کتابها رو انتخاب کنین تا 2 روز ایمیل میکنم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amirhakimi

عضو جدید
دوست عزیز خیلی ببخشید که این حرفو میزنم:
ولی احساس نمیکنین که corotion به صنایع زیاد ارتباطی نداره.
میتونستین این تاپیک رو تو بخش متالورژی یا شیمی مطرح کنین.

با احترام.

امیر Amir

عضو جدید
فقط صنایع بیاد بالا

فقط صنایع بیاد بالا

دوست عزیز خیلی ببخشید که این حرفو میزنم:
ولی احساس نمیکنین که corotion به صنایع زیاد ارتباطی نداره.
میتونستین این تاپیک رو تو بخش متالورژی یا شیمی مطرح کنین.

با احترام.

فقط صنایع ...کتاب صنایع به درد بخور داری بیا....و الا شرمنده اخلاق ورزشیت..ما صنایعی ها کسیو قبول نداریم...:eek:

bardinova

مدیر بازنشسته
تو شهر صنایع ، مواد میاد حراجی میزنه ، شیمی هم مشتری میشه و سفارش میده !! . آقا پاشو برو تو شهر خودت !!!

mahtabi

مدیر بازنشسته
با سلام:
امیدوارم این تاپیک رو درست زده باشین!!!
اگه واسه بچه های صنایعی کتاب ندارین من تاپیک رو منتقل کنم؟

HoOMan.tbz

عضو جدید
با سلام:
امیدوارم این تاپیک رو درست زده باشین!!!
اگه واسه بچه های صنایعی کتاب ندارین من تاپیک رو منتقل کنم؟
بچه های صنایع تکنولوژی. ریخته و جوشکاری داشتن .منم از کسی پولی نخواستم که میگین حراجی زدین.من گفتم اگه لازم داشتین براتون می فرستم.واحد علم موادم که همتون می خونین.فقط پلیمر و خوردگی ها تو لیست به دردتون نمی خوره . من خواستم خوبی کنم و به تمام گروهایی که می تونستن استفاده کنن فرستادم. در ضمن من ساخت بودم و الانم ...... تازه بچه های مهندسی لیسانس رو تموم کنن می فهمن که هیچ کارن پس لغر خونی خاصی رو نداره.می خواد برق باشه یا مکانیک یا مواد و صنایع
جنبه هم خوب چیزیه.حد اقل این نبود ادب می تونست جاشو پر کنه.متاسفم
مهتابی جان کلا تاپیک رو لطف کنین ببندین.ببخشید

mahtabi

مدیر بازنشسته
بچه های صنایع تکنولوژی. ریخته و جوشکاری داشتن .منم از کسی پولی نخواستم که میگین حراجی زدین.من گفتم اگه لازم داشتین براتون می فرستم.واحد علم موادم که همتون می خونین.فقط پلیمر و خوردگی ها تو لیست به دردتون نمی خوره . من خواستم خوبی کنم و به تمام گروهایی که می تونستن استفاده کنن فرستادم. در ضمن من ساخت بودم و الانم ...... تازه بچه های مهندسی لیسانس رو تموم کنن می فهمن که هیچ کارن پس لغر خونی خاصی رو نداره.می خواد برق باشه یا مکانیک یا مواد و صنایع
جنبه هم خوب چیزیه.حد اقل این نبود ادب می تونست جاشو پر کنه.متاسفم
مهتابی جان کلا تاپیک رو لطف کنین ببندین.ببخشید

با سلام:
خواهشا به این مطلب فکرکنید که بچه ها فکر کردن شما اشتباهی تاپیک رو گذاشتین .
راستش دروسی مثل کارگاه جوشکاری یا آز دقیق یا کارگاه ماشین افزار بعد از فارغ التحصیل شدن به درد بچه ها نمیخوره و از این جهت که بچه ها نیازی حس نمیکنن.
نه اینکه این دروس بی اهمیت باشن اما خوب از یه مهندس صنایع در بازار کار نمیخوان
ما اینجا قرار نیست فقط صنایعی باشیم و بچه های دیگه ای که میان تالار رو نباید برنجونیم.
امیدوارم که هم بچه ها و هم شما یکم منطقی تر برخورد کنین.
با احترام

HoOMan.tbz

عضو جدید
بلخره من نیتم خیر بود.درس نبود ... می تونستن ...
چند نفر از اونایی که پست زدن فارغ التحصیل هستن و کامل وارد بازار کار شدن؟ و از نزدیک لمسش کردن
الان جامعه کاری افرادی رو قبول می کنه که تو رشته خودشون فعال باشن اما چیزی جامع تر از اون باشن
چون با خصوصی سازی همه کارخونه ها و... دارن از یه مهندس کار 100 نفر رو می کشن و یه همچین آدم هایی رو استخدام می کنن که جامعیت مهندسی داشته باشن.چون صرفش زیاده و بازده بالاتر.عوض اینکه با 100 نفر سرو کله بزنه با یه نفر راحت تره و حقوق هم که....
اینو به عنوان یه دوست که رشتش خیلی پایین تر از شما بوده و از نزدیک لمس کرده قبول کنین.
موفق باشین

amirhakimi

عضو جدید
بلخره من نیتم خیر بود.درس نبود ... می تونستن ...
چند نفر از اونایی که پست زدن فارغ التحصیل هستن و کامل وارد بازار کار شدن؟ و از نزدیک لمسش کردن
الان جامعه کاری افرادی رو قبول می کنه که تو رشته خودشون فعال باشن اما چیزی جامع تر از اون باشن
چون با خصوصی سازی همه کارخونه ها و... دارن از یه مهندس کار 100 نفر رو می کشن و یه همچین آدم هایی رو استخدام می کنن که جامعیت مهندسی داشته باشن.چون صرفش زیاده و بازده بالاتر.عوض اینکه با 100 نفر سرو کله بزنه با یه نفر راحت تره و حقوق هم که....
اینو به عنوان یه دوست که رشتش خیلی پایین تر از شما بوده و از نزدیک لمس کرده قبول کنین.
موفق باشین

اولا: این حرفو نزنین. هیچ رشته ایی پائینتر از رشته دیگر نیست، همه رشته ها جایگاه خودشونو دارن.:gol:
من اصلا قصد جسارت به شما و یا رشتتون را نداشتم،:gol:
در راستای فرمایش مدیر محترم تالار منم فکر کردم که تاپیک رو اشتباهی اینجا ساختین.
من خودم تو زمینه عملیات حرارتی روی sputtering یه کارایی کردم.
ولی فکر میکنین چند نفر از دوستان علاقمند با این مباحث باشند، راستش صنایع انقدر زمینه فعالیت داره که دیگه جایی برای دروس علم مواد و شیمی و عملیات حرارتی و حسابداری نیمونه (البته باید بگم که گذروندن این واحدها دید خوبی به بچه ها میده)
{این نظر شخصی منه ها نریزین سرم بزنینم:redface:}

yanic

عضو جدید
چقدر این موضوع بحث برانگیز شده. تالار که فقط برای بچه های فارغ التحصیل نیست.بالاخره بچه هایی که دانشجو هستند هم باید از مطالب استفاده کنن.مودبانه تر بود که بچه ها از این اصطلاحات برای جواب دادن به کار مثبت یه دوست استفاده نمی کردن.ما اگه واقعا بخوایم توی یه زمینه خاص کار کنیم برای خبره شدن توی همون موضوع هم میبینیم که باید محدوده اطلاعاتمون خیلی وسیع باشه و شاید نیازمند اطلاعاتی باشیم که هیچ وقت لزوم اونو حس نمی کردیم.از دوست عزیزمون به عنوان عضوی از تالار صنایع تشکر میکنم و پیشنهاد میکنم کهدفعات بعدی دروس مرتبط رودر تالار بخش خودشون بذارن و لینکش رو در تاپیک مقالات برای تالارهایی که با اون موضوع مرتبط هستن بذارن.

J_Mani

عضو جدید
سلام
خداييش منكه اينترنت پر سرعت دارم كلي از وقتم به خاطر اين حرف ها گرفته شد واي به حال Dial Up ها. ما كه مثلا عضو اين سايت علمي هستيم بهتره فقط سعي كنيم اطلاعاتخود را بالا ببريم.
متشكرم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا