[ معرفی اعضای علوم دامی] دوستانی که در بخش علوم دامی فعال یا مدرک گرفتن خودشون رو معرفی کنند

hamid_a

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
یاسر جان سارا خانم و سعید خان خیلی خوشحالم که شما رو تو جمع خودمون می بینم

امیدوارم بتونیم در کنار هم تو این سایت ساعات خوبی رو بگذرونیم

موفق باشید یا علی :gol:

reza333

عضو جدید
ضمن تبریک سال نو به همه دوستان و همکاران گرامی رضا هستم فارغ التحصیل علوم دامی در حال حاضر یک مرغداری 40 هزاری گوشتی رو اداره می کنم.امیدوارم بتونم مفید باشم و اطلاعات خودم رو در اختیار شما قرار بدم

IDCF

عضو جدید
سلام
من سال 83 فارغ التحصیل شدم از رشته علوم دامی
و تو سطح دامداریهای نیمه صنعتی و روستایی فعالیت می کنیم.
برای اطلاعات بیشتر به وبلاگ ما هم می تونین سر بزنین.;)

آخرین ویرایش:

hamid_a

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان عزیز خیلی خوش آمدید امیدوارم بتونیم از اطلاعات شما بهترین استفاده رو با هم ببریم

:gol::gol:

دوست خوبم IDCF متاسفانه خودتون رو معرفی نکردید ;)

MEHDI MALEK

عضو جدید
من مهدي ملك زاده هستم . فارغ التحصيل علوم دامي از دانشگاه ساوه داراي مدرك تلقيح مصنوعي از مركز اصلاح نژاد دام ايران ومدرك سمگيري وتغذيه از وزارت كشاورزي هلند و مدارك مشابه شركت در سمينارهاي آموزشي دامپروريداخلي وخارجي و مدير فني دامپروري نمونه استان تهران در سالهاي 85 و 86 ودامپروري نمونه ايران در سال 87 هستم . اگر كاري از دستم بر بياد دريغ نخواهم داشت ...

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام به همه دوستان عزیز:gol:
همگی خوش اومدین به این سایت و تالار مهندسی کشاورزی:w16:
ایشالا که با کمک هم بتونیم تالار خوبی درست کنیم.:w16:
همگی موفق باشین
:victory:

vahidvbf

عضو جدید
با سلام من سید علی خسروفر کارشناس کشاورزی گرایش امور دام مدیر عامل شرکت تعاونی کشاورزی ماموران تلقیح مصنوعی دام فارس جنوب و بدنبال ایجاد یک تشکل بزرگ در ایران برای ماموران تلقیح مصنوعی بصورت اتحادیه مرکزی هستم در ضمن یک گاوداری کوچک هم دارم ;)
با سلام . من وحید بهرامی هستم . دانشجوی سال سوم رشته علوم دامی و خودم یه گاوداری 20 راسی پرواربندی گوساله دارم.

hamid_a

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
من مهدي ملك زاده هستم . فارغ التحصيل علوم دامي از دانشگاه ساوه داراي مدرك تلقيح مصنوعي از مركز اصلاح نژاد دام ايران ومدرك سمگيري وتغذيه از وزارت كشاورزي هلند و مدارك مشابه شركت در سمينارهاي آموزشي دامپروريداخلي وخارجي و مدير فني دامپروري نمونه استان تهران در سالهاي 85 و 86 ودامپروري نمونه ايران در سال 87 هستم . اگر كاري از دستم بر بياد دريغ نخواهم داشت ...

سلام مهدی جان خیلی خوش اومدی

من هم دانشجوی ساوه بودم ورودی 78 امیدوارم تو این سایت بهت خوش بگذره و بتونیم از اطلاعات شما استفاده کنیم

hamid_a

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
پیام جان و وحید عزیز خیلی خوش اومدید :gol:

این گلهای زیبا هم تقدیم به همه شما عزیزان ;)

barzegaran2001

عضو جدید
با سلام

رسول هستم فارغ التحصیل سال 67 از دانشگاه ترکیه مهندسی دامپروری در باره پرورش بلدر چین سفید کسی تجربه پراتیک داشته باشه خیلی خوشحال میشم اگر به من کمک بکنه .

با تشکر

hamid_a

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
با سلام

رسول هستم فارغ التحصیل سال 67 از دانشگاه ترکیه مهندسی دامپروری در باره پرورش بلدر چین سفید کسی تجربه پراتیک داشته باشه خیلی خوشحال میشم اگر به من کمک بکنه .

با تشکر

خیلی خوش اومدی خوشحالیم که در جمع ما هستید امیدوارم بتونم از اطلاعات شما بهترین استفاده رو ببریم

من یکسری اطلاعات جزئی دارم ولی تو بلدرچین سفید نیست

barzegaran2001

عضو جدید
با سلام

با تشکر
سلام
خیلی ممنون از خوش آمد گوئی شما اگر لطف کنی واطلاعات خودتان را برای من بفرستید خیلی ممنون میشوم .

ayoob67

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان عزیزی که در بخش علوم دامی فعالیت می کنن

با توجه به این که ما با خیلی از شما عزیزان آشنا نیستم

قصدم از ایجاد این تایپیک این بود تا هر کدوم از شما ها خودتون رو اینجا معرفی کنید و تخصص کاری رو که مشغول هستید برامون بگید

تا بتونیم بیشتر با هم آشنا بشیم و یه آمار دقیق از همه دوستانی که تو علوم دامی فعال یا مدرک گرفته ان رو داشته باشیم

خواهش می کنم همه دوستان عزیز این رشته خودشون رو اینجا معرفی کنید

متشکرم :gol:

مسئول بخش علوم دامی
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
من ایوب کریمیان هستم از شهرستان بانه واقع در کردستان
مهندسی علوم دامی
تخصص بیشتر در زمینه های کامپوتری و تجارت

cmali

عضو جدید
سلام به همه دوستان ، من علي هستم از زنجان فارغ التحصيل علوم دامي ، كارشناس سازمان جهادكشاورزي استان هستم .

a-mt

عضو جدید
سلام من ساسان عليزاده هستم داراي مدرك كارشناسي ارشد مهندسي گشاورزي گروه علوم دامي گرايش تغذيه دام . خوشحال مي شم به دوستان كمكي بكنم.

hamid_a

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مهرداد جعفری مهندسی کشاورزی علوم دامی 1387از قائم شهر

سلام مهرداد جان خیلی خوش اومدی دوست خوبم امیدوارم اینجا بهت خوش بگذره و بتونیم از اطلاعات شما استفاده کنیم :gol::gol:

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما
من ایوب کریمیان هستم از شهرستان بانه واقع در کردستان
مهندسی علوم دامی
تخصص بیشتر در زمینه های کامپوتری و تجارت

سلام آقای کریمیان باعث افتخاره که با شما دوست عزیز آشنا شدم انشالا بتونیم از تجارب و اطلاعات شما کمال استفاده رو ببریم :gol:

سلام به همه دوستان ، من علي هستم از زنجان فارغ التحصيل علوم دامي ، كارشناس سازمان جهادكشاورزي استان هستم .

جناب مهندس خیلی خوش آمدید خوشحالم که کارشناسانی چون شما در این سایت عضو هستن و می تونیم از اطلاعات شما در زمینه مجوز های قانونی بهره بگیرم :gol::gol:

سلام من ساسان عليزاده هستم داراي مدرك كارشناسي ارشد مهندسي گشاورزي گروه علوم دامي گرايش تغذيه دام . خوشحال مي شم به دوستان كمكي بكنم.

سلام علی آقا خیلی خوش اومدی انشالا اگر فرصتش رو داشتی یه آموزش جیره نویسی با کامپیوتر برامون بذاری به صورت قدم به قدم متشکرم :gol::gol:

سلام حمید جان اطلاعات راجع به شترمرغ می خواستم

سلام آقای بهروزی تو همین سایت چن تا تایپیک در این زمینه داریم
این جا رو ببین :gol:

http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=62012

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
معرفینامه

معرفینامه

سلام به همه ی برو بچه ها:gol:
من در حال تحصیل در دانشکده کشاورزی دانشگاه فردوسی شاخه علوم دام_طیور هستم از لحاظ کمک کردن در حد شما دوستان واساتید نیستم و حالا حالا ها باید شاگردی کنم :biggrin::biggrin::biggrin:
ولی اگر احساس کردید که میتونم کمکی برسونم خوشحال میشم خبرم کنید;);)
در ضمن این ایده بسیار جالب جای تشکر وقدر دانی رو خالی میذاره پس یک عالمه ممنون
:gol: حمید جان :gol: :w40::w40::w40::w40::w40::w40::w40::w40::w40::w40:

fa.ros

عضو جدید
سلام بهنازم فارغ التحصیل علوم دامی از پردیس ابوریحانم 1 سال در یک شرکت خصوصی کار میکنم کارمم در مورد گاو و تجهیزات وساختمان گاوداری است امیدوارم هم بتونم کمک کنم وهم از شما کمک بگیرم ;)

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان:gol:
من یک پیشنهاد برای شما وسایر کاربران وافراد مشغول به تحصیل یا فارغ تحصیل که از ما هم حرفه ای ترند دارم:gol:
چرا وقتی یک همچین بخشی توی سایت داریم برای کنکوری ها بخشی برای آشنایی با رشته های مهندسی کشاورزی ترتیب ندیم؟ آخه خیلی از بچه ها به خاطر عدم شناخت این رشته خیلی سر در گم هستند و ما با راه اندازی این بخش میتونیم کمک بسیار شایانی به آنها بکنیم:gol:
دوستانی هم که سایت شخصی دارند میتونن برای افزایش سطح آگاهی دیگران از همچین بخشی کمک قابل توجه ای ارئه بدن :gol:
به هر حال این یک پیشنهاد بود که من نیاز دیدم عنوان کنم هر چند بعضی ها فکر کنند که کنکوری جماعت جایی توی این سایت نداره:gol:

Eng.probe

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان گل:gol:
از آشنايي با همه شما خوشبخت شدم;)
يك سوال اساسي كه پيش اومده اينه كه حميد كجاست؟:cry::cry:
كي ازش خبر داره ؟:smile:
يكي به من هم بگه كجاست!!!!!!!!!:confused:
تاپيك راه انداخته خودش رفته بيرون:gol:

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام دوستان گل:gol:
از آشنايي با همه شما خوشبخت شدم;)
يك سوال اساسي كه پيش اومده اينه كه حميد كجاست؟:cry::cry:
كي ازش خبر داره ؟:smile:
يكي به من هم بگه كجاست!!!!!!!!!:confused:
تاپيك راه انداخته خودش رفته بيرون:gol:
سلام دوست عزیز:gol:
خوش اومدین :victory:
راستش حمید جان کم میاد اینجا درگیر کاراشه دیگه:D
تازگیا هم که کارای دیگه داشته بهش میگم بتونه بیاد تو این بخش:D
اینم تاپیکش ببینین:w12:
http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=120557

Sara1772

عضو جدید
:biggrin::)منم سارا هستم و مهندس علوم دام دارم برای ارشد می خونم اما خوب بود عکس این آقای بازنده رو اینجا نمی ذاشتی.