ازمون فراگیر را سخت می گیرند.

apadana34

عضو جدید
می خواستم بدانم امتحان فراگیر کارشناسی را سخت می گیرند . برای اینکه با دو درس تخصصی و سه در عمومی در ازمونش موفق بشم چه سیاستی را می تونم پیاده کنم تا کارم راحتر بشه و پیچیده اش نکنم (مثلا خواندن جزوات کمکی کافیه یا متن کتاب فرضا فیزیک مکانیک 1 را هم باید خواند )

ad_kh66

عضو جدید
سلام. بايدم سخت بگيرن. كنكور كه نداره. بخوان آسونو اينا هم درارن كه ديه كشورو دانشجو و ليسانس و دكتري فراگير ورميداره...... درس بخون شما. با راحتي نميشه به جايي رسيد.

zahra_7

عضو جدید
می خواستم بدانم امتحان فراگیر کارشناسی را سخت می گیرند . برای اینکه با دو درس تخصصی و سه در عمومی در ازمونش موفق بشم چه سیاستی را می تونم پیاده کنم تا کارم راحتر بشه و پیچیده اش نکنم (مثلا خواندن جزوات کمکی کافیه یا متن کتاب فرضا فیزیک مکانیک 1 را هم باید خواند )

سیاست خاصی لازم نیست کتاب کمکی کمک می کنه اما خود کتاب درسی خیلی مهمتره....نگران نباشی قبول میشیددرکلان شهرها قبولی کمی دشوارتره ونیازبه خوندن بیشتر

zahra_7

عضو جدید
سلام. بايدم سخت بگيرن. كنكور كه نداره. بخوان آسونو اينا هم درارن كه ديه كشورو دانشجو و ليسانس و دكتري فراگير ورميداره...... درس بخون شما. با راحتي نميشه به جايي رسيد.

هیچ سیاستی برای برداشتن فراگیر وجودنداره تازه می خوان سالی دوبارش کنن

apadana34

عضو جدید
می گن به رتبه ات بستگی داره و حتی ممکنه که دو تادرس را زیر ده بشی و لی پذیرفته بشی . درسته ؟
می گن که ازمون را سخت می گیرند ولی بخاطر ظرفیت بالا پذیرفته می شی درسته ؟

آخرین ویرایش:

zahra_7

عضو جدید
می گن به رتبه ات بستگی داره و حتی ممکنه که دو تادرس را زیر ده بشی و لی پذیرفته بشی . درسته ؟
می گن که ازمون را سخت می گیرند ولی بخاطر ظرفیت بالا پذیرفته می شی درسته ؟

سوال اولت درسته اما دومی ازمون سخت هست اما ظرفیت30هست نهایتن 34دربعضی رشته ها

apadana34

عضو جدید
شکر خدا توی فراگیر کارشناسی قبول شدم . اما دو تا سوال داشتم
1- من کارشناسی یه رشته را دارم چطور می تونم جلو بیفتم . مثلا واحدهای عمومی را چطور می تونم ترم اول تطبیق بزنم . چون ترم اول راانها انتخاب لابد می خواند بکنند
2- من موقعه امتحان زیاد فرصت نداشتم که رشته مورد یقینم را انتخاب کنم . برق کنترل قبول شدم . شاید بخوام برم مکانیک تهران چطور می تونم تغییر رشته با انتقالی بگیرم . البته فکر کنم یکسال وقت داشته باشم چون درساشون شبیه هم است
راستی برای اینکه پست تاییدیه تحصیلی را برات انجام بده احتیاج به مدرکی داره ببرم انجا . هرچند که فکر کنم با داشتن لیسانس احتیاجی بهش نباشه

آخرین ویرایش:

medad127

عضو جدید
سلام
این هفته نتایج ارشد فراگیر اومد و من مهندسی صنایع - مدیریت و بهره وری سیستم ( عسلویه) قبول شدم .
و لیسانسم را در رشته مکانیک از دانشگاه آزاد گرفتم .
حالا که دروس ارشد صنایع را دیدم برای ترم اول همشون پیشنیاز داره و پیشنیازهاشون دروس کارشناسی صنایع هست که من در لیسانسم اینهارا نداشتم .
سوال اول ) ترم اول برای من خودشون انتخاب واحد میکنند ؟ یا خودم ؟ ودروس کارشناسی صنایع را باید پاس کنم ؟
سوال دو ) ترم اول میشه تعداد واحد را کم گرفت مثلا 6 واحد ؟
سوال سه ) شهریش حدودا برای ترم اول چقدر میشه و نحوه پرداختش چطوریه ؟ یعنی باید همش را یکجا پرداخت کنم ؟

من هیچی از پیام نور و شهریه و... نمیدونم خواهشا تا جایی که میتونید راهنماییم کنید . یه دنیا ممنون

apadana34

عضو جدید
ثبت نام قبول شدگان فراگیر تنها از طریق اینترنت انجام می گیره ؟
ظاهرا باید مدارک را اسکن کرده و فرستاد . یعنی مثلا ریز نمرات پیش را هم باید اسکن کرد و فرستاد
اگه کسی می تونه راهنمایی کنه تا بدانیم چطور باید ثبت نام کنیم.