خواهش میکنم دارم دیونه میشم. توروخدا یکی کمکم کنه :(( ....

kal_hossein

عضو جدید
سلام .

من کنکور 90 کارشناسی مکانیک قبول شدم و موقع انتخاب رشته هم بین مکانیک و صنایع
گیر کرده بودم الان دارم دیووونه میشم ....کارم درست بوده اومدم مکانیک اصلا علاقه دارم یا نه بعضی وقتا میگم برم دنبال انتقالی برم صنایع ....بعضی وقتا میگم نه ولش کن . از هر استادی و دانشجویی که میبرسم تعصبی برخورد میکنه از رشته خودش طرفداری میکنه . حالا میدونم میگین علاقه :( بابا علاقه چجوری باید به وجووود بیاد اصلا مگه ما چی خوندیم که بفهمیم به چی علاقه داریم ....یکی کمک کنهههههههههههههههههه ای خداااااااااا باور کنید یه چیزیم نشه شانس اوووردم. این شمارمه تورو خدا اگه کسی میتونه کمک کنه یه بیام بده زنگ بزنم :(( 09171878211 حسین زارعی. بچه ها تکمیل ظرفیت اومده صنایع هم داره اگه میشه تا وقتش تموم نشده کمک کنید:(:(:gol:

Hichkas.m

عضو جدید
سلام .

گیر کرده بودم الان دارم دیووونه میشم ....کارم درست بوده اومدم مکانیک اصلا علاقه دارم یا نه بعضی وقتا میگم برم دنبال انتقالی برم صنایع ....بعضی وقتا میگم نه ولش کن . از هر استادی و دانشجویی که میبرسم تعصبی برخورد میکنه از رشته خودش طرفداری میکنه . حالا میدونم میگین علاقه :( بابا علاقه چجوری باید به وجووود بیاد اصلا مگه ما چی خوندیم که بفهمیم به چی علاقه داریم ....یکی کمک کنهههههههههههههههههه ای خداااااااااا باور کنید یه چیزیم نشه شانس اوووردم. این شمارمه تورو خدا اگه کسی میتونه کمک کنه یه بیام بده زنگ بزنم :(( 09171878211 حسین زارعی. بچه ها تکمیل ظرفیت اومده صنایع هم داره اگه میشه تا وقتش تموم نشده کمک کنید:(:(:gol:

بابا مگه چی شده چرا داغ کردی
جفتش رشته خوبیه
ولی مارو میگی اونقدر که رشته خودمون صنایع رو میشناسیم
هم بازار کارش داره بهتر میشه هم از نظر سطح رشته داره سطحش میره بالا
بستگی به خودت داره اگه خیلی با دروس سخت حال میکنی از اینا که پدره آدم درمیاد تا پاس بشه
بعد آخرشم کلی از این درسا پاس کردی مث همه بشی مهندس برو مکانیک
صنایع هم درست دروس سخت زیاد نداره
ولی باید یه نگرش صنایعی پیدا کنی باید صنایعی فکر کنی تا مهندس صنایع خوبی باشی

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
سلام .

سلام ...

چرا اینقدر آشفته ای ... ؟!!!

آروم باش ...

خونسرد ...

.
.
.

به نظر من رشته ی مکانیک سخته ، مخصوصا واسه کسایی که بهش علاقه ندارند و زوری دارند تحصیل می کنند ...
پس بهتره هرچه زودتر بیای صنایع ...
البته گول خیلی ها رو که میگن صنایع خیلی گلابی هست رو نخور ...
باور کن اینطور نیست ...
اما خوشبختانه بازار کاره خوبی پیدا کرده و تازه داره شکوفا میشه و جای رشد خیلی خیلی داره ...
در ضمن کاملا با نظر ( هیچکس ) عزیز موافقم ...

.
.
.

به هر حال توکلت به خدا باشه ...

حق نگهدارت ...

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام .

بهتره رو رفتی . باهاش هرجایی می تونی کار کنی .

LIDA-66

عضو جدید
سلام دوست عزیز اول اینکه قبولیتنو صمیمانه بهتونون تبریک می گم. بعد هم با توجه به اینکه همچین رشته ای رو قبول شدید مطمئنا درس خونید و می تونید به راحتی از پس درسای سخت بر بیاید، به نظر من مکانیک برید خیلی بهتره در کل فنی تر می شید و برا پسرا هم بازار کارش عالیه، موفق باشید.

mosaferkuchulu19

عضو جدید
مکانیک یا صنایع مسئله این است.

