كارنامه و رتبه هاي كارشناسي ارشد معماري 89

وضعیت
موضوع بسته شده است.

معمارباشی

عضو جدید
:gol:به همه دوستانی که تو ارشد رتبه اوردن تبریک میگم و امیدوارم مرحله بعدی رو هم با موفقیت سپری کنن
یه سوالی داشتم تو باشگاه کسی نیست که مدیریت پروژه مجاز شده باشه؟(کسی میدونه اخرین رتبه مجاز مدیریت و تکنولوژی و انرژی چنده؟)
مدیریت پروژه : 127
تکنولوژی : 78
انرژی : 74

farshid_hashemi

عضو جدید
دانشگاه یزد خودش خیلی بزرگ و خوبه ولی دانشکده معماریش کلا یه جای دیگس... خونه مرتاض شنیدین؟؟؟
همون خونه ی مرتاضه کل دانشکده ... ما که رفته بودیم بازدید یکی یکی میرفتیم تو میدیدیم و میومدیم بیرون:D جا نبود همه با هم برن تو :biggrin:
قبر مرحوم پیرنیا هم که درست وسط دانشکدس:D اگه از ارواح ترس دارین بیخیالش بشین:eek:

M

marieh_

Guest
آموزش محور، پایان نامه نداره. بعد از فوق لیسانس هم نمیتونی ادامه بدی. بدرد کسی میخوره که فقط میخواد ارشد بگیره و دنبال دکترا نیست.
اولویت که متر خاصی نداره بین شهرستانا ولی بالطبع شیراز بین اینا بهتره. هم شهرش هم دانشگاهش معتبرتره. زنجان هم که اسمش روشه. به هرحال وقتی میگی زنجان، توفیر داره با شیراز. بین یزد و رشت من هم تردید دارم کدومو اول بزنم. یزد دانشگاهشو دیدم، واقعا خوب نبود. رشت هم یکی از دوستان رفته بود میگفت چیزی بنام سطح علمی ندارن کلا...

راستی جلوی هنر اصفهان نوشته خوابگاه خودگردان! چجوریه؟ مثل زندان سونا تو پاناماست؟ :D

خوب شد پرسیدم پس! نمیدونستم دیگه نمیشه بعدش ادامه تحصیل داد! ممنون

معمارباشی

عضو جدید
دانشگاه یزد خودش خیلی بزرگ و خوبه ولی دانشکده معماریش کلا یه جای دیگس... خونه مرتاض شنیدین؟؟؟
همون خونه ی مرتاضه کل دانشکده ... ما که رفته بودیم بازدید یکی یکی میرفتیم تو میدیدیم و میومدیم بیرون:D جا نبود همه با هم برن تو :biggrin:
قبر مرحوم پیرنیا هم که درست وسط دانشکدس:D اگه از ارواح ترس دارین بیخیالش بشین:eek:
اولا مرتاض برا شهر سازیه !!!
خانه رسولیها برا معماری و نقاشیه .... همونی که شما رفتی قبر استاد پیرنیا رو دیدین ....

من که دوسش دارم ...

mohamad313

عضو جدید
آموزش محور، پایان نامه نداره. بعد از فوق لیسانس هم نمیتونی ادامه بدی. بدرد کسی میخوره که فقط میخواد ارشد بگیره و دنبال دکترا نیست.
اولویت که متر خاصی نداره بین شهرستانا ولی بالطبع شیراز بین اینا بهتره. هم شهرش هم دانشگاهش معتبرتره. زنجان هم که اسمش روشه. به هرحال وقتی میگی زنجان، توفیر داره با شیراز. بین یزد و رشت من هم تردید دارم کدومو اول بزنم. یزد دانشگاهشو دیدم، واقعا خوب نبود. رشت هم یکی از دوستان رفته بود میگفت چیزی بنام سطح علمی ندارن کلا...

راستی جلوی هنر اصفهان نوشته خوابگاه خودگردان! چجوریه؟ مثل زندان سونا تو پاناماست؟ :D
سلام مطمئن نیستم ولی فکر نمی کنم حرف شما درست باشه.:cool:من شنیدم که در اموزش محور اگر خواستی ادامه تحصیل بدی و دکترا هم قبول شدی اون موقع واحد پایان نامه رو بهت ارائه می دن.:)بازم باید همگی بپرسیم

kelitia

عضو جدید
من همش فکر میکردم این منم که از رتبم ناراضیم،اما مثه اینکه فراگیره،منم درصدام یه خورده جابجا شده با اونایی که خودم حساب کردم اما دیگه انتظار این رتبرو نداشتم.
زبان:45.56
فن:21.33
تاریخ:55
درک:48
منظر:36
رتبه 156:
567
رتبه منظر:227
یعنی با این رتبه واسه ماهم جایی میمونه تو ارشدا....

MAHRAZ

عضو جدید
سلام مطمئن نیستم ولی فکر نمی کنم حرف شما درست باشه.:cool:من شنیدم که در اموزش محور اگر خواستی ادامه تحصیل بدی و دکترا هم قبول شدی اون موقع واحد پایان نامه رو بهت ارائه می دن.:)بازم باید همگی بپرسیم
مديركل دفتر گسترش وزارت علوم خبرداد:
پذيرش دانشجوي ارشد به شيوه آموزش‌محور در30 دانشگاه
افزايش 2 برابري ظرفيت پذيرش دانشجويان ممتاز در مقطع ارشد

مدير كل دفتر گسترش وزارت علوم، تحقيقات و فناوري با بيان اينكه تعداد دانشگاه‌هايي كه مجوز پذيرش دانشجو به شيوه آموزش محور را دارند از 14 دانشگاه به 30 دانشگاه افزايش يافته است، گفت: طبق آيين‌نامه‌ها هيچ تفاوتي بين شيوه آموزش محور با آموزش و پژوهش محور براي ادامه تحصيل و استخدام دانشجويان وجود ندارد.

به گزارش خبرنگار صنفي آموزشي خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، دكتر رجبعلي برزويي صبح امروز در نشست مطبوعاتي معاون آموزشي وزارت علوم، از افزايش ظرفيت پذيرش دانشجوي ممتاز در مقطع كارشناسي ارشد خبر داد و گفت: دانشگاه‌ها طي سال‌هاي گذشته مي‌توانستند 10 درصد مازاد بر ظرفيت خود پذيرش دانشجوي ممتاز داشته باشند كه اين رقم امسال به 20 درصد افزايش يافته است و در اين زمينه از دانشگاه‌ها خواسته‌ايم كه از دانشجويان ساير دانشگاه‌ها نيز پذيرش داشته باشند.

وي با اشاره به ظرفيت دوره كارشناسي ارشد گفت: امسال 80 تا 85 هزار نفر در دانشگاه‌هاي دولتي و غيردولتي در مقطع كارشناسي ارشد پذيرفته خواهند شد. همچنين در مقطع دكترا نيز حدود 8 هزار نفر پذيرش خواهند شد كه 6 هزار و 500 نفر آن مربوط به دانشگاه‌هاي دولتي است. http://isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=News-1543624&Lang=P

mehraze79

عضو جدید
سلام واقعا بعد از این همه خوندن این کارنامه غمگینی داره.خییییییلی دپرسم مخصوصا از فنی... موندم واسه سال بعد چکار کنم بخونم یا...........

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
من بیشتر میدونم یا رجبعلی؟:D اگه فکر میکنید اون بیشتر میدونه پس فرقی نداره، فقط نمیدونم اگه هیچ فرقی نداره این همه دانشجوی وسیع بیکارن برن پایان نامه بدن یا همه از عشاق علم و تربیتن؟:D

من از صاحبش پرسیدم. حتی یه تبصره هم داره که اگه شاگرد اول بشه دانشجوی آموزشی و قول بده که هر شب بموقع مسواک بزنه، اجازه میدن که پایان نامه بده و دکترا هم بخونه :tooth:

M

marieh_

Guest
بچه ها واحد های بین الملل مصاحبه و آزمون زبانی که میگیرند کی هست؟ بعد از اسکیسه یا همزمان. چجوریه کلا"؟ کسی اطلاعاتی در این باره داره؟!
اگه احیانا" تو آزمون تافلش رد شیم چی؟ دیگه منتفی میشه قبولیمون... شما تو انتخاب چندمتون میزارینش؟!

بعد به نظرتون ارزش داره معماری شبانه دانشگاه تهران رو قبل از روزانه دانشگاه های اصفهان. شیراز. گیلان. یزد و زنجان بزاریم؟!!!:surprised:

mohamad313

عضو جدید
سلام کسی راجع به گرایشهای مطالعات معماری و بازسازی پس از سانحه اطلاعاتی داره؟
ممنون می شم کمک کنید.i need help

donfidelio

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینکه شبانه ارزش داره یا نه به انتخاب و سلیقه هر فردی برمیگرده ولی در عمل شبانه هنرای زیبا بعد از روزانش پر میشه. یعنی شبانه اینا حتی قبل روزانه مدرس و علم و صنعت پر میشه چه برسه به زنجان. خود من زیاد ترجیح نمیدم شبانه رو، ولی خب انتخاب میسوزه احتمالااگه بعد اینا انتخابشون کنیم.

منم در مورد بین الملل تردید دارم، اصلا مطمئن نیستم که انگلیسی تدریس بشه....اگه کسی اطلاع دقیق داره بگه.

مطالعات معماری ویژگیش اینه که نمره اسکیس توش محاسبه نمیشه و با همین نمره آزمون تستی گزینش میشه و البته معمولا رتبه های خیلی پایین که اسکیسو زیاد خوب نمیدن میرن اونجا.(مثلا رتبه های زیر 20!) رشتش بیشتر خوندنیه و بیشتر مقاله میدن ظاهرا. مهندسی هم حساب نمیشه البته. بد نیست کلا ولی رتبه خیلی پایین میخواد دیگه. شبونه اصفهان هم زیر 100 تا پر میشه!

آخرین ویرایش:

hezareh1985

عضو جدید
این جا کسی هست که کارنامه نهایی زیر 300 پارسال رو داشته باشه که اسکیسش رو بین 35تا 55 گرفته باشه منظورم همون کارنامه ای که آبان اومد و معلوم می شد رتبه تون تو هر دانشگاه چه قدر شده . اگه دارین لطفا بزارین. چی می شه به ما بی تجربه ها هم کمک کنید.
جالبه که بهتون بگم پارسال آخرین قبولی دانشگاه تهران 8 بوده شهید بهشتی 29 و مطالعات شهید بهشتی 20 و شبانه دانشگاه تهران 26 و شبانه مطالعات اصفهان 43 :eek:

M

marieh_

Guest
این جا کسی هست که کارنامه نهایی زیر 300 پارسال رو داشته باشه که اسکیسش رو بین 35تا 55 گرفته باشه منظورم همون کارنامه ای که آبان اومد و معلوم می شد رتبه تون تو هر دانشگاه چه قدر شده . اگه دارین لطفا بزارین. چی می شه به ما بی تجربه ها هم کمک کنید.
جالبه که بهتون بگم پارسال آخرین قبولی دانشگاه تهران 8 بوده شهید بهشتی 29 و مطالعات شهید بهشتی 20 و شبانه دانشگاه تهران 26 و شبانه مطالعات اصفهان 43 :eek:

ولی دوست من الان داره مطالعات شبانه اصفهان میخونه. رتبش هم 94 بود پارسال:surprised:

hezareh1985

عضو جدید

hezareh1985

عضو جدید
ولی دوست من الان داره مطالعات شبانه اصفهان میخونه. رتبش هم 94 بود پارسال:surprised:

من الان یه کارنامه دستمه که این طوری نوشته البته رتبه ی این خیلی زیاده
برای همین چند تا کارنامه ی دیگه می خوام
بذارین دیگه .

MAHRAZ

عضو جدید
جالبه که بهتون بگم پارسال آخرین قبولی دانشگاه تهران 8 بوده شهید بهشتی 29 و مطالعات شهید بهشتی 20 و شبانه دانشگاه تهران 26 و شبانه مطالعات اصفهان 43 :eek:[/QUOTE]
فکر کنم این رتبه ها بعداز اعمال نمره اسکیسه:warn:مثلاممکنه رتبه اولیه شون بین 100-200 بوده بعد از اعمال درصد اسکیس تبدیل شده به 8و29.......;)

000

عضو جدید
تبریک

تبریک

منم تبریک میگم
رتبت عالی شده
میشه کمکم کنی بگی از چه منابعی استفاده کردی؟
آخه من مجازم شدم باورم نمیشه...............

مه نگار

عضو جدید
بچه ها واحد های بین الملل مصاحبه و آزمون زبانی که میگیرند کی هست؟ بعد از اسکیسه یا همزمان. چجوریه کلا"؟ کسی اطلاعاتی در این باره داره؟!
اگه احیانا" تو آزمون تافلش رد شیم چی؟ دیگه منتفی میشه قبولیمون... شما تو انتخاب چندمتون میزارینش؟!

بعد به نظرتون ارزش داره معماری شبانه دانشگاه تهران رو قبل از روزانه دانشگاه های اصفهان. شیراز. گیلان. یزد و زنجان بزاریم؟!!!:surprised:
آرررره كه ارزش داره. چون هم دانشگاش بهتره.هم تو مدركت نمي نويسن شبونه.

m.alinejadian

عضو جدید

اگه مشکل مالی نداری حتما تهرانو اول بزن

M

marieh_

Guest
آرررره كه ارزش داره. چون هم دانشگاش بهتره.هم تو مدركت نمي نويسن شبونه.

اگه مشکل مالی نداری حتما تهرانو اول بزن

ممنون از راهنمائیتون. باشه پس شبانه دانشگاه تهران و علم و صنعت رو قبل ار روزانه شهرای دیگه میزنم!

بچه ها درباره بین الملل هیشکی اطلاعاتی نداره؟؟!!

memar

عضو جدید
زبان 22/22
فن ساختمان 54/02
تاریخ 43/68
درک 64/91
منظر 11/67

رتبه: 186

با توجه به اینکه امسال هیچی نخونده بودم و فقط با معلومات پارسال رفتم سر جلسه نتیجه م خیلیم بد نشد:)

شما رتبت واسه فن خوبت بالا شده . ایشالا موفق باشی ... اینجوری اگه تکنولوجی آزمون میدادی شاید موفق تر بودی .. البته زبان اونجا هم داستانیه !

raha

مدیر بازنشسته
شما رتبت واسه فن خوبت بالا شده . ایشالا موفق باشی ... اینجوری اگه تکنولوجی آزمون میدادی شاید موفق تر بودی .. البته زبان اونجا هم داستانیه !

فن ساختمانم بد نیست کلا". اما خودم فکر میکنم بیشتر درک معماریم تاثیر داشته تو رتبه م...
تکنولوژی رقابت خیلی شدیده و تقریبا" اون 10 نفری که پذیرفته میشن قبولیشون شانسیه!! تکنولوژی هم پارسال شرکت کردم هم امسال. پارسال 60 شدم. اما امسال افتضاح شد:D

شما هم موفق باشید

memar

عضو جدید
فن ساختمانم بد نیست کلا". اما خودم فکر میکنم بیشتر درک معماریم تاثیر داشته تو رتبه م...
تکنولوژی رقابت خیلی شدیده و تقریبا" اون 10 نفری که پذیرفته میشن قبولیشون شانسیه!! تکنولوژی هم پارسال شرکت کردم هم امسال. پارسال 60 شدم. اما امسال افتضاح شد:D

شما هم موفق باشید

حالا افتضاح اونقدرها هم که فکر میکنی بد نیستا !!!

خیلی ها افتضاح هم نمیشن . فکر نکن ! :eek::eek::eek:

m.alinejadian

عضو جدید
salam

salam

خسته نباشی rahaجان.من فکر کردم ترم 7کنکور دادی و 186 شدی!!!!پس سال دومته.درسته!:(

Negar-A

عضو جدید
سلام دوستان من ترم 6ام میخواستم بپرسم ترم7 هم میشه امتحان داد یا نه؟ یااصلا این زمان برای خوندن کافی هست؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا