خدا به داد دانشجویان دختر برسه امسال !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sara-afshar777

عضو جدید
مراحل اجرایی گسترش عفاف و حجاب به دانشگاهها ابلاغ شد

شنبه، ۲۱ شهريور، ۱۳۸۸

خواجه سروی قائم مقام معاونت فرهنگی وزارت علوم از ابلاغ مصوبات و مراحل اجرایی راهکارهای اجرایی گسترش عفاف و حجاب به دانشگاهها خبر داد.

به گزارش خبرنامه امیرکبیر غلامرضا خواجه سروی گفته است که کمیته تخصصی در مورد حجاب و مسائل اخلاقی توسط وزارت علوم تشکیل شده که این کمیته وضعیت فعلی حجاب در دانشگاه‌ها را مورد بررسی و آسیب‌شناسی قرار داده است.

به گفته معاون فرهنگی وزارت علوم وزارت علوم به طراحی مدل های مختلف پوشش توسط جهاد دانشگاهی و ارائه نمایشگاه در سطح دانشگاهها اقدام کرده است.

وی همچنین بر آنچه که «اسلامی شدن دانشگاه ها» خوانده، تأکید کرده است.

معاون وزیر جدید علو همچنین از بازنگری در آئین نامه انضباطی «پوشش دانشگاهی» خبر داده است.

این گفته پس از آن بیان شده است که کامران دانشجو وزیر جدید علوم نیز در هفته گذشته گفته بود: «من تنها دغدغه دين را دارم و دانشگاه‌ها نيز بايد همين دغدغه را داشته باشند.»

گرچه طی 1 ماه گذشته روند احضار دانشجویان به کمیته انضباطی هم از نظر گستردگی و هم از نظر تعداد دانشجویان احضار شده به دانشگاه‌های بیشتری در کشور و تعداد دانشجویان بیشتری در مقایسه با گذشته افزایش یافته است، اما به نظر می‌رسد این سخنان مقدمه‌ای برای اعمال محدودیت بیشتر برای دانشجویان به خصوص برای دانشجویان دختر باشد.

Fateme_Smaily

عضو جدید
ای نگو تورو خدا
من که میمیرم اگه کمیته انضباطی بخوادم
همش ما دخترای بیچاره باید سختی بکشیم

sara-afshar777

عضو جدید
ای نگو تورو خدا
من که میمیرم اگه کمیته انضباطی بخوادم
همش ما دخترای بیچاره باید سختی بکشیم

در عوض خوش بحال روسا و اعضای محترم حراست و بسیجیان فعال همیشه در صحنه :biggrin::biggrin::biggrin:

بخصوص آقای ........... رئیس محترم دانشگاه ......... که هنوز هم فرمایش گهربارشان تو گوشم هست که فرمود من زیر ماشین له می کنم اون دختری رو که موهاش بیرون باشه

لازم به ذکرهست خود این آقاااااااااااای رئیس مجرد تشریف دارن و ماشاا گرداننده اصلی اراذل و اوباش شهر............. هستند :mad:

mehrshad53

اخراجی موقت
شما دخترا باید برین تو گاو صندوق و با یه دونه از این چشمای زیر دریایی(پریسکوپ) و یه دونه از اون لوله هایی که زیر اب باش نفس میکشن،برین دانشگاه.....
البته یه سیستم حمل گاو صندوق هم این نخبه های بسیجی براتون طراحی میکنن!
آخه میدونین این اقایون معتقد اصولا خیلی حساس هستند و روحشون لطیفه و ماشالله خیلی "هات" تشریف دارن.

a_m68 سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
واییییییییییییییی فقط همین مونده بود که بگن ما چی بپوشیم:eek::eek::eek::wallbash:
4 سال؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی واقعا فک میکنین اینا تا 4سال میمونن؟؟؟؟؟
مگه ما میذاریم؟؟؟؟؟:D;)

Fateme_Smaily

عضو جدید
اگه واقعا اینطوری باشه من که خودم و می کشم که همین امسال درسم تموم شه.
وای من بلد نیستم چادر سر کنم
ولی از یه جهت خوبه صبحا دست و رو نشسته می ریم سر کلاس که بهمون تشویقی بدن
زحمت حاضر شدن هم نمی کشیم:دی

mahan 2

عضو جدید
احتمالا چون قسمت هاي ديگه مشكلات ديگه ي كشور رو حل كردن رسيدن به اين قسمت .اسلام واقعا در خطر است. نميدونم توي دين گفته شده"لا اكراه في دين" هر كسي هر جور مي خواد بايد بگرده (البته نه هر جوري اين جا ايرانه) نمي دونم از انتخابات به اين ور گند كاري هاي زيادي در حال وقوعه .من پسرم و زياد برام مهم نيست .

mohammadreza_سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
در عوض خوش بحال روسا و اعضای محترم حراست و بسیجیان فعال همیشه در صحنه :biggrin::biggrin::biggrin:

بخصوص آقای ........... رئیس محترم دانشگاه ......... که هنوز هم فرمایش گهربارشان تو گوشم هست که فرمود من زیر ماشین له می کنم اون دختری رو که موهاش بیرون باشه

لازم به ذکرهست خود این آقاااااااااااای رئیس مجرد تشریف دارن و ماشاا گرداننده اصلی اراذل و اوباش شهر............. هستند :mad:
این جور افراد رو باید لو بدی
نترس;)

shabnam_arch

عضو جدید
اما به نظر می‌رسد این سخنان مقدمه‌ای برای اعمال محدودیت بیشتر برای دانشجویان به خصوص برای دانشجویان دختر باشد

غیب گفته!
تا حالا محدودیت واسه پسرا دیدی!

ah25_km

عضو جدید
این گفته پس از آن بیان شده است که کامران دانشجو وزیر جدید علوم نیز در هفته گذشته گفته بود: «من تنها دغدغه دين را دارم و دانشگاه‌ها نيز بايد همين دغدغه را داشته باشند.»

واي به حال مملكتي كه وزير علومش به جاي فكر كردن به ارتقا سطح علمي , مثلا دغدغه دين داشته باشه . با اين كاراشون جوونارو از دين زده ميكنن بعدش ميگن چرا جووناي ما دين گريزن :mad:

ايشالا خدا از همون بالا يه چيزي بندازه رو كله ي پوكشون

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیزان دل برادر انگار شما خوب خبرا رو نمیخونید

تابناک

وزارت علوم در این راستا همچنین به طراحی مدل های مختلف پوشش (دختر و پسر) توسط جهاد دانشگاهی و ارائه نمایشگاه در سطح دانشگاهها با همکاری اداره کل امور فرهنگی وزارت علوم اقدام کرده است.
قائم مقام معاونت فرهنگی وزارت علوم فعالیتها و برنامه های معاونت فرهنگی وزارت علوم در راستای گسترش عفاف و حجاب در دانشگاهها را تشریح کرد و گفت: کلیه مصوبات و مراحل اجرایی راهکارهای اجرایی گسترش عفاف و حجاب به دانشگاهها ابلاغ شده است.

غلامرضا خواجه سروی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره فعالیتها و برنامه های معاونت فرهنگی و شورای اسلامی شدن دانشگاهها در خصوص گسترش عفاف و حجاب در دانشگاهها طی دو سال اخیر گفت: معاونت فرهنگی وزارت علوم در خصوص بحث عفاف و حجاب در دانشگاهها در راستای اسلامی شدن دانشگاهها در موضوع عفاف و حجاب سفارش تحقیق داده و در این زمینه از پایان نامه های دانشجویی مرتبط با عفاف و حجاب حمایت کرده است.

وی تهیه لیست از کتب نمایشگاهی در زمینه پوشش، تهیه محتوای آموزشی با محوریت پوشش و آراستگی جهت اردوهای دانشجویی توسط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاهها، تهیه و تدوین کتابنامه پوشش توسط نهاد را نیز برخی دیگر از اقدامات عنوان کرد و گفت: وزارت علوم در این راستا همچنین به طراحی مدل های مختلف پوشش (دختر و پسر) توسط جهاد دانشگاهی و ارائه نمایشگاه در سطح دانشگاهها با همکاری اداره کل امور فرهنگی وزارت علوم اقدام کرده است.

