بوسیدن

sacred

عضو جدید
کاربر ممتاز
تذکر1: بخش مربوط به «بوسیدن همسر» برای مجردین توصیه نمی‌شود!

امیدوار هستم که این مطلب به گسترش محبت و ابراز علاقه‌ها بیفزاید تا جامعه بهتری داشته باشیم
بوسیدن‌های خوب:

• بوسیدن والدین: در حدیثی از امیرالمومنین علیه‌السلام بوسیدن والدین «عبادت» دانسته شده. (مکارم‏الأخلاق، ص220)
    • بوسیدن همسر
      این کار نوعی ابراز «دوست داشتن» به نحو عملی! است.
    • بوسیدن فرزند: در الکافی 6/49 می‌خوانیم که هر بوسه بر فرزند یک حسنه است و شاد کردن او، موجب خوشنودی خداست.
      اما فقط تشویق به بوسیدن نیست بلکه نبوسیدن نکوهش شده. در همان منبع حدیثی نقل شده که مردی به پیامبر گفت «هرگز بچه‌ای را نبوسیده‌ام». زمانی که رفت پیامبر فرمود که نزد من این مرد از اهل آتش است.
      یا در مکارم‌الاخلاق می‌خوانیم که پیامبر حسنین علیهم‌السلام را بوسید، مردی که آنجا بود گفت من ده اولاد دارم که هیچ‌یک را تاکنون نبوسیده‌ام و پیامبر قریب به این مضمون پاسخ داد که «تقصیر من نیست اگر خدا رحمتش را از تو دریغ کند» و در حدیثی دیگر وارد شده که پیامبر به او گفت: «کسی که رحم نکند، به او رحم نمی‌شود» و چقدر مطابقت دارد با نقل دیگری از همان کتاب که علی علیه‌السلام بوسیدن فرزند را «رحمت» شمرده بودند.
      همچنین در احادیث هست که پیامبر فاطمه را بسیار می‌بوسید و عایشه (لعنهاالله) نه ناراحت، بلکه غضبناک می‌شد!!! (تفسیرالقمی ج1ص21: «فغضبت» من ذلک عائشة) و در حدیثی دیگر می‌خوانیم که عایشه ملعون به پیامبر عتاب می‌کرد. (تفسیرالعیاشی ج2ص212: «فعاتبته» علی ذلک عائشة)

kar20

عضو جدید

امیدوار هستم که این مطلب به گسترش محبت و ابراز علاقه‌ها بیفزاید تا جامعه بهتری داشته باشیم
بوسیدن‌های خوب:

• بوسیدن والدین: در حدیثی از امیرالمومنین علیه‌السلام بوسیدن والدین «عبادت» دانسته شده. (مکارم‏الأخلاق، ص220)
    • بوسیدن همسر
    • بوسیدن فرزند: در الکافی 6/49 می‌خوانیم که هر بوسه بر فرزند یک حسنه است و شاد کردن او، موجب خوشنودی خداست.
      اما فقط تشویق به بوسیدن نیست بلکه نبوسیدن نکوهش شده. در همان منبع حدیثی نقل شده که مردی به پیامبر گفت «هرگز بچه‌ای را نبوسیده‌ام». زمانی که رفت پیامبر فرمود که نزد من این مرد از اهل آتش است.
      یا در مکارم‌الاخلاق می‌خوانیم که پیامبر حسنین علیهم‌السلام را بوسید، مردی که آنجا بود گفت من ده اولاد دارم که هیچ‌یک را تاکنون نبوسیده‌ام و پیامبر قریب به این مضمون پاسخ داد که «تقصیر من نیست اگر خدا رحمتش را از تو دریغ کند» و در حدیثی دیگر وارد شده که پیامبر به او گفت: «کسی که رحم نکند، به او رحم نمی‌شود» و چقدر مطابقت دارد با نقل دیگری از همان کتاب که علی علیه‌السلام بوسیدن فرزند را «رحمت» شمرده بودند.
      همچنین در احادیث هست که پیامبر فاطمه را بسیار می‌بوسید و عایشه (لعنهاالله) نه ناراحت، بلکه غضبناک می‌شد!!! (تفسیرالقمی ج1ص21: «فغضبت» من ذلک عائشة) و در حدیثی دیگر می‌خوانیم که عایشه ملعون به پیامبر عتاب می‌کرد. (تفسیرالعیاشی ج2ص212: «فعاتبته» علی ذلک عائشة)

ممنون
یعنی مجردا رو اینقد کم ظرفیت دیدید؟
هرکی ندونه میگه.....................
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:

pmehdiq

عضو جدید
کاربر ممتاز

خوب مجردا که تا آخر عمرشون عذب نمی موندن .....

یه آموزشی بود ..... :cowboy:

آدم نباید همه چیو بعد از ازدواج یاد بگیره .... خوب کار به دادگاه و طلاق کشیو .... اعتیاد و قتل و ....... بازم بگم .... :redface: میکشه

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز

بوسیدن‌های خوب:

• بوسیدن همسر

حالا چرا شما گیر دادید به بوسه و اینجور اعمال قبیحه ؟!؟!؟ :eek:
چه معنی داره .....:exclaim: ;):biggrin:

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
    • همچنین در احادیث هست که پیامبر فاطمه را بسیار می‌بوسید و عایشه (لعنهاالله) نه ناراحت، بلکه غضبناک می‌شد!!! (تفسیرالقمی ج1ص21: «فغضبت» من ذلک عائشة) و در حدیثی دیگر می‌خوانیم که عایشه ملعون به پیامبر عتاب می‌کرد. (تفسیرالعیاشی ج2ص212: «فعاتبته» علی ذلک عائشة)

دوست گرامی! عایشه ملعون نیست. عایشه ام المومنین است! البته معصوم نیست امادیگرعتاب پیامبرو ملعون خطاب کردن اودرست نیست

خمینی کبیر

اخراجی موقت
منم با بقیه دوستان موافقم که اتفاقا باید جوونا و مجردا ببینن ولی به نظر خودم من در این مباحث خبره هستم:redface:
در مورد عایشه هم اگر به چند نوشته اعتنا شود استغفرا...!:eek:خواهشا مراعات کنین.;)

kar20

عضو جدید
دوستان اگر هزاران منطق هم بیارن این رو خوب میدونم که عایشه هیچوقت در حق امیرالمومنین نبوده
زن پیامبر بوده جای خود.

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اگر هزاران منطق هم بیارن این رو خوب میدونم که عایشه هیچوقت در حق امیرالمومنین نبوده
زن پیامبر بوده جای خود.

چی شد کارتون به عایشه رسید؟؟؟ البته بگم که عایشه زنی بود که پیامبر خیلی دوسش داشت. اخه سوگلی بودند ایشون بـــــله!!

bpcom

عضو جدید
کاربر ممتاز
بوسه مگر چیست فشار دو لب

این که گنه نیست چه روز و چه شب

:biggrin::biggrin::biggrin:

samaneh66

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس امین حبیبی آهنگ منو نبوس رو برای مجردا خونده و منظورش با متاهل هل نبوده
قسمتی از آهنگ
منون نبوس که بوسه هات