[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

eset

عضو جدید
سلام به همه دوستان
آره من هم ملی حفاری هستم و مصاحبه مجدد ماهشهر قبول شدم.
روز مصاحبه فرمهای گزینش رو نگرفتند و گفتند بعد که قبول شدید باهاتون تماس میگیریم.
شما برا مصاحبه ماهشهر بودید یا تهران؟ و فرم گزینش رو ازتون گرفتند؟

سلام-ماهشهر

milad6721

عضو جدید
سلام به همه دوستان،کسی راجع به نحوه مصاحبه و چیزایی که واسه مصاحبه پالایشگاه بندرعباس باید دونست اطلاعی نداره؟

mosykardorost

عضو جدید
سلام به همه عزیزان
با من حدود دو ماه و نیم پیش زنگ زدن (از پارس جنوبی) گفتن مدرک و عکس و عدم سو پیشینه بفرس منم فرستادم بعد گفتن بیا تهران ساختمان8 (نفت خیز جنوب) واسه تکمیل مدارک گزینش گفتن دو ماه دیگه خبرت میکنیم ولی تا حالا خبری نیس....
خیلی استرس دارم ... خیلی داغونم ...:(:cry::(:cry::(:cry:
خواستم ببینم شما از کجا فهمیدین جزو اون 45 نفرید؟ آیا واسه شما هم این روند پیش اومد؟ آیا من هم جزو اون 45 نفرم؟ آیا امیدی هست؟ از روند استخدامی شما چه خبر؟ آیا .........
تو رو خدا یکی جوابمونو بده .......... لیست این 45 نفرو از کجا میشه درآورد...... آخه مگه با یه زنگ میشه؟؟؟؟؟ شاید یارو اون موقع دسترس نباشه اونوقت همه چی پرررررر....... یعنی یه سال و نیم الافی رفت تو پاچمون .......... یعنی ...........:cry::cry::cry::crying::crying::crying::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:
ان شا الله همه بروبچ به مرادشون برسن.

mosykardorost

عضو جدید
راستی شرمنده از دوستان؛ اگه اومدن تحقیق از محل زندگی و کارو بدبختی چقد سختگیری میکنن و چه سوالاتی میپرسن و احتمال رد تو این مرحله چقدره؟؟؟ و اینکه بعد از تحقیق محلی نوبت چیه؟ مصاحبه عقیدتی یا طب صنعتی یا ....؟ و چه موقع بعد از تحقیق این مراحل اتفاق میوفته؟؟؟؟؟؟
ممنون از تمامی عزیزان
به امید اینکه هیچ جوون لایقی بیکار نباشه;)

آخرین ویرایش:

chemical006

عضو جدید
با سلام شرکت ملی حفاری با من تماس گرفتند و سه شنبه باید برم جهت تکمیل مدارک ---اهواز

سلام
به شما گفتند که چه مدارکی رو بیار؟
اونجا که رفتید اگه تونستی یک سری اطلاعات در مورد نوع کار ، محل کار ، حقوق و شروع دوره و .... بگیر و به ما هم اطلاع بده.
ممنون

سلام به همه دوستان
آره من هم ملی حفاری هستم و مصاحبه مجدد ماهشهر قبول شدم.
روز مصاحبه فرمهای گزینش رو نگرفتند و گفتند بعد که قبول شدید باهاتون تماس میگیریم.
شما برا مصاحبه ماهشهر بودید یا تهران؟ و فرم گزینش رو ازتون گرفتند؟

سلام به همه ی دوستان خصوصا دوستان ملی حفاری من این مراحل رو طی کردم شما وقتی باهاتون تماس گرفتن اول میرید منابع انسانی ملی حفاری تو میدون فرودگاه اهواز پیش اقای سعدی تلفنش همینه که دوستمون گفتن اونجا یه سری کپی و عکس ازتون میگیرن و چند معرفی نامه بهتون میدن به شرح زیر :
1.نامه معرفی به طب صنعتی که جنب بیمارستان نفت هستش شما همون روز صبح زود اگه نامه رو ببرید کارای طب صنعتیتونو تو یه روز میتونید انجام بدید نهایتا تا فرداش طول میکشه خیلیم سخت گیر نیستن فقط اول برید ازمایش خونو بدین چون تا ساعت 9 بیشتر نمونه نمیگیرن اینجا هم ازتون کپی کارت خدمت و 2 یا 3 تا عکس میخوان
2.یه نامه واسه ازمایش عدم اعتیاد که میتونین تو شهر خودتون ازمایش بدین
3.نامه به اگاهی واسه سوپیشینه که از شهر خودتون باید اقدام کنید
4.استعلام کارت پایان خدمت
5.استعلام مدرک دانشگاهی(موارد 3و4و5 سعی کنید خودتون دستی جوابشو بگیرین چون از طریق اداری یکم زمان میبره)
6.معرفی نامه به هسته گزینش اهواز که فلکه ی نخل ابتدای ملی راه هستش حتما در اسرع وقت نامه رو ببرید به هسته گزینش(ممکنه هم نامه به شما ندن و خودشون بفرستن هسته گزینش در اینصورت هم حضوری برین گزینش بگین پرونده من اومده اینجا تا فرمارو بدن پر کنید و کارتون شروع بشه و گرنه خودشون نمیرن دنبال کارتون) چون کار گزینش زمان بر هستش اونجا دوباره عین همون فرمارو بهتون میدن تا پر کنین اگه کپی از فرمای روز مصاحبه دارین ببرین با خودتون تا سریع پرشون کنید بعد حدود 1 ماه از طرف مامورای گزینش شهرتون میان واسه پرس و جو و حدود 1 ماه بعد هم دعوت میشین واسه مصاحبه عقیدتی و بعد هم 1 ماه تقریبا طول میکشه تا جواب گزینش برسه شرکت(واسه گزینش هم تو صفحه های قبلی بگردین همه توضیحاتو دوستان نوشتن و کتاب احکام برای نوجوانان نوشته ی فکر کنم فلاح زاده کتاب خوبیه) بعد از این پروندتون کامله و باید منتظر باشین تا دوره اموزشی شروع بشه و تلفنی دعوتتون کنن واسه اموزش
اگه سوالی دارین در خدمتم

roseperfume2007

عضو جدید
دوستان ماهشهری یه نصیحت بهتون کنم:

اگه گفتن فاز 12 افتادین بگین که جاتونو با یکی دیگه عوض کنن.

چون قرارداد فاز 12 buy back هست و عملا pogc هیچ کارست اینجا.هیچی یاد نمیگیرید.خردادماه هم که راه اندازی فاز هست.بعدش وقتی 2 سالتون تموم شد و خواستین رسمی بشین رسمیتون نمیکنن چون چیزی یاد نگرفتید چون اینجا چیزی برای یادگیری نیست

من که از این وضع بیکاری و چیزی یاد نگرفتن خسته شدم هنوز یک ماه نشده.واقعا این شرکتی بود که این همه واسه استخدامش زحمت کشیدیم.

البته خداروشکر میکنم.اما کاش یه فاز دیگه افتاده بودم که حداقل یکم تجربه کاریم بیشتر میشد

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دوستان ماهشهری یه نصیحت بهتون کنم:

اگه گفتن فاز 12 افتادین بگین که جاتونو با یکی دیگه عوض کنن.

چون قرارداد فاز 12 buy back هست و عملا pogc هیچ کارست اینجا.هیچی یاد نمیگیرید.خردادماه هم که راه اندازی فاز هست.بعدش وقتی 2 سالتون تموم شد و خواستین رسمی بشین رسمیتون نمیکنن چون چیزی یاد نگرفتید چون اینجا چیزی برای یادگیری نیست

من که از این وضع بیکاری و چیزی یاد نگرفتن خسته شدم هنوز یک ماه نشده.واقعا این شرکتی بود که این همه واسه استخدامش زحمت کشیدیم.

البته خداروشکر میکنم.اما کاش یه فاز دیگه افتاده بودم که حداقل یکم تجربه کاریم بیشتر میشد

سلام

با یه بخش هایی از صحبت هات موافقم: اینکه تو این فاز به علت پیشرفت کار و رو به اتمام بودن ممکنه فعلا کاری برای انجام دادن نباشه.

