بهترین مجری مرد برنامه های سیما

بهترین مجری مرد برنامه های سیما

• مجموع رای دهندگان
    37
  • نظرسنجی بسته .

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ........... خب این تاپیکم در قبال بهترین مجری سیماست

مثلا من این موارد رو انتخاب کردم

فرزاد حسنی ............. برنامه کوله پشتی
احسان علیخانی .......... برنامه های اکثرا ماه رمضون
آقای خسروی .......... معرف حضور سحر خیزان
آقای شجاعی مهر ...... برنامه سیمای خانواده
حسینیان ............. برنامه سفر به خیر
سید مرتضی حسینی .......... مسابقات تلویزیونی
بهمن هاشمی ............ مسابقات فیلمهای سینمایی
شهریاری ............ مجری با سابقه ایران
روشن پژوه ........... مسابقه با هم

گزینه هیچکدامم که دو حالت داره یا شما هیچ کی رو قبول ندارین یا افراد اسم برده شده رو قبول ندارین ......... که در این صورت لطفا ضمن رای دادن به گزینه هیچکدام شخص مورد نظرتونو بیان کنین ......... تشکر

تا حداقل 5 نفر از این آقایون وارد دور نهایی بشن که برای تعیین مجری برتر سیماست

در ضمن به لینک داده شده نیز برای انتخاب بهترین مجری زن ایران رجوع کنید با تشکر
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/258643-بهترین-مجری-زن-برنامه-های-سیما

آخرین ویرایش:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
تنها 6 روز تا پایان نظرسنجی

طبیعتا هر چه شرکت کننده بیشتر باشه نظرسنجی واقعی تر میشه

simiar

عضو جدید
1- فرزاد حسنی به دلیلی که همه میدونن
2- مسعود روشن پژوه اول به خاطر مجری مسابقه محله دوم با هم

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجا گفتیم بهترین نه محبوب ترین

بنابراین بحث در مورد روش مجریگری ایشونه ............. نه بحثی غیر اون

امیدوارم به احترام خود این هنرمندان و البته بنده استارتر وارد مسائل غیر اصلی نشین

در غیر این صورت بنده خودم اولین برخورد کننده خواهم بود

افشين_اس اس

عضو جدید
دقيقا واسه فن بيان و قدرت اجراي فرزاد و احسان انتخاب اينا بودن كه البته يادم رفت به احسان راي بدم
نجم الدين شريعتي مجري برنامه سمت خدا رو هم دوست دارم به نظرم مجري حرفه اي نيست اما خب كاملا تو اون برنامه به دل ميشينه اجراش
اجراي بي نظير داريوش كاردان رو هم هميشه دوست داشتم مرحوم نوذري و گاها امير حسين مدرس هم بد اجرا نمي كنن
بعضي از مجري هاي برنامه كودك هم بي نظير هستن

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
دقيقا واسه فن بيان و قدرت اجراي فرزاد و احسان انتخاب اينا بودن كه البته يادم رفت به احسان راي بدم
نجم الدين شريعتي مجري برنامه سمت خدا رو هم دوست دارم به نظرم مجري حرفه اي نيست اما خب كاملا تو اون برنامه به دل ميشينه اجراش
اجراي بي نظير داريوش كاردان رو هم هميشه دوست داشتم مرحوم نوذري و گاها امير حسين مدرس هم بد اجرا نمي كنن
بعضي از مجري هاي برنامه كودك هم بي نظير هستن
به شما که نبودم ......... ای بابا بد قاطی کردینا . دی

احسنت
ای کاش گزینه هیچکدامم میزدین ............ تا این اسامی که گفتین در چارچوب رای باشه مخصوصا کاردان و مرحوم منوچهر نوذری

اما برنامه های کودک ......... برادر من گل من .......... اونا اینجا حساب نیستن ....... چون بحثشون خیلی جدا میشه
وگرنه جاداشت اینجا اسم عادل فردوسی پور ....... کوثری ........ فریدون جیرانی برده بشه

مجری منظورم مسائل خانوادگی و همه پسند بود .......... نه فقط قشر خاص مثلا ورزشی ، کودک ، سینما و .........

افشين_اس اس

عضو جدید
خب من كه پاسخ شما رو ندادم دوست عزيز فقط اين مجريا يادم اومد و اومدم كه اسمشون رو بگم شما نسبت به پست هاي من جبهه گيري مي كنيد و از اونجايي كه همش عنوان و محتواي پست ها رو عوض مي كنيد سعي مي كنم ديگه به گزينه ها گير ندم فقط علايق خودم رو گفتم
حواسم نبود كه چند گزينه اي ميشه راي داد واسه همين بود كه فقط به فرزاد حسني راي دادم وگرنه انتخابم در اصل فرزاد حسني،احسان عليخاني و هيچ كدام بود كه اون سه مجري تو اون گزينه هيچ كدام قرار ميگيرن واقعا مجري هاي خوبي داريم هر كدوم هم تو اجرا حرفه اي هستن تقريبا منتهي انتخاب ها معمولا بر اساس خاطراتي كه ازشون داريم شكل ميگيره شايد اگه اين نظر سنجي چند سال پيش و موقع برنامه پنجره انجام ميشد من فقط محمد رضا حسينيان رو انتخاب مي كردم...
بهرحال ممنون

ZEUS83

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرزاد حسنی بخاطر وسعت و عمق اطلاعات ، سیطره بر بحث ، شجاعت مثال زدنی و........................

مهمتر از همه اینکه مثل خودم شیرین زبونه . نیشم که میزنه شیرین نیش میزنه

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
رضا صفدری جان به جهان آفرین تسلیم کرد

رضا صفدری جان به جهان آفرین تسلیم کرد

متاسفانه تو این تاپیک اسم یک نفر رو جا گذاشتیم که دیگر در بین ما نیست :(
.
.
.
رضا صفدری مجری باسابقه رادیو و تلویزیون امروز ( دیروز ) چهارشنبه دهم فروردین ماه درگذشت.به گزارش خبرنگار مهر، رضا صفدری از مجریانی بود که در دهه 70 و با رواج برنامه های ترکیبی به شهرت و موفقیت فراوانی در تلویزیون رسید و هنوز بسیاری او را با اجرای متفاوتش در برنامه "تا هشت و نیم" به یاد می آورند.
صفدری که در رادیو و تلویزیون سابقه کار داشت در سال 83 مجموعه طنز "باغچه مینو" را کارگردانی کرد.
رضا صفدری که متولد 1342 بوده است امروز چهارشنبه دهم فروردین ماه به دلیل حمله قلبی درگذشت.
خبرگزاری مهر، درگذشت این مجری محبوب را به خانواده و همکاران وی تسلیت می گوید.
.
.
.
.

.
.
ما هم به نوبه خود این واقعه غیر منتظره رو به خانواده و دوستداران ایشون تسلیت عرض میکنیم :(
و از خداوند مغفرت ایشان را خواستاریم
.
.
.
روحش شاد و یادش گرامی باد :gol:

ro0zhin

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ........... خب این تاپیکم در قبال بهترین مجری سیماست

مثلا من این موارد رو انتخاب کردم

فرزاد حسنی ............. برنامه کوله پشتی
احسان علیخانی .......... برنامه های اکثرا ماه رمضون
آقای خسروی .......... معرف حضور سحر خیزان
آقای شجاعی مهر ...... برنامه سیمای خانواده
حسینیان ............. برنامه سفر به خیر
سید مرتضی حسینی .......... مسابقات تلویزیونی
بهمن هاشمی ............ مسابقات فیلمهای سینمایی
شهریاری ............ مجری با سابقه ایران
روشن پژوه ........... مسابقه با هم

