-مطالعه-گروهی؛-آمادگی-جهت-کارشناسی-ارشد91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mon-@-rchitect

عضو جدید
سلام دوستای گلم
منم میخوام واسه کنکور ارشد 91 آماده بشم الان دارم درسای این ترمم و میخونم ولی وقتی سوالهای کنکورهای سالهای گذشته رو دیدم کاملا ناامید شدم
اخه بلد نیستم هیچکدوم از تستارو بزنم نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید:(

senobar_2010

عضو جدید
کسی می دونه هر کدوم از این اصطلاحات رو کدوم کتاب توضیح داده ؟ اگه صفحه رو هم بگید ممنون میشم.
روکوکو ؟ متابولیسم؟رمانتیسم؟ تعلق گرایی؟ نظریه هرمونیک در معماری؟ فونکسیونالیسم ؟

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
سلام دوستای گلم
منم میخوام واسه کنکور ارشد 91 آماده بشم الان دارم درسای این ترمم و میخونم ولی وقتی سوالهای کنکورهای سالهای گذشته رو دیدم کاملا ناامید شدم
اخه بلد نیستم هیچکدوم از تستارو بزنم نمیدونم چیکار کنم لطفا کمکم کنید:(

بلد نیستی؟!مشکلی نیست که این همه راه خود کشی هست....یکیشو ب انتخاب...خیلی هم هیجانیه;):biggrin:

sana82

عضو جدید
کسی می دونه هر کدوم از این اصطلاحات رو کدوم کتاب توضیح داده ؟ اگه صفحه رو هم بگید ممنون میشم.
روکوکو ؟ متابولیسم؟رمانتیسم؟ تعلق گرایی؟ نظریه هرمونیک در معماری؟ فونکسیونالیسم ؟
معماری معاصر غرب، از رمان و معماری و شهر سازی قرن بیستم

omid tabrizi

عضو جدید
روکوکو=سنگدانه ی ریز جزوه قابوسی هم خوبه به جز کتابای معروف

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
روكوكو هنري هس كه از باروك پديد اومد و سبكي و ريز نقشي و در عين حال ابهت داشت بهتره بگم سبكي

elig

عضو جدید
بچه ها شما تست چه کتابایی رو میزنین میشه اسم چندتا خوبشو بگین؟ممنون میشم

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
دو تا سوال درباره ی کتاب معماری و شهرسازی لادن اعتضادی دارم.
اول اینکه من چاپ دومشو پیدا کردم.مال سال 86 هست. چاپ جدیدش مطلب خاصی بهش اضاف شده؟
دوم هم اینکه این گسترش تاریخی که اول هر فصل گفته مهمه واسه خوندن؟

آخرین ویرایش:

sana82

عضو جدید
سلام بچه ها
اول اینکه من چاپ دومشو پیدا کردم.مال سال 86 هست. چاپ جدیدش مطلب خاصی بهش اضاف شده؟
من چاپ سوم رو خوندم ، اما چون چاپ دوم رو نخوندم نمی تونم چیزی بگم
اما درباره گسترش تاریخی باید بگم برای هر فصل یک صفحه تا دو صفحه که بیشتر نیست ، هست؟ بخونی خیالت راحته

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
منم از چاپای قدیمش خبری ندارم اما گسترش تاریخی رو باید بخونی و درک کنی تا متوجه بشی چرا و به چه عل یه سبک یا شیوه ایجاد شده و خواستگاهش چی بوده

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چاپ سوم رو خوندم ، اما چون چاپ دوم رو نخوندم نمی تونم چیزی بگم
اما درباره گسترش تاریخی باید بگم برای هر فصل یک صفحه تا دو صفحه که بیشتر نیست ، هست؟ بخونی خیالت راحته

منم از چاپای قدیمش خبری ندارم اما گسترش تاریخی رو باید بخونی و درک کنی تا متوجه بشی چرا و به چه عل یه سبک یا شیوه ایجاد شده و خواستگاهش چی بوده