ولی با این بخشش مشکل دارم: "بعدش وقتی 2 سالتون تموم شد و خواستین رسمی بشین رسمیتون نمیکنن...."
به هر حال شما می تونین یه سری اطلاعات رو از سرپرست و همچنین از اسناد پروزه بگیرید و کسی که نمره شما رو رد می کنه سرپرست هست و مطمئن باشین ایشون هم بر همه این مسائل و مشکلات واقفه. می تونید همین مسائل رو باهاشون مطرح کنید تا شما رو برای دوره به فازهای دیگه ببرن و...
و همچنین در مورد قرارداد BuyBack سوالی برام پیش اومده.
به نظر من و تا جایی که من می دونم نوع قرارداد بیشتر از لحاظ سرمایه گذاری و سود بهره برداری با سایر قراردادها فرق داره. قرارداد فاز ما یعنی 20,21 به صورت EPCC هست. نوع نظارت کارفرما کاملا مشخص هست و حتی سطح نظارتی هم مشخص شده(یعنی قرار نیست واسه هرکاری کارفرما بره پای کار، با توجه به درجه اهمیت دسته بندی شده)

با اطلاعاتی که شما دارین، در این قرارداد BuyBack نحوه نظارت کارفرما به چه صورت هست؟ خیلی مشتاقم در مورد این نوع قرارداد از اطلاعات شما بهره مند بشم.

آخرین ویرایش:

حمیدرضا دشتی

اخراجی موقت
سلام علیکم
اینا همش سیاه بازیه
ما یه کشوری داریم که الان تحریم شده
نه میتونیم نفت و گاز تولید کنیم
نه میتونیم بفروشیمش
کلا دور نفت و گاز رو خط بکشید بهتره
مثلا ما با فوق لیسانس نفت بیکاریم حداقل 500-600 نفرم میشناسم با فوق لیسانس نفت بیکار هستن
خودتون بهتر میدونید که مردمی داریم که بدبخت عالم هستن الان
نه کار هست
نه پول هست
نه میشه با گرونی ها ازدواج و تشکیل خانواده کرد
کلا مردم ما اینده ای ندارن
متاسفیم
ان شاء الله وضع بهتر شود اما مطمئنم وضع موجود هر روز بدتر و سخت تر میشود.

farkhaniii

عضو جدید
با سلام

قابل توجه دوستان تکمیل ظرفیت ، امروز پیش آقای ربگر بودم و تونستم یکم اطلاعات بگیرم

ظاهرا حدود 300 نفر دیگه پارس برای تکمیل ظرفیت گرفته و به دو گروه 150 نفره تقسیم بندی کردن

از تاریخ دقیق دورهای آموزشی خبر نداشت

roseperfume2007

عضو جدید
سلام

با یه بخش هایی از صحبت هات موافقم: اینکه تو این فاز به علت پیشرفت کار و رو به اتمام بودن ممکنه فعلا کاری برای انجام دادن نباشه.

ولی با این بخشش مشکل دارم: "بعدش وقتی 2 سالتون تموم شد و خواستین رسمی بشین رسمیتون نمیکنن...."
به هر حال شما می تونین یه سری اطلاعات رو از سرپرست و همچنین از اسناد پروزه بگیرید و کسی که نمره شما رو رد می کنه سرپرست هست و مطمئن باشین ایشون هم بر همه این مسائل و مشکلات واقفه. می تونید همین مسائل رو باهاشون مطرح کنید تا شما رو برای دوره به فازهای دیگه ببرن و...
و همچنین در مورد قرارداد BuyBack سوالی برام پیش اومده.
به نظر من و تا جایی که من می دونم نوع قرارداد بیشتر از لحاظ سرمایه گذاری و سود بهره برداری با سایر قراردادها فرق داره. قرارداد فاز ما یعنی 20,21 به صورت EPCC هست. نوع نظارت کارفرما کاملا مشخص هست و حتی سطح نظارتی هم مشخص شده(یعنی قرار نیست واسه هرکاری کارفرما بره پای کار، با توجه به درجه اهمیت دسته بندی شده)

با اطلاعاتی که شما دارین، در این قرارداد BuyBack نحوه نظارت کارفرما به چه صورت هست؟ خیلی مشتاقم در مورد این نوع قرارداد از اطلاعات شما بهره مند بشم.

سلام صالحی جان

قرارداد شما finance هست.اره از نظر اقتصادی تفاوت دارن اما از نظر مسولیت ها هم تفاوت دارن.اگه به spec فاز خودتون مراجعه کنی توی قسمت کمپانی زده نفت و گاز پارس و توی ITPدقیقا مسولیت های شما و نوع نظارت هاتون مشخص شده

اما توی فاز 12 کمپانی پتروپارس هست.