قائم مقام معاونت فرهنگی وزارت علوم از تشکیل ستاد عفاف در وزارت علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد و به مهر گفت: در این مدت در آئین نامه انضباطی پوشش دانشگاهی بازنگری صورت گرفت و کلیه مصوبات و مراحل اجرایی راهکارهای اجرایی گسترش عفاف و حجاب به دانشگاههای سراسر کشور ابلاغ شد.

وی با بیان اینکه وضعیت عفاف و حجاب در دانشگاهها مورد بررسی مستمر قرار می گرفت، گفت: کمیته تخصصی عفاف، حجاب و مسائل اخلاقی نیز تشکیل و وضعیت فعلی حجاب آسیب شناسی شد.

نتیجه گیری: اینا همش بازی است

میخوان اگر کسی اخراج شد اگر پسر بود بگن مچ دستش پیدا بود اگر دختر بود موهایش بیرون بود و الا نمیشه که بگن ستاره دار بود به جای ستاره مهر بی عفافی میره تو پرونده
اینا از تجربه و نالیدن های دانشجویان دانشگاه آزاد درس نگرفتن که حالا دارن این کارو میکنن
بچه های دانشگاه شیراز که محاله زیر بار برن

archi-tecture

عضو جدید
واي به حال مملكتي كه وزير علومش به جاي فكر كردن به ارتقا سطح علمي , مثلا دغدغه دين داشته باشه . با اين كاراشون جوونارو از دين زده ميكنن بعدش ميگن چرا جووناي ما دين گريزن :mad:

ايشالا خدا از همون بالا يه چيزي بندازه رو كله ي پوكشون
علم چیه باید برای بسیجی ها اشتغال ایجاد کرد..بی کار نذاشتشون....علم به چه درد می خوره...:cry:
خداییش مملکت رو پکوندن با این نوع دینداری...بابا یکی بیاد اینارو بندازه بیرون دیگه حام رو بهم زدن:mad: کارشون اینه که یه جلسه میزارن هزار ساعت فکر می کنن بعد صندلی های آخر مردآرو تو اتوبوس می بندن تا یهو مختلط نشن.... کلن بامون مثل گوسفند رفتار میکنن اه:mad:

mehrshad53

اخراجی موقت
من موندم این حیوونا که عملا لختن و تازه حیوون هم هستند،سالی چندد بار به فکر شیطونی میافتن و این ادما به خصوص برادران مربوطه فکری غیر از این مسائل ندارن!
تازه خوبه دخترا میرن توی گونی و اینطوریه! اگه برن خارج فکر کنم یاتاقان بزنن:surprised:

archi-tecture

عضو جدید
من موندم این حیوونا که عملا لختن و تازه حیوون هم هستند،سالی چندد بار به فکر شیطونی میافتن و این ادما به خصوص برادران مربوطه فکری غیر از این مسائل ندارن!
تازه خوبه دخترا میرن توی گونی و اینطوریه! اگه برن خارج فکر کنم یاتاقان بزنن:surprised:
:w15: اینا تا دخترارو سواره نظام آهنی نکو-نن دست بردار نیستن دادا

maryam_th

عضو جدید
کاربر ممتاز
معلومه که آقایون در مواجهه با دخترا فکرشون جای دیگه ای نمیره...حالا اگه دختره بره صیغه بشه مشکل نداره فقط گونی تنش کنه کافیه...

