اخبار تیم های ملی (نوجوانان، جوانان و بزرگسالان)

اخبار تیم های ملی (نوجوانان، جوانان و بزرگسالان)

• مجموع رای دهندگان
    7

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
قهرمانی ایران در جهان اینبار در فوتبال

قهرمانی ایران در جهان اینبار در فوتبال

تیم ملی فوتبال نابینایان ایران قهرمان رقابتهای جهانی شد

تیم ملی فوتبال نابینایان ایران در آخرین روز از چهارمین دوره رقابتهای جهانی نابینایان و کم بینایان در آنتالیا ترکیه با غلبه بر تیم ملی فرانسه( نایب قهرمان جهان در سال 2010) با اقتدار به مقام قهرمانی دست یافت.
به گزارش روابط عمومي فدراسيون نابینایان و کم بینایان ، تیم ملی فوتبال نابینایان ایران در این مسابقه با حساب 3بر صفر و با 3 گل حمید شلهاوی زاده به پیروزی رسید .
تیم ملی فوتبال نابینایان ایران در مرحله نیمه نهایی با حساب 2بر یک تیم قدرتمند چین قهرمان پارالمپیک 2008 پکن را شکست داده بود .
فرانسه در مرحله گروهی هم مقابل تیم ملی ایران 3بر یک شکست خورده بود.
اسامی تیم ملی فوتبال 5 نفره:
داود فرج پور،حجت مزارعی،مقصود قلی زاده،عبدالحمید شلهاوی زاده ،بهزاد زاد علی اصغر،محمد کشتکار،کامبیز محکم،امیر پوررضوی،مرتضی معبودی،اسماعیل گلدوست،به عنوان ورزشکار و حسین آبانگاه به عنوان سرپرست و سجاد حسین زاده به عنوان سرمربی ،فرهاد امیریان و رضا شاددل به عنوان مربی

منبع :http://www.blindsports.ir/d.asp?id=25862
فدراسیون ورزشهای نابینایان و کم بینایان جمهوری اسلامی ایران:gol:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز هم گلی به گوشه و جمال فوتبالیستای نابینا و کم بینای کشورمون که سبب خوشحالی ملت و جامعه ورزش ایران شدند

صمیمانه ازشون سپاسگذاریم و امیدواریم این افتخار در مسابقات پارالمپیک نیز انشاالله تکرار گردد:gol::gol::gol:

khooshe

مدیر بازنشسته
باز هم گلی به گوشه و جمال فوتبالیستای نابینا و کم بینای کشورمون که سبب خوشحالی ملت و جامعه ورزش ایران شدند

صمیمانه ازشون سپاسگذاریم و امیدواریم این افتخار در مسابقات پارالمپیک نیز انشاالله تکرار گرددfile:///C:/DOCUME%7E1/SAEED&%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-7.png

file:///C:/DOCUME%7E1/SAEED&%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-6.png
واقعا....
ایشالله در پارالمپیک هم تکرار کنند...
باید بهشون افتخار کنیم:gol::gol::gol:

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
کاش تیم فوتبال بینایان یه کم یاد میگرفتن :دی

دمشون گرم ...;)

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب این دلیلش مشخصه چرا اینا موفق شدند!!!!
چون زیر نظر فدراسیون فوتبال نیستند!!!!!!:D
بله دیگه نکتش همینه . دی

ولی امیدواریم خبرهای خوبی از تیم فوتبال کشورمون با این همه هزینه در سالهی آتی بشنویم
انشاالله

ساز دهني

اخراجی موقت
فوتبالمون هم اگه چشم دیدن همدیگه رو داشته باشن حتماً قهرمان جهان میشیم حیف که ...

f.mohebbi

عضو جدید
بله دیگه نکتش همینه . دی

ولی امیدواریم خبرهای خوبی از تیم فوتبال کشورمون با این همه هزینه در سالهی آتی بشنویم
انشاالله

به قول قدیمی ها بزرک نمیر بهار میاد کمبزه با خیار میاد

تنها راه پیشرفت فوتبال ایران و رسیدن به افتخاری مثل افتخاری که این عزیزان اوردن اینه که چشم همشون رو در بیاریم ، البته هیچ تضمینی هم وجود نداره اوجوری هم این کج و کله ها ما رو به جایی برسونن