یعنی ما حق نظارت نداریم بلکه پتروپارس نظارت میکنه.درباره ی تفاوت اقتصادی این 2 اطلاع زیادی ندارم.میتونی سرچ کنی.قرارداد buy back یا بیع متقابل.

اما تا حدی که میدونم بیه متقابل یعنی طرف قرارداد همه کارها رو خودش انجام میده از طراحی تا نظارت.ولی به ازای اون مقداری از محصول رو برمیداره

درباره دوره هم حق با شماست.اما اینکارا رو خیلی سخت میشه انجام داد.من تمام سعی خودمو میکنم.اما بازم خیلی محدودیت داره.مطمنا فازهای دیگه راحتر میشه تجربه کسب کرد

roseperfume2007

عضو جدید
بچه های گروه سوم POGC که به عسلویه اعزام شدین، اونجا دو هفته می مونین؟

بستگی به نفری داره که قراره قرینه ی شما (back to back) باشه داره.بعضی از دوستان رفتن خونه، یک هفته رست و متقابلا بعضی یک هفته کار و بعدش 2 هفته رست.بعضی ها هم 2 هفته میرن رست.یا دو هفته میمونن.

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
قرارداد BuyBack چه جور قرار دادی هست؟

سلام
لینک زیر توضیحات کاملی در مورد انواع قراردادها از جمله BuyBack رو ارئه داده.

http://www.peymankar.com/mediawiki/...AA_.E2.80.93_.D8.B3.D8.A7.D8.AE.D8.AA_EPC_.29

سلام صالحی جان

قرارداد شما finance هست.اره از نظر اقتصادی تفاوت دارن اما از نظر مسولیت ها هم تفاوت دارن.اگه به spec فاز خودتون مراجعه کنی توی قسمت کمپانی زده نفت و گاز پارس و توی ITPدقیقا مسولیت های شما و نوع نظارت هاتون مشخص شده

اما توی فاز 12 کمپانی پتروپارس هست.

یعنی ما حق نظارت نداریم بلکه پتروپارس نظارت میکنه.درباره ی تفاوت اقتصادی این 2 اطلاع زیادی ندارم.میتونی سرچ کنی.قرارداد buy back یا بیع متقابل.

اما تا حدی که میدونم بیه متقابل یعنی طرف قرارداد همه کارها رو خودش انجام میده از طراحی تا نظارت.ولی به ازای اون مقداری از محصول رو برمیداره

درباره دوره هم حق با شماست.اما اینکارا رو خیلی سخت میشه انجام داد.من تمام سعی خودمو میکنم.اما بازم خیلی محدودیت داره.مطمنا فازهای دیگه راحتر میشه تجربه کسب کرد

سلام. ممنون از توضیحاتت
بنده هم عرض کردم که قرارداد فاز 20، 21 EPCC هست و به مسئولیت هایی که توی ITP توافق شده هم واقفم. ولی اینکه شما میگین قرارداد ما Finance هست یه خرده برام قابل فهم نیست. این رو می دونم که برای فاز 17، 18 قراداد به صورت فاینانس هست. البته برای من نوع تامین مالی قرارداد اصلا مهم نیست. مهم واسم نوع نظارت تو قراردادهاست. اینجور که شما میگین تو BuyBack شرکت POGC دستگاه نظارت نیست و همه چی به دست پتروپارس سپرده شده. پس اگه اینجوره، واقعا نقش POGC از لحاظ فنی مهندسی اونجا چیه؟ وظیفه مهندسین که قبلا اونجا بودن چی بوده؟

آخرین ویرایش:

roseperfume2007

عضو جدید
سلام

http://www.peymankar.com/mediawiki/index.php?title=%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9_%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF_%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF#.D9.82.D8.B1.D8.A7.D8.B1.D8.AF.D8.A7.D8.AF.D9.87.D8.A7.DB.8C_.28_.D8.B7.D8.B1.D8.A7.D8.AD.DB.8C_.E2.80.93_.D8.AA.D8.A3.D9.85.DB.8C.D9.86_.D8.AA.D8.AC.D9.87.DB.8C.D8.B2.D8.A7.D8.AA_EP.29_.D9.88_.28_.D8.B7.D8.B1.D8.A7.D8.AD.DB.8C_.E2.80.93_.D8.AA.D8.A3.D9.85.DB.8C.D9.86_.D8.AA.D8.AC.D9.87.DB.8C.D8.B2.D8.A7.D8.AA_.E2.80.93_.D8.B3.D8.A7.D8.AE.D8.AA_EPC_.29

سلام. ممنون از توضیحاتت
بنده هم عرض کردم که قرارداد فاز 20، 21 EPCC هست و به مسئولیت هایی که توی ITP توافق شده هم واقفم. ولی اینکه شما میگین قرارداد ما Finance هست یه خرده برام قابل فهم نیست. این رو می دونم که برای فاز 17، 18 قراداد به صورت فاینانس هست. البته برای من نوع تامین مالی قرارداد اصلا مهم نیست. مهم واسم نوع نظارت تو قراردادهاست. اینجور که شما میگین تو BuyBack شرکت POGC دستگاه نظارت نیست و همه چی به دست پتروپارس سپرده شده. پس اگه اینجوره، واقعا نقش POGC از لحاظ فنی مهندسی اونجا چیه؟ وظیفه مهندسین که قبلا اونجا بودن چی بوده؟

وظیفه خاصی نداریم اینجا.وزیر بیاد گزارس بخواد مینویسیم.بریم سایت چیزی مغایر با spec ببینیم نامه نگاری میکنیم با پتروپارس.همین.در همین حد.

واسه همینه که من میگم بچه ها سعی کنن فاز 12 نیوفتن دیگه.

roseperfume2007

عضو جدید
سلام

http://www.peymankar.com/mediawiki/index.php?title=%D8%A7%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B9_%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF_%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF#.D9.82.D8.B1.D8.A7.D8.B1.D8.AF.D8.A7.D8.AF.D9.87.D8.A7.DB.8C_.28_.D8.B7.D8.B1.D8.A7.D8.AD.DB.8C_.E2.80.93_.D8.AA.D8.A3.D9.85.DB.8C.D9.86_.D8.AA.D8.AC.D9.87.DB.8C.D8.B2.D8.A7.D8.AA_EP.29_.D9.88_.28_.D8.B7.D8.B1.D8.A7.D8.AD.DB.8C_.E2.80.93_.D8.AA.D8.A3.D9.85.DB.8C.D9.86_.D8.AA.D8.AC.D9.87.DB.8C.D8.B2.D8.A7.D8.AA_.E2.80.93_.D8.B3.D8.A7.D8.AE.D8.AA_EPC_.29

سلام. ممنون از توضیحاتت

من از هدمون پرسیدم گفتن finance هست فاز شما.اما خوب جنبه اقتصادیش مهم نیست واسه ما.مهم اینه که شما حق نظارت دارید ولی ما نداریم

asalooasalooyeh

عضو جدید
با سلام

قابل توجه دوستان تکمیل ظرفیت ، امروز پیش آقای ربگر بودم و تونستم یکم اطلاعات بگیرم

ظاهرا حدود 300 نفر دیگه پارس برای تکمیل ظرفیت گرفته و به دو گروه 150 نفره تقسیم بندی کردن

از تاریخ دقیق دورهای آموزشی خبر نداشت

سلام دوست عزيز farkhaniii

من شهريور رفتم تهران مصاحبه دادم و دو هفته قبل جوابش اومد و خدا رو شكر قبول شدم . من براي سازمان منطقه ويژه پارس اسمم در اومده

آيا اين تكميل ظرفيت كه فرموديد مربوط به ما هم ميشه؟؟؟

لطفا پاسخ بديد

خيلي لطف ميكنيد مهندس عزيز

asalooasalooyeh

عضو جدید
با سلام به همه دوستان گل:gol::gol::gol::gol::gol:

كساني كه به تازگي قبول شدند. و الان به كار در شركت نفت مشغول شده اند:w28:

شما يادتون هست فرم گزينشتون همه رو پر كرديد:que::que:

اگه گفته بود 4 تا همسايه. هر 4تا رو پر كرديد يا مثلا 2-3 تا رو نوشتيد:que::que:

اگه كامل پر نكنيد ايراد ميگيرن؟:que::que:

لطفا جواب بدهيد

صميمانه قدرداني ميكنم:w27:

asalooasalooyeh

عضو جدید
طب صنعتي و گزينش

طب صنعتي و گزينش

سلام به همه مهندسين گل نفتي:gol::gol::gol::gol:

به ما دو هفته قبل جواب تكميل ظرفيت را اعلام كردند.:w23::w33::w32:

خدا رو شكر قبول شديم......................

آيا كسي ميدونه كه چه وقت به ما براي طب صنعتي و گزينش خبر ميدن:que::que::que:

لطفا اگه كسي ميدونه به ما يه خبري بده:que::que::que::que::que:

حداقل حدودش رو هم بگيد يا بفرماييد دوره خودتون چند وقت طول كشيد ممنون ميشم:w27:

hatef montazer

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان.
منم مصاحبه تکمیل ظرفیت نفت قبول شدم.
واسه مصاحبه دفته بودم ماهشهر شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب.
میخواستم بدونم کی واسه طب صنعتی و گزینش باهام تماس میگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنماییم کنین به شدت استرس دارم.:cry:

asalooasalooyeh

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان.
منم مصاحبه تکمیل ظرفیت نفت قبول شدم.
واسه مصاحبه دفته بودم ماهشهر شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب.
میخواستم بدونم کی واسه طب صنعتی و گزینش باهام تماس میگیرن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا راهنماییم کنین به شدت استرس دارم.:cry:

سلام مهندس گل:gol::gol:
منم شرايطم شبيه به شماستو سراسر از استرس:cry::cry::cry:

لطفا اگه خبري شد حتما به من خبر بديد

من در اسرع وقت اخبارم رو به شما انتقال ميدم به دليل اينكه ميدونم چه حسي داريد:w29::w29::w29::w29::w29::w29:

با تشكر

mosykardorost

عضو جدید
سلام به همه ی عزیزانی که تو آخرین مرحله تکمیل ظرفیت پرونده 90 گیر کردن و نمیدونن چی قراره سرشون بیاد :cry: البته اونایی که تو مصاحبه قبول شدن و فرمای گزینش اونا تکمیله بعد حدود 2 ماه میان پرس و جو از محل زندگی و .... واگه اومدن واسه تحقیق حدودا 1 هفته تا 3 هفته بعد طول میکشه تا واسه طب خبرتون کنن نگران نباشید حتما میزنگن;)
اما قضیه اون 45 نفر چطوریه خدا میدونه.....:que: میخواستم بدونم کسی از برو بچ با صفای این فروم هست که نیمه اول مهر واسه تکمیل مدارک گزینش از دفتر منابع انسانی نفت خیز جنوب تو تهران(ساختمان 8 آقای غفاری) ازش دعوت شه:que::que::que: ما اون روز(12 مهر) حدود یه 10 نفری بودیم و تا الانم از هیکی خبری نیست:( دارم داغون میشم کمک کمک کمک ..........:cry::cry::cry::crying:

mosykardorost

عضو جدید
اونقدر طولش میدن این مراحل گزینشو که تا تموم شه با عرض معذرت یه چنتاییشو میندازیم بالاخره:D:D:D بعدشم هزار جور فکر میاد سرم که دارن نابودم میکنن:cry::cry::cry: کاشکی خیلی زود این دوران فلاکت و بدبختی و تو سر کوبیدنا و خلاصه فقر و فحشا تموم شه و مام تکلیفمونو بدونیم:confused::confused::confused: میترسم انقد لفتش بدن بخوریم به انتخابات و همه چی شیر تو شیر شه و ... بقیشم خودتون بهتر میدونیدو خلاصه بگن آقا با کمال احترام هری(معذرت میخوام):exclaim::w00::w06::w13::w09::w22: (این حرفا تو دلم بد جوری گیر کرده بود البته جنبه مزاح هم داشت در هر صورت ببخشید)

gulunc

عضو جدید
سلام به همه ی عزیزانی که تو آخرین مرحله تکمیل ظرفیت پرونده 90 گیر کردن و نمیدونن چی قراره سرشون بیاد :cry: البته اونایی که تو مصاحبه قبول شدن و فرمای گزینش اونا تکمیله بعد حدود 2 ماه میان پرس و جو از محل زندگی و .... واگه اومدن واسه تحقیق حدودا 1 هفته تا 3 هفته بعد طول میکشه تا واسه طب خبرتون کنن نگران نباشید حتما میزنگن;)
اما قضیه اون 45 نفر چطوریه خدا میدونه.....:que: میخواستم بدونم کسی از برو بچ با صفای این فروم هست که نیمه اول مهر واسه تکمیل مدارک گزینش از دفتر منابع انسانی نفت خیز جنوب تو تهران(ساختمان 8 آقای غفاری) ازش دعوت شه:que::que::que: ما اون روز(12 مهر) حدود یه 10 نفری بودیم و تا الانم از هیکی خبری نیست:( دارم داغون میشم کمک کمک کمک ..........:cry::cry::cry::crying:
سلام دوست عزيز

منم جزهمون 45 نفر هستم، همون اوايل مهر از طرف شركت زنگ زدن رفتم تهران واسه ادامه مراحل استخدامي، رفتم سه تا معرفي نامه دادن بهم يكش واسه طب صنتي بود كه همون موقع طي2-3 روزي كه اونجا بودم انجام شد، يكيش هم براي انگشت نگاري بود كه اومدم شهرمون جوابشو گرفتم پست كردم براشون، اون يكيش هم واسه گزينش بود كه 9 مهر بردم پيش آقاي غفاري كه ايشون باز يه دونه از همون فرم هايي كه زمان مصاحبه فني تخصصي تحويل داده بوديم را داد بهم پر كردم گفت ميذارمش تو نوبت برو هر وقت كه نوبتت شد زنگ ميزنم بيايي مصاحبه عقيدتي، گفت دو ماهي طول ميكشه تا نوبتت بشه، هنوز كه هنوزه خبري نشده، شما هم جز همون 45 نفر بودين؟

iman-bonapart

عضو جدید
سلام مهندس
شما از قبولیهای چه دوره ای هستین؟

iman-bonapart

عضو جدید
سلام دوست عزيز

منم جزهمون 45 نفر هستم، همون اوايل مهر از طرف شركت زنگ زدن رفتم تهران واسه ادامه مراحل استخدامي، رفتم سه تا معرفي نامه دادن بهم يكش واسه طب صنتي بود كه همون موقع طي2-3 روزي كه اونجا بودم انجام شد، يكيش هم براي انگشت نگاري بود كه اومدم شهرمون جوابشو گرفتم پست كردم براشون، اون يكيش هم واسه گزينش بود كه 9 مهر بردم پيش آقاي غفاري كه ايشون باز يه دونه از همون فرم هايي كه زمان مصاحبه فني تخصصي تحويل داده بوديم را داد بهم پر كردم گفت ميذارمش تو نوبت برو هر وقت كه نوبتت شد زنگ ميزنم بيايي مصاحبه عقيدتي، گفت دو ماهي طول ميكشه تا نوبتت بشه، هنوز كه هنوزه خبري نشده، شما هم جز همون 45 نفر بودين؟
من جزء 45 نفرم ولی هیچ کاری تا حالا انجام ندادیم ، مناطق هم فقط میگه منتظر باشین باهاتون تماس میگیریم

farkhaniii

عضو جدید
سلام دوست عزيز farkhaniii

من شهريور رفتم تهران مصاحبه دادم و دو هفته قبل جوابش اومد و خدا رو شكر قبول شدم . من براي سازمان منطقه ويژه پارس اسمم در اومده

آيا اين تكميل ظرفيت كه فرموديد مربوط به ما هم ميشه؟؟؟

لطفا پاسخ بديد

خيلي لطف ميكنيد مهندس عزيز

سلام دوست عزیز

نه فقط مربوط به شرکت نفت و گاز پارس بود

منطقه ویژه جداگانه اس

mosykardorost

عضو جدید
سلام دوست عزيز

سلام عزیز ؛ ولی وقتی من رفتم تهران فقط او فرمای گزینشو که واسه تحقیقه، دادن بهم ، منم پر کردم دادم به غفاری گفتن که برو 2 یا 2.5 ماه بعد خبرت میکنیم واسه عقیدتی.... ولی خبری از طب صنعتی نبووووووووووووووووووووود :eek::question::w20: والا من از قضیه 45 نفر بعد اینکه به من زنگ بزنن با خبر شدم و در ضمن یک هفته پیش اومدن از محلمون تحقیق واینکه به من گفتن مصاحبه تخصصی نمیخواد همون مصاحبه اولیت قبوله ..... حالا خودمم موندم که از اون 45 نفرم یا نه ... دیگه دارم قاط میزنم ... سکته نکنم خوبه ...:w00::w00::w00::w06::w06::w06:

بالا