درخواست های مرتبط با | پرسش های درسی مهندسی شیمی

khajeh1

عضو جدید
خدمت شما:
من Petrochemical processes با اسم نویسنده ای که فرمودید رو فقط کتاب زیر رو ازش پیدا کردم.امیدوارم که همون کتاب درخواستی شما باشه.
Petrochemical Processes (Volume 1: Synthesis-Gas Derivatives and Major Hydrocarbons)
By Alain Chauvel, Gilles Lefebvre

• Publisher: Editions Technip
  • Number Of Pages: 432
  • ISBN-10 / ASIN: 2710805626
  • ISBN-13 / EAN: 9782710805625
دانلود
Or
دانلود

موفق باشید:gol:

آقا دستت درد نكنه انشاا.. از آسيب هاي زمونه در امان باشي ( فعلا آنفولانزاي خوكي از همه بدتره!!!!)

khajeh1

عضو جدید
سلام و عرض ادب مجدد و سپاسگزاري از زحماتتون.
برادر اگه ممكنه محبت كن و اين كتاب رو هم سرچ كن:

ب- Pyrolysis, theory and industrial practice By Lyle Frederick Albright, Billy L. Crynes, William Harrison Corcoran

peymanfarashi

عضو جدید
کمک کنید...

کمک کنید...

سلام. میدونم جاش اینجا نیست ولی شرمنده ام.کتاب یا هر چی در باره ی درس تعیین مشخصات و انتخاب دستگاه بهم معرفی کنید.خیلی لنگم.:cry::cry::cry:

mo_za

عضو جدید
سلام.
من به کتاب کنترل فرایند مارلین و حل المسائلش نیاز دارم. اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم.

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام بر شما ممنون که نظر خودتون رو گفتید
یک سوال دیگه هم داشتم
شرکت ما قصد داره این مجموعه رو برای فروش به بازار یا ب دانشگاه ها عرضه کنه و پیشنهادی که من دادم این بود که یک نرم افزار یا جزوه یا هر چیز سودمند دیگه ای رو در مورد مهندسی شیمی به صورت اشانتیون در یک سی دی ارائه بده تا از رایت غیر مجاز تا حدی جلوگیری کنیم حالا من میخوام از بدونم که چه چیزی در مهندسی شیمی به درد اشانتیون گذاشتن میخوره ؟ لطف کنید پاسختون رو به من بدید
منتظر پاسختون هستم

رویا جان همه این نرم افزارها تو همین تالار موجوده و فک نمیکنم سود انچنانی برای شرکت شما داشته باشه. چون الان کتاب اموزشی اینا در بازار موجوده، یه سی دی هم توی کتابها هست که نرم افزارها رو رایگاه در اختیار خریدار قرار میده.

Hamid Reza.M

مدیر بازنشسته
سلام و عرض ادب مجدد و سپاسگزاري از زحماتتون.
برادر اگه ممكنه محبت كن و اين كتاب رو هم سرچ كن:

ب-Pyrolysis, theory and industrial practice By Lyle Frederick Albright, Billy L. Crynes, William Harrison Corcoran

سلام

دوست عزیز کتاب درخواستی شما در نت نیست.

موفق باشید:gol:

kimiah

عضو جدید
سلام
میشه اگه به کتاب زیر را دسترسی دارین آدرس سایتی که میشه دانلود کرد رو بذارین ممنون
Interfacial Science: An Introduction

Geoffrey Barnes (Author), Ian Gentle

(Author)

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
من به کتاب کنترل فرایند مارلین و حل المسائلش نیاز دارم. اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم.

لطفن کامل و انگلیش بنویس :w16:

سلام
میشه اگه به کتاب زیر را دسترسی دارین آدرس سایتی که میشه دانلود کرد رو بذارین ممنون
Interfacial Science: An Introduction

Geoffrey Barnes (Author), Ian Gentle

(Author)

it's not free
پول بده بخرش :w16:

DIAB

عضو جدید
سلام
کسی می تونه این کتاب رو برای من پیدا کنه ؟

Handbook of Aqueous Electrolyte Solutions: Physical Properties, Estimation, and Correlation Methods

chm3926

عضو جدید
سلام دوست عزیز ببخشید من این کتابو درخواست داشتم بینهایت ممنون می شم اگه کمکم کنید
Applied Numerical Analysis 7Ed - Curtis F. Gerald, Patrick O. Wheatley - Solution

JU JU

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز ببخشید من این کتابو درخواست داشتم بینهایت ممنون می شم اگه کمکم کنید
Applied Numerical Analysis 7Ed - Curtis F. Gerald, Patrick O. Wheatley - Solution

والا تا الان خیلیا درخواست دادن ولی رایگان نبودش متاسفانه

:w05:

Hamid Reza.M

مدیر بازنشسته
سلام.
Process Control: Designing Processes And Control Systems For Dynamic Performance

دوست عزیز کتاب های درخواستی شما در نت نیست.