بچه ها ممنون از راهنماییتون.اینا سرفصلای چاپ دومه.ممنون میشم اگه با سرفصلای خودتون چک کنید.
مقدمه : از عصر روشنگری تا هنر نو
1- خردگرایی متقدم
2- اکسپرسیونیسم
3- معماری ارگانیک
4- خردگرایی
5- سنت گرایی
6- نوکلاسیک گرایی
7- خردگرایی متاخر...
8- منطقه گرایی...
9- جنبشهای معاصر
کلا هم 312 صفحه ست.

sana82

عضو جدید
بچه ها ممنون از راهنماییتون.اینا سرفصلای چاپ دومه.ممنون میشم اگه با سرفصلای خودتون چک کنید.
1- خردگرایی متقدم
2- اکسپرسیونیسم
3- معماری ارگانیک
4- خردگرایی
5- سنت گرایی
6- نوکلاسیک گرایی
7- خردگرایی متاخر...
8- منطقه گرایی...
9- جنبشهای معاصر
کلا هم 312 صفحه ست.
سرفصل های چاپ سوم همیناس اما کلا 298 صفحه!!!!!!!!!

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
1- خردگرایی متقدم
2- اکسپرسیونیسم
3- معماری ارگانیک
4- خردگرایی
5- سنت گرایی
6- نوکلاسیک گرایی
7- خردگرایی متاخر...
8- منطقه گرایی...
9- جنبشهای معاصر
کلا هم 312 صفحه ست.
من چاپ سوم رو دارم که 1388 چاپ شده و دقیقا 312 صفحه است و با همون سرفصل ها
بخونش مشکلی نداره

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
من يه سوال دارم
كزازي 90صفحه خوندم
اعتضادي هم هنوز شروع نكردم
به نظرتون اولي رو تموم كنم و اعتضادي رو شروع كنم يا كلا بزارم كنار ديگه وقتش نيس؟؟

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کتابای تست راهیان ارشد هست اما ، میگن غلط زیاد داره

من خودم دارم این کتاب ها رو میخونم و حرف شما رو تائید میکنم ....غلط داره ولی در کل کتاب های خوبی هستن .. اینکه بتونی غلط های کتاب رو بگیری خودش اعتماد به نفس و دقت زیادته ...

Soofia

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ایشالا همتون امسال قبول بشیدددددددددد من یکم انگیزه بگیرم واسه سال بعد :)

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها ایشالا همتون امسال قبول بشیدددددددددد من یکم انگیزه بگیرم واسه سال بعد :)

من خســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــته شدم!!! دیگه نمی خوام بخونم!

:cry:

sana82

عضو جدید

من خســـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــته شدم!!! دیگه نمی خوام بخونم!

:cry:
منم خسته شده بودم، اما یه دوروزی رو به خودم استراحت دادم، عالی بود الان دوباره با انرژی دارم درس میخونم، فیلم ببین، موسیقی خوب گوش بده، یه کار تفریحی انجام بده تا دوباره انرزی بگیری، به نظر من فیلم IN TIME رو ببین کلی انرژی میگیری بعد فکر خسته بودن و کسل بودن و همه اینا از ذهن پر میزنه
موفق باشی

nikta_20

عضو جدید
خسته نباشيد دوستاي گلم،يه سوال زبان كتاب معماري غرب باني مسعود راحت تره يا لادن اعتضادي ،من دارم كتاب باني مسعودو ميخونم چون وقت نيست هردو رو بخونم الويت با كدومه؟

sana82

عضو جدید
خسته نباشيد دوستاي گلم،يه سوال زبان كتاب معماري غرب باني مسعود راحت تره يا لادن اعتضادي ،من دارم كتاب باني مسعودو ميخونم چون وقت نيست هردو رو بخونم الويت با كدومه؟[/QUOT
کتاب بانی مسعود عالیه، اما خوب روند دو تا کتاب تا حدی با هم متفاوته ، هر چند کتاب اعتضادی خیلی روان تو ضیح نداده

