كمك ،HELP ، سئوالات، FAQ ، درخواست ( پروژه هاي درسي )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

عسل عباسی

عضو جدید
کمک برای تحلیل بنای موزه هنرهای معاصر

کمک برای تحلیل بنای موزه هنرهای معاصر

سلام من مقطع و نمای موزه هنرهای معاصر را می خواهم برای تحقیق دانشگاه خواهش می کنم کمکم کنید:redface:
یا اگه موضوعی بهتر سراغ دارین که بشه راحت تر براش مطلب پیدا بشه پیشنهاد بدین
من برای درس مقدمات طراحی معماری باید یک بنای معروف را نقد و تحلیل کنم ممنون میشم کمکم کنید:smile::gol:

rahman.kh

عضو جدید
مجموعه تفریحی رفاهی بین جاده ای در کویر

مجموعه تفریحی رفاهی بین جاده ای در کویر

درود
سلام و درود بر همه شما عزیزان:gol:
اساتید محترم من یک مشکل دارم و موضوعی هست که استادم برای طرح2 بهمون داده با عنوان: مجموعه تفریحی رفاهی بین جاده ای در کویر،بگفته استادم میگفت طرحت باید طوری باشه که مثلآ اگر بخوام از جایی که هست بکنمش و بخوام بگزارمش جایی دیگه نتونم یعنی بجای دیگه همخوانی نداشته باشه.
دوستان سرعت اینترنتم یکم پایینه نتونستم صفحات را یکی یکی چک کنم.
ممنون میشم بنده را راهنمایی بفرمایین.
درخواست ایده و کلیه چیزهایی که احتیاج داره البته اگر موجود هست،در کاردانی هیچ چیزی بهم یاد ندادن و الان هم دانشجوی ترم یک کارشناسی هستم،به غلط کردن افتادم بخدا:cry:

آخرین ویرایش:

movahedihadi

عضو جدید
مجتمع فرهنگی و هنری

مجتمع فرهنگی و هنری

سلام بچه هر چی در مورد مجتمع فرهنگی اطلاعات دارین بفرستید بیاد (برای طرح 3)
پلان ،پروژه دانشجویی ،فرم و ..........:heart:..

تبسم

عضو جدید
دقیقا چه کمکی میخواین؟!
اولین مشکلم انتخاب یه اسممناسب هستش یعنی هر اسمی گفتم قبول نشده.در واقع من باید یه مجموعه مرزشی زمستانی طراحی کنم که توش بازی های زمستانی ه همراه فضایی برای جشنواره ی آدم برفی و ..باشه.2 ت نمونه خارجی هم با پلان هاش نیاز دارم نیست.واقعا دیگه نمی دونم چیکار کنم تو نت هیچی پیدا نمی کنم.بعد اینکه برای برای مبانی نظری نمی دونم باید چی کار کنم.چی انتخاب کنم؟کسی میتونه استاندارد های فضاهای ورزشی برای بازی های زمستانی نثل هاکی/پاتیناژ/و.....رو بده.حتی بازی های داخل سالن رو می تونین معرفی کنین؟:(

behnam arch

عضو جدید
طراحی دانشکده معماری

طراحی دانشکده معماری

سلام من اطلاعاتی درباره طراحی دانشکده هنر و معماری میخام.
ریز فضا ها و پلان و یا هر مطلب و تصویر که مفید باشه.

ممنون میشم.:)

سیب سرخ 70

عضو جدید
تفاوت معماری با گرافیک و نقاشی

تفاوت معماری با گرافیک و نقاشی

سلام.
مطالبی در مورد فرق معماری با نقاشی و همین طور معماری با گرافیک می خواستم .
اگه کمکم کنید ممنون می شم:smile:

nimaart

کاربر بیش فعال
سلام
کسی مطلبی در مورد واحدهای انداره گیری در قدیم توی ایران داره؟

nana-22

عضو جدید
معماری جهان

معماری جهان

سلام بچه ها کسی هست درباره معماری گذشته آمریکا مطلب داشته باشه و بتونه کمکم کنه ؟ اگه کمک کننین ممنون میشم

sami 65

عضو جدید
سلام به بچه های معماری
در مورد ترمینال برای درس طرح مطلب می خواستم

sam-shahi

عضو جدید
سلام بچه ها کسی هست درباره معماری گذشته آمریکا مطلب داشته باشه و بتونه کمکم کنه ؟ اگه کمک کننین ممنون میشم