gssaba

عضو جدید
تیتراسیون

تیتراسیون

سلام
براي تيتراسيون هاي اسيد ضعيف-باز قوي و تيتراسيون هاي باز قوي-اسيد ضعيف از کدام شناساگر ها ميتوان استفاده کرد.:gol:

gssaba

عضو جدید
معرف های شیمیایی چگونه عمل می کنند؟

معرف های شیمیایی چگونه عمل می کنند؟

سلام لطفا در مورد طرز عملکرد معرف های شیمیایی توضیح دهید.
یه دنیا تشکر:gol:

momomo

عضو جدید
سلام کتاب زیر رو لازم دارم
اگه برام بذارید خیلی ممنون میشم.:D
Molecular thermodynamics of fluid-phase equilibria
by:J.M Prausnitz

farnazg

عضو جدید
بهترین کتاب مرجع برای محاسبات ریاضی چه کتابی است؟

بهترین کتاب مرجع برای محاسبات ریاضی چه کتابی است؟

سلام دوستان . :redface:
من دنبال یه کتاب خوب میگردم برای محاسبات .
من کتاب محاسبات عددی نوشته دکتر بهمن مهری (استاد دانشکده ریاضی دانشگاه شریف) و دکتر رضا نخعی رو خریدم از اتشارات آییژ ولی تمرین هاش حل نشدس و خیلی از چیزا رو هم نداره مثل ماتریس ها . در صورتی که کتاب فروشی که ازش خریدم گفت این کتاب رو بیشتر از همه میبرن .
لطفا راهنماییم کنید . 2 هفته دیگه امتحان دارم و هنوز هیچی نفهمیدم .
مرسی ;)

آخرین ویرایش:

neda1362

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

من دوتا کتاب می خواستم البته هر دوشون فارسی اند

الکتروشیمی صنعتی دکتر مفیدی

پوشش کاری الکترولیتی دکتر پروینی احمدی

اگه بتونیند برام بذارید ممنون می شم.

farnazg

عضو جدید
یکی از دوستان کتاب مسعود نیکوکاران ( دانشگاه صنعتی امیر کبیر ) و دکتر محمد تقی درویشی (دانشگاه رازی) رو پیشنهاد دادن . نظرتون چیه ؟

hedayat2009

عضو جدید
هدايت

هدايت

:w30:سلام به همه دوستان عزيزم
كتاب يا مقاله اي رو كه مد نظر داريد و نمي تونيد بيابيد، نام كتاب و مولفش رو بهم بديد تا براتون بذارم.
هر چي خدا بخواد...
يا علي

آقا سلام
اگه براتون امكان داره كتاب حل المسائل ترموديناميك ون نس و حل المسائل انتقال حرارت هولمن رو برام بزارين ممنون ميشم.

majid-e

عضو جدید
سوال در مورد مواد شيميايي مثل استن و ...

سوال در مورد مواد شيميايي مثل استن و ...

سلام دوستان مي خواستم در مورد مضرات مواد شيميايي وچون استن ، پروپانل و سود بدونم چون با اين مواد زياد سر و كار دارم مي خواستم اطلاعاتي در اين زمينه داشته باشم دوستاني كه مرا در اين زمينه اطلاعاتي در اختيارم قرار دهند ، ممنون مي شم

*Afash*

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
براي تيتراسيون هاي اسيد ضعيف-باز قوي و تيتراسيون هاي باز قوي-اسيد ضعيف از کدام شناساگر ها ميتوان استفاده کرد.:gol:

سلام:gol:

فکر کنم بهتر باشه که مشخص کنی چه اسیدی رو با چه بازی میخوای واکنش بدی چون انتخاب شناساگر بستگی به pH نقطه پایانی تیتراسیون داره که این pH هم به قدرت اسید و باز مربوطه.

ببین، هر شناساگری تو یه محدوده ای از pH تغییر رنگ میده و برای انتخاب شناساگر برای یه تیتراسیون هم باید بدونی که pH نقطه پایانی ( یا هم ارزی یا اکی والان) چنده یا حداقل بدونی تو چه محدوده ایه تا بتونی شناساگری رو انتخاب کنی که pH نقطه پایانی تیتراسیون تو محدوده ی تغییر رنگ اون شناساگر باشه.

در ضمن
در تیتراسیونهای اسید و باز لازمه که pKa شناساگر مورد استفاده به pH محلول مورد نظر نزدیک باشه، چون در غیر اینصورت آزمایش همراه با خطا خواهد بود.

امیدوارم چیزایی که گفتم به دردت بخوره و البته ایشالله که درست هم باشه:D

به این لینک هم یه سزی بزن ::victory:

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=278504

موفق باشی
یا علی:gol:

(sara_h)

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

من دوتا کتاب می خواستم البته هر دوشون فارسی اند

الکتروشیمی صنعتی دکتر مفیدی

پوشش کاری الکترولیتی دکتر پروینی احمدی