خدا به داد دانشجویان دختر برسه امسال !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
:cry::cry::cry:
حتي اگه مانتوي مناسب بپوشي و موهاتم بيرون نباشه بازم نميشه از نگاهشون گذشت!
از بس به دخترا نگاه كردن هيز شدن! حالا خوب فقط هيز شده باشن! نگاهشون وحشتناكه!:cry::cry::cry:
اي كاش من پسر بودم:crying2:

ah25_km

عضو جدید
از بس به دخترا نگاه كردن هيز شدن! حالا خوب فقط هيز شده باشن! نگاهشون وحشتناكه!:cry::cry::cry:

من به عنوان يه پسر شرمنده ميشم كه يه دختر مجبور ميشه اين حرفو بزنه , كه چرا وضعيت انقدر براش سخت شده كه ارزو ميكنه دختر نباشه :(:(

moji_arch

عضو جدید
وای خدا
من اصلا دیگه تحمل همچین وضعی رو ندارم:w04:

یه منکراتی هیز رو بذارن در دانشگاه که هر روز سر تا پامون رو موشکافی کنه:hate:
بعد هم مثل دخترای خیابونی با هامون رفتار شه که این چه وضعیه؟؟؟:w13:
نمیشه هم بهش گفت مرتیکه ی هیز آخه تو این یه لاخ مو رو از زیر مقنعه ی من از کجا دیدی که بهش گیر میدی؟

کافیه یه آتو هم بگیرن ازت تا نکشوننت تو دفتروخونه هر گور به گو ر شده دیگه ای که به هر طریقی ازت یه منفعت نبرن ول کن نیستن

خسته شدم به خدا:wallbash:

آره خدا اگه قرار بود توی این مملکت به دنیا بیایم چرا پسر نشدیم:w06:

گر چه جدیدا با فتواهای مسخره همیشگی راه اذیت و آزار پسرها رو هم باز کردن:eek:آقایون هم هوای خودشون روداشته باشتن از این دولت زوری... هیچی بعید نیست

Fo.Roo.GH

عضو جدید
کاربر ممتاز
هیز شدن چیه؟هیزی لازمه شغلشونه...اینا رو برای این کارا به این صورت تربیت میکنند...موجودات مشمئز کننده ای اند.:mad:

King Paker

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه یه راننده تاکسی برگشت به من گفت آقا پسر موهاتو اتو زدی گشت میگیره ها!
گفتم اگه وضع مملکت با بریدن موهای من درس میشه خب بذار بگیرن...
وقتی استادت به خاطر مدل موتو لباس پوشیدنت بهت نمره نمیده دیگه آخه چه انتظاری آدم داشته باشه؟؟
آدمایی که صب از خواب پا میشن یه شونه نمی زنن سرشون!
اگه من گناه کارم اونام گناه کارن! چرا اونا رو نمیگیرن؟!

این مملکت از بنیان مشکل داره... تویی که دختری می خوای پسر باشی که چی بشه، 2 سال از بهترین سالای عمرتو ببرنت سربازی، تو خیابون اتفاقیم چشت بیوفته به یکی هزارتا فحش بشنوی، پلیسا باتوم به دست بهت گیر بدن چرا از اینجا داری رد میشی، به خاطر یه تیشرت پویشدن دوستتو جلو خونش بزور بکننش تو ماشین و اون وسط سرش بخوره به در ماشینو...

ما مشکل داریم... خودم کردم که لعنت بر خودم باد...

بالا