-مطالعه-گروهی؛-آمادگی-جهت-کارشناسی-ارشد91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
كتاب لادن اعتضادي رو چن خريدين؟واسه معاصر
بعدش تو تنظيم قيابكلو اونجاهايي كه بيو گاز و لايه ها ترموسفر مزوسفر اينا رو گفته بايد حفظ كنيم؟

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز

بچه ها من یه سوال دیگه بپرسم !!!
میشه لطفا یه نفر تفاوت سر فصل این دوتا کتابو بگه؟
من دومی رو دارم! همین بسه؟

Saretus

کاربر فعال
بچه ها کارنامه آزمون امروز مرکز معماری رو کسی تونسته بگیره؟ چه مرضشه هی error 404 می ده چرا؟!؟

sana82

عضو جدید
بچه ها کارنامه آزمون امروز مرکز معماری رو کسی تونسته بگیره؟ چه مرضشه هی error 404 می ده چرا؟!؟
دیروز مشکل داشت امروز درست شده
ازمون بنظرت چه طور بود ؟
من بد نبودم اما کلآ سوالاش یه کو چولو از منابعی که معرفی کرده انحراف داره نه؟

آرتميس.artmiss

عضو جدید
كتاب لادن اعتضادي رو چن خريدين؟واسه معاصر
بعدش تو تنظيم قيابكلو اونجاهايي كه بيو گاز و لايه ها ترموسفر مزوسفر اينا رو گفته بايد حفظ كنيم؟
کتاب اعتضادی رو من 6000 تومن خریدم.
واسه گرامر زبان چه کتابی بخونم؟

آخرین ویرایش:

Saretus

کاربر فعال
دیروز مشکل داشت امروز درست شده
ازمون بنظرت چه طور بود ؟
من بد نبودم اما کلآ سوالاش یه کو چولو از منابعی که معرفی کرده انحراف داره نه؟

من نرسیده بودم بخونم ... فقط تاریخ ها رو که تابستون خونده بودم یادم بود... بد نبود... رتبه ام مثل اون دفعه شده بود...البته تاسیسات و ایستایی و منظر رو کلا نزده بودم اما زبانم خیلی خوب شد فکر کنم برای اون بود اونا رو جبران کرد...
شما چه طور بود ... میشه بگین بد نبود یعنی چی؟ آخه من واقعا دلم میخواد بدونم حدود رتبه ام توی این جامعه آماری چند باشه جای امیدواری هست؟

sana82

عضو جدید

من نرسیده بودم بخونم ... فقط تاریخ ها رو که تابستون خونده بودم یادم بود... بد نبود... رتبه ام مثل اون دفعه شده بود...البته تاسیسات و ایستایی و منظر رو کلا نزده بودم اما زبانم خیلی خوب شد فکر کنم برای اون بود اونا رو جبران کرد...
شما چه طور بود ... میشه بگین بد نبود یعنی چی؟ آخه من واقعا دلم میخواد بدونم حدود رتبه ام توی این جامعه آماری چند باشه جای امیدواری هست؟
من تو معماری رتبم20
منظر 9 بود

sana82

عضو جدید

راستی برای ازمون سوم مصالح رو باید از چه کتابی بخونیم؟ چون کتاب کزازی یه بخش به اسم بتن و مواد افزودنی بتن نداره

Saretus

کاربر فعال
من از روی کتابایی که واسه دانشگاه قدیما گرفته بودم خوندم، مصالح ساختمانی دانشگاه امیرکبیر
البته بازم خیلی جامع نبود، هیچ چی راجع به افزودنی ها نداشت ؛ احتمالا اگه خدا بخواد مقررات ملی مبحث بتنی رو بخونم...

jon_sina

عضو جدید
سلام
خسته نباشین همگی من هم دارم واسه ارشد معماری می خونم

مترکونم ارشدو و امسال قبول میشم مخصوصا تهران %
اعتماد به نفس من از تجربه منه.
دفعه دیگه با درصد و رتبه هام میام اینجا اون وقت میبینین.
امیدوارم همتون که زحمت می کشین موفق بشین.

setya20

عضو جدید
بچه ها من واسه آزمون مرکز معماری قسمت منظر کتاب دونالد ویلبر و جزوه غزاله روحانی رو خوندم .اما اصلا جامع نبود شما چی خوندید ؟>؟کتاب منظر مرکز چطوره ؟؟
مرسی

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی برای ازمون سوم مصالح رو باید از چه کتابی بخونیم؟ چون کتاب کزازی یه بخش به اسم بتن و مواد افزودنی بتن نداره

من از روی کتابایی که واسه دانشگاه قدیما گرفته بودم خوندم، مصالح ساختمانی دانشگاه امیرکبیر
البته بازم خیلی جامع نبود، هیچ چی راجع به افزودنی ها نداشت ؛ احتمالا اگه خدا بخواد مقررات ملی مبحث بتنی رو بخونم...

این بتن هم معضلی شده!
من فروتنی رو خوندم که به نظرم خیلی کامل میومد ولی تو پارسه چندتا سوال اومد که بلد نبودم
مثلا مقاومت 28 روزه بتن چند درصد مقاومت نهاییه!؟
نمی خوام زیاد رو مصالح وقت بذارم و همه کتاباشو بخونم ولی کتاب کامل پیدا نمی کنم!

golab

عضو جدید
زبان

زبان

سلام دوست عزیز شما گفتی زبان رو خوب شده درصدت میشه بگی چند زدین و اینکه چه جوری و چه منابعی واسش میخونین؟

Saretus

کاربر فعال
سلام دوست عزیز شما گفتی زبان رو خوب شده درصدت میشه بگی چند زدین و اینکه چه جوری و چه منابعی واسش میخونین؟

راستش تصمیم دارم چینگ رو مثلاً خیر سرم بخونم!!!اما خیلی از برنامه عقبم...
تابستون 504 رو خوندم برای عمومی ... الان فقط از روی لغت هام می خونم ... جون دانشگاه هم دارم راستش نمی شه خیلی دقیق طبق بودجه بندی امتحانا پیش برم...

عمومی رو 48 ( رتبه9 ) ، تخصصی 20 (رتبه 58) ... نگین چقدر خودشیفته است که به این میگه خوب ... چون وقت براش نذاشتم بنظرم خوب بود...

آخرین ویرایش:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من دارم تنظيم شرايط قيابكلو رو ميخونم
اما به نظرم فقط دارم وقت تلف ميكنم
همش فرمول و تعريف
ميگين چيكار كنم؟؟؟؟

sana82

عضو جدید
بچه ها من واسه آزمون مرکز معماری قسمت منظر کتاب دونالد ویلبر و جزوه غزاله روحانی رو خوندم .اما اصلا جامع نبود شما چی خوندید ؟>؟کتاب منظر مرکز چطوره ؟؟
مرسی
خوب جزو منابع ازمون کتاب باغ های ایرانی فصل 2 تا 9 هم بود بیشتر سولاهم از همون کتاب بود،

arcdoc

اخراجی موقت
زبان مرکز معماری

زبان مرکز معماری

سلام
از دوستایی که مرکز معماری شرکت کردن میتونم خواهش کنم سوالات زبان آخرین ازمونشون رو بزارن؟

Saretus

کاربر فعال
بچه ها دوجلدی تنظیم شرایط خانم قیابکلو تو بازار هست؟
پرهام داره؟
قیمتشون چنده؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.