آیا با آزادی حجاب در ایران موافقید ؟

آیا با آزادی حجاب در ایران موافقید ؟

• بله

رای: 72 61.5%
  • خیر

رای: 45 38.5%

• مجموع رای دهندگان
    117
وضعیت
موضوع بسته شده است.

مجتبی اس

عضو جدید

(باعرض معذرت)

کافر همه را به کیش خود پندارد / :cool:
باشه شما اینطوری فکرکن ولی اگه پیش وجدان خودتم اینطوری فکر میکنی مردی تا کی میخوایم تو این محافل خودمونو خوبجلوه بدیم واقع بین باش پسر اگه یه دختر الان با ئامن کوتاه بیاد تو خیابون چه اتفاقی واسش میفته حتما هیچی آره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آقای با جنبه
الان یه دختر کنار خیابون وایمیسه 100 ماشین میزنه رو ترمز حالا حساب کن همون دختر با دامن و حلقه ای باشه بازم فکر میکنی من کافرم

EriNes7

اخراجی موقت
باشه شما اینطوری فکرکن ولی اگه پیش وجدان خودتم اینطوری فکر میکنی مردی تا کی میخوایم تو این محافل خودمونو خوبجلوه بدیم واقع بین باش پسر اگه یه دختر الان با ئامن کوتاه بیاد تو خیابون چه اتفاقی واسش میفته حتما هیچی آره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ آقای با جنبه
الان یه دختر کنار خیابون وایمیسه 100 ماشین میزنه رو ترمز حالا حساب کن همون دختر با دامن و حلقه ای باشه بازم فکر میکنی من کافرم

اینها به این دلیله که جوان پسر بیچاره ی ما از اول عمرش اینو ندیده و براش تبدیل به یه عقده است ... / حسرتش توی دلش مونده
این خانه از پایبست ویران است :smile:

davood rajabi

عضو جدید
با ازادی موافقم.ولی ایران همین الانشم ازادیه.بیشتر از این به درد کوچه و خیابون نمیخوره.هر کی بخواد خیلی راحت میتونه ازادی رو تویه خونه مزه کنه

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من که یه دختر محجبه هستم ( :gol:) حجاب خوبه ونیازه تا یه جامعه سلامت بمونه

اما حجابی که تو قرآن بهش اشاره شده نه بیشتر

هرکی هر لباسی رو دوست داشت در چارچوب همون گفته قرآن با هر تنوعی با هر رنگی بپوشه دیگه

چرا ما دخترا فقط باید مانتو بپوشیم یا حالا چادر... مثلا بلوز شلوار و شال با رنگای شاد واسه ما چه عیبی داره

یا چرا خانوما نمیتونن با کت دامن ها و کت شلوارهای شیک بیان بیرون...اینطور که بهتره فضای جامعه مون عوض میشه...

من حجاب میپسندم اما نه چادر نه مانتو...نه محدودیت بیخود

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
با حفظ شئونات صد در صد موافقم
آقایون چون قرار نیست خودشون رعایت کنن موافق حجابن وگرنه اگه برعکس بود ینی آقایون حجاب میکردن نه خانوما تا الان نمیذاشتن حجابی در کار باشه

عمق فاجعه رو ببین ..!!:surprised:
ببخشید کی گفته آقایون حجاب ندارن ؟!! ... یعنی شما حجاب رو فقط در چادر و روسری میبینید ؟!!
بعیده از یه ادم تحصیل کرده .. بعیده

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حالا کو تا مردم ما دموکراسی را درک کنن.............................
بنده موافق دموکراسی هستم .

syronz

عضو جدید
جالبه .. شما میگین آزادی حجاب !!

میدونم هرکس تعریفای خودش رو داره .. ولی برای من که حجاب رو آزادی میدونم سوالتون بی معنی هست ..

من حجاب رو آزادی میگم ... نه آزادی به معنای بی قید و بند ... آزادی از نفس اماره

حالا شما میگن با آزادی حجاب موافقین ؟!!

جوک میگی داداش؟ حجاب اجباری آدم رو از نفس اماره اش آزاد میکنه! یه همچین آزادیی دو زار نمی ارزه
آزادی اجباری ، نشنیده بودیم تا حالا

dzzv_13

مدیر تالار
جوک میگی داداش؟ حجاب اجباری آدم رو از نفس اماره اش آزاد میکنه! یه همچین آزادیی دو زار نمی ارزه
آزادی اجباری ، نشنیده بودیم تا حالا

حجاب واسه تو که اجباری هست , خنده داره حرفام
ولی من کسانی رو میشناسم که حجاب واسشون اجبار نیست .. افتخاره //

شهرام 59

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم مخالفم البته با ازادیش به قول خودتون

از نظره امیر حسین لذت بردم واقعا اصل مطلبو رسوند.

syronz

عضو جدید
حجاب واسه تو که اجباری هست , خنده داره حرفام
ولی من کسانی رو میشناسم که حجاب واسشون اجبار نیست .. افتخاره //

