تشکیل یک تیم برای ساخت فروم رسمی علوم تحقیقات

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام به شما دوستان

گفتم این تاپیک رو بزنیم و بیایم در مورد ساخت این فروم رسمی برای علوم تحقیقات بحث کنیم.

هر کس که می خواد همکاری کنه برای ساخت سایت اینجا بگه.

دوستان یه موقع جسارت نکرده باشم که این تاپیک رو زدم.

گفتم حالا که این بحث جدی شده بیایم تاپیکی مخصوص این بحث ایجاد کنیم

با تشکر و احترام فراوان

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست من

من با این قضیه موافق هستم ولی در کل اصلاً به فعالیت در رده مدیریت علاقه ای ندارم چراکه مسئولیتی بالای می طلبه و من با توجه فعالیت های دیگم نمی توانم به صورت 100 درصدد درهیچ فرومی فعال باشم ولی تمام تلاشم رو برای تشکیل چنین فرومی و رونق اون بکار خواهم بست!!!

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
من يه فروم واسه علوم تحقيقات تهران ساخته بودم ولي نيمه كاره رهاش كردم چون اطلاع رسانيش يه كم سخته ولي شايد دوباره فعالش كنم

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اطلاع رسانی مشکلی نیست

از اونجایی که مخاطبای فروم بیشتر قراره خود بچه های علوم تحقیقات باشن می تونیم از خود مسئولین هم کمک بگیریم ( که البته امید وارم حمایتمون کنن )

سلام
امیرجان همه جوره رو من حساب کن.پایتم.
البته به شرطی که جو آروم باشه و......
درخدمتم.
یاعلی

محمد فرزانه

عضو جدید
من هم موافقم
حتی شده هزینه بشه و کار درست و حسابی صورت بگیره
مطمعن وتضمین شده
اگه نیما هم میخونه
بهش میگم حالا که کاری صورت نگرفته با هم بودن بچه ها کمک بزرگیه وباعث میشه بهتر انجام بشه
به قول خودت که گفتی یه دست صدا نداره

soltanimehr66

عضو جدید
پایم

پایم

سلام به همگینمیدونم این آقای برقبانی چرا هی میگن اگه جو آروم باشه؟؟؟؟
نکنه فک کردی ما وحشی هستیم:biggrin:
مطمئن باش من بیشتر از همه از متحد شدن و بهبود جو خوشحال میشم:heart:
نمونش همین وبلاگ. بیکار که نبودیم بیایم وقت بزاریم. از 2ترم پیشم دنبال خیلی کارا بودیم ولی طبق معمول ملت دانشگاه فقط تو حرف پاین:mad:
از حالا رویه ما سه تا میتونید حساب کنید ولی عجله نکنید چون خودمون یه کارایی داریم میکنیم:D

:que::warn:ای کاش همه به جای حرف عمل میکردن:warn::que:

سلام
از قدیم گفتن گذشت از بزرگانه!!!پس سکوت می کنم.
بچه ها خودشون قضاوت می کنن جناب سلطانی مهر بزرگوار!؟
امیر جان من پایتم.همین که تو حرفم پایتم خودش کلیه.
یاعلی

آخرین ویرایش:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تا حالا شدیم 5 نفر

یه نظری بدین و بگین تا چند نفر که شدیم قرار بذاریم؟

Benefic , Mohamad Farzane , Omid Barghbani , Mohsenk313 , psychic

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای کاش همه به جای حرف عمل میکردن

ای کاش همه به جای حرف عمل میکردن

منم کاملآ با علی رضا موافقم مخصوصآ با جمله آخرش

من از افرادی که کار کردن درخواستی کردم اما فقط محمد فرزانه جواب داد

واقعآ ای کاش همه به جای حرف عمل میکردن

سلام به همگینمیدونم این آقای برقبانی چرا هی میگن اگه جو آروم باشه؟؟؟؟
نکنه فک کردی ما وحشی هستیم:biggrin:
مطمئن باش من بیشتر از همه از متحد شدن و بهبود جو خوشحال میشم:heart:
نمونش همین وبلاگ. بیکار که نبودیم بیایم وقت بزاریم. از 2ترم پیشم دنبال خیلی کارا بودیم ولی طبق معمول ملت دانشگاه فقط تو حرف پاین:mad:
از حالا رویه ما سه تا میتونید حساب کنید ولی عجله نکنید چون خودمون یه کارایی داریم میکنیم:D

:que::warn:ای کاش همه به جای حرف عمل میکردن:warn::que:

soltanimehr66

عضو جدید
هزیون!!!!

