی و اخلاق حرفه ای در منابع انسانی، در این همایش مورد توجه قرار می گیرد.
به گزارش فارس، علاقه‌مندان، کارشناسان و متخصصان حوزه صنایع نفت و گاز تا تاریخ 15 مهر ماه امسال فرصت دارند چکیده مقاله های علمی و تخصصی خود را به زبان انگلیسی و یا فارسی از طریق پست الکترونیک (Sc-hrm@iies.org) یا آدرس پستی تهران، خیابان ولیعصر (عج)، روبه روی پارک ملت، خیابان سایه، شماره 65، موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی، طبقه 4، کمیته علمی همایش چهاردهم ارسال کنند.

t.salehi

عضو جدید
کاربر ممتاز
برگزاری چهاردهمین همایش بین‌المللی انرژی با رویکرد منابع انسانی
چهاردهمین همایش بین‌المللی نفت و گاز 28 دی ماه سال جاری با رویکرد مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت؛ سیاست‌ها و بهترین تجربه‌ها توسط موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی وزارت نفت برگزار می‌شود.
به گزارش دبیرخانه همایش، هدف اصلی از برگزاری این کنفرانس تسهیم و به اشتراک گذاری نتایج و دستاوردهای پژوهشی و معرفی بهترین تجربه ها و شناسایی نقاط ضعف و قوت در حوزه منابع انسانی با رویکرد علمی - کاربردی برای مسئولان، متخصصان و کارشناسان صنعت نفت است که از طریق فراخوان مقاله و نیز دعوت از متخصصان و مدیران درون صنعت نفت و خارج از آن برای ارائه بهترین تجربه‌های خویش در قالب مقاله‌های علمی در سطوح ملی و بین‌المللی برگزار می‌شود.
سیاستگذاری مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت، برنامه ریزی مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت، کارکردهای مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت، محورهای چهاردهمین همایش بین المللی نفت و گاز مؤسسه مطالعات بین المللی انرژی را تشکیل می دهد.
بنابراین گزارش، سیر تحول مدل ها و رویکردهای مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت ایران و جهان، نیازها، کارکردها و فرصت ها ی آینده، آسیب شناسی ارزش ها، اهداف و استرات‍‍ژی ها و تأثیر خصوصی سازی و تفکر بنگاه داری بر منابع انسانی، از جمله موضوع هایی است که در محور سیاستگذاری مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت در این همایش بررسی می شود.
فرآیند توسعه قابلیت های منابع انسانی (رهبری، فرهنگ، ساختار سازمانی و شایستگی ها)، آینده نگری منابع انسانی در صنعت نفت (کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت)، آسیب شناسی نظام جامع منابع انسانی، مدیریت و رهبری، شیوه های پرورش مدیران آینده، تأثیر قوانین دولتی (نظام ها، دستورالعمل ها)، طراحی مدل مطلوب برای مدیریت استعدادها و زنان کارمند و مسائل ویژه آنها نیز در محور برنامه ریزی مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت در چهاردهمین همایش بین المللی نفت و گاز ارزیابی می شود.
همچنین در محور کارکردهای مدیریت منابع انسانی در صنعت نفت، فرآیند برنامه ریزی، جذب و به سازی منابع انسانی، سیستم ها و روش های نوین در به کارگیری و خروج منابع انسانی و نقش بازنشستگان، ارزیابی عملکرد و مدیریت عملکرد منابع انسانی، روش های طراحی مسیرهای رشد شغلی (کارراهه) توسعه و چرخش شغلی، آسیب شناسی انگیزش و جبران خدمات و اعطای پاداش در صنعت نفت، تناسب میان محیط شغلی و زندگی به ویژه در مناطق عملیاتی، مدیریت دانش و اطلاعات مرتبط با نظام های منابع انسانی، بهره وری و حسابداری منابع انسانی و اخلاق حرفه ای در منابع انسانی، در این همایش مورد توجه قرار می گیرد.
به گزارش فارس، علاقه‌مندان، کارشناسان و متخصصان حوزه صنایع نفت و گاز تا تاریخ 15 مهر ماه امسال فرصت دارند چکیده مقاله های علمی و تخصصی خود را به زبان انگلیسی و یا فارسی از طریق پست الکترونیک (Sc-hrm@iies.org) یا آدرس پستی تهران، خیابان ولیعصر (عج)، روبه روی پارک ملت، خیابان سایه، شماره 65، موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی، طبقه 4، کمیته علمی همایش چهاردهم ارسال کنند.
سلام، آدرس سايت رو داري ؟
اگه بذاري ممنون ميشم;)

wnba

عضو جدید
دانشگاه شیراز و دانشگاه صنعتی شیراز ، 23 تا 26 فرودين 1389

ثبت نام از اول مهر تا سی آذر 88

تلفاکس 7261261-0711 شنبه تا چهار شنبه

صبح 12-8 بعداز ظهر 4-2​

Site: http://www.physicalchemistry.ir/fa/default.aspx

salam bebakhshid fonte farsim kharabe.man taze tarm avaliam.dar morede in seminar ha etelaati nadaram mishe rahnamayim konid?mitoonid peygham khosoosi bezanid agar be darde site nemikhore.masalan in ke too shiraze alan be darde man nemikhore?
yek chize dige inke man azade shirazam(petroshimi)mishe inja ha sherkat konam?va baraye in faaliyat ha azad khoobe ya be dard nemikhore?(kollan):d
mamnoon misham javab bedid har kasi mitoone etelaati bede;)

بالا