[ معرفی اعضای علوم دامی] دوستانی که در بخش علوم دامی فعال یا مدرک گرفتن خودشون رو معرفی کنند

Sara1772

عضو جدید
;)سلام حمید جان من دارم برای ارشد می خونم می تونی منبع زبان رو برام پیدا کنی مرسی رفیق.

جویای اندیشه

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام
حمیدرضا پور نهاوندی هستم.دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه شیراز.گرایش فیزیولوی علوم دامی.
در حال حاضر در بخش تولید و بسته بندی عسل طبیعی.ژل رویل و گرده گل و... فعالیت می کنم.

جویای اندیشه

عضو جدید
کاربر ممتاز
;)سلام حمید جان من دارم برای ارشد می خونم می تونی منبع زبان رو برام پیدا کنی مرسی رفیق.
سلام
کتاب انگلیسی برای دانشجویان علوم دامی انتشارات سمت.
کتاب فرهنگ تغذیه دام.مسعود هاشمی.انتشارات فرهنگ جامع
مقالات و کتب انگلیسی
موفق باشی

david-moon

عضو جدید
با سلام

داود هستم فارغ التحصیل مهندسی کشاورزی - علوم دامی از دانشگاه آزاد شبستر

زابل

عضو جدید
سلام زينب هستم فارغ التحصيل رشته علوم دامي از دانشگاه زابل،كاري ازم بربياد دريغ نميكنم

heroy

عضو جدید
تشخیص بیماری های زنبور عسل

تشخیص بیماری های زنبور عسل

با سلام خسته نباشید در خصوص نحوه دقیق شناسایی بیماری های زنبور عسل اطلا عات می خواستم
با تشکر

hamed2004

عضو جدید
سلام حامد هستم فارق التحصیل رشته مهندسی علوم دامی دانشگاه آزاد ورامین

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
:biggrin::)منم سارا هستم و مهندس علوم دام دارم برای ارشد می خونم اما خوب بود عکس این آقای بازنده رو اینجا نمی ذاشتی.

با سلام
حمیدرضا پور نهاوندی هستم.دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه شیراز.گرایش فیزیولوی علوم دامی.
در حال حاضر در بخش تولید و بسته بندی عسل طبیعی.ژل رویل و گرده گل و... فعالیت می کنم.

با سلام

داود هستم فارغ التحصیل مهندسی کشاورزی - علوم دامی از دانشگاه آزاد شبستر

سلام زينب هستم فارغ التحصيل رشته علوم دامي از دانشگاه زابل،كاري ازم بربياد دريغ نميكنم

سلام محمد هستم ترم 7 مهندسی علوم دامی از دانشگاه شهرکرد

سلام حامد هستم فارق التحصیل رشته مهندسی علوم دامی دانشگاه آزاد ورامین
همگی خوش اومدین:w40:
اگه کمکی خواستین بنده در خدمتم:redface:

من خانم مظاهری هستم و کارشناسی علوم دامی دانشگاه فردوسی می خونم- خوشحال می شم از تجربه ها و کارهای تحقیقاتی دوستان استفاده کنم و بادوستان همکاری کنم:gol:

Judass

عضو جدید
salam
vaeghan in reshte reshteye khubie?
midoonam inja jash nis
vali be door az taasob begid
dadasham emsal ghabul shod oloom dami ferdosiaz lahaze bazar kari chetore?
va az lahaze mogheiate ejtemai
mamnoon

cairo

عضو جدید
سلام بر دوستان عزیز منم دانشجوی سال اخر علوم دامی هستم و از اشنای با شما دوستان خوشحالم

tititoti

عضو جدید
چه ایدۀ جالبی ...
بنده هم فارق التحصیل مهندسی کشاورزی - گرایش علوم دام از دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان هستم.

با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان

iman174

عضو جدید
سلام من ایمان هستم از دانشگاه چمران اهواز سال 83 لیسانس علوم دامی گرفتم. در حال حاضر یه شرکت خدماتی دارم کار تلقیح مصنوعی جیره نویسی بیمه دام و ... انجام می دم در شرف اجاره مرغداری یا احداث یه واحد نقلی پرورش بلدرچین هستم . هر کمکی بخواید در خدمتم;)

ayoob67

عضو جدید
من خانم مظاهری هستم و کارشناسی علوم دامی دانشگاه فردوسی می خونم- خوشحال می شم از تجربه ها و کارهای تحقیقاتی دوستان استفاده کنم و بادوستان همکاری کنم:gol:[/quote