هزیون!!!!

چرا هزیون میگی؟
کی با تو حرف زد جلو پا خودت بلند میشی بابا بزرگ!!!!
شما که زیر اسمتون نوشته عضو فعال تا حالا واسه دانشگاه چیکار کردین؟
فقط تو تاپیکا میگردی اظهار وجود میکنی:surprised:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان هدف من از زدن این تاپیک فقط این بود که اونایی که همچین قصدی دارن رو دور هم جمع کنم

خود من هیچ کاره هستم

گفتم این رو بگم که دیگه از طرف بعضی ها طعنه و کنایه نشنویم

arsam313

عضو جدید
سلام دوستان
آقای سلطانی مهر از گفته های بزرگ منشانتون معلومه که هم اهل متحد شدن هستید و هم اهل عمل! برای خیلی از صحبتاتون از آقای برقبانی تبعیت می کنم وسکوت میکنم اما عزیز من اگر داری کاری انجام می دی فقط شعار نده وبگو, که ما هم با شما همکاری کنیم نه به فکر یک فروم باشیم .

تا حالا شدیم 5 نفر

یه نظری بدین و بگین تا چند نفر که شدیم قرار بذاریم؟

Benefic , Mohamad Farzane , Omid Barghbani , Mohsenk313 , psychic

فکر می کنم فعلا کافی باشه پس یه زمانی مشخص کنید تا صحبت کنیم.

soltanimehr66

عضو جدید
چی میگین شما

چی میگین شما

اول بگم داداش یادت رفت ما سه تا رو بگی. اگه دوس نداری با هم کار کنیم یه بحث دیگس.
اگرم به اون فروم کنایه زدم چون سه تا از جزوه های ما رو گذاشته بودن که حتی اسم وبلاگ ما بالای تمام صفحاتش بود.
من یه کنایه زدم و دوستان فعال! خودشونو انداختن وسط.
در باره متحد شدنم اینو بگم 4 ترمه یه اکیپ هستیم که هفته ای یه بار دور هم جمع میشیم و مشکالای درسی و بیرون از دانشگاه همو سعی میکنیم حل کنیم.
شدیم عین خونواده واسه هم. حالا شما ببین یه همچین کاریو واسه 1 ماهم میتونی انجام بدی.
من از این ناراحتم که همتون چشماتونو رو اون همه کارای اون فروم بستین و کور کورانه حمایت کردید در طول مدتیم که به من بد و بیرا میگفتین با نیما حتی تلفنی هم حرف زدم ولی هیشکی باور نمیکرد 2ترمه با هم دوستیم. بیشترم واسه همین ازش ناراحت شدم.
خلاصه شما ناراحت نشینا ولی فقط میبینید و بدون فکر چیز مینویسید:surprised:

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:
منم از دوستان فعال راجب کارهایی که کرده بودن درخواستی کردم و از خودم آغاز کردم اما گویا کسی کاری نکرده و فقط سخنران های خوبی هستن