بهتره کتاب مبانی و مفاهیم در معماری معاصر غرب دکتر قبادیان سری بزنی کار های نورمن فاستر و کور بوزیه هم خواستی من دارم

hell boy

عضو جدید
سلام من نیاز به پلانای یک بیمارستان تو تهران یا حالا اصلا ایران نیاز دارم برای تحلیل بیمارستان ازم خواستن اینکه مثلا ورودی هاش کجاست یا اینکه هر بخشش کجا قرار داره.
حالا کسی هست که بتوننه منو کمک کنه؟

harivan

عضو جدید
کمممممممممممک

کمممممممممممک

سلام
میشه کمک؟
یه مطلب میخوام
راجب انواع ساختمان_فلزی-بتنی-سنتی):redface:

mina_30003

عضو جدید
سلام دوستان
من نمونه پلان و نقد فرهنگسرای ایرانی و یه نمونه خارجی نیاز دارم
اگر کمک کنید ممنون میشم

gole yakh_archi

عضو جدید
سلام
چرا هیچ کس به من کمک نمی کنه:(:cry: ،هیچکس نشریه 82 نداره برام بذاره؟!لطفا، ممنون میشم:thumbsup:

a.sh.b

عضو جدید
سلام:
به پلان+مقطع+نماو یه سری اطلاعات دیگه در مورد seattle art museum کار Brad cloepfil نیاز دارم.اگه میشه کمک کنید :(
مرسی

rahman.kh

عضو جدید
درود
سلام و درود بر همه شما عزیزان:gol:
اساتید محترم من یک مشکل دارم و موضوعی هست که استادم برای طرح2 بهمون داده با عنوان: مجموعه تفریحی رفاهی بین جاده ای در کویر،بگفته استادم میگفت طرحت باید طوری باشه که مثلآ اگر بخوام از جایی که هست بکنمش و بخوام بگزارمش جایی دیگه نتونم یعنی بجای دیگه همخوانی نداشته باشه.
دوستان سرعت اینترنتم یکم پایینه نتونستم صفحات را یکی یکی چک کنم.
ممنون میشم بنده را راهنمایی بفرمایین.
درخواست ایده و کلیه چیزهایی که احتیاج داره البته اگر موجود هست،در کاردانی هیچ چیزی بهم یاد ندادن و الان هم دانشجوی ترم یک کارشناسی هستم،به غلط کردن افتادم بخدا:cry:

ممنون:confused:

asenad21

عضو جدید
سلام من یک سری اطلاعات راجع به یه پاساژ در خارج از ایران میخواستم مثلا عکس یا مطلبی که اونا معرفی کنه مرسی دوستان :w36:

سعیده معمار

عضو جدید
ترابری

ترابری

مقاله یا عکس و یا فیلم جدید در مورد ترابری و حمل و نقل در ایران. خیلی فوری لطفا

نیره a

عضو جدید
پلان دانشگاه .کتابخانه . موزه

پلان دانشگاه .کتابخانه . موزه

خواهشن واسه یه بارم که شده کمکم کنید ...
پلان از دانشگاه .کتابخانه . موزه های معروف با عکساشون بدین .
شاید دلمون خوش شد :crying2::wallbash:

setare soheil

عضو جدید
سلام
اتفاقا منم اين ترم طراحي مجتمع سينمايي دارم ميشه خواهش كنم كمك كنيد

Sshadi

عضو جدید
dic

dic

man nazdike yek sale be otrish umadam va memari mikhunam vali moshkele ziyadi ba estelahate memari dar zabane almani daram, mikhastam bebinam dictionary mishnasi ke almani be farsi bashe vali estelahate memario dashte bashe?? chon dictionaryhaye mamuli estelahate memario nadaran.
mersi

a.sh.b

عضو جدید
سلام:
به نما+پلان+مقطع و یه سری اطلاعات دیگه راجع به built landscape کار گروه archimedialab که در المان-باواریا نیاز دارم ممنون میشم کمک کنید:( :redface:
مرسی

sahar-mir

عضو جدید
کاربر ممتاز
تعریف معماری

تعریف معماری

سلام:)
کسی میتونه "تعریف معماری" رو در غالب یه شعر.متن یا هر چیز دیگه ای بگه ؟
اگر مقاله ای راجع به وضعیت معماری در جامعه امروز هم دارید ممنون میشم..

سعیده معمار

عضو جدید
سلام.کسی میتونه به من در متراژ فضاهاودیاگرام و کلا فضاهای مورد نیاز یک موزه به من کمک کنه.لطفا خیلی فوری هستش.

neda_memar

عضو جدید
مصالح ساختمانی جدید

مصالح ساختمانی جدید

سلام:smile:بچه ها اگه مطلبی یا سایتی یا کمکی راجع به مصالح ساختمانی جدید دارید لطفا راهنمایی کنید. من برای درس مصالح ساختمانیم یه تحقیق قوی راجع به مصالح ساختمانی جدید می خوام. ممنونم;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.