سلام من بهنام هستم علوم دامی ارومیه

جویای اندیشه

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان علوم دامی عزیز که تعدادتون هم کم نیست.در این سایت فقط دنبال مطلب کاربردی نباشید و خودتون هم یک چیزی اضافه کنید که به درد بقیه بخوره.اینجا شده مثل یه ایستگاه که هر کی میاد خودشو معرفی میکنه حاضر میزنه و میره.
یکی از نیاز های رشته های دانشگاهی اینه که جایی ثابت برای تبادل اطلاعات داشته باشن که این سایت و تالارهای کشاورزی این امکان رو فراهم کرده
به امید توجه بیبشتر دوستان:w30:

جویای اندیشه

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از راه های این کار شرکت در بحث ها و تاپیک های این تالاره که اکثرا براشون زحمت کشیده شده و مطالب مفیدی دارن;)

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
میگم چه خبره اینجا
فقط میاید خودتونو معرفی میکنید
:surprised:
بیاید تو بحث ها هم شرکت کنید تا یه آدم بیسواد مثل من بتونم
از دام و سایر مطالب مربوط به رشته تون آگاهی پیدا کنیم
:redface:
منتظر حضور همیشه فعالتون هستم
:gol:

جویای اندیشه

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره واقعا فکر کنم چون اولین تاپیک توی لیست هست میان مگر نه اونم نمیومدن معرفی کنن خودشونو زهرا جون بیا خودت تغییر رشته بده بیا علوم دامی تا یاد بگیرن علوم دامیا این شکل فعالیتو:w21::w23:

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره واقعا فکر کنم چون اولین تاپیک توی لیست هست میان مگر نه اونم نمیومدن معرفی کنن خودشونو زهرا جون بیا خودت تغییر رشته بده بیا علوم دامی تا یاد بگیرن علوم دامیا این شکل فعالیتو:w21::w23:
باشه
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
تغییر رشته دادم
بریم بخشو فعالش کنیم

ولی جدای از شوخی
من تو بحث ها و تبادل نظرهایی که تو این باشگاه با بچه ها انجام میدیم
خیلی سود میبرم
درواقع
عالیه

جویای اندیشه

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
تغییر رشته دادم
بریم بخشو فعالش کنیم

ولی جدای از شوخی
من تو بحث ها و تبادل نظرهایی که تو این باشگاه با بچه ها انجام میدیم
خیلی سود میبرم
درواقع
عالیه

این که نظر لطفته ولی خارج از شوخی مباحث کشاورزی به هم وابسته هستند مثلا اون تاپیک باغبانی که گیاهان دارویی رو معرفی میکنین من خیلی دوس دارم به درد رشته منم میخوره

زهرا فرشید

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که نظر لطفته ولی خارج از شوخی مباحث کشاورزی به هم وابسته هستند مثلا اون تاپیک باغبانی که گیاهان دارویی رو معرفی میکنین من خیلی دوس دارم به درد رشته منم میخوره
مسابقه گیاهان دارویی
تو قسمت گیاهان دارویی هست
که پژمان جان هدایتش میکنه
و البته من و سایر دوستان هم در حد توان کمکشون میکنیم
و افسون عزیزم هم همیشه تو همه قسمت ها کمک و یارمون بوده و هست

این عالیه
که کاربران از این تالار رضایت داشته باشن

امیدوارم بچه های دیگه هم که میان حضورشون دائمی بشه
تا بتونیم از حضورشون استفاده کنیم

cairo

عضو جدید
یکی از راه های این کار شرکت در بحث ها و تاپیک های این تالاره که اکثرا براشون زحمت کشیده شده و مطالب مفیدی دارن;)

حمید جان واقعا حق داری منم اومدم خودمو معرفی کردم رفتم ولی من عذرم موجهه خیلی کارم زیاده اصلا نمیرسم:(:redface:

cairo

عضو جدید
سلام عزیزان من اومدم یه سری بزنم و برم خیلی کار دارم اخه
همه خوبن؟کسالتی نداره کسی؟ خوب الحمد لله;):D:)

taraneh200

عضو جدید
سلام من ترانه هستم تازه عضو شدم ترم آخر علوم دامی دانشگاه تهران . یه کم اطلاعات راجع به سالن پرورش مرغ مادر کاب500 سه هزار قطعه ای می خواستم. در مورد ارتفاع سالن، تعداد سالن و... کسی میتونه کمک کنه؟

محمودح

عضو جدید
سلام محمد هستم مهندسي علوم دام دانشگاه شهركرد
بيشتر توي كار جيره نويسي هستم و مشاوره فارم