اجازه میدی فرزندت تو یه شهر دیگه بره درس بخونه؟

amitist

عضو جدید
سلام.اگه باعث پیشرفتش بشه یعنی اونجا جای پیشرفتش بیشتر باشه اره اجازه میدم!چرا که نه!

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار

یعنی اگر شما بهترین دانشگاه ایران ..که به فرض توی یه شهر دیگه هست قبول بشین ... حتی به خودتون این اجازه رو نمیدین که به خانوادتون بگین که بزارن شما برین اونجا درس بخونید ؟!!

shad.d

عضو جدید
اره چرا باید جلوی پیشرفتشو بگیرم .همونطور که مامان بابام بهم اجازه دادن منم این کارو میکنم

nj_electronic88

عضو جدید
اگه دختر باشه..نه:razz: ..مگه اينكه زيادي تاپ باشه دانشگاه.. اگه بيارزه به دوري و دلواپسيش و سختي خودش..
اگه پسر باشه..حتما..بايد مرد شه بچم..

alborz_3000

اخراجی موقت
اگه دختر باشه..نه:razz: ..مگه اينكه زيادي تاپ باشه دانشگاه.. اگه بيارزه به دوري و دلواپسيش و سختي خودش..
اگه پسر باشه..حتما..بايد مرد شه بچم..
چه تبعیضی قائل میشی. ایشالا بچت مرد میشه، باید بفرستیش ارتش. تنها جایی که یه پسر، مرد میشه ارتشه

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
وقتی نی نی دار شدیم هرجا خواست بره بره مانعی نداره
من به کودکم اطمینان کامل دارم;)

alborz_3000

اخراجی موقت
وقتی نی نی دار شدیم هرجا خواست بره بره مانعی نداره
من به کودکم اطمینان کامل دارم;)
یعنی همونجوری با پوشک میخوای بفرستیش یه شهر دیگه؟ صبر کن 15 سالش تموم شه، بد بگو بهش اطمینان دارم. همین شما مادرای بی مسئولیت هستید بچه هاب معتاد تحویل جامعه میدید

ghazaliii

عضو جدید
خودم اگر بشه همراهش ميزم و ساكن اون شهر ميشم تا درسش تموم بشه چون واقعا دوست ندارم بچم بره خابگاه چون خودم رفتم برا هفت پشتم بسه

haydiii

عضو جدید
[FONT=_MRT_Khodkar]فعلا كه فرزند ندارم [/FONT]
[FONT=_MRT_Khodkar]ولي اكه فرزند داشته باشم حتما مي فرستم حتا خارج از كشور جه دختر باشه جه بسر[/FONT]
[FONT=_MRT_Khodkar]بايد روشنفكر باشيم وبه فرزندام اطمينان داشته باشيم نبايد تنها منفي كراباشيم
بخصوص در مورد دخترا[/FONT]

به شدت موافقم

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا شهر دیگه رفتن واسه من که تجربه خیییلی خوبی بود
فکر نمی کنم اونقدر خودخواه باشم که اجازه ندم بچه ام هم خودش چیزهایی رو تو زندگی یاد بگیره
هرچند وقتی که بهش فکر می کنم(همین حالا که حتی ازدواج هم نکرده ام)
دلم از نگرانی در حال ترکیدن هست
اما همه بچه ها بالاخره باید مستقل زندگی کنن
و این جفای بزرگی در حقشون هست که بخوایم محدودشون کنیم

IT Engineer2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با توجه به رفتارها و توانائیهای فرزند باید تصمیم گرفته بشه.
هر چی توانائی و مقاومت احتمالی در برابر تهدیدات جامعه بیشتر= اجازه دادن بیشتر ( رابطه مستقیم دارن) :d

ICE-G

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره اجازه میدم!من 1 بچه بودم که رفتم 1شهر دیگه!اونجا یاد گرفتم باید بزرگ بشم.
باید یاد بگیره مقاوم باشه
جامعه پر گرگه اما نمیشه ادما رو ببندیم.

Davood_TiTaN

عضو جدید
اطمینان کردن به فرزند خوبه
ولی باید فکر کرد اونجایی که میخواد بره چه خطرهایی در انتظارشه ایا این قدر بهش اموزش دادیم که از این خطر ها دوری کنه
خودتون که میدونید چه خبره

البته هنوز بچه ندارم که بهش بگم :biggrin:

حالا نظر شما چیه درست میگم یا غلط ؟ طرز فکرم خوبه یا اشتباه

Gordia

عضو جدید
من خودم دارم میرم شهر دیگه!!(قزوین ) درس بخونم خودم بچه تهران هستم. البته آخر هفته میام :smile: بستگی به خود آدم داره این چیزا ... اگه واقعن تربیت آدم درست باشه هیچوقت با دوری از خانواده نباید خودشو گم کنه و راه کج بره;)

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
من خودم دارم میرم شهر دیگه!!(قزوین ) درس بخونم خودم بچه تهران هستم. البته آخر هفته میام :smile: بستگی به خود آدم داره این چیزا ... اگه واقعن تربیت آدم درست باشه هیچوقت با دوری از خانواده نباید خودشو گم کنه و راه کج بره;)
من دکترای کامپیوتر با بورسیه کامل قزوین قبول بشم نمیرم!!

غريب اشنا

عضو جدید
فعلا كه فرزند ندارم
ولي اكه فرزند داشته باشم حتما مي فرستم حتا خارج از كشور جه دختر باشه جه بسر
بايد روشنفكر باشيم وبه فرزندام اطمينان داشته باشيم نبايد تنها منفي كراباشيم
بخصوص در مورد دخترا(نوشته حجت 0110)
لطفا نظر بدين
منكه كاملابا اين نظر موافقم:gol::gol:

آخرین ویرایش:

sanam_el

عضو جدید
اول بستگی به بچه داره خب مسلما.بعد هم بستگی به رشته و دانشگاهی که قبول شده.اگر بیارزه و طرف هم جنبش رو داشته باشه،اصلا نخواد بره خودم به زور میفرستمش:w16::w16:

mahnazbagherzade

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب من خودم تجربه خوابگاهو دارم میدونم چقدر بد احتمالا دوره فرزندای ما افتضاح میشه پس نمیذارم

بالا