گزینه هیچکدامم که دو حالت داره یا شما هیچ کی رو قبول ندارین یا افراد اسم برده شده رو قبول ندارین ......... که در این صورت لطفا ضمن رای دادن به گزینه هیچکدام شخص مورد نظرتونو بیان کنین ......... تشکر

تا حداقل 5 نفر از این آقایون وارد دور نهایی بشن که برای تعیین مجری برتر سیماست

در ضمن به لینک داده شده نیز برای انتخاب بهترین مجری زن ایران رجوع کنید با تشکر
[URL="http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/258643-بهترین-مجری-زن-برنامه-های-سیما"]http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/258643-بهترین-مجری-زن-برنامه-های-سیما[/URL]
خدا بیامرزدش:cry:فقط رضا صفدری....

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرزاد حسنی با اختلاف بالایی بهترین مجری مرد رو به خودش اختصاص داده

پشت سرشم احسان علیخانی

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از نظر من فرزاد حسنی اجرای خیلی خوبی داره و مسلطه . بعد از اون احسان علیخانی .

روشن پژوه اجرای شادی داره .

شهریاری هم که همیشه در حال خنده س . :D

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
از نظر من فرزاد حسنی اجرای خیلی خوبی داره و مسلطه . بعد از اون احسان علیخانی .

روشن پژوه اجرای شادی داره .

شهریاری هم که همیشه در حال خنده س . :D
تا حدود زیادی موافقم
ولی مرتضی حسینیم به جون خودم زیاد ملت رو میخندونه ........... موندم چرا کسی بهش رای نمیده

آقای خسرویم که تو برنامه روز از نو اگه نباشه .......... عمرا کسی بشینه ببینه

شهریاریم ........ خب .......... مردم رو شاد میکنه
که در مسابقات تلویزیونی به نظرم لازمه . دی

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا حدود زیادی موافقم
ولی مرتضی حسینیم به جون خودم زیاد ملت رو میخندونه ........... موندم چرا کسی بهش رای نمیده

آقای خسرویم که تو برنامه روز از نو اگه نباشه .......... عمرا کسی بشینه ببینه

شهریاریم ........ خب .......... مردم رو شاد میکنه
که در مسابقات تلویزیونی به نظرم لازمه . دی

محمد جون . من اجرای بقیه رو ندیدم . نمیگم اینایی که من انتخاب کردم از همه بهترن .

اینایی رو که انتخاب کردم اجراشونو دیدم و برنامه هاشونو واقعا دنبال کردم . شاید بقیه اجرای بهتری داشته باشن ولی من آشنایی ندارم ...

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
محمد جون . من اجرای بقیه رو ندیدم . نمیگم اینایی که من انتخاب کردم از همه بهترن .

اینایی رو که انتخاب کردم اجراشونو دیدم و برنامه هاشونو واقعا دنبال کردم . شاید بقیه اجرای بهتری داشته باشن ولی من آشنایی ندارم ...
نه کلی گفتم
آخه این حسینی بنده خدا کم نبوده تو تلویزیون ........... الآنم تو سفر به خیره

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمیدونم . من زیاد اجراشو دوست ندارم :D
خب هر کی نظری داره :smile:
من از هیجانی که میده خوشم میاد
مخصوصا اون مسابقهه بود داداششم بود .......... برای عید پارسال بود ......... همش تو آب بودن و دم به دم سکه میدادن :D

ای خدا حافظمون ترکیده :confused:

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب هر کی نظری داره :smile:
من از هیجانی که میده خوشم میاد
مخصوصا اون مسابقهه بود داداششم بود .......... برای عید پارسال بود ......... همش تو آب بودن و دم به دم سکه میدادن :D

ای خدا حافظمون ترکیده :confused:

من خیلی کم تلویزیون میبینم . باورت میشه از پارسال تا الان غیر چند قسمت سریال شبکه ی سه هیچ تلویزیون ندیدم ؟؟؟ :D