آبجی

عضو جدید
کاربر ممتاز
به قول قدیمی ها بزرک نمیر بهار میاد کمبزه با خیار میاد

تنها راه پیشرفت فوتبال ایران و رسیدن به افتخاری مثل افتخاری که این عزیزان اوردن اینه که چشم همشون رو در بیاریم ، البته هیچ تضمینی هم وجود نداره اوجوری هم این کج و کله ها ما رو به جایی برسونن

:دی خب الانم که بهاره یعنی الان نمیاد ؟؟؟ درست نمیشه ؟؟؟ :w05:

چقدر لطیفی تو :w47: ولی خب موافقم
:w11:

یکی از دلایلی که گفتن همون فدراسیون هست ولی خب هر سال کلی هزینه میکنند مربی از خارج کشور میارن یا کلی اردو میبرن که اینا از یه تیم اسیایی گل نخورن اما باز هم همون روال قبله

فاصله این دو تا عرش تا فرش هست متاسفانه

کمتر به این تیم ها کشورمون بها میده و امکاناتشون هم مطمئنم که خیلی خیلی کمتر از تیم فوتبال کشورمون هست (( منظورم بینایان هست )) :cry:

Motahare89

عضو جدید
کاربر ممتاز
دلتون میاد این فوتبالیستای ما جونشونو تو زمین میذارن اونوقت اینجوری راجع بهشون صحبت می کنین.....بیچاره ها تلاش می کننا ولی هی نمیشه...هی نمیشه...هی نمیشه:confused:

f.mohebbi

عضو جدید
دلتون میاد این فوتبالیستای ما جونشونو تو زمین میذارن اونوقت اینجوری راجع بهشون صحبت می کنین.....بیچاره ها تلاش می کننا ولی هی نمیشه...هی نمیشه...هی نمیشه:confused:

چرا دلمون نیاد آبجی خانوم؟ ول چرخیدن تو زمین دنبال یه توپ که آخرم نمیفهمم چی کار میخواستن بکنن شد تلاش؟؟؟ خوب یه بچه دو ساله هم میتونه این کار رو بکنه

چرا تیمای اروپایی اینجوری نمیشن؟ چرا اونا اینقدر قشنگ بازی میکنن که جیگر آدم حال میاد؟

می دونی چرا نمیشه؟ چون این علافا هیچ بویی از فوتبال نبردن

Sarp

مدیر بازنشسته
مسوولان فدراسيون گفته‌اند مصاحبه نكنم!/ تقابل اين هواداران برايم جالب است

مسوولان فدراسيون گفته‌اند مصاحبه نكنم!/ تقابل اين هواداران برايم جالب است

برنا: کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی کشورمان در گفت وگو با برنا، ضمن ابراز تعجب از حضور پرشور هواداران تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی، گفت: بازی پرشور، پرهیجانی و جالبی است و حضور این تعداد از هواداران تیم تراکتورسازی در ورزشگاه برایم بسیار جالب می باشد. واقعا تقابل هواداران دو تیم برایم دیدنی است.
کی روش در ادامه با اشاره به اینکه از وی خواسته شده تا زیاد با رسانه ها مصاحبه نکند، اظهار داشت: مسوولان فدراسیون از من خواسته اند که تنها در کنفرانس های خبری با رسانه هاصحبت کنم و کمتر مصاحبه داشته باشم. با این حال من به خاطر تیم ملی ایران اینجا بازی را از نزدیک تماشا می کنم و تنها به موفقیت این تیم می اندیشم. من فقط به موفقیت تیم ایران و حضور این تیم در جام جهانی 2014 فکر می کنم.

منبع : bornanews.com

khooshe

مدیر بازنشسته
قرارداد كي‌روش بالاي 15 ميليون دلار است

سرمربي تيم فوتبال سايپا مي‌گويد قرارداد کارلوس کي‌روش و همکارانش بالاي 15 ميليون دلار است. او درباره شکايت باشگاه سايپا از وضعيت داوري‌ها در هفته‌هاي اخير مي گويد که در جريان اعلام اين شکايت نبوده و اين نقطه نظر باشگاه‌ است.
محمد مايلي کهن در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران ، به پرسش‌هاي مختلفي درباره وضعيت سايپا، شکايت باشگاه‌ سايپا از داوري‌ها و همچنين حضور کارلوس کي‌روش در فوتبال ايران پاسخ گفت:
* پس از بازي شما برابر فولاد، باشگاه سايپا نامه‌اي نوشت و از وضعيت داوري در هفته‌هاي اخير انتقاد کرد.واقعا وضعيت انقدر بد است که چنين کرده‌ايد؟
بايد بگويم که اين نقطه نظر باشگاه بود و با من چک نشده بود. اما بايد بگويم موردي که من را در بازي با فولاد ناراحت کرد اين بود که داور بازي پس از ديدار قانون را رعايت نکرد و از بازيکنان نخواست دو تيم وسط زمين به هم دست بدهند. کريم انصاري‌فرد هم که در کنار خط بود، گفت که شما بايد بازيکنان دو تيم را به وسط زمين دعوت مي‌کرديد. چون من احساس کردم ممکن است انصاري‌فرد چيزي بگويد جلو رفتم و تنها به داور گفتم اميدوارم شب راحت بخوابي. مي دانيد جواب او به من چه بود؟ او به من گفت که مودب باش. اين يعني اين که من بي ادبم. اين بود که من را ناراحت کرد وقتي چنين فضايي وجود دارد طبيعي است که من از اين فضا ناراحت باشم.
*فکر مي کنيد مشکل سايپا کجاست که پنج هفته است به پيروزي نرسيده؟
واقعيت اين است که شما در فوتبال ممکن است روزهاي خوب داشته باشيد اما هر چه مي‌زنيد به در بسته بخورد. حداقل در اين يکي، دو هفته اخير چنين شرايطي بوده است. اين طور نبوده که از نوع فوتبال تيمم در مقابل فولاد راضي نباشم. آمار مي گويد ما 14 کرنر زديم در حالي که حريف تنها 3 ـ 4 کرنر داشت. تعداد موقعيت گل ما بر اساس آماري که آخر بازي ارائه مي‌شود مويد اين مطلب بود که ما نسبت به حريف برتري داشته ايم‌. اما يقين بدانيد که ما به دنبال جنجال سازي نيستيم . مايلي کهن کسي نيست که به دنبال رمال و دلال و جنجال باشد و بخواهد هر جور شده براي رسيدن به هدف وسيله‌اي پيدا کند. ما پاي هدفمان ايستاده‌ايم‌. نمي خواهيم از امروز براي بازي جمعه‌مان جنجال ايجاد کنيم. ما تنها به دنبال عدالت هستيم . کار خوبي که کميته داوران در اين چند هفته انجام داده اين که وقتي داور جواني را براي يک بازي انتخاب مي‌کند، در کنار او از کمک داور با تجربه‌اي استفاده مي‌کند. اما در بازي ما برابر فولاد کمک داوران هم جوان بودند. هر چند کارشان خوب بود اما در يک صحنه که کمک داور نزديک به صحنه بود، اگر تجربه بيشتري داشت مي‌توانست به داور کمک کند.
* شما از مسايلي صحبت مي‌کنيد که سال‌هاست در فوتبال ايران وجود داشته و چيز جديدي نيست.
فوتبال يعني اين که اگر به همکارتان توهين مي‌شود بيشتر از روزي که به خودتان توهين مي‌شود، ناراحت شويد. بارها گفته‌ام سوت پايان هر بازي، سوت آغاز بازي ديگري است. اما متاسفانه وقتي ما به منافع ديگران لطمه وارد مي‌شود، سکوت مي‌کنيم و وقتي به خودمان لطمه‌اي وارد مي‌شود جار و جنجال به پا مي‌کنيم. خنده‌دار است که من شما را متهم مي‌کنم اما وقتي يک نفر به من توهين مي‌کند من سريع آن را بزرگ مي‌کنم. من گفتم بارها بازي فولاد و تراکتورسازي را تماشا کرده‌ام . تراکتورسازي 19 کرنر و تعداد زيادي اوت دستي داشت و حتي اين اوت دستي‌ها خطرناک تر از کرنرها بودند. ضمن اين که اگر به جاي خداداد افشاريان داور کم تجربه ديگري حضور داشت، در چند صحنه که در محوطه 18 قدم فولاد رخ داد، مي‌توانست پنالتي بگيرد اما واقعا جار و جنجال‌هاي آخر بازي به وجود آمد که درست نبود.
* يعني شما معتقديد که آن جار و جنجال‌ها در داوري بازي شما برابر فولاد تاثيرگذار بود؟ يا بهتر بپرسم، جلالي چند وقت پيش مصاحبه کرده بود و گفته بود در فوتبالي که همه با داد و بيداد به دنبال گرفتن حقشان هستند، نمي تواند به خاطر منافع تيمش سکوت کند. آيا شما جلالي را متهم به جار و جنجال مي کنيد؟
من دارم ديدگاه خودم را مي گويم . ذات فوتبال اين است که دوستي‌ها بيشتر شود، براي اين است که استرسها کم شود. پس چرا من از افراد ايراد مي گيرم. مي خواهم يک سوال بپرسم آيا هدف وسيله را توجيه مي‌کند؟ پاسخ قطعا منفي است.
* نظرتان در مورد انتخاب کارلوس کي روش چيست؟
من ديدم يکي از مسوولان فدراسيون فوتبال مصاحبه کرده و گفته کي‌روش موافق نيست مبلغ قرار دادش عنوان شود. اين از آن حرفهايي است که با واقعيت و صداقت فرسنگ‌ها فاصله دارد. تا جايي که من مي‌دانم مبلغ قرار داد او و همکارانش بالاي 15 ميليون دلار است. من هيچ ايرادي به کي‌روش نمي گيرم. به هر حال وقتي رييس جمهور ما دغدغه‌ مردمي کاهش هزينه‌ها را دارد پرداخت اين چنين پولي جاي تعجب دارد. وقتي گفته مي‌شود رييس جمهور با بالگرد از مناطق مختلف سرکشي مي‌کند تا از وضعيت معيشتي مردم با خبر شود، براي من پرداخت چنين پولي جاي تعجب دارد. حتي گفته شده که رييس جمهور افرادي را ديده که بيش از 10 سال است که ميوه نخورده اند. خود من الان هفت ـ هشت ماه است به دنبال کارهاي مريضي سرطاني هستم که 10 ـ 12 سال است که حق بيمه پرداخت کرده و حالا که مي‌خواهد حق از کار افتادگي بگيرد، بيمه قبول نمي‌کند.
* فکر مي کنيد کي‌روش مي‌تواند در فوتبال ايران موفق شود؟
يکسري عوامل باعث موفقيت يا ناکامي مي‌شود. اگر هر کدام از عوامل موفقيت را نداشته باشيم درصد موفقيتتان کم مي‌شود.
* فکر مي کنيد اين عوامل در ايران وجود دارد ؟

IR IRAN

عضو جدید
حميد استيلي به پيشنهاد فدراسيون فوتبال مبني بر قبول هدايت تيم اميد پاسخ رد داد

حميد استيلي به پيشنهاد فدراسيون فوتبال مبني بر قبول هدايت تيم اميد پاسخ رد داد

کد خبر : 38611
پس از پاسخ منفي براي قبول هدايت تيم اميد صورت گرفت
مهلت 24 ساعته فدراسيون فوتبال به استيلي براي تغيير تصميم

فدراسيون فوتبال از استيلي خواست براي تغيير تصميم خود 24 ساعت فکر و پس از آن نتيجه را اعلام کند.

پس از اينکه حميد استيلي به پيشنهاد فدراسيون فوتبال مبني بر قبول هدايت تيم اميد پاسخ رد داد، مسئولان فدراسيون فوتبال با اين تصميم مخالفت کردند.
مهدي تاج نايب رئيس فدراسيون فوتبال در اين باره گفت: پس از اينکه تصميم استيلي را شنيديم با او تماس گرفتيم و گفتيم اگر دليل مخالفت او شرايط روحي به دليل فوت برادرش است مي تواند پس از بهبود شرايط روحي اين مسئوليت را قبول کند.
وي گفت: فرصت 24 ساعته اي به حميد استيلي داده ايم تا تصميم خود را تغيير دهد و بار ديگر به پيشنهاد فدراسيون فوتبال فکر کند.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تيم فوتبال دانش آموزان ايران نايب قهرمان جهان

تيم فوتبال دانش آموزان ايران نايب قهرمان جهان

شکست مقابل آلمان در فينال
تيم فوتبال دانش آموزان ايران نايب قهرمان جهان شد
جام جم آنلاين: تیم فوتبال دانش آموزی کشورمان در فینال بیست و دومین دوره رقابت‌های قهرمانی جهان در برزیل با شکست مقابل تیم قدرتمند آلمان به عنوان نایب قهرمانی بسنده کرد.

