تولید آرد از گندم

rekot

عضو جدید
برای دادن اطلاعاتی در این مورد به دانشجویان با رشته های مرتبط با این موضوع و حتی سرمایه گذاران در این زمینه بعضی از شرکت ها پول های زیادی میگیرند و در نهایت cdهای نا قص را ارسال می کنند که یا سوخته اند یا اصلا" ارتباطی با موضوع ندارند لذا خواهشمن است هرکدام از دوستان طرح ، طراحی یا اطلاعاتی در زمینه ماشین آلات این صنعت یا طرح توجیهی اگه داره بذاره تا این انحصار بشکنه:mad:

rekot

عضو جدید
برای دادن اطلاعاتی در این مورد به دانشجویان با رشته های مرتبط با این موضوع و حتی سرمایه گذاران در این زمینه بعضی از شرکت ها پول های زیادی میگیرند و در نهایت cdهای نا قص را ارسال می کنند که یا سوخته اند یا اصلا" ارتباطی با موضوع ندارند لذا خواهشمن است هرکدام از دوستان طرح ، طراحی یا اطلاعاتی در زمینه ماشین آلات این صنعت یا طرح توجیهی اگه داره بذاره تا این انحصار بشکنه

پیوست ها

• گزارش وضعیت صنعت آرد.zip
    151.9 کیلوبایت · بازدیدها: 1
  • 183_4-005.zip
    93.4 کیلوبایت · بازدیدها: 1

mahtabi

مدیر بازنشسته
برای دادن اطلاعاتی در این مورد به دانشجویان با رشته های مرتبط با این موضوع و حتی سرمایه گذاران در این زمینه بعضی از شرکت ها پول های زیادی میگیرند و در نهایت cdهای نا قص را ارسال می کنند که یا سوخته اند یا اصلا" ارتباطی با موضوع ندارند لذا خواهشمن است هرکدام از دوستان طرح ، طراحی یا اطلاعاتی در زمینه ماشین آلات این صنعت یا طرح توجیهی اگه داره بذاره تا این انحصار بشکنه
سلام
بهتر نبود اسم مناسبی برای تاپیکتون انتخاب می کردین؟

ضمنا بگین که طرحش رو میخواین؟
اگر اینطوره نیازی به زدن تاپیک نیست.چون این یه موضوع خاص هستش و جای اطلاعات چندانی نداره و بهتره اون رو توی سوالات تخصصی تالار مطرح کنید یا درخواست ها.

در هر صورت جواب بدین تا بنده تاپیک رو منتقل کنم.

rekot

عضو جدید
سلام
خیلی دنبال طرح توجیهی برای کارخونه آرد بودم هر جام که حرفش میشد پولهای گزافی می خواستن سراغ دانشجو های رشته صنایع تولید آرد رفتم اینام برای پروژه های خودشون این مشکل رو داشتند به علت تعداد محدود کارخانجات آرد و ندادن اطلاعات درست از سوی آنها کلی گله داشتند تصمیم گرفتم با اجازه بزرگتر ها این تایپیک رو باز کنم مطالبی که گیر خودم میاد رو برای استفاده همه بذارم لطفا" شما و دوستان هم طرح توجیهی یا هر چیزی در این رابطه در نظرتون هست بذارید . مرسی

پیوست ها

• قوانين صنعت آرد.zip
    121.5 کیلوبایت · بازدیدها: 1

rekot

عضو جدید
دست مریزاد

دست مریزاد

یه دهنه مغازه به این بزرگی زدم کسی نبود مطلبی اضافه کنه همچنان منتظرم تا مطالب شما رو ببینم
با تشکر ری کوت:cry::cry:

woodywood

عضو جدید
عزیزم خیلی از طرح ها هست که نمیتونی به این راحتی پیدا کنی
من خودم دنبال طرح استخر و سونا بودم اما گیر نیومد
هیچ کسی هم مقصر نیست
چون خواسته شما کاملا محدود شده و انحصار شده هست