مکانیک یا صنایع مسئله این است.

سلام من دانشجوی سال اخر کارشناسی تو رشته صنایع هستم
به نظر من اول علاقه ی خودتون شرطه
2.من واقعا به مهندسی صنایع علاقه مندم اما از نظر بازار کار تو محیط شغلی خودم بگم به مهندسین مکانیک بیشتر بها میدن
3.مهندس مکانیکا فنی تر هستن البته اینم به خود ادمش بستگی داره،من که واقعا با رشته ای که توش درس خوندم حال کردم .از شغلمم که کم و بیش با رشتم مناسبت داره راضیم به نظرم مکانیک سخت تر باشه و در آخر به نظر من تو هر رشته ای که درس می خونی اگر بهترین باشی از تموووومه لحاظا برات عالی می شه.

kal_hossein

عضو جدید
سلام

ببخشيد كه دير اومدم واقعا از همتون ممنون كه جواب داديد... دست همتون درد نكنه :). خلاصه ما رفتيم درساي ترم هاي بالاي مكانيك و ديدم ولي به اين نتيجه رسيدم كه به درساي مكانيك علاقه اي ندارم
يعني هم به درساش هم آينده جايي كه قراره كار كنم بعدشم ميدونيد سالانه چقدر مهندس مكانيك ميديم بيرون ؟!:) بعد بچه هاي سال بالايي مكانيك ميگن بير شديم اخرشم هيچي به هيچي .حالا از اينا گذشته ما 4 .5 سال تو شهر خودمون كسي رشته صنايع نرفته حالا تعميم بديم به كل كشور رتبه برترا ميرن مكانيك و برق و عمران .... يعني تورشته صنايع جاي بيشرفت هست واسه شاخ شدن :) ... و هم چنين رشته صنايع جوريه كه ادم ميتونه توش به كاراي اضافي هم در كنارش برسه و حالا ما صنايع دانشگاه تهران(دانشكده فومن) تو تكميل ظرفيت زديم . ولي دنبال اينم هستم اگه ميشه برم صنايع صنعتي بابل كه تو انتخاب رشتمم زده بودم و آوووردم حالا مساله انتقاليش ميمونه كه نميدونم شبانه ميشم يا نه اخه من خونمون شيرازه اگه بخواد شبانه بشه سخت ميشه واسم (اگه كسي اطلاعات بيشتري داره بذاره كه شبانه ميشم يا نه) كلا توكل بخدا آقا چرا خودمونو ناراحت كنيم مگه ما قراره چند بار زندگي كنيم ... خلاصه ممنون از همتون:gol::smile:

kal_hossein

عضو جدید
بهتره رو رفتی . باهاش هرجایی می تونی کار کنی .

يعني چي بهتره ؟! آقا حالا هرچي بهترين بشه يعني اينكه تمومه ديگه ؟! .... اگه ميشه از رشتتون بگيد كارش كجاست محيط كارش ؟ درساش چجورياست ؟! اصلا الان بازار كارش گرفته يا كلا رشته صنايع همه جا كاربرد دار؟!​

kal_hossein

عضو جدید
بابا مگه چی شده چرا داغ کردی
جفتش رشته خوبیه
ولی مارو میگی اونقدر که رشته خودمون صنایع رو میشناسیم
هم بازار کارش داره بهتر میشه هم از نظر سطح رشته داره سطحش میره بالا
بستگی به خودت داره اگه خیلی با دروس سخت حال میکنی از اینا که پدره آدم درمیاد تا پاس بشه
بعد آخرشم کلی از این درسا پاس کردی مث همه بشی مهندس برو مکانیک
صنایع هم درست دروس سخت زیاد نداره
ولی باید یه نگرش صنایعی پیدا کنی باید صنایعی فکر کنی تا مهندس صنایع خوبی باشی

سلام
آقا صنايعي فكر كردن يعني چي ؟! :)

kal_hossein

عضو جدید
سلام ...

چرا اینقدر آشفته ای ... ؟!!!