به گزارش مهر، تیم فوتبال دانش آموزی کشورمان یکشنبه شب در دیدار نهایی مسابقات فوتبال قهرمانی دانش آموزان جهان که در برزیل برگزار شد، به مصاف تیم آلمان رفت و با وجود ارائه یک بازی زیبا و تماشایی با نتیجه 4 بر 3 تن به شکست داد.
تیم فوتبال دانش آموزی ایران در این دوره از رقابت‌ها با تیم‌‎های آلمان، ایتالیا، شیلی و دانمارک در گروه D قرار داشت که به غیر از آلمان دیگر حریفان اروپایی و آمریکایی خود را با شکست روبه‌رو کرد. شاگردان اسماعیلی در مرحله یک هشتم نهایی تیم بلغارستان را با نتیجه 3 بر صفر و تیم ترکیه را در مرحله نیمه نهایی در ضربات پنالتی با نتیجه 5 بر 4 شکست دادند و فینالیست شدند.
ترکیب تیم فوتبال دانش آموزی ایران را آرمان قربان‌نژاد، پیمان سلمانی، آرام عباسی، محمدرضا قدرتی‌پور، ساسان رجب‌زاده کارپزی، میلاد صفایی، محمد دانشگر، محمد شمسی‌پور، علی علیپور، مرتضی زهراوی‌زاده، حسن فتح الله زاده، فرشید اسماعیلی، علی فتحیان، حسن قاسمی، محمد اکبری ذوالبین، کوروش رضایی، یوسف ارج دستجردی و پیمان حسین‌زاده تشکیل می دادند.
هدایت این تیم برعهده اسماعیل اسماعیلی بود و او را منوچهر بهمنی به عنوان سرپرست تیم همراهی می کرد. بیست و دومین دوره مسابقات فوتبال جهانی برزیل از 22 فروردین با حضور تیم‌هایی از 21 کشور در شهر «فورتالیزار» برزیل در چهار گروه برگزار شد.
تیم فوتبال دانش آموزی کشورمان بامداد چهارشنبه 31 فروردین ساعت 3:30 بامداد از طریق فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) به ایران باز می گردد.

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز
منصوریان سرمربی تیم فوتبال امید ایران شد

منصوریان سرمربی تیم فوتبال امید ایران شد

از سوی فدراسیون فوتبال علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال امید انتخاب و در نشست خبری فردا از سوی کارلوس کی روش رسما معرفی خواهد شد.

به گزارش مهر، در نشست امروز علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ، ناصر شفق مدیر تیم فوتبال امید و عباس ترابیان سرپرست تیم ملی فوتبال ، علیرضا منصوریان به عنوان گزینه نهایی هدایت تیم فوتبال امید کشورمان از سوی کارلوس کی روش معرفی و وی به سرمربی جدید تیم امید انتخاب شد .

مسئولان فدراسیون فوتبال روز گذشته نیز در نشست با علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی موافقت نهایی وی را برای انتخاب علیرضا منصوریان گرفته بودند . قرار است کارلوس کی روش در نشست خبری ظهر فردا پنج شنبه نام علیرضا منصوریان را بطور رسمی به عنوان سرمربی تیم امید معرفی کند.

در نشست امروز علی کفاشیان با مدیر تیم امید همچنین مقرر شد هادی طباطبایی و بیژن طاهری همچنان به عنوان مربی دروازه بانها و مربی تمرین دهنده به عنوان دستیار با تیم امید همکاری کنند ضمن اینکه داود پرهیزکاری همچنان مسئولیت سرپرستی این تیم را عهده دار خواهد بود .

تیم فوتبال امید کشورمان در مرحله دوم و حذفی مسابقات مقدماتی المپیک لندن طی دو دیدار رفت و برگشت به مصاف تیم امید عراق خواهد رفت. این دیدارها طی روزهای 29 خرداد و 2 تیر در عراق و ایران برگزار خواهد شد.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

از سوی فدراسیون فوتبال علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی جدید تیم فوتبال امید انتخاب و در نشست خبری فردا از سوی کارلوس کی روش رسما معرفی خواهد شد.

به گزارش مهر، در نشست امروز علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال ، ناصر شفق مدیر تیم فوتبال امید و عباس ترابیان سرپرست تیم ملی فوتبال ، علیرضا منصوریان به عنوان گزینه نهایی هدایت تیم فوتبال امید کشورمان از سوی کارلوس کی روش معرفی و وی به سرمربی جدید تیم امید انتخاب شد .

مسئولان فدراسیون فوتبال روز گذشته نیز در نشست با علی سعیدلو رئیس سازمان تربیت بدنی موافقت نهایی وی را برای انتخاب علیرضا منصوریان گرفته بودند . قرار است کارلوس کی روش در نشست خبری ظهر فردا پنج شنبه نام علیرضا منصوریان را بطور رسمی به عنوان سرمربی تیم امید معرفی کند.

