باکلاس ترین رشته مهندسی

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط صنایععععع
هر کی میگه بده بدونه بیسواده
صنایع از صنعت میاد پس بهترینه

luchy

عضو جدید
به نظرم آینده ی باکلاس داشتن؛ بهتر از رشته ی باکلاس داشتنه!

مهم نیست چی میخونی..مهم اینه که بعدش بتونی خودتو بکشی بالا! از بین رشته ها هم هوافضا،مهندسی پزشکی،مکانیک و معماری:)d!) تقریبا" میشه گفت باکلاسه.

منم موافقم مخصوصا با آخري.

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما واقعا رشته مهندسی خوندید :surprised: . آخه خیلی منطقتون قویه !!! :biggrin: بله یادم نبود ما ایرانی هستیم و با نو آوری سخت کنار میایم ! همه جای دنیا صنعتشون به دست مهندسین صنایعشون نه !

صددرصد تایید میشه

الان تو جهان اگه رشته های جامع شناسی و اقتصاد رو کنار بذاریم مهندسی صنایع از رکن های اصلی و مهم ترین رشته هست .

salam_khan

عضو جدید
صددرصد تایید میشه

الان تو جهان اگه رشته های جامع شناسی و اقتصاد رو کنار بذاریم مهندسی صنایع از رکن های اصلی و مهم ترین رشته هست .

حتما همون رشته ای که درس ریاضی مهندسی تو چارت کارشناسیش نیست دیگه:biggrin:
خدایی خنده داره از یه مهندس صنایع بپرسن معادلات پارشیال چیه میگه با نون میخورن یا آب:biggrin:

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
حتما همون رشته ای که درس ریاضی مهندسی تو چارت کارشناسیش نیست دیگه:biggrin:
خدایی خنده داره از یه مهندس صنایع بپرسن معادلات پارشیال چیه میگه با نون میخورن یا آب:biggrin:

ای کاش ریاضیات مهندسی بود ولی تئوری احتمال نبود :biggrin:

تئوری احتمال ما سخت تر از ریاضیات مهندسی نباشه آسونتر نیست . راستی رشته ی شما آمار مهندسی داره؟:) اقتصاد مهندسی چی؟:smile:

من موندم چند سال دیگه که نفت تموم شد چیکار میکنید!!! حالا تموم میشه یا نه؟

salam_khan

عضو جدید
ای کاش ریاضیات مهندسی بود ولی تئوری احتمال نبود :biggrin:

تئوری احتمال ما سخت تر از ریاضیات مهندسی نباشه آسونتر نیست . راستی رشته ی شما آمار مهندسی داره؟:) اقتصاد مهندسی چی؟:smile:

من موندم چند سال دیگه که نفت تموم شد چیکار میکنید!!! حالا تموم میشه یا نه؟
این که ریاضی مهندسی چه جور درسیه باید مهندسین نفت و برق و مکانیک وشیمی بیان نظر بدن تازه به درساتون زیاد افتخار نکن چونن همه وصف اقیانوسی به عمق یک وجب رو شنیدن:biggrin:در مورد صنایع د ضمنا برو لیست رشته های ارشد پیام نور رو ببین و به اینکه تنها رشته ی مهندسی که در این قطب علمی کشور:biggrin:دایر شده صنایعه;) افتخار کن.در ضمن مهندسی نفت همون طور که بچه های مکانیک و شیمی می دونن ی رشته ی بین رشته ای هستش و ترکیبی از این دو رشته با درسای تخصصی مهندسی نفته و اینکه نفت کی تموم میشه یا نه اولا اینکه نفت و گاز الان تعیین کننده اقتصاد دنیاست و اگه یه سرچی هم بزنی متوجه میشی نه تنها تو ایران بلکه در کل کشور ها از جمله کانادا و آمریکا دانشجویان ممتاز وارد این رشته میشن;). در ثانی مگه من رفیق صنایعی ندارم و تو شریف نیستم که داری این حرفا رو به من میزنی طرف با 5 سال سابقه کار با برجی 400 تومن رفت سره کار :biggrin:در حالی که میتونم میل دوستامو که الان سر کارن تو رشته نفت بدم بهت که تو ماهه اولش توجه کن ماهه اول تو ایران یک و دویست میگیره و تو شرکت های خارجی مثل شلمبرجه 16 تا میگیرن.;)