alirad10120

عضو جدید
آخ به جون خودم نباشه به جون تو موندم... موندم!
هنو آدرس علوم تحقیقاتو بلد نی بده...
نه بذا یه حساب سر انگشتی بکنم:
اگه فرض کنیم که یه بار قبل از ثبت نام یه بارم واسه ثبت نام
فوق فوقشم اگه بهش واحد داده باشن دو روز (همون شنبه و 1شنبه!) اومده باشه واسه ریاضی پیش و ریشه های انقلاب اسلامی! سر جمع می شه 4 بار که آقا (شایدم خانوم) تشریف آورده باشن علوم تفریحات...
نه به جون تو گوش کن! هنو یه بار مسافت خوابگاه تا کارگاه رو طی نکرده، اومده می خواد برام فروم بزنه...
زکی! فک کردی با زدن یه فروم سر کچل ما مو در میاره... مگه شامپو صحته...
عمو یادگار خوابی یا بیدار... نمی دونی کجا اومدی؟!... بذا روشنت کنم:
دانشگاه آزاد ینی کشک ینی ماس ینی دوغ
ینی آدمایی که پهنای باندشون 1024kb/s پر سکند پر سکند....
هنو استادایی رو ندیدی که ماشین 2 تستی می گیرن، همون سر جلسه هم ( توی سالن) ظرف نیم ساعت نتیجه ها رو می دن.(آخ که چقد دوس دارم کارنامه ی آخر ترومتو ببینم...)
هنو آدمی و ندیی که صب تا شب تو نماز خونه یا نماز می خونه یا اذون می گه یا دسمال گرفته دستش شیشه ها رو پاک میکنه (حالا همون!) و یه روز صب می یای دنشگاه می بینی اعتصاب را انداخته علیه مسئولای دانشگاه رئیسو بر کنار کنه ( جل الخالق!)
هنوز اون آدم عقده ای رو ندیدی که از بس 2 سال تو کف مونده و هیچی بهش نماسیده می اد تو برد آزاد فحش می ده و تهمت میزنه به دختر مردم...
آره... هنوز ندیدی...
دلم نمی خواست بزنم تو ذوقت. شایدم اونقد خوش ذوقی که نخوره تو ذوقت!
ولی دااش من می خوای فروم را بندازی؟ همینجا فروم دانشگاه فرض کن اون بالا نوشته به فروم رسمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات فارس! خوش آمدید. هر چی تو چنته ت داری رو کن می تونی اینایی رو که گفتم به اضافه ی اونایی که دفه قبل گفته بودم رو ( حالا بماند چیزای دیگه) حل کنی؟ اصلا می تونی یه پیشنهاد در موردش بدی؟ اصلا می دونی اینا که گفتم ینی چی؟ کاربر فعال...

خانه از پای بست خراب است...

( در ضمن این سلطانی مهریم که باهاش چپ افتادی دو ساله رتبه اول قدرته اگه خودش نمیگه ما می گیم. بوقاشو هم به وقتش زده. با صدای بلند طوری که همه شنیدن)

آخ به جون تو موندم....
منتظر جوابم.

saanaz

عضو جدید
متاسفانه ابزار توهین و تحقیر ، طعنه و کنایه کاربردش داره حسابی زیاد میشه
منم دوست ندارم اینو بگم ولی ....
همیشه بزرگترین موانع آدمهای بزرگ با افکار بزرگ ، سختی راه نبوده بلکه مهمترین مانع آنها آدمهایی با افکار متوسط بوده اند!!!
فکر نکنیم هر چی با ذهن خودمون تحلیل میکنیم درسته , بعد در مورد بقیه قضاوت کنیم
اصلا چرا این همه وقت میزاریم برای توپیدن بقیه

نگاه کنید :
1
-فوق فوقشم اگه بهش واحد داده باشن دو روز (همون شنبه و 1شنبه!) اومده باشه واسه ریاضی پیش و ریشه های انقلاب اسلامی! سر جمع می شه 4 بار که آقا (شایدم خانوم) تشریف آورده باشن علوم تفریحات...
نه به جون تو گوش کن! هنو یه بار مسافت خوابگاه تا کارگاه رو طی نکرده، اومده می خواد برام فروم بزنه...

2-هنو آدرس علوم تحقیقاتو بلد نی بده...

3- اما گویا کسی کاری نکرده و فقط سخنران های خوبی هستن

4- حالا شما ببین یه همچین کاریو واسه 1 ماهم میتونی انجام بدی.

5- من از این ناراحتم که همتون چشماتونو رو اون همه کارای اون فروم بستین و کور کورانه حمایت کردی

6--خلاصه شما ناراحت نشینا ولی فقط میبینید و بدون فکر چیز مینویسی

7-چرا هزیون میگی؟
فقط تو تاپیکا میگردی اظهار وجود میکنی

8-و......

Atropatkan

عضو جدید
سلام عزیزان
ببخشید که تو فروم شما اومدم و دخالت می کنم.
من از بچه های تهران مرکز هستم.
یه پرتال هم دوستان نوشتند که برای دانشجویان تهران مرکز هستش.
www.datm.ir

هدف من کمک به شما دوستان هستش.
من یه پرتال انگلیسی دارم که اگه خواستید لینکش رو براتون می ذارم تا دانلودش کنید یا اگه تونستم رو هاست خودم نصب می کنم و نمونشو براتون می ذارم تا قسمت چی باشه.
اما شخصا روی پرتال فارسی ارادت خاصی دارم.