در نشست امروز علی کفاشیان با مدیر تیم امید همچنین مقرر شد هادی طباطبایی و بیژن طاهری همچنان به عنوان مربی دروازه بانها و مربی تمرین دهنده به عنوان دستیار با تیم امید همکاری کنند ضمن اینکه داود پرهیزکاری همچنان مسئولیت سرپرستی این تیم را عهده دار خواهد بود .

تیم فوتبال امید کشورمان در مرحله دوم و حذفی مسابقات مقدماتی المپیک لندن طی دو دیدار رفت و برگشت به مصاف تیم امید عراق خواهد رفت. این دیدارها طی روزهای 29 خرداد و 2 تیر در عراق و ایران برگزار خواهد شد.

اگه دلیل انتخاب منصوریان رو هم بگن خیلی ممنون میشیم!!!!!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به شدت داش علي منصوريان و تعصبش رو دوست دارم عاشقش بودم تو دوران بازي اما فكر مي كنم دليل اين انتخاب اين هست كه حرف گوش كن تشريف داره و مي تونه به عنوان عروسك خيمه شب بازي خوب نشقشو بازي كنه و كنار زمين بالا و پايين بپره و تصميمات رو كساي ديگه بگيرن!!!

FREE DOOM

عضو جدید
من فكر ميكنم بازي ايران و روسيه تو انتخاب منصوريان خيلي تاثير داشته.

منصوريان تو اون بازي به خوبي از بازيكن ها بازي گرفت ودستشون رو باز گذاشته بود كاري كه قطبي به هيچ عنوان بلد نبود.

منصوريان به خوبي با بازيكن ها ارتباط برقرار ميكنه و اون تعصبش رو به تيم منتقل ميكنه.

به نظر من بازيكن هاي ايراني فوق العاده احساسي هستن و اگه شارژ روحي بشن خيلي خوب بازي ميكنن.

در نهايت اميدوارم كه به المپيك راه پيدا كنيم چون المپيك دروازه اي هست براي جهاني شدن فوتبال ايران.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به شدت داش علي منصوريان و تعصبش رو دوست دارم عاشقش بودم تو دوران بازي اما فكر مي كنم دليل اين انتخاب اين هست كه حرف گوش كن تشريف داره و مي تونه به عنوان عروسك خيمه شب بازي خوب نشقشو بازي كنه و كنار زمين بالا و پايين بپره و تصميمات رو كساي ديگه بگيرن!!!

کاملا موافقم;);)

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فكر ميكنم بازي ايران و روسيه تو انتخاب منصوريان خيلي تاثير داشته.

منصوريان تو اون بازي به خوبي از بازيكن ها بازي گرفت ودستشون رو باز گذاشته بود كاري كه قطبي به هيچ عنوان بلد نبود.

منصوريان به خوبي با بازيكن ها ارتباط برقرار ميكنه و اون تعصبش رو به تيم منتقل ميكنه.

به نظر من بازيكن هاي ايراني فوق العاده احساسي هستن و اگه شارژ روحي بشن خيلي خوب بازي ميكنن.

در نهايت اميدوارم كه به المپيك راه پيدا كنيم چون المپيك دروازه اي هست براي جهاني شدن فوتبال ايران.
بنظرم شما یا باید خود منصوریان باشید یا یکی از فامیلاش ویا دوستاش!!!
متاسفانه خیلی دارید غلو میکنید.اخه من نمیدونم منصوریان مگه تابحال چند سال سابقه سرمربی گری داره؟؟!!!

چرا تعصب رنگی باید تو انتخابتون نقش داشته باشه!!!!سعی کنیم یکخورده منطقی تر باشیم!!!

