باکلاس ترین رشته مهندسی

navidsaket

عضو جدید
فقط مواد

فقط مواد

با اطمینان کامل میگم
((
مواد مواد مواد مواد مواد مواد))
فقط فقط مهندسی مواده
مرسییییییییییییییی
ایول
به افتخارش;)
:thumbsup::thumbsup::thumbsup::w16::w16::w16::w16::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

she

عضو جدید
من فکر می کنم این که کدوم رشته ی مهندسی رو میخونی مهم نیست.مهم اینه که در نهایت علاقه مندی، تو رشته ی خودت حرفی واسه گفتن داشته باشی!!!این مهمه!!!
من به این حرفا که مثلاّ رشته ای باکلاسه و یا شبیه این ابداّ اعتقاد ندارم.
برای همتون برترین ها رو آرزو دارم.

elham_kocholo

عضو جدید
كامپيوتر

كامپيوتر

باکلاس ترین رشته مهندسی (منظورم رشته ایه که آدم میتونه با تمام وجود بهش افتخار کنه و به زبون آوردن اسم اون رشته روح رو ارضا میکنه:w42::w40::w21:) کدومه ؟؟؟
:warn::warn::warn:لطفا بدون تعصب رو رشته خودتون جواب بدین!!!

ببين الان كامپيوتر توي بورسه
همه چيز داره با كامپيوتر پيش ميره پس به يه مهندس كامپيوتر خيلي نياز هست
بازار ارشم عاليه
فقط بايد زرنگ باشي
و هميشه به روز باشي با جدترين اطلاعات و فناوري كامپيوتر پيش بري

mojtaba_81

عضو جدید
شماهام سرخوشینا...
وقتی سالی یه میلیون نفر دارن وارد دانشگاه میشن... و براحتی هم فارغ التحصیل... کلاسی هم مگه داره مهندسی؟... گذشت اون زمانی که وقتی میگفتی مهندسم یه حساب دیگه ای روت وا میکردن...
حالا ماماناتون ذوق میکنن بهتون میگن قربونه دست و پای بلوریت برم، مهندسه مامان ... فک نکنین خبریه... (منظور بالاخص این ورودیهای جدیده)...

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
مهندسی پزشکی

مهندسی پزشکی

به نظر من مهندسي هوا فضا و مهندسي پزشكي باكلاسن
حق با شیلاست.
آقایون و خانومای مهندس، چرا بحث ها رو با هم قاطی می کنید. ایشون نگفتن که کدوم رشته بازارکارش بهتره یا کدوم رشته کاربردش بیشتره یا کدوم رشته مهندسی تره که...
گفته کدوم رشته باکلاس تره. به نظرم رشته ای که دهن پر کن تر باشه می گن با کلاسه. مثل این دوتا رشته ای که بالا گفتن: مخصوصا مهندسی پزشکی

mohsen-gh

مدیر تالار فلسفه
مدیر تالار
عزيزم اينكه ديگه سوال كردن نداره:surprised:
همه ميدونن باكلاس ترين رشته مهندسي پليمره:cool:
عشق است پليمر

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز
حق با شیلاست.
آقایون و خانومای مهندس، چرا بحث ها رو با هم قاطی می کنید. ایشون نگفتن که کدوم رشته بازارکارش بهتره یا کدوم رشته کاربردش بیشتره یا کدوم رشته مهندسی تره که...
گفته کدوم رشته باکلاس تره. به نظرم رشته ای که دهن پر کن تر باشه می گن با کلاسه. مثل این دوتا رشته ای که بالا گفتن: مخصوصا مهندسی پزشکی

ديروز كه نظرمو دادم ميخواستم همه اين چيزايي رو كه نوشتي بنويسم ولي حالشو نداشتم
مرسي ازت:w27:
به نظر منم همينطوره
درمورد رشته باكلاس بايد اين سوال رو از خودتون بپرسين كه:
اگه يك نفر بهتون بگه رشته....... ميخونم شماها تو دلتون بگيد واي چه باكلاس
مثلا خود من اگه يكي بهم بگه مهندسي شيمي ميخونم نميگم رشته باكلاسيه(واقعا رشته خوبيه و بازار كارم داره ولي به نظر من كه باكلاس نيست)
ولي اگه بگه مهندسي هوا فضا ميخونم ميگم واقعا كلاس بالايي
همين
حالا هي بياين بگين فلان رشته بازار كار خوبي داره:w00:(چه ربطي به كلاسش داره نميدونم):w20:

THE SECRET

عضو جدید
میشه اینقدر کل کل نکنید و کری نخونین؟؟؟؟:w00::w00::weirdsmiley:
میدونستم تهش همین میشه و من آحرش جوابمو نمیگیرم! شاید از بین این همه پست 2-3نفر حرف منطقی زدن!
اگه یکی مهندسی آبیاری گیاهان دریایی هم خونده باشه میگه معلومه که رشته من باکلاس ترینه مگه شک داشتی؟؟؟:eek::surprised:
زشته بخدا !!! کمی واقع بین باشید به جایی بر نمیخوره!:razz:

Mohsen_1111

عضو جدید
سلام خدمت دوستان
بنظر بنده بهترین رشته رشته ای هست که علاقه در اون باشه چون در اینصورته که باعث موفقیت میشه وگرنه اگر شما رشته ای رو بخاطر کلاس انتخاب کنید هم به خودتون ضرر زدین و هم باعث هدر رفتن سرمایه مملکتتون شدین
متاسفانه چیزی که بسیار در ایران شاهد اون هستیم
-----------------------------------------------------------------------------------------
عکس شهدا را می بینیم
عکس شهدا عمل می کنیم

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان
بنظر بنده بهترین رشته رشته ای هست که علاقه در اون باشه چون در اینصورته که باعث موفقیت میشه وگرنه اگر شما رشته ای رو بخاطر کلاس انتخاب کنید هم به خودتون ضرر زدین و هم باعث هدر رفتن سرمایه مملکتتون شدین
متاسفانه چیزی که بسیار در ایران شاهد اون هستیم
-----------------------------------------------------------------------------------------
عکس شهدا را می بینیم
عکس شهدا عمل می کنیم

حالا كي خواست انتخاب رشته كنه:w00:
من خودم فارغ التحصيلم:w05:
اين سوال باكلاس بودن ، هيچ ربطي به انتخاب رشته و علاقه نداره كه:w00:
:w00::w00::w00::w00::w00::w00:

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مهم نیست چی میخونی مهم اینه که توی رشته ی خودت بهترین باشی

اینجا دوستان یا بر حسب رشته ی خودشون نظر دادن یا رشته یشخصیتی که دوستش داشتن!
ولی فکر میکنم اینطور جا افتاده :" رشته ای بهتره که درآمدزا تر باشه"

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
میشه اینقدر کل کل نکنید و کری نخونین؟؟؟؟:w00::w00::weirdsmiley:
میدونستم تهش همین میشه و من آحرش جوابمو نمیگیرم! شاید از بین این همه پست 2-3نفر حرف منطقی زدن!
اگه یکی مهندسی آبیاری گیاهان دریایی هم خونده باشه میگه معلومه که رشته من باکلاس ترینه مگه شک داشتی؟؟؟:eek::surprised:
زشته بخدا !!! کمی واقع بین باشید به جایی بر نمیخوره!:razz:

درسته هر کس رشته ی خودشو بهترین میدونه اما این دلیل خودخواهی نیست .واقعیت اینه که وقتی عمقی وارد یه رشته میشی . اونقدر جالب و بزرگ واست جلوه میکنه که حس میکنی تمام دنیا کارشون گیر رشته توه. که زیاد هم بی راه نیست.
پس نظر دوستان را حمل بر خودخواهی ندونید
.

nimaazad

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااام

سلااااااااااااااااااااااا ااااااااااام

من آمدم.:thumbsup2:

1.1.1368

عضو جدید
من یه توضیحی راجع به بعضی رشته ها میدم بعد جواب سوالتون رو میدم
1.معماری اصلا کلاس نداره بهتره یه لحظه چشماتونو ببندین و به اولین چیزی که بعد از شنیدن معماری به ذهنتون میاد توجه کنین در ضمن تو دانشگاه ما هر کس نمیتونه درساشو پاس کنه مستقیم میره معماری
2.صنایع تا حدودی اسمش بد نیست بین مهندسیا به هلو معروفه
3.مواد که اصلا کلاس نداره به موادیا له و هتل هم میگن
4.نفت ، شیمی و مکانیک باکلاسن اما نه زیاد اما تو ایران درآمد خوبی دارن
5.مهندسی پزشکی دانشجوهای این رشته فکر میکنن که از دماغ فیل افتادن خیلی قیافه میگیرن البته اسمش بین عوام بد نیست
6. برق اونم بد نیست اما ذهنیت مردم بهش بده و فقط سیمکشی یادشون میفته
درکل رشته هایی که اسمای دهن پر کن دارن همون مهندسی پزشکی و هوافضا و از این قبیل رشته هان که اسمای خاصی دارن ولی حقیقتا تو ایران هیچ وقت به کار نخواهد آمد اینو مطمئنم حدااقل راجع به مهندسی پزشکی
من یه همکلاسی دوران دبیرستان داشتم تنها استدلالش از اومدن به رشته ریاضی اسم کتاباش بود مثلا میگفت وقتی میگن حساب دیفرانسیل انتگرال ، حسابان ، ریاضیات گسسته و ... حال میکنم بنده خدا آخرشم کنکور انسانی شرکت کرد به نظر من بهتره به آینده رشته بیشتر توجه بشه تا اسمش
من خودم شیمی هستم رشته های دیگه ای را هم آورده بوده اما چون یکی از اصلی ترین اولویتهام تو انتخاب رشته آینده شغلی و درآمد بود ترجیح میدادم مکانیک نفت و شیمی قبول بشم برخلاف خیلیا از برق اصلا خوشم نمیامد

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کی بگه صنایع بده خودش بده(چقدر انتقاد پذیرم:surprised:)

آخرین ویرایش:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
1.معماری اصلا کلاس نداره بهتره یه لحظه چشماتونو ببندین و به اولین چیزی که بعد از شنیدن معماری به ذهنتون میاد توجه کنین در ضمن تو دانشگاه ما هر کس نمیتونه درساشو پاس کنه مستقیم میره معماری
5.مهندسی پزشکی دانشجوهای این رشته فکر میکنن که از دماغ فیل افتادن خیلی قیافه میگیرن البته اسمش بین عوام بد نیست
درکل رشته هایی که اسمای دهن پر کن دارن همون مهندسی پزشکی و هوافضا و از این قبیل رشته هان که اسمای خاصی دارن ولی حقیقتا تو ایران هیچ وقت به کار نخواهد آمد اینو مطمئنم حدااقل راجع به مهندسی پزشکی
من یه همکلاسی دوران دبیرستان داشتم تنها استدلالش از اومدن به رشته ریاضی اسم کتاباش بود مثلا میگفت وقتی میگن حساب دیفرانسیل انتگرال ، حسابان ، ریاضیات گسسته و ... حال میکنم بنده خدا آخرشم کنکور انسانی شرکت کرد به نظر من بهتره به آینده رشته بیشتر توجه بشه تا اسمش
من خودم شیمی هستم رشته های دیگه ای را هم آورده بوده اما چون یکی از اصلی ترین اولویتهام تو انتخاب رشته آینده شغلی و درآمد بود ترجیح میدادم مکانیک نفت و شیمی قبول بشم برخلاف خیلیا از برق اصلا خوشم نمیامد
شما از دور دارین میگید صنایع یه علمی که شامل همه مهندسیا میشه منم قبل اینکه این رشته باشم همینو میگفتم اما حالا نه:cry:

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
صنایع صنایع دوستت دارم صنایع
حسودا چشم ندارن ببیننت صنایع

آخرین ویرایش:

THE SECRET

عضو جدید
من خودم ازون آدمایی نیستم که بخوام بخاطر کلاس (یا به زبون خودمون قر و فر) رشته ای رو انتخاب کنم فقط میخواستم بدونم رشته ای که علی الحساب انتخاب کردم چه چیزی رو تو ذهن بقیه تداعی میکنه 0(برام جالب بود)، که خوشبختانه هیچ کس هم به اون رشته اشاره ای نکرد:biggrin:

من رشتم مهندسی نیست ولی میشه نظام مهندسی امتحان داد و اسم مهندس را به دوش کشید
رشتم مرمت و احیای بناهای تاریخی
رشته بسیار زیبایی

bernabeo

عضو جدید
کاربر ممتاز
رشته های فنی و مهندسی به دو دسته ی کلی تقسیم بندی میشن :

1. مکانیک

2. بقیه ی رشته ها

:whistle:

بالا