می تونید در قسمت پشتیبانی و هاست و دومین اگه خواستید کمکتون کنم.
هاست ها :
http://www.onlinesaber.com
http://www2.mymizban.com

و نیز سایت طراح :
http://www.net-color.com

امیدوارم که تصمیمتون جدی و هدفتون پاینده باشه.
یا علی:gol:

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
حقیقت

حقیقت

اگر شما اینو توهین تلقی می کنین که افرادی که اینجا هستن کار مفیدشون فقط نق نق کردن در رابطه با مسئولین هست و وضع دانشگاه حساب بکنید خیلی خوبه ماشا... اینجا همه فقط اسم مهندس دارن اما به همه چیز اهمیت میدن الا علم
منم از دوستان فعال راجب کارهایی که کرده بودن درخواستی کردم و از خودم آغاز کردم اما گویا کسی کاری نکرده و فقط سخنران های خوبی هستن،بعضی مثل شما گفتن که ما صفر صفریم اما بقیه کاربرهای فعال و فرا فعال چی؟پس ببینید اگه کسی به کنایه میگه که
مطمئن باشید کسی هست که کار کرده و داره از کسایی حرف میشنوه که....
به قول محمد فرزانه دانشجوهای فعال که حداقل یه سال خوب کارکردن تا کی باید از کسایی کنایه بشنون که فرق مقاومت رو از خازن تشخیص نمیدن؟
من هر بار درخواست کردم که حرف بسه بیاید عمل کنیم جوابی نشنیدم یا اون تاپیک همونجا تموم میشه یا یه نق نق دیگه شروع میشه یا به یه نفر دیگه میپرن
اینجا قسمت علوم و تحقیقات فارس باشگاه مهندسان نیست باید باشگاشو اسمشو بذارن
باشگاه نق نق کنان وقتی وارد قسمت علوم و تحقیقات فارس میشی
تا الان این بوده اگه دلتون میخواد تو
هین و تحقیر ، طعنه و کنایه و هرچیز دیگه فرضش کنید چون یه حقیقته
یا بیان
نق نق کردن رو تمام کنیم و شروع به کار کنیم حتی اگه صفریم
این حرف منه

منم دوست ندارم اینو بگم ولی ....
همیشه بزرگترین موانع آدمهای بزرگ با افکار بزرگ ، سختی راه نبوده بلکه مهمترین مانع آنها آدمهایی با افکار متوسط بوده اند!!!
فکر نکنیم هر چی با ذهن خودمون تحلیل میکنیم درسته , بعد در مورد بقیه قضاوت کنیم
اصلا چرا این همه وقت میزاریم برای توپیدن بقیه

نگاه کنید :
1
-فوق فوقشم اگه بهش واحد داده باشن دو روز (همون شنبه و 1شنبه!) اومده باشه واسه ریاضی پیش و ریشه های انقلاب اسلامی! سر جمع می شه 4 بار که آقا (شایدم خانوم) تشریف آورده باشن علوم تفریحات...

2-هنو آدرس علوم تحقیقاتو بلد نی بده...

3- اما گویا کسی کاری نکرده و فقط سخنران های خوبی هستن

4- حالا شما ببین یه همچین کاریو واسه 1 ماهم میتونی انجام بدی.

5- من از این ناراحتم که همتون چشماتونو رو اون همه کارای اون فروم بستین و کور کورانه حمایت کردی

6--خلاصه شما ناراحت نشینا ولی فقط میبینید و بدون فکر چیز مینویسی

7-چرا هزیون میگی؟
فقط تو تاپیکا میگردی اظهار وجود میکنی

8-و......

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
احسان خان توی چند تا از پستات تکرار کردی که از بچه ها کمک خواستین ولی کسی جلو نیومد و همه فقط حرف می زنن درسته؟

ولی خداییش من نمی دونم شما کی کمک خواستین یا دعوت به همکاری کردین

من توی تالار IT کارم شده اینکه (غیر مطالب خودم) گشتن توی تاپیک های مختلفش تا ببینم کسی سوالی مشکلی داره یا نه حتما هم هر جوری هست همون موقع کمکش می کنم

منظورم اینه که شاید من نوعی متوجه درخواست شما حالا هر چی که بوده نشدم

واقعا من که نمی دونم

حالا هم همینجا می گم هر کاری بتونم برای کمک به هم دانشگاهیام و همشهریام انجام می دم با کمال میل

موفق باشید

salahshur

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ممنونم

احسان خان توی چند تا از پستات تکرار کردی که از بچه ها کمک خواستین ولی کسی جلو نیومد و همه فقط حرف می زنن درسته؟

7تا

ولی خداییش من نمی دونم شما کی کمک خواستین یا دعوت به همکاری کردین

پست" نیاز به کمک بچه های برق" همین فکر کنم کافی باشه

من توی تالار IT کارم شده اینکه (غیر مطالب خودم) گشتن توی تاپیک های مختلفش تا ببینم کسی سوالی مشکلی داره یا نه حتما هم هر جوری هست همون موقع کمکش می کنم

ای کاش بچه های برق از شما یاد بگیرن

منظورم اینه که شاید من نوعی متوجه درخواست شما حالا هر چی که بوده نشدم

واقعا من که نمی دونم

حالا هم همینجا می گم هر کاری بتونم برای کمک به هم دانشگاهیام و همشهریام انجام می دم با کمال میل

خیلی عالیه مزاحم میشیم

موفق باشید

همیچنین

soltanimehr66

عضو جدید
i am so happy

i am so happy

kheili khoshhalam ke mikhaid ba ma hamkari konid o in bahsa belakhare tamom shod albate age dostan dobare shoro nakonan.
bebinim o tarif konim.
shoma ham mitonid matalebe ghesmate it ro poshesh bedid.
manam az tamame ghodrat o boresham to daneshgah vase pishraftemon estefade mikonam.
hamishe movafagh bashid.
ta bad
rasti inam begam az matlabi ke rajeberotbe zadan narahatam, age mikhastam khodam migoftam

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
kheili khoshhalam ke mikhaid ba ma hamkari konid o in bahsa belakhare tamom shod

والا من که از اولش با هیچ کس بحثی نداشتم هر چیم که می گفتم همش آب رو آتیش ریختن بوده خداییش

manam az tamame ghodrat o boresham to daneshgah vase pishraftemon estefade mikonam.

خیلیم خوب و عالی
shoma ham mitonid matalebe ghesmate it ro poshesh bedid

همین کار رو هم کردم یه سری اگه به تالار IT بزنید متوجه می شید ولی حالا می خوام توی تالار علوم تحقیقات همین جا هم مطالب رو اضاف کنم

محمد فرزانه

عضو جدید
:biggrin:
منم از دوستان فعال راجب کارهایی که کرده بودن درخواستی کردم و از خودم آغاز کردم اما گویا کسی کاری نکرده و فقط سخنران های خوبی هستن

سلام احسان
هر کس برای خودش از مهندسی برق یه دنیایی ساخته و داره باهاش عشق میکنه
و هر کس یه جور میتونه به دانشگاه کمک کنه
رو هر کی هم که ما میام اسم فعال میزاریم حتما یه کاری و فعالیتی ازش دیدیم
ولی نکته اینجاست که همه فعالند ولی همه یه کار یکسان نمیکنن و یه روش یکسان ندارند
دقیقا مثل همون تعریف خوشبختیه که برای هر کی یه جوره
اگه من قراره بگم فلانی سرش به تنش می ارزه، معیار این گفته نباید راهها و روشهای خودم باشه که برای فعال بودن و یا مفید بودن تعریف کردم
اینجا بچه های زیادی هستند که دارند تلاش میکنند و لی اگه من بیام با دید سطحی خودم قضاوت کنم ،انگار بیکارند . درحالی که اگه تو مقایسه با دیگرون سنجیده بشن میبینی واقعا آبروی یه مهندسو حفظ کردند
احسان من روزی 60 درصد از وقتمو میزارم رو کارایی که تو رشته ام اومدم دنبالش و به همه هم میگم که با هاش عشق میکنم و 40 درصد درسو کارای دیگه از همه ی اینا شاید 5یا 6 درصدش تو رده کارای شما دوستان باشه و اونم یه مسیر محکمی رو داره طی میکنه (یه ترجمه در حال طی مراحل چاپ از دانشگاه)
شما و علیرضا یه جور با رشتتون حال میکنین ،امید یه جور ، Benefic یه جور و .....ومنم یه جور
بهرحال هر کس تو هر شکلی که فعالیت میکنه مهم اینه که سعی کنه بهترین باشه ،شما و علیرضا و .. کار بزرگیو شروع کردین و این روشو انتخاب کردین ، پس تو این روش بهترین باشین
ببخشید رنجبر همیشه بهم میگه خیلی حرف میزنی ، باورم نمیشد،الان میبینم راس میگه
موفق باشید

arsam313

عضو جدید
چی بگم , حقیقت اینه که دوباره حرفامون که می خواستیم بهش عمل کنیم در حد همون حرف باقی موند...