البته فدراسیون ما عادت کرده به اینکه انتخابش همیشه کسایی باشند که سابقا چندانی در مربیگری تیمی نداشته باشند!!!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
حرف دوستمون در مورد منصوريان تا حدودي درسته بله داش علي خيلي متعصبه و خيلي تو روحيه دادن به بازيكنا تاثير داره و خيلي توانايي هاي ديگه ولي مسئله اينجاست كه الان فوتبال حرفه اي هست و ديگه دهه 50 و 60 نيست كه مثلا علي پروين و ناصر حجازي با جذبه و داد و فرياد و ارتباط برقرار كردن بازيكنا رو عاشق خودشون كنن و بازيكنا واسه خاطر اونا خوب بازي كنن الان تيم بايد فني قوي بشه اونم تو رده سني پايين
بهرحال من فكر مي كنم اين انتخاب براي اين بوده كه مربي سابقه درخشان و بزرگي نداشته باشه و بتونن راحت روش كنترل داشته باشن اين نظر منه

FREE DOOM

عضو جدید
بنظرم شما یا باید خود منصوریان باشید یا یکی از فامیلاش ویا دوستاش!!!
متاسفانه خیلی دارید غلو میکنید.اخه من نمیدونم منصوریان مگه تابحال چند سال سابقه سرمربی گری داره؟؟!!!

چرا تعصب رنگی باید تو انتخابتون نقش داشته باشه!!!!سعی کنیم یکخورده منطقی تر باشیم!!!

البته فدراسیون ما عادت کرده به اینکه انتخابش همیشه کسایی باشند که سابقا چندانی در مربیگری تیمی نداشته باشند!!!

داداش گلم سابقه واسه مربي مثه يه سكوي پرتابه ولي لزوما مربي هاي باسابقه موفق نيستن.

درمورد تعصب رنگي بايد خدمتتون عارض باشم كه بنده پرسپوليسي هستم.

در مورد اينكه فدراسيون در اكثر موارد از افراد سوء استفاده ميكنه كاملا با شما موافق هستم.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش گلم سابقه واسه مربي مثه يه سكوي پرتابه ولي لزوما مربي هاي باسابقه موفق نيستن.

درمورد تعصب رنگي بايد خدمتتون عارض باشم كه بنده پرسپوليسي هستم.

در مورد اينكه فدراسيون در اكثر موارد از افراد سوء استفاده ميكنه كاملا با شما موافق هستم.

منم نمیگم که سابقه تو مربی گری حرف اول رو میزنه.ولی در کل مهم اینه که علی منصوریان تابحال 1 تجربه هم نداشته!!!!
متاسفانه نمیدونم چرا از بین این همه گزینه خوب ایشون انتخاب شد.انتخاب ایشون خیلی زود بود.مثل اینکه فدراسیون از اتفاقات تلخی که در مورد قلعه نوعی و دایی افتاد درس نگرفته!!!!!
در هر صورت آرزوی موفقیت برای ایشون میکنم و نیز امیدوارم فوتبال ما یک روزی از دست امثال تاج.کفاشیان.عزیز محمدی.علیپور سعیدلو و .....نجات پیدا کنه و فوتبال به اهلش سپرده بشه.چونکه دیگه واقعا از فوتبال ایران زده شدم!!!!!!

sami1984

عضو جدید
کاربر ممتاز
كي‌روش 28 بازيكن به تيم ملي دعوت كرد

كي‌روش 28 بازيكن به تيم ملي دعوت كرد

28 بازيکن از سوي کي‌روش به اردوي تيم ملي فوتبال دعوت شدند.

به گزارش ايسنا به نقل از سايت رسمي فدراسيون، بازيکنان دعوت شده به نخستين اردوي تيم ملي مي بايستي روز دوشنبه مورخ 2 خرداد تا 12 ظهر با در دست داشتن گذرنامه در محل هتل اسپيناس خود را به کادر فني معرفي نمايند.

لازم به ذکر است با توجه به ديدارهاي حساس تيم اميد، تيمهايي که درگير ليگ قهرمانان آسيا(ذوب آهن و سپاهان) و تيمهايي که درگير مرحله يک چهارم جام حذفي هستند، بازيکني دعوت نشده و در مراحل بعدي از اين بازيکنان اين تيمها دعوت مي شوند.

اسامي بازيکنان دعوت شده به تفکيک باشگاهها به شرح ذيل است:

استقلال تهران:

اميرحسين صادقي-پژمان منتظري-مجتبي جباري-آرش برهاني-ايمان مبعلي

تراکتورسازي:

آندرانيک تيموريان-محمد ابراهيمي-محمد نصرتي-عباس محمدي

مس کرمان:

قاسم دهنوي-مصطفي سيفي-مهرداد پولادي

استيل آذين:

محمد غلامي- ميلاد ذنيد پور

شهرداري تبريز:

سعيد دقيقي-ميثم بائو

راه آهن:

حسن رودباريان-بهادر عبدي

فولاد خوزستان:

رضا نوروزي-علي حمودي

ملوان بندر انزلي:

پژمان نوري-مهرداد اولادي

سايپا:

عباس محمد رضايي

صبا قم:

مرتضي کاشي

نفت آبادان:

روح ا... عرب

شاهين بوشهر:

عبدا...کرمي

پيکان:

ابراهيم ميرزاپور

شالکه آلمان:

علي کريمي
منبع

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم اهل تبریزم .ولی از دعوت شدن میثم بائو
جا خوردم

آخرین ویرایش:

alireza-1991

عضو جدید
چش بازار و در اورده اقای کرش با انتخاب بازیکناش

با قاسم دهنوی و بهادر عبدی و سیفی و..... میخوایم بریم جام جهانی :biggrin::biggrin::biggrin:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
من منتظر بودم که ترکیبی که اعلام میشه یه تحول عظیم توش باشه چون مسلما از الان تا مسابقات جدی بسیار بسیار بسیار فرصت هست و انتظار داشتم که یه ترکیب نو ببینم این ترکیب هیچ فرقی با مربیان قبلی نداره فکر نمی کنم کسی دنبال اسامی بود تو این ترکیب کسی دنبال این نبود که مثلا اسم علی کریمی رو تو لیست ببینه یا کسی دنبال اینجور سر و صدا کردن ها نبود همه منتظر بودن ببینن کی روش چه فرقی با بقیه داره اما نکاتی که به ذهن من در مورد ضعف های این ترکیب رسید
دعوت شدن میرزاپور در حالی که پیکان سقوط کرد و 60 گل خورد خیلی به نظرم عجیب و غیر قابل توجیه هست
دعوت شدن رودباریان و عبدی با وجود اینکه راه آهن فقط به لطف تفاضل گل سقوط نکرد و اونوقت دروازه بانش به تیم ملی دعوت میشه!!!
این دروازه بانا حضورشون در تیم ملی خیلی عجیبه در حالیکه محمد محمدی که انصافا دور از تعصب امسال سال خیلی خوبی رو در استقلال سپری کرد و دروازه بان تقریبا مطمئنی به حساب میاد دعوت نشده اصلا نبود محمدی رو کنار بذاریم فکر می کنم تمام دروازه بان های تیم های اول تا پانزدهم که رده راه آهن هست موجه تر برای انتخاب بودن.(البته گل خورده راه اهن خیلی نسبت به پیکان زیاد نیست.)

و نکته ی دیگه خط حمله ی تیم ملی هست:
نوروزی،اولادی،برهانی،دقیقی،عرب هر سه از بهترین گلزن های لیگ بودن و به حق دعوت شدن
بعد از اینها مجیدی قرار داشت که انصافا بهترین بازیکن فصل استقلال بوده اما دعوت نشد!!!
بعد از مجیدی غلامی،علیزاده و اکبرپور قرار داشتند که واسم خیلی جالبه از بین این سه نفر چطور یک نفر رو جدا کردن؟؟؟

البته این نکته رو هم بگم که اصلا انتظار دعوت صادقی و منتظری و رو نداشتم و فکر می کنم عمران زاده در بین دفاع های استقلال شایسته تر برای حضور در تیم ملی باشه

و اینکه بد ترین قسمت های این لیست حضور میرزاپور و رودباریان از دو تیم رده آخری،حضور علی کریمی که در اوج دعوت نمیشد و الان که داره پیچ و مهره های نیمکت های آلمان رو شل و سفت می کنه دعوت میشه؛عدم حضور مجیدی،محمدی،...
بهرحال این فهرستی نبود که غیرمنتظره باشه و بگیم کی روش یه تحول ایجاد کرده هر کس دیگه هم بود یه لیست همین شکلی می داد و کاملا قابل انتظار بود.فقط نمی دونم چرا مهدوی کیا دعوت نشد تا رسما با احساسات مردم راضیشون کنن!!!
من فکر میکنم با این لیست مشخص شده که مربی خیلی تاثیری در انتخابها نداره و این تشابهی که بین لیستهای سالیان اخیر دیده میشه و اسامی تکراری ... نشان از تاثیر افراد دیگه روی اسامی هست.

اخبار

ربات
تمرین تیم امید با حضور كی‌روش برگزار شد

تمرین تیم امید با حضور كی‌روش برگزار شد

تمرین تیم فوتبال امید امروز با حضور سرمربی پرتغالی تیم ملی بزرگسلان برگزار شد.

بيشتر...