اجبار یعنی اینکه مجبوری ! جنس مونث در ایران اگر موی سرش برهنه باشد (حجاب نداشته باشد) بازداشت میگردد ، این یعنی اینکه آزاد نیست. پس این موجود مجبوره علیرغم میل باطنیش محجبه باشه. دو یو آندرستاند

m sadeq

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه آزادی حجاب رو تعیین کنید؟
الان فکر کنم حجاب یه جور مرده باشه تو ایران نظر شما کدومه؟
نکنه همین شالی که وسط سرها هستو میگید خوب میخوان سردشون نشه حتما نه؟

dzzv_13

مدیر تالار
اجبار یعنی اینکه مجبوری ! جنس مونث در ایران اگر موی سرش برهنه باشد (حجاب نداشته باشد) بازداشت میگردد ، این یعنی اینکه آزاد نیست. پس این موجود مجبوره علیرغم میل باطنیش محجبه باشه. دو یو آندرستاند

مشکلت همینجا هست .. میل باطنی چی میگه

من میلم میگه الان بزنم یه نفر رو بکشم .. پس اگر نکشمش یعنی توی آزادی نیستم ؟!!

آزادی یعنی راست .. یعنی اون چیزی که مانع رشد آدمی نشه .. واقعا حجاب باعث میشه ما پیشرفت نکنیم ؟!! (با انصاف جواب بده)

syronz

عضو جدید
مشکلت همینجا هست .. میل باطنی چی میگه

من میلم میگه الان بزنم یه نفر رو بکشم .. پس اگر نکشمش یعنی توی آزادی نیستم ؟!!

آزادی یعنی راست .. یعنی اون چیزی که مانع رشد آدمی نشه .. واقعا حجاب باعث میشه ما پیشرفت نکنیم ؟!! (با انصاف جواب بده)

دقیقا ، تو آزادی این رو نداری که یک نفر رو بکشی ! مفهوم کلمات و جملات واضحه .
تعبیر شما از آزادی فکر کنم ایراد داره ، کتاب "فراسوی آزادی و منزلت" اثر ب. اف. اسکینر رو پیشنهاد میکنم مطالعه بفرمایید
در رابطه با تاثیر حجاب روی پیشرفت فکر نمیکنم اثر همیشه منفی باشه ، تجربه نشون داده محدودیت گاهی اوقات باعث بروز خلاقیت ها نوی و در نتیجه پیشرفت میشه
افرادی وجود دارند که میل باطنیشان مخالف حجاب است ، آیا منکر این قضیه هستید؟

dzzv_13

مدیر تالار
دقیقا ، تو آزادی این رو نداری که یک نفر رو بکشی ! مفهوم کلمات و جملات واضحه .
تعبیر شما از آزادی فکر کنم ایراد داره ، کتاب "فراسوی آزادی و منزلت" اثر ب. اف. اسکینر رو پیشنهاد میکنم مطالعه بفرمایید
در رابطه با تاثیر حجاب روی پیشرفت فکر نمیکنم اثر همیشه منفی باشه ، تجربه نشون داده محدودیت گاهی اوقات باعث بروز خلاقیت ها نوی و در نتیجه پیشرفت میشه
افرادی وجود دارند که میل باطنیشان مخالف حجاب است ، آیا منکر این قضیه هستید؟

خوشحالم کردین که هر چیزی رو کیلویی قبول ندارین ;)

درسته بعضی ها میل باطنیشون شاید برعکس باشه .. ولی واقعا کی میدونه چی بنفعمونه ؟!! .. بالاخره که باید آویزان چیزی بشیم در این دنیای پر هیاهو .. و من واسه خودم اسلام رو انتخاب کردم (برعکس بعضی ها که واسشون انتخاب میکنن) .. اگر بهتر از اسلام هم میشناسین بهم بگین .. مطمئن باش بهتر از اسلام پیدا میکردم بهش میگرویدم :smile:

syronz

عضو جدید
خوشحالم کردین که هر چیزی رو کیلویی قبول ندارین ;)

درسته بعضی ها میل باطنیشون شاید برعکس باشه .. ولی واقعا کی میدونه چی بنفعمونه ؟!! .. بالاخره که باید آویزان چیزی بشیم در این دنیای پر هیاهو .. و من واسه خودم اسلام رو انتخاب کردم (برعکس بعضی ها که واسشون انتخاب میکنن) .. اگر بهتر از اسلام هم میشناسین بهم بگین .. مطمئن باش بهتر از اسلام پیدا میکردم بهش میگرویدم :smile:

بهترین دین چیزیه که شما رو بهتر کنه! اگه اونو در اسلام یافتید پس خودشه. موفق باشید

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اصلا موافق نیستم.
چون یه عده دیگه بیش از حد شورشو در میارن... .

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان گرامی,

چرا سوال و همون پست اول رو درست نمیخونید؟

سوال من در مورد درست بودن و یا غلط بودن حجاب نیست. بلکه در مورد اجباری بودن حجاب در ایران هست !!!

!پرستو!

عضو جدید
ازسخن استاد ماكه ميگفت
نام كشور مسلمان روي كشورما است دخترمارا ببن ودخترتركيه
ولي نبايد اجباري باشي عيسي به دين خود موسي به دين خود:biggrin:

تبسم44

عضو جدید
خودم به حجاب علاقمندم ولی ترجیح میدم آزادی باشه تا هر کی راه خودشو انتخاب کنه....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا