كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

minatehrani

عضو جدید
دانشکده معماری یا مدرسه کی یه حجم خوب از اینها داره

دانشکده معماری یا مدرسه کی یه حجم خوب از اینها داره

یعنی هیچکس اینجا طرح 2 مدرسه یا دانشکده نداشته که حجمش رو به من نشون بده .

raha

مدیر بازنشسته
یعنی هیچکس اینجا طرح 2 مدرسه یا دانشکده نداشته که حجمش رو به من نشون بده .

حجم اتود مدرسه ای هست که من طراحی کردم. اون هسته ی مرکزی کلاس های درس هست و بال ها هم سایر فضا ها رو تشکیل میده...

آمین

عضو جدید
سلام بچه ها من عضو جدید این باشگاه هستم پلان یه هتل ایرانی رو احتیاج دارم با نمااگه دارید برام بزارید ازتون ممنون میشم.

ebliise_piir

عضو جدید
سلام خوبی دوست عزیز من پروژه انسان طبیعت معماری دارم واست میفرستم.امیدوارم به دردت بخوره.
راستی منم یه کمکی میخاستم راجع به طراحی سینما و ضوابطش یه پروژه خارجی سینما هم میخاستم اگه میتونید کمکم کنید خیلی احتیاج دارم.ممنونم.واقعا نمیدونم چکار کنم اگه امکان داره کمکم کنید.:cry::cry::cry:
:confused::cry::confused::cry:

سلام
دوست عزیز میشه لطفا پروژه انسان طبیعت رو برام یه جا اپلود کنی؟؟؟
ممنون میشم از لطفتون

prettyblackrose

عضو جدید
نقد معماري

نقد معماري

سلام
براي درس مقدمات 2 بايد سه بناي معماري رو انتخاب كنم و هر كدوم رو از يك نظر زيبايي شناسي،سازه و ارتباط با محيط پيرامونش نقد كنم.تا پايان تعطيليا هم نميتونم از كسي كمك بگيرم.لطفا كمكم كنيد. :cry::cry::cry:

sazgar

عضو جدید
دوستان کسی راجع به شاخص های معماری پایدار به خصوص در منطقه نیمه بیابانی میتونه به من کمک کنه .. مصلب یا کتابی ... ممنون
سلام من یه فایل پاور پوینت دارم کارتون تموم شده:redface: یا هنوز لازم داریش؟؟
خبر بدید

sazgar

عضو جدید
سلام
براي درس مقدمات 2 بايد سه بناي معماري رو انتخاب كنم و هر كدوم رو از يك نظر زيبايي شناسي،سازه و ارتباط با محيط پيرامونش نقد كنم.تا پايان تعطيليا هم نميتونم از كسي كمك بگيرم.لطفا كمكم كنيد. :cry::cry::cry:
سلام
ماهم تو مقدمات 2 همچین کاری کردیم که به گروه ما سازه و اقلیم شناسی همون ارتباط با محیط پیرامون شما میشه ،انجام دادیم .برای سازه گنبد هزاره ی لندنو کار کردیم برای اقلیم هم گنبد سلطانیه زنجان .شما موضوعاتو انتخاب کن بقیه شم سخت نیست;)
سرافراز باشید

sazgar

عضو جدید
کلا در مورد شیوه اموزش معماری از ابتدا در کشور سوئد رو میخواستم بدونم.سرچ کردم چیز زیادی پیدا نکردم.در واقع میخوام بدونم از کی و چه طوری معماری واردش شد.زمان شروع معماری اکادمیک در اون کی بوده.شیوه تدریس چه طوری بوده و چه درسهایی اموزش داده میشده و الان امروزه چه طوری هستش.همینطور اسم دانشکده های معماریش و .. اینا رو لطفا اگر کسی میتونه بهم کمک کنه.من تا الان هنوز نتونستم چیز زیادی ازش گیر بیارم.
سلام سعیده جان
میشه لطف کنی اگه اطلاعات گرفتی بهم بگی یا بزاریشون اینجا منم میخوام راجب اموزش معماری الان سوئد یه چیزایی بدونم البته من برای درسام نمیخوام یه قصد دیگه ای دارم
ممنون،سرافراز باشی:gol:

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
دوست عزیز میشه لطفا پروژه انسان طبیعت رو برام یه جا اپلود کنی؟؟؟
ممنون میشم از لطفتون
پروژه پاورپوینت انسان طبيعت معماري

http://www.thebestlinks.com/tag/پروژه-پاورپوینت-انسان-طبيعت-معماري.html
تطابق معماری،ادبیات ،سینما،موسیقی

http://palapalhome.com/stdnts/1387/05/03/accordance-of-architecture-literature-cinema-music/

arcali

عضو جدید
كمك

كمك

با سلام
اينجانب دانشجوي ترم آخر رشته معماري هستم بنده موضوع طرح نهايي خود را طرح تغيير كاربري اراضي شمالي شاهچراغ به مجموعه فرهنگي مذهبي اختصاص داده ام از شما دوستان عزيز درخواست دارم در صورت در اختيار داشتن پلان شاهچراغ فايل آن را براي من بفرستيد همچنين در صورتي كه اطلاعاتي در زمينه تغيير كاربري اراضي شمالي شاهچراغ داريد در اختيار بنده قرار دهيد يا لا اقل بنده را راهنمايي كنيد كه چطور مي توانم اين اطلاعات را بدست آورم آدرس ايميل:
arcali155@yahoo.com

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خوبی دوست عزیز من پروژه انسان طبیعت معماری دارم واست میفرستم.امیدوارم به دردت بخوره.
راستی منم یه کمکی میخاستم راجع به طراحی سینما و ضوابطش یه پروژه خارجی سینما هم میخاستم اگه میتونید کمکم کنید خیلی احتیاج دارم.ممنونم.واقعا نمیدونم چکار کنم اگه امکان داره کمکم کنید.:cry::cry::cry:
:confused::cry::confused::cry:
استاندارد ها و ضوابط طراحی سینما:
http://www.gtalk.ir/thread35740.html
نمونه سینما
Coop Himmelb(l)au
UFA Cinema Center
Dresde

http://archiblog.pib.ir/94393/مرکز+سينمايی+از++کوپ+هیملب++Coop+Himmelb(l)au.html

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من یه مطلب درباره زمان در معماری میخوام.
اگه کسی داره ممنون میشم :gol:

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
یه پروژه برای درس انسان طبیعت میخواستم.
فرقی نداره درباره چی باشه ولی مربوط به موضوع باشه.
ممنون میشم اگه کسی داره برام بزاره.
یه پروژه کوچیک هم درباره مقبره کوروش میخواستم برای درس معماری اسلامی بازم شرمندم میکنین اگه برام بزارید.
ممنون از لطفتون
مقبره کوروش کبیر

http://www.anobanini.ir/travel/fa/fars/1385/10/post_25.php

helensj

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

gole yakh_archi

عضو جدید
سلام دوستان
سال نو پیشاپیش بر همه مبارک:gol:،کسی پلان و عکسها(و سایر جزئیات)یه مهد کودک داخلی داره برام بزاره لطفا؟:cry:

samijon

عضو جدید
من یه
پروژه طراحی سینما میخاستم کسی نداره کمکم کنید.ممنونم

prettyblackrose

عضو جدید
سلام
ماهم تو مقدمات 2 همچین کاری کردیم که به گروه ما سازه و اقلیم شناسی همون ارتباط با محیط پیرامون شما میشه ،انجام دادیم .برای سازه گنبد هزاره ی لندنو کار کردیم برای اقلیم هم گنبد سلطانیه زنجان .شما موضوعاتو انتخاب کن بقیه شم سخت نیست;)
سرافراز باشید
سلام
ميشه بهم بگي واسه ي اين دو موضوع چه مطالبي رو بيان كردين؟
يكي دو موردم باشه كافيه
ممنون

وضعیت
موضوع بسته شده است.