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
خسته نباشيد دوستاي گلم،يه سوال زبان كتاب معماري غرب باني مسعود راحت تره يا لادن اعتضادي ،من دارم كتاب باني مسعودو ميخونم چون وقت نيست هردو رو بخونم الويت با كدومه؟[/QUOT
کتاب بانی مسعود عالیه، اما خوب روند دو تا کتاب تا حدی با هم متفاوته ، هر چند کتاب اعتضادی خیلی روان تو ضیح نداده
من باني مسعود نخوندم
اما اعتضادي 20 صفه خوندم خوب گفته كه
درك عسكري+غرب قباديان كفايت نميكنه؟

nikta_20

عضو جدید
من باني مسعود نخوندم
درك عسكري+غرب قباديان كفايت نميكنه؟[/QUOTE

وروجك جان جزوه معاصر عسكري كه تو تاپيك جزوه هاست منظورته؟؟اون كامله يعني؟من اونو خوندم قباديانم خوندم اما بازم بعضي تستاي معاصر ناآشناست واسم!!

ReD_CoDE

متخصص REVIT
کاربر ممتاز
من باني مسعود نخوندم

وروجك جان جزوه معاصر عسكري كه تو تاپيك جزوه هاست منظورته؟؟اون كامله يعني؟من اونو خوندم قباديانم خوندم اما بازم بعضي تستاي معاصر ناآشناست واسم!!
کتاب قبادیان خیلی کمه و بهتره بگم کتابچه است تا کتاب
درک عسکری هم که تو سایت برا دانلود هست بیشتر بدرد مرور میخوره تا خوندن
کتاب اعتضادی خوبه برای کسی که می خواد مثلا از 8 تا تست 6 تاشو بزنه وگرنه کنار اون باید معماری از 1900 کرتیس رو هم بخونه که هیچکی جرات خوندن کرتیس رو نداره، حداقل نه تو این زمان کم
اگر وقت ندارید بهترین کار اینه که جزوه درک علی عسکری دانشگاه الزهرا رو که انتشارات دانشگاه تهران (پردیس هنرهای زیبا) داره بخرید و بخونید

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
من باني مسعود نخوندم

کتاب قبادیان خیلی کمه و بهتره بگم کتابچه است تا کتاب
درک عسکری هم که تو سایت برا دانلود هست بیشتر بدرد مرور میخوره تا خوندن
کتاب اعتضادی خوبه برای کسی که می خواد مثلا از 8 تا تست 6 تاشو بزنه وگرنه کنار اون باید معماری از 1900 کرتیس رو هم بخونه که هیچکی جرات خوندن کرتیس رو نداره، حداقل نه تو این زمان کم
اگر وقت ندارید بهترین کار اینه که جزوه درک علی عسکری دانشگاه الزهرا رو که انتشارات دانشگاه تهران (پردیس هنرهای زیبا) داره بخرید و بخونید

هرچی هم بخونیم بازم سوالایی هست که نتونیم جواب بدیم! آخه قرار نیست هر ساختمونی ساخته میشه ما همه چیو در موردش بدونیم! به نظر من بهتره یکی دوتا کتاب بخونیم ولی همونی که میخونیمو خوب بخونیم و بتونیم به همون سوالایی که ازش میاد درست جواب بدیم!

کتاب بانی مسعود خیلی خوب سر فصل بندی کرده اگه فقط یه کتاب میخونید بانی مسعود رو بخونید.
بقیه کتاب ها هم مشابه هستن ولی مطالب رو جسته گریخته گفتن!

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کتاب essential word for toefl ناشرش barrons و 30 تا درس داره. امروز فلش کارتش رو خریدم 115 تا درس داشت!!! کدومشو شماها می خونید!؟ همون 30 تا درس اول کفایت میکنه!؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.