اجازه میدی فرزندت تو یه شهر دیگه بره درس بخونه؟

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
می خوام نظرتونو بدونم که ایا اجازه میدین با این همه مشکلاتی که در جامعه وجود داره فرزنتون بره یه شهر دیگه و زندگی دانشجویی داشته باشه
باید قبول داشته باشیم که مشکلات جامعه خیلی زیاده الان که اینه در اینده چه خواهد شد خدا عالم است؟
پس اجازه میدین یا نه؟

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیر به دلیل این که تو جامعه ما گرگهای زیادی وجود داره درس خوندن ارزش ریسک کردنو نداره

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
اکثر کسانی که زندگی دانشجویی داشتن تو شهر دیگه این حرفو میزن.من خودمم موافق بهتر هرکس تو شهرخودش درس بخونه

fariba.sh70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصلا امکان نداره بزارم دخترم یا پسرم برن شهر دیگه بخونن
همین شهر خودمون خوبه

pari ko0cho0lo0

عضو جدید
بستگی به ظرفیت دختر داره
من خودم دارم شهر دیگه درس میخونم
مشکلی هم ندارم
اما تو خوابگاه خیلی پخته تر شدم
اگه دختر خودم از نظر روحی و اراده قوی باشه شاید (83%) بزارم بره

yasna68

کاربر بیش فعال
نه فرزانه جون دانشگاه سر کوچه میره معصومم باشه عمرا بزارم......................

حجت0110

اخراجی موقت
[FONT=_MRT_Khodkar]فعلا كه فرزند ندارم [/FONT]
[FONT=_MRT_Khodkar]ولي اكه فرزند داشته باشم حتما مي فرستم حتا خارج از كشور جه دختر باشه جه بسر[/FONT]
[FONT=_MRT_Khodkar]بايد روشنفكر باشيم وبه فرزندام اطمينان داشته باشيم نبايد تنها منفي كراباشيم
بخصوص در مورد دخترا[/FONT]

آخرین ویرایش:

paeeizan

اخراجی موقت
حجت بزار بابا بشی ..مسولیت بیاد گردنت ..انوقت اینا روبگو....

botany

عضو جدید
کاربر ممتاز
می خوام نظرتونو بدونم که ایا اجازه میدین با این همه مشکلاتی که در جامعه وجود داره فرزنتون بره یه شهر دیگه و زندگی دانشجویی داشته باشه
باید قبول داشته باشیم که مشکلات جامعه خیلی زیاده الان که اینه در اینده چه خواهد شد خدا عالم است؟
پس اجازه میدین یا نه؟
به زور که نمیشه نزارم نره............. بچه عقده ای میشه................

حجت0110

اخراجی موقت
حجت بزار بابا بشی ..مسولیت بیاد گردنت ..انوقت اینا روبگو....
[FONT=_MRT_Khodkar]شايد تو راس ميكي ولي توروخدا انقدر ظالمانه رفتار نكنيد مخصوصا با دختراكه فك كنند در جامعه مهدوديتهاي برا انها هست [/FONT]

paprika

عضو جدید
آره،به نظرم پدر و مادر باید اونقدر روی تربیت بچه هاشون وقت بگذارن و با مسائل و مشکلاتی که وجود داره منطقی و البته دوستانه آگاهشون کنن.و اونوقت با اطمینان کامل این اجازه رو بهش بدن که واسه سرنوشتش تصمیم بگیره!!!

..:: civil ::..

عضو جدید
فکر نمیکنم
با این کارایی که خودم کردم و دیدم
اگه دختر باشه اجازه نمیدم

اونجوری تربیتش کن که امثال کارایی که کردین و دیدین زورشون بهش نرسه!
غیر تهران دخترم مثل خودم باشه میفرستمش آخه خودم از تهران می ترسم ببخشیدا واسه اینکه زیادی بزرگه! همین ! جسارت نشه
بعدم غیر تهرانی فراووووووون من که اونجا استرس می گیرم همه دارن می دوووووووووننن!!!!!!!!!!