* فریبا *

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای مرده شور ببرتشون .. دیگه میخوان چیکار کنن
دانشگاه ما که هم حراست زن داره هم مرد ..
مرد به دخترا گیر میده .. زنه به پسرا ...
یه بار زنه بهم گفت آرایش داری (ساعت 7.30 صبح جمعه) شاکی شدم خفن ..دید داره ضایع میشه ..گفت از دیشبه جاش مونده ... آخه چی بهش بگم ....
منگلن منگل !!

m0nire

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا دانشجویان دختر رو بی خیال :w05:این اگه تا پایان دوره اش(حالا هر چه قدر که طول بکشه)دانشگاه آزادیا رو بی دانشگاه نکرد:w05:من یکی دست به دعا برمیدارم واسش:razz:

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
مراحل اجرایی گسترش عفاف و حجاب به دانشگاهها ابلاغ شد

شنبه، ۲۱ شهريور، ۱۳۸۸

این گفته پس از آن بیان شده است که کامران دانشجو وزیر جدید علوم نیز در هفته گذشته گفته بود: «من تنها دغدغه دين را دارم و دانشگاه‌ها نيز بايد همين دغدغه را داشته باشند

.

حرف از این احمقانه تر جایی خوندین و یا شنیدین؟؟؟؟؟؟
جائی که دغدغه اش باید پیشرفت علمی و ارتقای سطح دانش باشه ، دغدغه اش دینه .
چنین وزیری به درد جرز لای دیوار می خوره
همینه دیگه...
باید مردم رو توی بیسوادی نگه دارن که بتونن اینجوری سوارمون بشن
خوب سیاستی رو پیش گرفتن
از ما که گذشت
امیدوارم این ورودی های جدید بتونن از حق خودشون دفاع کنن و زیر بار حرف زور نرن

behnam.gas

عضو جدید
واییییییییییییییی فقط همین مونده بود که بگن ما چی بپوشیم:eek::eek::eek::wallbash:
4 سال؟؟؟؟؟؟؟؟یعنی واقعا فک میکنین اینا تا 4سال میمونن؟؟؟؟؟
مگه ما میذاریم؟؟؟؟؟:D;)

[

اینجور که پیداست اینا میخوان تا 40 سال میخشون رو فرو کنن و دست بردار نیستن
البته از همون روزه اولی که گفت دانشگاه باید اسلامی بشه من فهمیدم میخواد چه غلطی بکنه اول تو همه ی دانشگاهها شهید خاک کیکنن بعدشم خدا بده برکت ..........

نتیجه گیری: اینا همش بازی است

میخوان اگر کسی اخراج شد اگر پسر بود بگن مچ دستش پیدا بود اگر دختر بود موهایش بیرون بود و الا نمیشه که بگن ستاره دار بود به جای ستاره مهر بی عفافی میره تو پرونده
اینا از تجربه و نالیدن های دانشجویان دانشگاه آزاد درس نگرفتن که حالا دارن این کارو میکنن
بچه های دانشگاه شیراز که محاله زیر بار برن[/

میدونم که بچه های شیراز زیره بار نمیرن البته امید وارم چون میترسم مثله اعترافات اخیر تو دادگاه دانشجوها هم زیره بار برن و یا اینکه به جای ستاره تو پروندشون مربع بذارن

در ضمن تا یادم نرفته ما رو که هنوز دانشگاه شروع نشده احظار کردن حراست و کمیته انظباطی نمیدونید چه خبره یا اینکه برای دانشجو های دیگه تو دانشگاههای دیگه هم این اتفاق افتاده اخیرا تو دانشگاه بوشهر که شروع شده

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
دانشگاه ما که چادر اجباریه:w33::w33::w33::w33::w33:

eshagh_kh

عضو جدید
نه اینکه همتون میاین دانشگاه همش درس میخونین !!!
الهی ... نازی ...
دلم سوخت
نگران های من ...

monrose

عضو جدید
کاربر ممتاز

مگه ماااااااااااااااااااااا چه گناااااااااااااااااهي كرديم آخه؟ يكم به جاي اينا به سطح علمي دانشگاه ها فك كنن بد نيست...

~Bahar~

عضو جدید
اینا دنبال ایجاد یه انقلاب فرهنگی دومند...نه تنها پوشش بلکه مغزتم باید عوض کنی...شروعشم از دفن یه سری استخون به اسم شهید تو دانشگاه امیرکبیر بود...اگه تسلیم شی و بپذیری شاید فردا حتی دانشگاهی هم وجود نداشته باشه....

بالا