تشکیل وبلاگ علمی دختران علوم و تحقیقات

saanaz

عضو جدید
دانشجویان دختر علوم وتحقیقات:
اگر به کارهای پژوهشی علاقمندید و درتشکیل سایت علمی دختران دانشگاهمون می خواهید همکاری کنید اینجا اعلام حضور کنید .مهم نیست چه گرایشی هستید.
کم نیارید
با تشکر ساناز
دانشجوی الکترونیک

soltanimehr66

عضو جدید
classmate

classmate

sorry for typing english
salam khanome sanaz. bebakhshid englisi type mikonam akhe laptapam farsi nadare. bebinid khanome sanaz daneshgah dokhtar o pesar nadare va hame ba ham hamkelasi hastan. ghabol daram mohite injaa fargh dare, chon kheilia janbasho nadaran, ma ye kare no ro shoro kardim, age donbale kare elmi hastid mitonid shoma ham be ma komak konid ta mohito avaz konim. te sar bezanid va nazaretono begid.
www.elec-fsr.blogfa.com;)

elhamgh6666

عضو جدید
سلام ساناز جان دمت گرم من رشته برق نیستم کامپیوترم ولی اگر بتونم کمکی کنم خوشحال می شم;)

محمد فرزانه

عضو جدید
سلام
چند تا از دانشجویان دختر رشته های برق ، آی تی و کامپیوتر دانشگاه دارن یه وبلاگی راه میندازن ، فقط یه تفاوتی که داره ، اینه که کاغذیه و مختص دانشگاه
اسمش هم همینه "وبلاگ کاغذی "
اینطور که من متوجه شدم مطالب این وبلاگ کاغذی ، کاملا علمیه
برای همکاری میتونید به کانون علمی بسیج خواهران ، خانم محمدی مراجعه کنید

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام عزیزم کاملا موافقم با احترام به نظر اقای سلطانی مهر باید بگم همه جای دنیا دختر و پسر با هم فرق می کنن حتی تو کشور های خارجی
و فکر نمی کنم خودشون هم خیلی به این حرفی که زدن ایمان داشته باشن البته قصد توهین ندارم
حالا بی خیال ولی همه جوره پایه هستم منم دانشجوی برق ام به نظرم یه وبلاگ دخترونه خیلی خوبه;);)

محمد فرزانه

عضو جدید
چون وظیفه بعضی از اطلاع رسانی ها تو هسته علمی بسیج افتاده گردن من ، باید بگم گه :
وبلاگ کاغذی "مهندسی برق و صنعت "کارشو شروع کرد
اینجاش جالبه که بیشتر قراره روی مطالب و پژو هشها و اموزشهای بازاری و صنعتی برق مانور بده!
دارن یه سایت هم راه می ندازن که بچه ها بتونن مطالبشو بصورت pdf دانلود کنن
ایول

آخرین ویرایش:
  • Like
واکنش ها: sh85

nazi_F

عضو جدید
نظر

نظر

دانشجویان دختر علوم وتحقیقات:
اگر به کارهای پژوهشی علاقمندید و درتشکیل سایت علمی دختران دانشگاهمون می خواهید همکاری کنید اینجا اعلام حضور کنید .مهم نیست چه گرایشی هستید.
کم نیارید
با تشکر ساناز
دانشجوی الکترونیک
سلام سلام
ساناز خانم با اینکه توی محیط دانشگاه بهتره فعالیت های پژوهشی دختر و پسری باشه که هر دو گروه بتونن بهم کمک کنن اما متاسفانه نمی شه تو این دانشگاه پسری رو پیدا کرد که واقعا دنباله پژوهش باشه رو بنابراین پیشنهادت به جاست و موافقم.
منم با چند تا از بچه های(دختر) رشته های مختلف همچنین کاری رو انجام دادیم و موفقم بودیم.
کمکیم خواستی در خدمتیم.
یا حق

mamali saze

عضو جدید
پل ماکارونی

پل ماکارونی

سلام
من و 2تا از دوستام تصمیم داریم تو مسابقات پل ماکارونی شرکت کنیم:cap:
به چند نفر که فعال باشن و ناامید نشن احتیاج داریم بیشتر به بچه های عمران و ای تی نیاز هست...
ما تازه اول راهیم اگه کسی هست یا علی:thumbsup2:

copperfield

عضو جدید
راستش منم این قضیه پل ماکارونی رو خیلی دوست دارم ولی من تازه ترم 3 هستم...اگه به کمکی میتونم انجام بدم خبرم کنید...

شاد باشید

M☼HAMMAD

عضو جدید
من نفت هستم :دی
پل ماکارونی و ماکارونی و اینا دوست دارم :دی

اگر به درد میخورم، بگو، خوشحال میشم تو گروهتون باشم