حجت0110

اخراجی موقت
آره،به نظرم پدر و مادر باید اونقدر روی تربیت بچه هاشون وقت بگذارن و با مسائل و مشکلاتی که وجود داره منطقی و البته دوستانه آگاهشون کنن.و اونوقت با اطمینان کامل این اجازه رو بهش بدن که واسه سرنوشتش تصمیم بگیره!!!
[FONT=_MRT_Khodkar]انصافا نظر صحيح مي فرمايند[/FONT][FONT=_MRT_Khodkar][/FONT]​

alborz_3000

اخراجی موقت
پسر م باید بره تو ارتش. در نتیجه شهرش مهم نیست. همه جای ایران سرای من است، ایشالا همه جای دنیا هم بزودی بشه جزیی از ایران، کلا حال کنیمف همه مردم دنیا میشن برده ، چه حالی میده، صبح به صبح یه سریو گردن میزنیم

حجت0110

اخراجی موقت
بستگی به ظرفیت دختر داره
من خودم دارم شهر دیگه درس میخونم
مشکلی هم ندارم
اما تو خوابگاه خیلی پخته تر شدم
اگه دختر خودم از نظر روحی و اراده قوی باشه شاید (83%) بزارم بره
[FONT=_MRT_Khodkar]من اون17%بكم البته با اجاؤه شما[/FONT][FONT=_MRT_Khodkar][/FONT]​

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونایی که می گن نه از الان روی ترتبیت بچشون شک دارن و میذارم به حساب شونه خالی کردن از مسئولیت؛ لااقل بذارین بچتون بزرگ بشه بعد ببینین جنبه ی دوری از خونه داره یا نه
بستگی به جنبه ی هر کس داره؛ والا من که این چند ساله خطایی ازم سر نزده؛ شاید چون قبلا به اندازه ی کافی از خونه دور شدم که جنبه ی استقلال داشته باشم
عقیدم هم اینه که کسی بخواد بی جنبگی کنه یا دنبال خلاف بره به داخل یا خارج شهر ربطی نداره؛ خونواده ها که نمی تونن 24 ساعته روی بچشون دوربین مخفی بذارن که

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اونایی که می گن نه از الان روی ترتبیت بچشون شک دارن و میذارم به حساب شونه خالی کردن از مسئولیت؛ لااقل بذارین بچتون بزرگ بشه بعد ببینین جنبه ی دوری از خونه داره یا نه
بستگی به جنبه ی هر کس داره؛ والا من که این چند ساله خطایی ازم سر نزده؛ شاید چون قبلا به اندازه ی کافی از خونه دور شدم که جنبه ی استقلال داشته باشم
عقیدم هم اینه که کسی بخواد بی جنبگی کنه یا دنبال خلاف بره به داخل یا خارج شهر ربطی نداره؛ خونواده ها که نمی تونن 24 ساعته روی بچشون دوربین مخفی بذارن که

من صرفا به خاطر اینکه دلم واسش تنگ میشه گفتم دوس ندارم بره تو پستم هم هیچ اشاره ای به بد بودن جو یا گرگ بودن آدما یا به انحراف کشیده شدنش نداشتم.

alborz_3000

اخراجی موقت
من صرفا به خاطر اینکه دلم واسش تنگ میشه گفتم دوس ندارم بره تو پستم هم هیچ اشاره ای به بد بودن جو یا گرگ بودن آدما یا به انحراف کشیده شدنش نداشتم.
یعنی چی دلم براش تنگ میشه؟ فردا که پسرت باید بره سربازی، یا ایشالا اعزام شه به میدان های جنگ علیه دشمن، چیکار میکنی؟

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی دلم براش تنگ میشه؟ فردا که پسرت باید بره سربازی، یا ایشالا اعزام شه به میدان های جنگ علیه دشمن، چیکار میکنی؟

جلوشو نمیگیرم ولی...

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه بابا من فقط به چند تا پست اول نیگا کردم، اینترنتم قطع شده همین یه صفحه رو هم به زور باز می کنم اصلا توجه نکردم چی چه پستی می ده

ای بابا، حالا بذارین ایشالا بچه دار بشین بعد غصه ی این چیزا رو بخورین
خوب دل مادر ممن هم تنگ می شه ولی به هر حال فعلا صلاح اینه که از خونه دور باشم

بالا