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
این که ریاضی مهندسی چه جور درسیه باید مهندسین نفت و برق و مکانیک وشیمی بیان نظر بدن تازه به درساتون زیاد افتخار نکن چونن همه وصف اقیانوسی به عمق یک وجب رو شنیدن:biggrin:در مورد صنایع د ضمنا برو لیست رشته های ارشد پیام نور رو ببین و به اینکه تنها رشته ی مهندسی که در این قطب علمی کشور:biggrin:دایر شده صنایعه;) افتخار کن.در ضمن مهندسی نفت همون طور که بچه های مکانیک و شیمی می دونن ی رشته ی بین رشته ای هستش و ترکیبی از این دو رشته با درسای تخصصی مهندسی نفته و اینکه نفت کی تموم میشه یا نه اولا اینکه نفت و گاز الان تعیین کننده اقتصاد دنیاست و اگه یه سرچی هم بزنی متوجه میشی نه تنها تو ایران بلکه در کل کشور ها از جمله کانادا و آمریکا دانشجویان ممتاز وارد این رشته میشن;). در ثانی مگه من رفیق صنایعی ندارم و تو شریف نیستم که داری این حرفا رو به من میزنی طرف با 5 سال سابقه کار با برجی 400 تومن رفت سره کار :biggrin:در حالی که میتونم میل دوستامو که الان سر کارن تو رشته نفت بدم بهت که تو ماهه اولش توجه کن ماهه اول تو ایران یک و دویست میگیره و تو شرکت های خارجی مثل شلمبرجه 16 تا میگیرن.;)

اولا که پیام نور مهندسی کشاورزی و کامپیوتر هم داره . و این نشان دهنده ی اهمیت این رشته هاست .
ضمناً شما که درباره ی درسای صنایع هیچ اطلاعاتی نداری لطفاً اظهار نظر نکن که وقتی رفتی سر کار هم این مهندس صنایع هست که بهت میگه چیکار بکن چیکار نکن :biggrin:
تو همین سایت خودمون هست مهندس های صنایعی که بالای یک و دویست میگیرن پس هیچ وقت از روی یه نفر درباره ی کل اظهار نظر نکنید .
چند سال بعد نوه ی گلت میاد میگه بابا بزرگ رشتت چی بوده؟ میگی نفت !!!! میگه نفت دیگه چیه؟:D

ولی رشته ی صنایع چیزی هست که هیچ وقت تموم نمیشه چون با فکر و مغز انسان ها کار داره و تنها چیز نامحدود در جهان فکر آدمی هست که میتونه ایده های نو بده . :cool:

راستی برو یه تحقیقی درباره ی مهندسی صنایع تو صنعت بی نظیر آلمان بکن.

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
چونن همه وصف اقیانوسی به عمق یک وجب رو شنیدن

هرکی این حرفو میزنه مثل شما ظاهر بینه . هیچی از مفاهیم درسا نمیدونید از روی اسم نظر پوچ میدید.
البته اگه هم درست باشه اینو میشه گفت : حسود هرگز نیاسود :biggrin:

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا بیخیال این حرفا

آدرس تالار مهندسی نفت سایتو بده ببینم اصلا رشتتون چیه ! شاید از واسه ما باکلاس تر بود . :razz:

البته از اشنایی با شما به عنوان اولین مهندس نفت که تاحالا دیدم بسیار خوشحال شدم

mina jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا فکر میکنی تهشی
شما شریفی که باش
منم دوست دارم با 300 داره صنایع میخونه و عاشق این رشتست
ما هم خیلی رو میشناسیم از نفت متنفرن
اینا رو بی خیال باکلاسشون صنایع استتتتتتتتتتتتتتتتتتت ;);););)

آرزو.ح

عضو جدید
با کلاس ترین رشته ی مهندسی؟!

با کلاس ترین رشته ی مهندسی؟!

سلام.من خودم مکانیک می خونم و رشته مو دوست دارم.مکانیک مخصوصا برای دخترا خیلی با کلاسه اما چیزی که عاشقشم و فوق العده با کلاسه(البته من به هیچ وجه به خاطر کلاسش دوستش ندارم،دلیلم چیز دیگست) رشته ی مهندسی پزشکی هستش.البته من یک ماه اون رشته رو خوندم و واقعا کلاس بالاشو از نزدیک حس کردم!

ALI0069

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.من خودم مکانیک می خونم و رشته مو دوست دارم.مکانیک مخصوصا برای دخترا خیلی با کلاسه اما چیزی که عاشقشم و فوق العده با کلاسه(البته من به هیچ وجه به خاطر کلاسش دوستش ندارم،دلیلم چیز دیگست) رشته ی مهندسی پزشکی هستش.البته من یک ماه اون رشته رو خوندم و واقعا کلاس بالاشو از نزدیک حس کردم!

رشته ی خوبی هست . تنها مشکلش بازارکارش تو ایرانه که فکر میکنم تا چندسال دیگه این مشکلش هم برطرف شه .

اینکه من میشنوم یه دختر مکانیکه برام جالبه :surprised: آخه دانشگاه ما تو مکانیک دختر نمیگیره :cry:

narej

عضو جدید
پرسیدن نداره معلومه باغبانی

پرسیدن نداره معلومه باغبانی

زیبا ترین و ارضا کننده روح و میدونید کدو.مه دقیقا رشته ای که من خوندم است میگین نه بیاین​
باغبانی

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

Mossit

عضو جدید
کاربر ممتاز
صنایععععع؟؟؟

صنایععععع؟؟؟

بستگی به درآمد هر شخصی داره و به نظر من هر رشته مهندسی می تونه با کلاس باشه
به جز صنایع که به زور اسم مهندسی رو یدک می کشه . اگرم خیلی بخوایم بهش حال بدیم بهتره بگیم ادبیات مهندسی.;)

آقا با این سخن من خیلی حال کردم.
ضمنا در جواب دوستان. درس هایی مثل آمار مهندسی و احتمالات و اقتصاد مهندسی و مدیریت و منابع انسانی و مارکتینگ و حتی روانشناسی و ... که شما مهندسین صنایع دارید به نام خودتون ثبت می کنید از درس هایی هستند که برای هر مهندس موفقی لازمه و هر کس که بخواد حرفی برای گفتن داشته باشه باید این ها رو در کنار درسش بخونه چون تو ایران تدریس نمی شه. مگر نه تمام مهندس های دنیا این دروس رو خوندن که شدن مهندس. متاسفانه چون این دروس تو ایران برای رشته های مهندسی تدریس نمی شه جمعش کردن تو یه رشته به نام صنایع
بقیه درس هاتون هم که یکیش مال عمرانه، یکیش مال مواده، یکیش مال مکانیکه، یکیش مال برقه، اکثرش هم مال کامپیوتره. ولی خب اسم در کرده و می تونه در بین عموم مردم با کلاس تلقی بشه. ولی در بین مهندسین نه. کار یه فرد کارشناس مدیریت صنعتی رو می کنه.
.

EECi

مدیر بازنشسته
دوستان ، لطفا دعوا نکنید!

بحث سر ریاضی مهندسی و آمار هست دیگه؟ پس بدونید در رشته برق اونم مخابرات به شدید ترین شکل ممکن این درسا رو می می خونیم! البته به دردمون می خوره که می خونیم ! مثلا آمار و احتمال ( که از احتمالی و توزیع هایی که بقیه می خونن یکم سطحش بالاتره) تو درس مخابرات 1 استفاده میشه( من از ترم بالایی ها شنیدم) .و یا ریاضی مهندسی که تو کل برق به درد بخور هست( من الان ترم سه هستم و ریاضی مهندسی می خونم شما فرض کنید معادله پخش دما رو در یه میلیه و در حالت پیشرفته تر غشا دو بعدی)
در کل من مهندس رو به برقی های ، مکانیکی ها ، کامپیوتری ها ، هوافضا و کمی هم شیمی و زیر شاخه هاش.
مهندس یعنی مدلسازی کردن کامل با ریاضی.

موفق باشید

آخرین ویرایش:

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب معلومه جوابش چیه: رشته ی هر کسی از نظر خودش با کلاس ترینه... :cool:
ولی از نظر من برق از کامپیونر با کلاس تره :D

EECi

مدیر بازنشسته
پستم کامل نیومده بود رو سایت! دوباره کپی می کنم)
دوستان ، لطفا دعوا نکنید!

بحث سر ریاضی مهندسی و آمار هست دیگه؟ پس بدونید در رشته برق اونم مخابرات به شدید ترین شکل ممکن این درسا رو می می خونیم! البته به دردمون می خوره که می خونیم ! مثلا آمار و احتمال ( که از احتمالی و توزیع هایی که بقیه می خونن یکم سطحش بالاتره) تو درس مخابرات 1 استفاده میشه( من از ترم بالایی ها شنیدم) .و یا ریاضی مهندسی که تو کل برق به درد بخور هست( من الان ترم سه هستم و ریاضی مهندسی می خونم شما فرض کنید معادله پخش دما رو در یه میلیه و در حالت پیشرفته تر غشا دو بعدی)
در کل من مهندس رو به برقی های ، مکانیکی ها ، کامپیوتری ها ، هوافضا و کمی هم شیمی و زیر شاخه هاش.
مهندس یعنی مدلسازی کردن کامل با ریاضی.

موفق باشید:gol:

بالا