[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به همه دوستان گل.....

چند سوال داشتم لطفا راهنمايي بفرماييد.....

من سازمان منطقه ويژه پارس قبول شدم.....

آيا از دوستان عزيز كسي اطلاع داره كه محل كارش كجاست؟

نوع كارش تو سايت هست يا كادر اداري؟ (فوق ليسانس عمران)

شرايط كاريش خيلي سخته؟ من از هر كس مي پرسم ميگه شرايطش وحشتناكه! اما خودم خيلي علاقه مندم كه برم براي كار

آيا دو هفته كار هست دو هفته استراحت؟ يا كلا بايد هر هفته شنبه تا چهارشنبه سر كار باشيم؟

حقوقش چند تومن ميشه حدودا؟ ( با در نظر گرفتن ممتازي ارش عمران !!!!)

حقوق ممتازي چقدر بيشتر از آزموني هست؟ اصلا تفاوتي هم داره؟

چشمم تا شماره چند ضعيف باشه نيازي به ليزر نداره؟!!!!

راستي به ما هنوز واسه معاينه پزشكي و گزينش خبر ندادن. گفتن نه زنگ بزنيد نه مراجعه حضوري كنيد.تا كي به ما خبر ميدن؟ چند ماه طول ميكشه؟

دوستان گل تو رو خدا بهم جواب بدين . دم همتون گرم. خيلي مردين.................
قبول شدنتون رو تبریک میگم.
من سازمان منطقه ویژه نیستم اما عسلویه کار میکنم.
کار یک مهندس معمولا" هم توی سایته هم توی یک اتاق اما فکر کنم بیشتر کار تون داخل اتاق باشه اما خوب طبیعتا" اولش باید با سایت و وضعیت اونجا توی سایت آشنا بشید.
شرایط کار و زندگی سخت هست اما نه اونجوری که میگن بالاخره یکگ مهندس باید بتونه تو شرایط سخت هم کار کنه اما همیشه سخت نیست و لذت های خوش رو هم داره .
الان کار توی منطقه ویژه بصورت یک یک هست یعنی 14 روز کار 14 روز استراحت و یا اینکه 7 روز کار هفت روز استراحت .
از لحاظ حقوقی نمیدونم دقیقا".

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام مهندس عزيز و گل:cool:

ممنون از پاسختون;)

جسارتا وقتي شما براي طب صنعتي رفتيد . شماره چشمتون چند بود:que: بالاي 3 بود:que:

ممنون از پاسختون:gol::gol::gol::gol:

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت آقاي صالحي عزيز و همه دوستان عزيز.....

آيا كسي از ميزان حقوق فوق ليسانس عمران در سازمان منطقه ويژه پارس خبر داره؟

سازمان منطقه ويژه پارس چه جور جايي هست؟ آيا يك شركته؟ كارش واسه مهندس عمران تو سايته؟ يا يك قسمت اداري هست؟

با تشكر از همه دوستان عزيز.........
بیشتر یک قسمت اداری عمرانی هست که بیشتر کارهای پشتیبانی برای مجتمع های تولیدی رو انجام میده .
جای بسیار خوبیه .
اصلا" نگران نباشید.

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام مهندس جان :thumbsup2:

واقعا ممنونم از پاختون:gol:

من با شرايط سايت مشكلي ندارم:cool:

از ضريب حقوقي اطلاعي نداريد:que:

asalooasalooyeh

عضو جدید
قبول شدنتون رو تبریک میگم.
من سازمان منطقه ویژه نیستم اما عسلویه کار میکنم.
کار یک مهندس معمولا" هم توی سایته هم توی یک اتاق اما فکر کنم بیشتر کار تون داخل اتاق باشه اما خوب طبیعتا" اولش باید با سایت و وضعیت اونجا توی سایت آشنا بشید.
شرایط کار و زندگی سخت هست اما نه اونجوری که میگن بالاخره یکگ مهندس باید بتونه تو شرایط سخت هم کار کنه اما همیشه سخت نیست و لذت های خوش رو هم داره .
الان کار توی منطقه ویژه بصورت یک یک هست یعنی 14 روز کار 14 روز استراحت و یا اینکه 7 روز کار هفت روز استراحت .
از لحاظ حقوقی نمیدونم دقیقا".

si_ja103

عضو جدید
دوست گرامی من هر کدوم از چشمام بالای 5 هست برای طب صنعتی تنها حرفی که بهم زده شد این بود "چرا لیزیک نمیکنی؟" منم گفتم از عوارض احتمالیش می ترسم.و گفتن چون کارت تو مناطق عملیاتی هست ممکنه ردت کنن که نکردن نگران نباش
سلام مهندس عزيز و گل:cool:

ممنون از پاسختون;)

جسارتا وقتي شما براي طب صنعتي رفتيد . شماره چشمتون چند بود:que: بالاي 3 بود:que:

ممنون از پاسختون:gol::gol::gol::gol:

si_ja103

عضو جدید
مهندس عزیز مسئلته این فیش حقوقی که میاد همزمان باهاش پول میریزن به حساب؟
راستش واسه ما هم یه فیش حقوقی اومد ولیکن خبری از پول نیست.
سلام. فیش حقوقی آبان ماه هم ارسال شد. طبق معمول اگه کسی رو جا انداختم، پیام خصوصی بده.

si_ja103

عضو جدید
دوستان عزیز کسی جواب منو نمیدونه؟؟؟؟؟
سلام بر دوستان گرامی، دوستان پارس گروه های قبلی ، تاریخ معرفی ما به عسلویه 1 آذر هست ولیکن برای ما 30 آبان بلیط گرفتن 2 تا سوال ازتون دارم
1. آیا از فرودگاه میان دنبالمون؟
2. دقیقا باید خودمون رو کجا معرفی کنیم ؟
و اسکانمون کجاست ،( همون روز 30 ام فعلا مسئله است)؟
سپاس بابت جوابتون

asalooasalooyeh

عضو جدید
دوست گرامی من هر کدوم از چشمام بالای 5 هست برای طب صنعتی تنها حرفی که بهم زده شد این بود "چرا لیزیک نمیکنی؟" منم گفتم از عوارض احتمالیش می ترسم.و گفتن چون کارت تو مناطق عملیاتی هست ممکنه ردت کنن که نکردن نگران نباش

مهندس جان من هر كدوم از چشمام 2.25 هست. شما كجا چشماتون رو چك كردن؟ بيمارستان نفت تهران؟ يا جاي ديگه اي ؟

si_ja103

عضو جدید
سلام ، دوره ما رسما 15 مهر شروع شد و 14 آبان تمام . برای ما عمرانیها به دلایل نامعلوم دوره تخصصی بر خلاف دیگر دوستان عمرانی برگذار نشد.
سلام و خدا قوت
دوست عزیزم میشه بگید دوره شما کی شروع شد و کی پایان یافت؟

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام و صبح شما به خیر
خواهش میکنم وظیفه بود که جواب بدم.
مطمئن باش بعد از چند وقت اونقدر تو اتاق میشنید که خسته میشید.
از حقوق خبری ندارم.

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام ، دوره ما رسما 15 مهر شروع شد و 14 آبان تمام . برای ما عمرانیها به دلایل نامعلوم دوره تخصصی بر خلاف دیگر دوستان عمرانی برگذار نشد.

مهندس جان جسارتا شما كجا كار مي كنيد:que: عسلويه هستيد:que: كارتون چي هست:que: چون خودم عمران خوندم :w10:و شرايط مشابه داريم مي پرسم:w28:

با تشكر فراوان:gol::gol:

asalooasalooyeh

عضو جدید
من اون موقع عینک نمیزدم.
مگه گفتن مشکل داره؟

من دو تا از دوستاي صميميم شركت نفت قبول شدن الن 3-4 ماه است

رفته بودن تهران براي طب صنعتي. شماره چشمشون زياد بوده اما نميدونمك چند بوده. بهشون گفته بودن 1 ماه وقت داري بري ليزر بزني

اونا هم ليزر زدن:cry:

رو همين حساب استرس دارم:crying:

بازم از جوابتون مهندس صميمانه تشكر مي كنم:w27:

bikar20

عضو جدید
من دو تا از دوستاي صميميم شركت نفت قبول شدن الن 3-4 ماه است

رفته بودن تهران براي طب صنعتي. شماره چشمشون زياد بوده اما نميدونمك چند بوده. بهشون گفته بودن 1 ماه وقت داري بري ليزر بزني

اونا هم ليزر زدن:cry:

رو همين حساب استرس دارم:crying:

بازم از جوابتون مهندس صميمانه تشكر مي كنم:w27:
بچه ها اگه با عینک دید کامل داشته باشید مشکلی براتون بیش نمی یاد فقط اونایی که عینکی هستند را می فرستند کمیسیون که اونجا به احتمال خیلی زیاد قبول می شوند . فقط مگه اینکه خیلی مشکل وخیمی داشته باشید ضمنا اگه عینکی هستید حتما عینکتون رو موقع معاینه بزیند تا تو فرمتون شماره چشمتون را با عینک بزنند والا شماره چشمتون را بدون عینک محاسبه می کنند که خیلی بالا می ره. استرس هم نداشته باشید تقریبا همه بذیرفته می شوند. مگه اینکه کارتون خیلی حساس باشه در عین حال مشکل خیلی وخیمی هم داشته باشید که معمولا این اتفاق نمی افته.

asalooasalooyeh

عضو جدید
بچه ها اگه با عینک دید کامل داشته باشید مشکلی براتون بیش نمی یاد فقط اونایی که عینکی هستند را می فرستند کمیسیون که اونجا به احتمال خیلی زیاد قبول می شوند . فقط مگه اینکه خیلی مشکل وخیمی داشته باشید ضمنا اگه عینکی هستید حتما عینکتون رو موقع معاینه بزیند تا تو فرمتون شماره چشمتون را با عینک بزنند والا شماره چشمتون را بدون عینک محاسبه می کنند که خیلی بالا می ره. استرس هم نداشته باشید تقریبا همه بذیرفته می شوند. مگه اینکه کارتون خیلی حساس باشه در عین حال مشکل خیلی وخیمی هم داشته باشید که معمولا این اتفاق نمی افته.

سلام مهندس عزيز:gol::gol:

ميشه لطفا منظورتون رو از اين جمله بفرماييد

درست متوجه نميشم:que:

حتما عینکتون رو موقع معاینه بزیند تا تو فرمتون شماره چشمتون را با عینک بزنند والا شماره چشمتون را بدون عینک محاسبه می کنند که خیلی بالا می ره:question:

با سپاس فراوان:w27:

Yadavaran

عضو جدید
اولویت‌های جذب نیروی انسانی در صنعت نفت اعلام شد

۱۰:۲۴ (شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۱)
اخبار مرتبط

نسخه چاپی
شانا _ گروه نفت: معاونت منابع انسانی و مدیریت وزارت نفت اولویت‌های جذب نیروی انسانی در صنعت نفت را اعلام کرد.

به گزارش شانا، با هماهنگی انجام شده میان دانشگاه صنعت نفت و چهار شرکت اصلی وزارت نفت، از این پس اولویت جذب نیروی انسانی در این صنعت به ترتیب با فارغ‌التحصیلان گروه الف دانشگاه صنعت نفت، دانش‌آموختگان ممتاز دانشگاه‌ها و پذیرفته‌شدگان آزمون از طریق فراخوان عمومی خواهد بود.پیش تر نیز معاون منابع انسانی و مدیریت وزیرنفت از موافقت وزیر نفت و صدور مجوز انتخاب، استخدام و به‌کارگیری 2 هزار و 676 نفر در شرکت ملی نفت ایران خبر داده و گفته بود: استخدام این تعداد نیروی انسانی با هماهنگی و نظارت مستقیم معاونت توسعه منابع انسانی و مدیریت و رعایت سایر شرایط از طریق فارغ‌ التحصیلان گروه "الف" دانشگاه صنعت نفت، دانش‌ آموختگان ممتاز دانشگاه‌ ها و فراخوان عمومی در آینده نزدیک محقق می شود. کریم سلحشور همچنین تاکید کرده بود: این افراد در مقاطع کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری و در گروه‌های شغلی مورد نیاز جذب صنعت می شوند.به گفته او افراد تازه استخدام در برابر سمت‌ های سازمانی مصوب بلاتصدی و با رعایت دستورعمل و ضوابط پذیرش و استخدام نیروی انسانی شایسته در صنعت نفت به کار گرفته می شوند.

farhangp86

عضو جدید
غرور شوق
آسمان به حال من غبطه می خورد
من در زمین بالاتر از آسمانیانم
سرخی خون من به سبزی می گراید
فکر من روی نیزه ها ، بالاتر از خورشید است
خورشید دگر روی نمایان شدن ندارد
روشنی روز به تاریکی مطلق می گراید
زمین و زمان به یک لحظه می مانند
دگر حرکتی به پیش نمی بینم
آنجاست که آسمان هم از زمین روی برمی گرداند
آسمان از بهت و بغض ، اشک و آهی ندارد
وا به حال زمینیان ،دگر رحمتی نمی بینند
حالا که آسمان اشک ندارد
زمینیان تا به ابد باید بگریند نه به حال من بلکه به حال خویش
اما من تا به ابد در آسمان شفاعت می کنم
شفاعت آنانکه با من و به یاد من باشند....

اللهم ارزقنا شفاعة الحسین یوم الورود

bikar20

عضو جدید
سلام مهندس عزيز:gol::gol:

ميشه لطفا منظورتون رو از اين جمله بفرماييد

درست متوجه نميشم:que:

حتما عینکتون رو موقع معاینه بزیند تا تو فرمتون شماره چشمتون را با عینک بزنند والا شماره چشمتون را بدون عینک محاسبه می کنند که خیلی بالا می ره:question:

با سپاس فراوان:w27:
شما وقتی عینک زده باشی اگه همه شکل را بگی تو قسمت نظر پزشک مشخصات عینکت نوشته می شود یعنی تمامی شکل ها رو توانستی بخونی ولی اگه عینکی باشی و عینک نزنی نمی تونی شکل هارو بخونی و مثلا تو فرمت می نویسه شماره چشم شما 6/10 یعنی دیدت اینقدره .من دیدم روز معاینه بعضی ها این کارو کرده بودند و عینک نزده بودند که خیلی تعجب کردم.

icofc

عضو جدید
سلام
من مصاحبه مجدد شرکت نفت مرکزی زاگرس قبول شدم
کسی اطلاعی از محل کار شرکت زاگرس ، نحوه اقماری و حقوقش داره؟
ممنون

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام به همه مهندسين گل :gol::gol:

1 سوال داشتم:question:

كسي شماره تلفن منابع انساني سازمان منطقه ويژه پارس رو داره:que:

خواستم ببينم كي به ما ميگن براي طب صنعتي و گزينش بريم:que::que::que:

شنيدم به ما كه در تكميل ظرفيت قبول شديم با استخدامي هاي 91 خبر ميدن:w39::w06::crying:

اينجوري باشه حالا حالاها .......... :warn::que:

ان شاء ا... به ما هم زود خبر بدن....:w21:

salehi.com

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مهندس عزیز مسئلته این فیش حقوقی که میاد همزمان باهاش پول میریزن به حساب؟
راستش واسه ما هم یه فیش حقوقی اومد ولیکن خبری از پول نیست.

سلام، نه اینطور نیست. فیش حقوقی معمولا 25 یا 26 ماه میاد. و خود حقوق هم معمولا یکم یا دوم واریز میشه

همون بهتر که برگزار نشد! جز وقت تلف کنی هیچی نداشت، کار مهندسی عمران عملی هست.

king5000

عضو جدید
با سلام شرکت ملی حفاری با من تماس گرفتند و سه شنبه باید برم جهت تکمیل مدارک ---اهواز
سلام
به شما گفتند که چه مدارکی رو بیار؟
اونجا که رفتید اگه تونستی یک سری اطلاعات در مورد نوع کار ، محل کار ، حقوق و شروع دوره و .... بگیر و به ما هم اطلاع بده.
ممنون

asalooasalooyeh

عضو جدید
سلام
به شما گفتند که چه مدارکی رو بیار؟
اونجا که رفتید اگه تونستی یک سری اطلاعات در مورد نوع کار ، محل کار ، حقوق و شروع دوره و .... بگیر و به ما هم اطلاع بده.
ممنون

سلام مهندس جان

براي مصاحبه تخصصي بهتون خبر دادن ؟ يا مصاحبه قبول شديد؟

چون ما روز مصاحبه مدارك رو همه تحويل داديم

si_ja103

عضو جدید
دوستان و همکاران پارس ، ای کسانی که اینترنت دارید

دوستان و همکاران پارس ، ای کسانی که اینترنت دارید

سلام ، من کجای عسلویه باید برم؟؟؟؟؟؟ساعت 4 بعد ظهر فرداست پروازم از تهران به عسلو،شرکت هم که قربونش برم جواب نمیده کسی !!!!

دوستان 3 گروه قبلی کسی میاد دنبالمون فرودگاه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
اگه نه کجا باید بریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟//
سپاس پیشاپیش از برای پاسخ هاتون

eset

عضو جدید
سلام.باشه حتما -شما هم شرکت ملی حفاری هستید؟

مصاحبه قبول شدم. با شماره 0611-4144496 شرکت ملی حفاری تماس بگیرید

king5000

عضو جدید
سلام مهندس جان

براي مصاحبه تخصصي بهتون خبر دادن ؟ يا مصاحبه قبول شديد؟

چون ما روز مصاحبه مدارك رو همه تحويل داديم

سلام.باشه حتما -شما هم شرکت ملی حفاری هستید؟

مصاحبه قبول شدم. با شماره 0611-4144496 شرکت ملی حفاری تماس بگیرید
سلام به همه دوستان
آره من هم ملی حفاری هستم و مصاحبه مجدد ماهشهر قبول شدم.
روز مصاحبه فرمهای گزینش رو نگرفتند و گفتند بعد که قبول شدید باهاتون تماس میگیریم.
شما برا مصاحبه ماهشهر بودید یا تهران؟ و فرم گزینش رو ازتون گرفتند؟

reza_sss

عضو جدید
سلام دوستان
بچه های ذخیره پخش و پالایش کسی اینجا هست یانه؟خبری ندارین؟؟چی شد بالاخره دعوت میشیم یا نه کسی خبری نداره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا