[ مصاحبه ی علمی-عقیدتی شرکت نفت ] سایت آزمون: azmoon.nioc.ir

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلا درست نیست ادم بخواد همش یک جریان یا ایده که هم جهتش نیست رو حذفی باهاش برخورد کنه.بهتره اقای blackberry هم بتونه نظرش یا پست هاش رو بذاره.باید ظرفیت رو بالا ببریم..

farzad84

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خبر براي بچه هاي پالايش و پخش بندرعباس و لاوان

طبق تماسي كه با بچه هاي پالايش لاوان ( سري اول بچه ها كه به پالايشگاه رفتن) داشتم اين بود كه همه انها از امضاي اقرار نامه (انصراف از استخدام رسمی شرکت پالایش و پخش) خودداري كرده و فردا يعني پنج شنبه با اولين پرواز به شهر خود بازگردند.

قرار است روز شنبه براي گرفتن حق خود به تهران بروند.

لطفا به ديگر دوستان اطلاع رساني كرده تا از امضاي اين اقرارنامه خودداري كنن .

eset

عضو جدید
با سلام خدمت همه
آرش كار شما اصلا درست نبود -اولا بلكبري اطلاعات خوبي داره ميده-
ثاني اگر شما دوست نداريد مطالبش را نخوانيد-
ثالثا اين تاپيك از روز اول كه مال شما نبوده كه اين طور برخورد ميكنيد الان همون بچه هايي كه از روز اول با تاپيك همراه بودند خيلي هاشون به ناحق و به دليل نداشتن بند پ(همتون در جريان هستيد مصاحبه نفت = پارتي ) رد شدن و مرتب ميان تاپيك بلكه خبري باشه
رابعاامار صفحه بالا ميره كه به نفع همه است شايد يه ركوردي تو گينس.....

ببخشيد- در پناه حق باشد

arash3566

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت همه
ثالثا اين تاپيك از روز اول كه مال شما نبوده كه اين طور برخورد ميكنيد الان همون بچه هايي كه از روز اول با تاپيك همراه بودند خيلي هاشون به ناحق و به دليل نداشتن بند پ(همتون در جريان هستيد مصاحبه نفت = پارتي ) رد شدن و مرتب ميان تاپيك بلكه خبري باشه

ببخشيد- در پناه حق باشد

سلام عزیز دل،
اولاً بلک لیست کردن یه عمل کاملا شخصیه و به این معنی که بنده خودم و تنها خودم رو از بیانات گوهربار ایشون محروم کردم و باقی دوستان همچنان میتونند از فیوضات ایشون مستفیض بشند.
دوماً ما تا حالا نشنیدیم کسی با پارتی رد بشه، معمولا با پارتی قبول میشن.
سوماً اگه کسی با پارتی بالا اومده باشه باید اون دنیا جواب پس بده
و مورد چهارم اینکه اگه شما فکر میکنی حقی ازت ضایع شده میتونی به طور مستقیم شکایتت رو به دیوان عدالت اداری ببری و حتما رسیدگی میشه
و مورد پنجم ، علاقه و پایبندی بچه ها به پیگیری و ادامه مطالب این تاپیک که تا حالا 770 صفحه جلو رفته، واقعا جالب و قابل احترامه .این تاپیک برای همه اس و همه ازش استفاده میکنن ولی اسپم کردن عمل زشت و غیر قابل توجیه ایه. یک بار برای گفتن هر خبر کافیه و اینکه یکی بیاد اخبار و مطالب تکراری رو هر دیقه پست بزنه اصلا کار پسندیده ای نیست. اینم باید بگم که توی تالار مهندسی شیمی از همین سایت، تاپیک 4، 5 هزار صفحه ای هست که روز به روز هم داره تعداد صفحاتش بیشتر میشه، حالا سایت های دیگه چه داخلی و چه خارجی بماند.... رکورد؟؟؟ گینس؟؟؟:eek: مگر همین آقای بلکبری یه همتی بکنه رکورد بزنه. اینو بدونین که ارزش هر تاپیک به مطالبشه نه به تعداد صفحاتش.

و در آخر باید بگم که موقع این صحبت ها 4 ، 5 ماه پیش بود ، شما جا موندی عزیزم!
و مطمئنم کسی دیگه علاقه ای به ادامه این صحبت ها نداره.
من دیگه در این مورد اظهار نظری نمی کنم ، چون اصلا موردی برای بحث کردن نمی بینم.

امیدوارم نتیجه تکمیل ظرفیت هر چه زودتر بیاد و دوستانی که منتظرن، تکلیفشون معلوم بشه...:w05:

آخرین ویرایش:

pouyashayan

عضو جدید
با سلام خدمت همه

ببخشيد- در پناه حق باشد
با سلام خدمت این دوست عزیزمون که فک میکنه ما با بند پ این همه مرحله رو سپری کردیم:Dراستش منم تا قبل از اعلام نتایج آزمون کتبی مثل شما فک میکردم(نه تنها من،خانواده و فک و فامیلمم هی بهم میگفتن بابا خودتو مسخره نکن اینا مال خودشونو برمی دارن و از این حرفا)منم که کسی رو تو وزارت نفت نداشتم و خیلی مایوسانه(ماه رمضان سال 90 یادمون که نرفته)منتظر نتایج بودم.اتفاقا همون روز نتایج ارشد و هم سایت سنجش اعلام کرد و دیدم قبولم بعدش به سایت آزمون نفت که رفتم دیدم نتایجو زدن با دست و پای لرزان زود کد رهگیریمو زدم دیدم قبولم،خداییش برا ارشدم 9ماه زحمت کشیدم قبول شدم ولی اندازه قبولی نفت برام لذت بخش نبود،چون یه 7 8ماه کامل بود که دنبال کار میگشتم ولی پیدا نمیکردم.
به هرحال باز به بند پ معتقد بودم که میگفتم حتما تو مصاحبه میندازنم ولی اینجوری نشد و دوستام و خانوادمو فامیل و ... همه دیدن که اگه آدم زحمت بکشه میتونه موفق بشه،من حرف تورو قبول دارم،تو همه جای دنیا(نه فقط ایران)بند پ کارا هستش ولی نه در مقیاس گسترده،5000نفر قراره استخدام بشن،فوقش 200 نفر فوقش 500نفر فوقش 1000 نفر فوقش 2000 نفر(اغراق) رو میشه پارتی بازی کرد،باز جای امید برای 3000 نفرم هستش دوست عزیز،هیچ موقع امیدتو از خدا قطع نکن،که من مطمنم اگه هم پارتی بازی بشه خیلی کم شده.الان همه هم دوره های من بهم میگن تو باعث شدی ما به این امتحانای استخدامی اطمینان کنیم،الان نشستن برا آزمون نفت 1391 آماده میشن.اینو گفتم برا اینکه اولا آدم این همه زحمت میکشه 7خان و رد میکنه بعد افرادی مثل شما میگن با پارتی بازی رفته واقعا برا آدم سنگینه،دوما شاید مثل دوستام برا شما هم این مطلب مفید واقع بشه برا امتحان 91 تلاش کنی.
;)

starshid

عضو جدید
به نظر من کلا باید سطح توقعمون رو کمی پایین بیاریم.
درسته که با هم دوستیم ولی بالاخره اینجا افراد زیادی با طرز فکرهای متفاوت کامنت میذارن.
خب وقتی پیشنهاد و توصیه و خواهش کارساز نیست اتفاقا Black List راه مناسبیه.
با عرض معذرت . . . این توصیه های اخلاقی در مورد پذیرش نظرات متفاوت هم خوبه، اما جاش یه جای دیگه ست . . .
من و خیلی از دوستان دیگه نه در کل کل شرکت ها! ، حضور داشتیم و نه دوست داریم شاهد شیطنت و لجبازی یه عده خاص باشیم.
روشنه . . . نیست!؟

bahramps

عضو جدید
درخواست از مدیریت محترم تاپیک

درخواست از مدیریت محترم تاپیک

متاسفانه بلایی که بر سر یک تاپیک خوب در سایتی مشابه توسط فردی که خودش رو علی بیگی معرفی میکنه داره اینجا هم میاد آقایونی که وکیل مدافع این فرد شدید(مطمئنم یکی دوتاشون خود این فرد هستند که با آی دی جدید میاد! ) کسی نگفته که ایشون چرا مطلب میذاره !!لطفا مغلطه نفرمایید! بحث بچه ها اینه که این آدم اسپم کاری میکنه و مطالب کاملا تکراری و بی ربط و سیاسی میذاره کلا قوانین سایت رو نقض میکنه از قبیل تکرار سوالات بی ربط و مطالب مرتبط با تحریم نفت که هیچ ربطی به موضوع تاپیک نداره و در ضمن مخالف قانون شماره 18 عضویته و ... : قانون شماره 6) لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، تالار مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در تالارهای نامتناسب با سوالتان خودداری نمایید. قانون شماره 18) ارسال مطلب سياسي يا نقد مذهبي در اين باشگاه ممنوع است. ازمدیریت محترم این تاپیک که خیلی به بچه ها از جمله خود من کمک کرده از مصاحبه فنی روانشناسی عقیدتی و آشنایی با قوانین و حقوق اداری و .. که با همفکری همه ی بچه های خوب عضو حاصل شده ،خواهش میکنم نسبت به آی دی blackberry35 یک تصمیم مناسب بگیرن که بیشتر از این این تاپیک خوب رو تخریب نکنه

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینطور نیست که همش پارتی بازی باشه بعضی هام با سهمیه بومی و تلاش خودشون استخدام شدن ولی درصد اونهایی که با پارتی هم قبول میشن کم نیست

blackberry35

اخراجی موقت
آقاجان سایت آزمون درست شد ولی کماکان خبری از اعلان نتایج تکمیل ظرفیت نیست
پایگاه اطلاع رسانی آزمون استخدامی شركت ملي نفت ايران و شركت ملي پالايش و پخش فرآورده هاي نفتي ايران

** قابل توجه داوطلبانی که به مرحله مصاحبه استخدامی راه یافته اند **

* اطلاعیه مهم در خصوص اعلام نتایج شركت پالایش و پخش *

<<<
جهت اطلاع از نتیجه مصاحبه از لینک "مشاهده نتایج آزمون" استفاده کنید >>>

داوطلبان شرکت کننده در مصاحبه های استخدامی شرکت ملی پالایش و پخش، جهت کسب هر گونه اطلاع، پرسش و ... صرفا
با نشانی ذیل مکاتبه نمايند :
تهران - خیابان آیت اله طالقانی - روبروی ساختمان مرکزی بنیاد شهید
نبش کوچه خوشبختی - تامین نیروی انسانی شزکت ملی پالایش و پخش

توضيحات درباره نتايج داوطلبان شركت ملي نفت ايران:
1. رتبه هاي اعلام شده بر اساس مجموع نمرات آزمون كتبي و مصاحبه استخدامي داوطلبان مي باشد.
2. پردازش نمرات پس از كسر سهميه 25 درصد بنياد شهيد، بر اساس سهميه هاي چهارگانه (5 درصد ايثارگران - 50 درصد بومي خوزستان - 50 درصد بومي بوشهر - آزاد ) بوده است. بر اين اساس هر داوطلب در صورت دارا بودن سهميه، ابتدا در سهميه مورد نظر پردازش گرديده و در صورت عدم قبولي پس از كسر امتيازات مربوط به سهميه اوليه به ساير گروه ها منتقل گرديده و مجددا نمرات پردازش مي گردد.
3. طبق ضوابط كسب نمره مصاحبه زير 40 بمنزله مردود قطعي داوطلب خواهد بود.
4. اعلام تکمیل ظرفیت در برخی از رشته ها در دست بررسی می باشد. تكميل ظرفيت استخدامي بر اساس سهميه هاي 4 گانه فوق بوده و در صورت وصول لیست نهائی، نتایج متعاقبا از طریق همین پایگاه اعلام خواهد شد.
5. هرگونه اطلاع رساني در خصوص وضعيت داوطلبان صرفا از طريق همين پايگاه اينترنتي بوده لذا خواهشمند است از هرگونه مراجعه حضوري و تماس تلفني خودداري گردد.

اداره تامين نيروي انساني شركت ملي نفت ايران

شرکت ملی نفت ایران - اداره تامین نیروی انسانی (واحد کامپیوتر)

bahramps

عضو جدید
خبر مهم برای دوستان پالایش و پخش

خبر مهم برای دوستان پالایش و پخش

22نفر از کسانی که بعنوان پیش قراول استخدام به لاوان فرستاده شدند و یک هفته اونجا دوره اموزش خودشون رو سپری کردند به علت امتناع از امضای اقرار نامه ی انصراف از استخدام فردا با اولین پرواز به تهران دیپورت میشن !! لطفا هرکس رو میشناسید اعم از پالایش بندرعباس و در لاوان اطلاع بدین که مرتکب اشتباه امضای این اقرار نامه ی غیر قانونی نشوند !!

pouyashayan

عضو جدید
اینطور نیست که همش پارتی بازی باشه بعضی هام با سهمیه بومی و تلاش خودشون استخدام شدن ولی درصد اونهایی که با پارتی هم قبول میشن کم نیست
حالا من هر چی بگم شما شاید حرف خودتو تکرار کنی،ولی من آدمی رو میشناسم که هم ارشدبود و هم باباش کارمند نفت و هم سهمیه ایثارگری داشت نتونست قبول بشه،الیته مطمئن نیستم با ارشدش امتحان داده بود یا مثل ما با لیسانس،من از شرکت دفاع نمیکنم،فقط اینو میگم :نابرده رنج گنج میسر نمیشود.حالا میخوای به حرفام اعتماد کن می خوای نکن.این حرفا غیر از اینکه روحیه خودتو خراب میکنه کار دیگه ای نمیکنه:gol:

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا شما نمیخواد زیاد سنگ شرکت رو به سینه بزنی من کلی گفتم و نه سیاه دیدم قضیه رو ن سفید این عین حقیقته.

• Like
واکنش ها: h_r

blackberry35

اخراجی موقت
متاسفانه بلایی که بر سر یک تاپیک خوب در سایتی مشابه توسط فردی که خودش رو علی بیگی معرفی میکنه داره اینجا هم میاد آقایونی که وکیل مدافع این فرد شدید(مطمئنم یکی دوتاشون خود این فرد هستند که با آی دی جدید میاد! ) کسی نگفته که ایشون چرا مطلب میذاره !!لطفا مغلطه نفرمایید! بحث بچه ها اینه که این آدم اسپم کاری میکنه و مطالب کاملا تکراری و بی ربط و سیاسی میذاره کلا قوانین سایت رو نقض میکنه از قبیل تکرار سوالات بی ربط و مطالب مرتبط با تحریم نفت که هیچ ربطی به موضوع تاپیک نداره و در ضمن مخالف قانون شماره 18 عضویته و ... : قانون شماره 6) لطفاً در هنگام مطرح کردن سوالات خود ، تالار مناسب را انتخاب نمایید و از مطرح کردن سوالات خود در تالارهای نامتناسب با سوالتان خودداری نمایید. قانون شماره 18) ارسال مطلب سياسي يا نقد مذهبي در اين باشگاه ممنوع است. ازمدیریت محترم این تاپیک که خیلی به بچه ها از جمله خود من کمک کرده از مصاحبه فنی روانشناسی عقیدتی و آشنایی با قوانین و حقوق اداری و .. که با همفکری همه ی بچه های خوب عضو حاصل شده ،خواهش میکنم نسبت به آی دی blackberry35 یک تصمیم مناسب بگیرن که بیشتر از این این تاپیک خوب رو تخریب نکنه
واقعا برای بعضی افراد کوته بین که ازسیاستهای تحریمی و بایکوتی استفاده می کنند متاسفم دیگر دوره این کارا بسر رسیده است بهتر است با دیالوگ مشکلاتمان را حل کنید

طه طه

اخراجی موقت
حالا شما نمیخواد زیاد سنگ شرکت رو به سینه بزنی من کلی گفتم و نه سیاه دیدم قضیه رو ن سفید این عین حقیقته.
یه سوال؟
اگه کسی توی شرکت نفت یا هر جای دیگه پارتی داشت از پارتی یا همون بند پ استفاده میکرد
؟؟؟؟

• Like
واکنش ها: hiby

MBNMBN

عضو جدید
آقای نسبتا محترم bahramps اولا که ایشون مطالبش سیاسی نبوده و خیلی از مطالبش آموزنده است اگه دوست نداری میتونی نخونی.دوما خوب نیست اینقدر به التماس مدیریت محترم بیفتی سوما همفکری بچه های خوب.مگه شما مسئول گزینشی که بچه های خوب رو انتخاب کردی و باهاشون همفکری کردی؟تاپیک که مال شما نیست .

DARKANGEL

عضو جدید
ممنونم دوست عزیز از پاسخ دقیق و کامل شما..خوب راستش جدای شوخی واقعا آدم باید بدونه که برای ماه های اینده ش برنامه ریزی کنه ... بازهم تشکر

saeedpower66

عضو جدید
آقایون‏ ‏ببخشید‏ ‏اینقدر‏ ‏از‏ ‏موضوع‏ ‏اصلی‏ ‏خارج‏ ‏شدید‏ ‏که‏ ‏حتی‏ ‏کسی‏ ‏حاضر‏ ‏نیست‏ ‏جواب‏ ‏سوال‏ ‏منو‏ ‏بده‏ ‏آقایون‏ ‏من‏ ‏پرسید‏م ‏اگر‏ ‏کسی‏ ‏توی‏ ‏طب‏ ‏مشکل‏ ‏نداشته‏ ‏باشه‏ ‏چند‏ ‏روز‏ ‏بعد‏ ‏جواب‏ ‏قبولی‏ ‏رو‏ ‏به‏ ‏شرکت‏ ‏میدن‏ ‏لطفا‏ ‏جواب‏ ‏بدید‏ ‏در‏ ‏ضمن‏ ‏بنده‏ ‏نفت‏ ‏و‏ ‏گاز‏ ‏پارس‏ ‏بودم

MBNMBN

عضو جدید
من که مشکل داشتم و رفت کمیسیون 15 روز طول کشید ولی اونایی که مشکلی نداشتند بلافاصله به شرکت فرستاده میشه

viva shz

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین طه جان در مورد شرکت های خصوصی که با سرمایه شخصی اداره میشه این حق که طرف پارتی بازی کنه واسه اطرافیانش جای ایراد نداره ولی در مورد شرکت های دولتی و نیمه دولتی این کار به نظرم اوج بی وجدانی هستش و واقعا نابخشودنیه..

JYH6656

عضو جدید
سلام
بابا کسی قرار نیست بره تهران برا طب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یه سوال بپرسه و ما رو از نگرانی در بیاره؟

طه طه

اخراجی موقت
ببین طه جان در مورد شرکت های خصوصی که با سرمایه شخصی اداره میشه این حق که طرف پارتی بازی کنه واسه اطرافیانش جای ایراد نداره ولی در مورد شرکت های دولتی و نیمه دولتی این کار به نظرم اوج بی وجدانی هستش و واقعا نابخشودنیه..
آفرین پسر
نمره تو بیست بیسته

JYH6656

عضو جدید
من که مشکل داشتم و رفت کمیسیون 15 روز طول کشید ولی اونایی که مشکلی نداشتند بلافاصله به شرکت فرستاده میشه
سلام
دوست عزیز تقریبا دو هفته پیش پرونده من رفته کمسیون
میگم کمسیون هرچند روز یکبار تشکیل میشه؟
از کجا باید فهمید نتیجه کمسیون چی بوده؟

JYH6656

عضو جدید
آقایون‏ ‏ببخشید‏ ‏اینقدر‏ ‏از‏ ‏موضوع‏ ‏اصلی‏ ‏خارج‏ ‏شدید‏ ‏که‏ ‏حتی‏ ‏کسی‏ ‏حاضر‏ ‏نیست‏ ‏جواب‏ ‏سوال‏ ‏منو‏ ‏بده‏ ‏آقایون‏ ‏من‏ ‏پرسید‏م ‏اگر‏ ‏کسی‏ ‏توی‏ ‏طب‏ ‏مشکل‏ ‏نداشته‏ ‏باشه‏ ‏چند‏ ‏روز‏ ‏بعد‏ ‏جواب‏ ‏قبولی‏ ‏رو‏ ‏به‏ ‏شرکت‏ ‏میدن‏ ‏لطفا‏ ‏جواب‏ ‏بدید‏ ‏در‏ ‏ضمن‏ ‏بنده‏ ‏نفت‏ ‏و‏ ‏گاز‏ ‏پارس‏ ‏بودم
بابا به سلالمتی مبارک باشه
دوست عزیز شما که مشکلی نداشتی دیگه حله
التماس دعا

MBNMBN

عضو جدید

ببین دوست عزیز کمیسیون هر روز تشکیل میشه.میتونی به بیمارستان زنگ بزنی و جوابو بگیری .و می تونی به شرکت زنگ بزنی و جوابو بگیری البته اگه به دستشون رسیده باشه

JYH6656

عضو جدید

ببین دوست عزیز کمیسیون هر روز تشکیل میشه.میتونی به بیمارستان زنگ بزنی و جوابو بگیری .و می تونی به شرکت زنگ بزنی و جوابو بگیری البته اگه به دستشون رسیده باشه

میگم من زنگ زدم شرکت ولی بهم گفت جواب طبت هنوز نیومده
لطف میکنید شماره بیمارستان رو بهم بدید
شما خودتون از کجا متوجه جواب کمسیون شدید؟؟؟

بالا