آروم باش ...

خونسرد ...

.
.
.

به نظر من رشته ی مکانیک سخته ، مخصوصا واسه کسایی که بهش علاقه ندارند و زوری دارند تحصیل می کنند ...
پس بهتره هرچه زودتر بیای صنایع ...
البته گول خیلی ها رو که میگن صنایع خیلی گلابی هست رو نخور ...
باور کن اینطور نیست ...
اما خوشبختانه بازار کاره خوبی پیدا کرده و تازه داره شکوفا میشه و جای رشد خیلی خیلی داره ...
در ضمن کاملا با نظر ( هیچکس ) عزیز موافقم ...

.
.
.

به هر حال توکلت به خدا باشه ...

حق نگهدارت ...

سلام
اره خودمم ديدم سخته دارم ميگم اخه سختي الكي بايد كشيد بعدشم از محيط كاريش خوشم نيومد . حالا تو اين موندم اگه بخوام انتقالي بگيرم رم صنايعي كه تو انتخاب رشتم اوووردم ايا شبانه حساب ميشه كه اگه شبانه حساب بشه يه عمري بايد بسوزم و بسازم . :(. دعا كنيد واسم

آخرین ویرایش:

kal_hossein

عضو جدید
سلام دوست عزیز اول اینکه قبولیتنو صمیمانه بهتونون تبریک می گم. بعد هم با توجه به اینکه همچین رشته ای رو قبول شدید مطمئنا درس خونید و می تونید به راحتی از پس درسای سخت بر بیاید، به نظر من مکانیک برید خیلی بهتره در کل فنی تر می شید و برا پسرا هم بازار کارش عالیه، موفق باشید.

سلام.
ممنون به خاطر تبريكتون . مساله اينجاست آقا كه اصلا ارزش سختي كشيدن و داره ؟! بعد الان حالم از دانشگاه بهم ميخوره هممون داريم ميخونيم واسه معدل بخدا اگه دانشگاه اين بوود 100 سال واسه كنكور اونقدر نميخوندم. هر كس ميبينتم ميگه بخون معدلت بياد بالا اصلا حالم از وازه معدل بهم ميخوره :) . خلاصه من دوست دارم در كنار درسم كاراي موازي باهاش انجام بدم كه من اين بچه هاي مكانيك ترم بالارو ميبينم نا اميد ميشم اصا از درساي سيالا ت و نيمدونم ديناميك اينا خوشم نمياد .... خلاصه نميدون خدا كنه شبانه محسوب نشم :) بازم ممنون از راهنماييتون

kal_hossein

عضو جدید
سلام من دانشجوی سال اخر کارشناسی تو رشته صنایع هستم
به نظر من اول علاقه ی خودتون شرطه
2.من واقعا به مهندسی صنایع علاقه مندم اما از نظر بازار کار تو محیط شغلی خودم بگم به مهندسین مکانیک بیشتر بها میدن
3.مهندس مکانیکا فنی تر هستن البته اینم به خود ادمش بستگی داره،من که واقعا با رشته ای که توش درس خوندم حال کردم .از شغلمم که کم و بیش با رشتم مناسبت داره راضیم به نظرم مکانیک سخت تر باشه و در آخر به نظر من تو هر رشته ای که درس می خونی اگر بهترین باشی از تموووومه لحاظا برات عالی می شه.

سلام . ممنون.... مكانيك سخت تره بدر در اوره اخرشم ميري يه جايي كه ميخواد با دستگاه و اين حرفا سر و كله بزني خودمم به شخصه به كاره فني علاقه اي ندارم ':) . ازم ممنون از راهنماييتون

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
سلام
اره خودمم ديدم سخته دارم ميگم اخه سختي الكي بايد كشيد بعدشم از محيط كاريش خوشم نيومد . حالا تو اين موندم اگه بخوام انتقالي بگيرم رم صنايعي كه تو انتخاب رشتم اوووردم ايا شبانه حساب ميشه كه اگه شبانه حساب بشه يه عمري بايد بسوزم و بسازم . :(. دعا كنيد واسم

سلام ...

توکلت به خدا باشه ...

.
.
.

راستی دو روز مونده به محرم ...

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...بااباعبدالله-الحسین-...?p=4265268#post4265268